L'Oreal Nutri-Gold Extra-tápláló Gazdag Nappali Krém (L'Oreal Paris)

L'Oreal Nutri-Gold Extra-tápláló Gazdag Nappali Krém

Címkék: Hidratáló krémek fényvédő nélkül

A L’Oréal Paris legújabb arcápoló újdonsága azon nőkhöz szól, akik nem elsősorban ráncaik miatt aggódnak, hanem bőrük tápláltságának hiányát érzik. A mindennapi káros hatások, az időjárás viszontagságai megviselik bőrüket. A Nutri-Gold nélkülözhetetlen tápanyagok pazar kombinációjának köszönhetően a bőr táplált és kisimított lesz. Bársonyos állaga elolvad a bőrön. Maximálisan kényelmes és puha érzet.

Értékes tápanyagokkal gazdagított összetétel.

• Pro-Calcium, mely segít stimulálni a sejtkohéziót.
  • Méhpempő, amely egy valódi tápláló koncentrátum (proteinek, vitaminok, lipidek). Valódi elixír a bőrnek.
  • Kényeztető olajok.

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spacegirl

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Vásárold meg

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

A DM-ben vásároltam meg 25 %-os kuponnal. Tényleg elég sűrű az átlaga, de télre/őszre szerintem nagyon megfelel. Lefekvés előtt, reggel, illetve arcmosás után szoktam vele bekenni az arcom. Elég lassan szívja be, és hamar zsíros is lesz, viszont észrevettem, hogy mintha az egyenetlen bőrfelületem 3 hét használat után már simább lenne. Az illata nem olyan erős, mint ahogy lejjebb írták, legalábbis nekem.

• ,
    Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Nem használtam még, de most nagyon gondolkozom e-között és a szintén nutri-gold szemkörnyék ápoló között! A legtöbb összetevő megegyezik mindkettőben.. akkor nem lehet, hogy végülis "ugyanaz" csak a szemeset drágábban árulják mert az 15 ml?

Krémmániás Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 18-24

Első ránézésre olyan, mint a vaj, nagyon sűrű az állaga, az illata pedig mintha mézes lenne, de nekem túl erős, nagyon érzem magamon, és nagyon zavaró... Nappali verziót kaptam belőle ajándékba, viszont ha reggel felkenem, akkor iszonyatosan fénylik tőle az arcom, nem szívódik be egykönnyen, és sminkelni lehetetlen rá, borzasztóan zsíros érzetet kelt, és annak is érzem az arcom tőle. Pocsékolni nem akartam, így kipróbáltam éjszakára. Reggelre kellemesebbnek éreztem tőle a bőröm, de még így sem vagyunk kompatibilisek, egyszerűen nem szereti a bőröm, pedig télen iszonyatosan száraz...

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 18-24

Köszönöm, akkor a legközelebbi akciónál megpróbálkozok egy Nutri-Golddal. Bár nálunk a Rossmannban nem is volt kint, csak az éjszakaija, illetve a nappali és éjszakai Silk. Nappaliból sima verzió nem volt, és a helye sem volt meg.

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 25-34

nekem nem jött be,megfulladok tőle mikor magamra kenem,kényelmetlen,rossz...

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 25-34

Nagyon meg vagyok vele elégedve, próbálkoztam high-end termékekkel, de mindegyik kevésnek bizonyult. Így ősztől tavasz végéig minden nap használom a rendkívül száraz arcbőrömre, csodásan selymes lesz és nincs hámlás, pirosodás végre :) Az illatát is imádom! Azért azt meg kell jegyezzem, hogy csak annak ajánlom, akinek valóban száraz a bőre, mert bárki másnak nagyon sok lesz

Krémkedvelő Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 35-44

Rendkívül sűrű az állaga, és valóban nem szívódik be azonnal. Normál bőr esetén nyáron nem ajánlom, mert zsíros érzetett kelt, de télen kifejezetten hasznosnak ítéltem. Smink alá sem nyerő választás, ahhoz zsíros a krém. Az illata nagyon jó.

Krémkedvelő Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Pigmentfoltok   Korcsoport: 35-44

Nem ajánlom. Nem akartam pocsékolni, de mégis ki kellett dobnom! Ez nem hidratáló, hanem zsírzó. Nehezen kenhető, és nem szívódik be. Tiszta zsír lett a párnám, a hajam. Pedig nekem száraz bőröm van! A legrosszabb, amit valaha használtam.

Krémmániás Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 45-54

Nekem sem szívódik fel, még télen sem. Pedig nagyon száraz a bőröm. Az összetevőit ( Paraffinum Liquidum a 2. helyen, parabének) pedig azután olvastam el, miután megvettem. Ez mondjuk az én hülyeségem, de most már mindegy, átnyergeltem más márkákra. Ez meg ment a kukába, ahova már sok minden más is :(

Újonc Bőrtípus: Normál   Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín   Korcsoport: 25-34

Egy éve használom, teljesen meg vagyok elégedve vele. A bőröm hamar megszokta, sokkal üdébb tőle, nincsenek sötét foltok a szemkörnyéken. Az állagáról meg annyit, hogy az átlag krémekhez képest ebből sokkal kevesebbet kell felvinni, még ha téli hónapokban száraz is a bőröd. Így nem lesz zsíros, nem hagy foltot, könnyen beszívódik. Smink alá is tökéletes nekem. L'Oreal arckrémekben közép árkategória, de nekem sokáig elég (4 hónap kb.), így teljesen megéri. Nemrég kezdtem el használni a szemkörnyékápolót is. Na az pedig egyenesen csodaszer a szemeimnek. Reklámok ellenére szerintem semmilyen arckrémtől ne várjatok csodát néhány használat után!

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Paraffinum Liquidum / Mineral Oil eo EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Közepes

Ásványi olaj (mineral oil). Színtelen, tiszta folyadék, melyet a petróleumból vonnak ki (vagyis inkább a petróleumból gázolaj gyártás folyamatának mellékterméke). Rossz hírneve ellenére Paula Begoun szerint  a kozmetikai tisztaságú ásványi olaj a valaha talált legbiztonságosabb, legkevésbé irritáló hidratáló anyag. Ezenkívül hatásos sebgyógyító is. Az ásványi olajnak azonban némi pórus eltömítő hatása is van, így kombinált és zsíros bőrűeknek jobb kerülni.  Dr. Rózsa Sándor a Testápoló Kislexikonban az ásványi olajat  a nem ajánlott összetevők közé sorolja, mert szerinte "megmarad a bőr felszínén, nem szívódik föl, akadályozza a bőr lélegzését". A híres amerikai bőrgyógyász, dr Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében viszont Paula Begounhoz hasonlóan azt írja, hogy a kozmetikai tisztaságú ásványi olaj egy kiváló és biztonságos hidratáló összetevő. További információ a FutureDermen.

Glycerin h EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Isocetyl Stearate eo EWG Kockázat: 0 - 1, EWG Adat: Korlátozott

Hydrogenated Polyisobutene eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Cyclohexasiloxane eo|szil EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter eo EWG Kockázat: 0

Enyhén sárgás színű, természetes zsír, melyet az Afrikában honos sheafából vonnak ki. Édeskés illatú, puha, krémes vagy kemény állagú is lehet. A kozmetikumokban kiváló bőrpuhító (emollient) összetevő és antioxidánsok (A-, E- és F-vitamin) gazdag forrása. A sheavaj ehető is,  a kakaóvaj helyettesítőjeként néhány csokoládéban is megtalálható. Remek összetevő száraz, érzékeny bőr ápolására.

Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo EWG Kockázat: 0

Cetyl Alcohol ti|eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Glyceryl Stearate eo|eu

PEG-100 Stearate ti EWG Kockázat: 3 - 6, EWG Adat: Korlátozott

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Hydroxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Ph szabályozó segédanyag

Zea Mays (Corn) Oil eo|eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Linalool i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba eo EWG Kockázat: 0

Microcrystalline Wax/ Cera Microcristallina EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Petrolatum (vazelin) viasz. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő segédanyag.

Paraffin eo EWG Kockázat: 2

Geraniol i EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Korlátozott

Royal Jelly Extract EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Sorbitan Tristearate eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Calcium Pantetheine Sulfonate EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Eugenol i EWG Kockázat: 6, EWG Adat: Közepes

Dimethicone eo|szil EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Isohexadecane eo EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Coumarin i EWG Kockázat: 6, EWG Adat: Közepes

Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Ascorbyl Glucoside a|v EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.

Limonene i EWG Kockázat: 6

Disodium EDTA EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Közepes

Propylene Glycol h EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Közepes

Az alkoholok csoportjába tartozó vegyület. Sok adalékanyag és enzim is jól oldódik benne. A többi glikolhoz hasonlóan vízmegkötő, hidratáló anyagként használt a kozmetikai iparban. Segít megőrizni a krém állagát (hogy a krém ne olvadjon meg nagy melegben, illetve ne fagyjon meg nagy hidegben) valamint segíti a többi összetevő beszívódását. Részletesebb információ a cosmeticscopon és a truthinagingen

Hydroxyapatite EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

Citronellol i EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Passiflora Edulis (Passion Fruit) Seed Oil eo EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Xanthan Gum ti|eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Polysorbate 80 ti|eu EWG Kockázat: 2

Acrylamide/ Sodium Acrylate Copolymer EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Acrylates Copolymer EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Oryza Sativa (Rice) Bran Oil EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

Methylparaben ta|par EWG Kockázat: 5, EWG Adat: Közepes

Capryl Glycol

A CosDNA szerint emollient és hidratáló szer. Az összetevő nem szerepel sem a CosIng adatbázisban, sem az EWG adatbázisában.

Ethylparaben ta|par EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Közepes

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Benzyl Alcohol i|ta EWG Kockázat: 6, EWG Adat: Közepes

Yellow 6 / CI 15985 sz EWG Kockázat: 2.5

Színezék. Narancssárga.

Acid Yellow 3 / CI 47005 sz EWG Kockázat: 4

Parfum / Fragrance i EWG Kockázat: 8, EWG Adat: Közepes

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!