KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2899,00 HUF   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Szépségbolt.hu   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spacegirl

Utolsó módosítás dátuma: 2012. június 25.

Ár:   2899,00 HUF
Lelőhely:   Szépségbolt.hu
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

A L’Oréal Paris legújabb arcápoló újdonsága azon nőkhöz szól, akik nem elsősorban ráncaik miatt aggódnak, hanem bőrük tápláltságának hiányát érzik. A mindennapi káros hatások, az időjárás viszontagságai megviselik bőrüket. A Nutri-Gold nélkülözhetetlen tápanyagok pazar kombinációjának köszönhetően a bőr táplált és kisimított lesz. Bársonyos állaga elolvad a bőrön. Maximálisan kényelmes és puha érzet.

Értékes tápanyagokkal gazdagított összetétel.

• Pro-Calcium, mely segít stimulálni a sejtkohéziót.
  • Méhpempő, amely egy valódi tápláló koncentrátum (proteinek, vitaminok, lipidek). Valódi elixír a bőrnek.
  • Kényeztető olajok.

Ár: 2899,00 HUF, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 1000 Ft , Eladó: Gretuci
Állapot: Alig használt., Helyszín: Ecser, fizetés: Személyes átvétellel.Igény szerint postázom.
kovacskatalin1992

2015. augusztus 20.

Az illata kellemes, az àllaga nekem tetszik, de nàlam semmi hatàsa a krémnek. Jó érzés hasznàlni, talàn hidratàl is egy kicsit, de ennyi. Éjszakàra hasznàlom én is. Újra venni biztos nem fogom.

kovacskatalin1992
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

IldaDb1990

2015. április 26.

Nagyon zsiros allagu,extra szaraz borueknek kivalo valasztas.Nappali krem de inkabb ejszakara ajanlom,mert reggel fenyesse ,zsirossa teszi a bort.En az illatat kifejezetten kedvelem.Gazdasagos,eleg belole egy borsonyi.

IldaDb1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Nur

2015. március 18.

Nagyon jó krém! Sűrű, gazdag, tápláló krém, ahogy a leírásban is látható. Bár én, ezt a nappali változatot, éjszakára használom, de így remekül bevált. Valójában extra száraz, és nem igazán vízhiányos bőrre ajánlható, viszont száraz, húzódó bőrre tökéletes. Reggelre kisimult, "feltöltött" arcbőr az eredmény. Nem teljesen értettem, a sok negatív tapasztalatot, hiszen, ez egy extra olajos, zsíros érzetű krém, na, de nem is állít mást. A táplálást viszont tökéletesen teljesíti. A megfelelő bőrre, nagyon jó választás lehet. Azért vontam le egy csillagot, mert nappalra én sem használnám, hiszen rohanós reggeleken nem lehet rá sminkelni.

Nur
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 18.

zsanika20

2015. március 10.

Számomra is nagyon sűrű az állaga. nehezen szívódik fel, csak éjszakára tudom használni. Olvastam az előző véleményben a langyos vizes trükköt-kipróbálom! Újra nem veszem meg ezt a krémet. Többet vártam tőle...

zsanika20
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

Husika

2015. január 6.

Egy apró titka van annak, hogy könnyen felszívódjon! Langyos vizet kell az arcra felvinni és arra felkenni a krémet! Pillanatok alatt felszívódik és tökéletes lesz a hatása! Nekem bevált és imádom! Az illata is kellemes, olyan, mint amiben propolisz van, mert azt is tartalmaz :)

Husika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.

giudittak

2014. október 15.

Nagyon zsíros, de ami még rosszabb, hogy elviselhetetlenül büdös! Senkinek sem ajánlom!

giudittak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 15.

Alvero

2014. augusztus 1.

Olyan mint ha zsírt kennék az arcomra. Nehezen szívódik be, szóval inkább csak éjszakára vagy télen ajánlatos használni. Hidratál, de a ráncokkal nem kezd semmit, én legalábbis nem lettem kisimultabb. :)

Alvero
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 1.

devcat

2014. július 30.

Nagyon zsíros krém, nehéz eldolgozni. Nekem túl sok, valószínű nem az én bőrtípusomhoz való, nem veszem újra.

devcat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

Tündér9

2014. július 3.

Karácsonyra kaptam, de nekem nagyon zsíros. Éjszakai krémnek próbálom elhasználni vagy nappalra, ha csak otthon vagyok egész nap, de nem az én bőrtípusomhoz való.

Tündér9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 3.

antonelly

2014. május 17.

Az illatát egyenesen imádom.Kicsit mézes, édeskés, számomra nem zavaró. Igaz, sűrű krém, kis idő kell a teljes felszívódáshoz, na meg nagyon kevés elég belőle, és a bőröm tökéletesen hidratált. Végre egy olyan elfogadható árú kém, amelyik valóban táplálja a bőrt, és arcmosás után sincs a száraz feszülő érzés és a ráncosodás. Amióta használom, látható és érezhető a változás. 2.399.-forintért vettem nemrég a DM-ben, nekem megérte :) Hasonló hatása egyes mélyhidratáló Yves Rocher krémeknek volt.

antonelly
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 17.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emollientek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Isocetyl Stearate, Hydrogenated Polyisobutene, Cyclohexasiloxane, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Zea Mays (Corn) Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Dimethicone, Isohexadecane, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Passiflora Edulis (Passion Fruit) Seed Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Zea Mays (Corn) Oil, Sorbitan Tristearate, Xanthan Gum, Polysorbate-80
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Xanthan Gum, Polysorbate-80
Illatanyagok: Linalool, Geraniol, Eugenol, Coumarin, Limonene, Citronellol, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben
Színezékek: Yellow 6 / CI 15985, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Methylparaben, Ethylparaben, Benzyl Alcohol

Ásványi olaj. Színtelen, tiszta folyadék, melyet a petróleumból vonnak ki (vagyis inkább a petróleumból gázolaj gyártás folyamatának mellékterméke). Rossz hírneve ellenére Paula Begoun szerint  a kozmetikai tisztaságú ásványi olaj a valaha talált legbiztonságosabb, legkevésbé irritáló hidratáló anyag. Ezenkívül hatásos sebgyógyító is. Az ásványi olajnak azonban némi pórus eltömítő hatása is van, így kombinált és zsíros bőrűeknek jobb kerülni.  Dr. Rózsa Sándor a Testápoló Kislexikonban az ásványi olajat  a nem ajánlott összetevők közé sorolja, mert szerinte "megmarad a bőr felszínén, nem szívódik föl, akadályozza a bőr lélegzését". A híres amerikai bőrgyógyász, dr Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében viszont Paula Begounhoz hasonlóan azt írja, hogy a kozmetikai tisztaságú ásványi olaj egy kiváló és biztonságos hidratáló összetevő. További információ a FutureDermen.

Enyhén sárgás színű, természetes zsír, melyet az Afrikában honos sheafából vonnak ki. Édeskés illatú, puha, krémes vagy kemény állagú is lehet. A kozmetikumokban kiváló bőrpuhító (emollient) összetevő és antioxidánsok (A-, E- és F-vitamin) gazdag forrása. A sheavaj ehető is,  a kakaóvaj helyettesítőjeként néhány csokoládéban is megtalálható. Remek összetevő száraz, érzékeny bőr ápolására.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ph szabályozó segédanyag

Petrolatum (vazelin) viasz. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő segédanyag.

A méhpempő kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az méhpempő az egyik leggazdagabb forrása a fehérjéknek és a vitaminoknak, 17 féle aminosavat tartalmaz, továbbágazdag B-vitaminokban és ásványi anyagokban, Paula Begoun szerint viszont semmilyen kutatás nem igazolta eddig, hogy az összetevő bármilyen hatással lenne a bőrre.

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Narancssárga.