KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   4001 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 4001 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spacegirl, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 4001 Ft

A L’Oréal Paris legújabb arcápoló újdonsága azon nőkhöz szól, akik nem elsősorban ráncaik miatt aggódnak, hanem bőrük tápláltságának hiányát érzik. A mindennapi káros hatások, az időjárás viszontagságai megviselik bőrüket. A Nutri-Gold nélkülözhetetlen tápanyagok pazar kombinációjának köszönhetően a bőr táplált és kisimított lesz. Bársonyos állaga elolvad a bőrön. Maximálisan kényelmes és puha érzet.

Értékes tápanyagokkal gazdagított összetétel.

• Pro-Calcium, mely segít stimulálni a sejtkohéziót.
  • Méhpempő, amely egy valódi tápláló koncentrátum (proteinek, vitaminok, lipidek). Valódi elixír a bőrnek.
  • Kényeztető olajok.

Ár: 4001 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Krémmánia Kedvencek a -től
shimmerlove

2016. november 15.

Joy napokon jutottam hozzá kedvezményes kuponnal. Valóban sűrű, vajszerű krém. Beszívódása bőrtípustól függ. Az enyém nagyon száraz, viszonylag hamar beissza, de nappalra nem merném használni, inkább estére. Azt teszi, amit ígér: extrán táplálja a bőrt, és valóban selymes lesz utána. Még a száraz részeimmel is tudott mit kezdeni, és ez nagy szó. Jár az 5*, mert mindent teljesít, amit ígér.
Könnyen zsírosodó bőrre nem ajánlanám, normálra so-so, szerintem ez kifejezetten a vízhiányos, száraz bőrűeknek lehet igazi kincs.

shimmerlove
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

koirankeksii

2016. október 31.

A DM-ben vásároltam meg 25 %-os kuponnal. Tényleg elég sűrű az átlaga, de télre/őszre szerintem nagyon megfelel. Lefekvés előtt, reggel, illetve arcmosás után szoktam vele bekenni az arcom. Elég lassan szívja be, és hamar zsíros is lesz, viszont észrevettem, hogy mintha az egyenetlen bőrfelületem 3 hét használat után már simább lenne. Az illata nem olyan erős, mint ahogy lejjebb írták, legalábbis nekem.

Update: nagyon nem szerettem ezt a krémet és alig vártam, hogy elfogyjon, de most hogy elővettem 2 év után és magamra kentem, az arcbőröm szinte felsóhajtott a gyönyörtől, annyira jól esett neki ez a táplálás... (pedig mindenféle más krémet használok). :O

koirankeksii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

Vikucka

2016. október 18.

Kb. 3 hete vettem elég akciós áron volt a boltban. Arra gondoltam, miért ne, másnem majd kézkrémnek elhasználom. Rozáceás és érzékeny arcbőrőm van, eddig szinte csak a patikai krémek jöttek be. Ebben a krémben van valami, amit szeret a bőrőm. Nem csípi, nem okoz pattanásokat, elég jó a tapintása, nem szárad ki. Felváltva használom egy másik hidratáló krémmel, illetve inkább este-éjszakára. Jó kis cucc.

Vikucka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

Vika

2016. október 14.

Amikor utoljára próbáltam, még a régi csomagolásában volt kapható. Akkor nem igazán jött be, nehezen szívódott be és eltömítette a pórusaimat. Nemrég anyukám kapott egyet ajándékba, de nekem adta mondván, Ő YR márkahű. Hát kellemesen csalódtam benne :D Úgy kellett már az extra hidratálás a fakó bőrömnek, mint egy falat kenyér. Ebben a nyirkos, szeles, hideg időben gyorsan kiszárad a bőröm, de a Nutri-gold visszaadja a hidratáltságát és a ragyogását. Bár nappali krém, én inkább éjszaka alkalmazom. Nappali használata is rendben van, szépen lehet rá sminkelni. Kicsit féltem, hogy nem okoz-e majd pattanásokat, de szerencsére eddig nem okozott ilyen gondot.

Vika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

csikosmatyas

2016. július 28.

Az én arcomnak néha, kúra jelleggel szüksége van erre az extra sűrűségre.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 28.

Az én arcomnak néha, kúra jelleggel szüksége van erre az extra sűrűségre.

Missmoniq

2016. július 26.

Negyedszerre veszem meg, imádom! Sűrű, gazdag krém, rajong érte a bőröm :-)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Missmoniq
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

Negyedszerre veszem meg, imádom! Sűrű, gazdag krém, rajong érte a bőröm :-)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Mindy

2015. december 20.

Szeretem, könnyen beszívódik, jó az illata, nem viszketek tőle.

Mindy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Szeretem, könnyen beszívódik, jó az illata, nem viszketek tőle.

kovacskatalin1992

2015. augusztus 20.

Az illata kellemes, az àllaga nekem tetszik, de nàlam semmi hatàsa a krémnek. Jó érzés hasznàlni, talàn hidratàl is egy kicsit, de ennyi. Éjszakàra hasznàlom én is. Újra venni biztos nem fogom.

kovacskatalin1992
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

IldaDb1990

2015. április 26.

Nagyon zsiros allagu,extra szaraz borueknek kivalo valasztas.Nappali krem de inkabb ejszakara ajanlom,mert reggel fenyesse ,zsirossa teszi a bort.En az illatat kifejezetten kedvelem.Gazdasagos,eleg belole egy borsonyi.

IldaDb1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Nur

2015. március 18.

Nagyon jó krém! Sűrű, gazdag, tápláló krém, ahogy a leírásban is látható. Bár én, ezt a nappali változatot, éjszakára használom, de így remekül bevált. Valójában extra száraz, és nem igazán vízhiányos bőrre ajánlható, viszont száraz, húzódó bőrre tökéletes. Reggelre kisimult, "feltöltött" arcbőr az eredmény. Nem teljesen értettem, a sok negatív tapasztalatot, hiszen, ez egy extra olajos, zsíros érzetű krém, na, de nem is állít mást. A táplálást viszont tökéletesen teljesíti. A megfelelő bőrre, nagyon jó választás lehet. Azért vontam le egy csillagot, mert nappalra én sem használnám, hiszen rohanós reggeleken nem lehet rá sminkelni.

Nur
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 18.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Isocetyl Stearate, Hydrogenated Polyisobutene, Cyclohexasiloxane, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Zea Mays (Corn) Oil, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Paraffin, Dimethicone, Isohexadecane, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Passiflora Edulis (Passion Fruit) Seed Oil, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Zea Mays (Corn) Oil, Sorbitan Tristearate, Xanthan Gum, Polysorbate-80
Szilikonok: Cyclohexasiloxane, Dimethicone
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Xanthan Gum, Polysorbate-80
Illatanyagok: Linalool, Geraniol, Eugenol, Coumarin, Limonene, Citronellol, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben
Színezékek: CI 15985, Acid Yellow 3
Tartósítószerek: Methylparaben, Ethylparaben, Benzyl Alcohol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ph szabályozó segédanyag

A méhpempő kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az méhpempő az egyik leggazdagabb forrása a fehérjéknek és a vitaminoknak, 17 féle aminosavat tartalmaz, továbbágazdag B-vitaminokban és ásványi anyagokban, Paula Begoun szerint viszont semmilyen kutatás nem igazolta eddig, hogy az összetevő bármilyen hatással lenne a bőrre.

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Narancssárga.