KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Laura Mercier

Ár:   $37   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföld   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Penguine, Módosítva: 2016. február 4.

Ár:   $37
Lelőhely:   online külföld
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Áttetsző, selymes púder, mely természetes megjelenést és érzést ad

• A legfinomabb francia kasmír csillámot tartalmazza
  • Fényvisszaverő összetevőivel megpuhítja a finom vonalakat és a tökéletlenségeket
  • Kiegyenlíti az arcbőrt
  • A bőrt tökéletessé teszi az alapozó felviteléhez

DorothyHK

2018. október 24.

Kis kiszerelést kaptam tesztelésre a Glamour Beauty UK-től. Bár hatalmas volt a kezdeti öröm, idővel rá kellett jönnöm, hogy ezt a terméket inkább azoknak fejlesztették ki akiknek már amúgyis tökéletes (vagy ahhoz nagyon közeli) állapotban van a bőrük. Tapasztalatom szerint nagymértékben kiemeli a száraz bőrterületeket és a pattanásokat. Színét illetően valóban átlátszó - nem sápít és nem színezi a bőrt sötétebbre. Tényleg szép finishe van, nincs maszkos hatása. Lehet picit maradi vagyok de én ezzel a kiszereléssel nem tudok megbarátkozni, a kőpúderek alkalmazása sokkal gyorsabb és egyszerűbb számomra.

DorothyHK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Dorka8

2018. október 22.

Kb féléve használom majdnem minden nap és még így is messze van attól, hogy elfogyjon. A végeredmény tényleg nagyon szép, viszont óvatosan kell vele bánni, ha egy picit többet viszünk fel könnyen maszkos lehet a végeredmény. Sajnos azt én is tapasztaltam, hogy pár óra elteltével már átfénylik a homlokom környéke, viszont az én bőrtípusomnál ez megszokott sajnos :( Ettől függetlenül nem tudnám kihagyni a sminkrutinomból, mert egyszerűen imádom a látványát miután felviszem az arcomra. :)

Dorka8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Kalarika

2018. augusztus 30.

istenem, végre végre sikerült szereznem egyet, pont itt a krémmánián és IMÁDOM ezt a púdert!!
Az arcom annyira csodaszép tőle, hogy alig hiszem el, hogy ilyen létezik. Valóban a pórusokat is eltünteti, nem fénylik az arcom, egész nap bírja. Sajnálom, ha valakinek nem tart így egész nap, nekem simán kitart. Nincs maszkos hatás csak a szépséges bőröm. <3
Csillió csillagos ötös nálam

Kalarika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Csillió csillagos ötös nálam

Bog

2018. augusztus 7.

Én leszek itt a főgonosz, ugyan is nekem hatalmas csalódás ez a púder! Szerencsére csak egy mini kiszerelést vettem meg belőle, így nem fáj annyira a szívem, de még azt sem fogom elhasználni.
Gyönyörű finishe van, ez az egyetlen pozitívuma. Ha felekenem gyönyörű lesz a bőröm, mintha photoshop-oltak volna, minden pórust, egyenetlenséget eltűntet. (Erre adok két csillagot.) De csak 10 percig! Szinte azonnal átfénylik a bőröm, holott nincs extrém zsíros bőröm, és egyáltalán nem fixál. Sose volt olyan gondom, hogy az alapozó elmászott volna, na ezzel a púderrel egy high endes alapozó úgy nézett ki a fejemen, mintha elfolyt volna az arcom!
Egy fillért sem ér! A Too faced poreless púdere ezerszer jobb! Maradok annál!

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Egy fillért sem ér! A Too faced poreless púdere ezerszer jobb! Maradok annál!

nixiangel

2018. július 27.

Elég sokat gondolkodtam rajta, de végre rászántam magam a beszerzésére és azt kell hogy mondjam, szerelem volt első látásra. Szuper termék. Egyáltalán nincs maszk hatása, abszolút természetes. Ugyan elég drága, de 29g-os kiszerelés, emiatt sokáig elég még mindennapos használat mellett is. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy.

nixiangel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 27.

adrikomaromi

2018. június 18.

Az egyik legjobb púder amit valaha használtam. Bár elég drága, de viszonylag sokáig elég. Nagyon szépen mattít és nagyon tartós. Szinte természetes hatást ad. Ami nem szép az az 1-2 parabén :( Ettől független megy az öt csillag!

adrikomaromi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

pszabina

2018. február 23.

Sikerült kedvező áron beszerezni, így végre kipróbálhattam. Tetszik az állaga, színe és tartós is, a végeredmény tényleg jó, de teljes áron nekem nem érné meg.

pszabina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Boriskajuliska

2018. február 23.

Nagyon szerettem volna, és pici kutakodás után sikerült beszereznem. A színe szép, állaga finom, viszont a tégelye nekem pici, nem kényelmes használni annak ellenére, hogy találtam itthon megfelelő méretű puffnit. Van itthon kiürült chanel, lehet hogy átügyeskedem abba, az nagyon kézre áll. Sajnos semmivel sem tud többet más hasonló kategóriájú púdernél sőt, a kryolan nekem jobban működik és olcsóbb. Nincs szívem lepontozni így 5*, de újra venni nem fogom.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 23.

Blackbird

2018. február 22.

Selymes, nem poros hatású, könnyen használható darab, a 29 gramm rengeteg alkalomra elég.Nem emeli ki a száraz részeket, nem foltosodik, szépen, könnyedén teríthető.Helyén marad, szép bőrképet ad. A csomagolása nem túl nehéz, úgyhogy utazni is lehet vele, kategóriájában tökéletesen teljesít , hétköznapokra ennél jobb nem is kell .

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Cathi

2018. február 14.

Drága, de nagy a kiszerelés. Talán ez a 4. fajta , amit eddig kiprobaltam, és ez jött be legjobban.

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 14.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!