Laura Mercier

Ár:   $37   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföld   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Penguine, Módosítva: 2016. február 4.

Ár:   $37
Lelőhely:   online külföld
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Áttetsző, selymes púder, mely természetes megjelenést és érzést ad

• A legfinomabb francia kasmír csillámot tartalmazza
  • Fényvisszaverő összetevőivel megpuhítja a finom vonalakat és a tökéletlenségeket
  • Kiegyenlíti az arcbőrt
  • A bőrt tökéletessé teszi az alapozó felviteléhez

napraforgo23

2019. február 17.

Kimagaslóan az eddigi legjobb púder, amit használtam. Szépen mattít, és egyértelműen egyenletesebbnek hat a bőröm tőle. Elég sok régi pattanásnyomom van, apró hegek, amiket látszólag mintha feltöltene. Ajándékba kaptam, de valószínűleg magam is beruházok majd rá későb, ha elfogy, mert nagyon jó.

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

bugeyes

2018. december 19.

Nagyon imádom ezeket a fajta púdereket, akkor is, ha kissé körülményesebb a használatuk. Ezt a LM púdert is megszerettem, mert nagyon gyönyörű, olyan hibátlan bőr finisht nyújt. Ecsettel feltapogatva is, de beauty blenderrel fixálva az alapot egybeolvad az alapozóval. Ha nem egy kilo termékkel próbáljuk fixálni az alapot, akkor nem lesz természetellenes a hatás.
Ami kicsit bosszúságot okoz, hogy a zsíros bőrömet ez sem tudja egész nap mattítani, bár ezt nem ís ígéri. Az orromon valamiért nem tartja magát nap végéig, pedig nem vagyok náthás és nincs is időm napközben az arcomat piszkálni.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

agen

2018. december 6.

Régóta vágytam rá, de valahogy mindig elmaradt vagy előtérbe került más, hiba volt...Eddig mindig azt hittem a primer nem jó, amit használok, ezért fénylik át 2 óra után minden. Tényleg, eddig azt hittem mindent bevetettem, szuper primer, szuper alapozó, fixáló púder, az arcom mégis csillog-villog pár óra után, kezdtem feladni...és akkor hirtelen ötlettől vezérelve megvettem, kedves zsíros bőrűek, ezt próbáljátok ki. Nem lett tőle patika arcom, amiket itt olvasok, de sokkal-sokkal szebb a végeredmény és tádám, délután háromkor sem fénylik a fejem :D csillagos ötös!

agen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

DorothyHK

2018. október 24.

Kis kiszerelést kaptam tesztelésre a Glamour Beauty UK-től. Bár hatalmas volt a kezdeti öröm, idővel rá kellett jönnöm, hogy ezt a terméket inkább azoknak fejlesztették ki akiknek már amúgyis tökéletes (vagy ahhoz nagyon közeli) állapotban van a bőrük. Tapasztalatom szerint nagymértékben kiemeli a száraz bőrterületeket és a pattanásokat. Színét illetően valóban átlátszó - nem sápít és nem színezi a bőrt sötétebbre. Tényleg szép finishe van, nincs maszkos hatása. Lehet picit maradi vagyok de én ezzel a kiszereléssel nem tudok megbarátkozni, a kőpúderek alkalmazása sokkal gyorsabb és egyszerűbb számomra.

DorothyHK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Dorka8

2018. október 22.

Kb féléve használom majdnem minden nap és még így is messze van attól, hogy elfogyjon. A végeredmény tényleg nagyon szép, viszont óvatosan kell vele bánni, ha egy picit többet viszünk fel könnyen maszkos lehet a végeredmény. Sajnos azt én is tapasztaltam, hogy pár óra elteltével már átfénylik a homlokom környéke, viszont az én bőrtípusomnál ez megszokott sajnos :( Ettől függetlenül nem tudnám kihagyni a sminkrutinomból, mert egyszerűen imádom a látványát miután felviszem az arcomra. :)

Dorka8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Kalarika

2018. augusztus 30.

istenem, végre végre sikerült szereznem egyet, pont itt a krémmánián és IMÁDOM ezt a púdert!!
Az arcom annyira csodaszép tőle, hogy alig hiszem el, hogy ilyen létezik. Valóban a pórusokat is eltünteti, nem fénylik az arcom, egész nap bírja. Sajnálom, ha valakinek nem tart így egész nap, nekem simán kitart. Nincs maszkos hatás csak a szépséges bőröm. <3
Csillió csillagos ötös nálam

Kalarika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Csillió csillagos ötös nálam

Bog

2018. augusztus 7.

Én leszek itt a főgonosz, ugyan is nekem hatalmas csalódás ez a púder! Szerencsére csak egy mini kiszerelést vettem meg belőle, így nem fáj annyira a szívem, de még azt sem fogom elhasználni.
Gyönyörű finishe van, ez az egyetlen pozitívuma. Ha felekenem gyönyörű lesz a bőröm, mintha photoshop-oltak volna, minden pórust, egyenetlenséget eltűntet. (Erre adok két csillagot.) De csak 10 percig! Szinte azonnal átfénylik a bőröm, holott nincs extrém zsíros bőröm, és egyáltalán nem fixál. Sose volt olyan gondom, hogy az alapozó elmászott volna, na ezzel a púderrel egy high endes alapozó úgy nézett ki a fejemen, mintha elfolyt volna az arcom!
Egy fillért sem ér! A Too faced poreless púdere ezerszer jobb! Maradok annál!

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Egy fillért sem ér! A Too faced poreless púdere ezerszer jobb! Maradok annál!

nixiangel

2018. július 27.

Elég sokat gondolkodtam rajta, de végre rászántam magam a beszerzésére és azt kell hogy mondjam, szerelem volt első látásra. Szuper termék. Egyáltalán nincs maszk hatása, abszolút természetes. Ugyan elég drága, de 29g-os kiszerelés, emiatt sokáig elég még mindennapos használat mellett is. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy.

nixiangel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 27.

adrikomaromi

2018. június 18.

Az egyik legjobb púder amit valaha használtam. Bár elég drága, de viszonylag sokáig elég. Nagyon szépen mattít és nagyon tartós. Szinte természetes hatást ad. Ami nem szép az az 1-2 parabén :( Ettől független megy az öt csillag!

adrikomaromi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

pszabina

2018. február 23.

Sikerült kedvező áron beszerezni, így végre kipróbálhattam. Tetszik az állaga, színe és tartós is, a végeredmény tényleg jó, de teljes áron nekem nem érné meg.

pszabina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!