KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Laura Mercier

Ár:   $37   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföld   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Penguine, Módosítva: 2016. február 4.

Ár:   $37
Lelőhely:   online külföld
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Áttetsző, selymes púder, mely természetes megjelenést és érzést ad

• A legfinomabb francia kasmír csillámot tartalmazza
  • Fényvisszaverő összetevőivel megpuhítja a finom vonalakat és a tökéletlenségeket
  • Kiegyenlíti az arcbőrt
  • A bőrt tökéletessé teszi az alapozó felviteléhez

Ár: 13900 , Eladó: nikkike
Állapot: új, Helyszín: Kecskemét, fizetés: előre utalás esetén Foxpost vagy Magyar Posta, személyes átvétel

Bog

2018. augusztus 7.

Én leszek itt a főgonosz, ugyan is nekem hatalmas csalódás ez a púder! Szerencsére csak egy mini kiszerelést vettem meg belőle, így nem fáj annyira a szívem, de még azt sem fogom elhasználni.
Gyönyörű finishe van, ez az egyetlen pozitívuma. Ha felekenem gyönyörű lesz a bőröm, mintha photoshop-oltak volna, minden pórust, egyenetlenséget eltűntet. (Erre adok két csillagot.) De csak 10 percig! Szinte azonnal átfénylik a bőröm, holott nincs extrém zsíros bőröm, és egyáltalán nem fixál. Sose volt olyan gondom, hogy az alapozó elmászott volna, na ezzel a púderrel egy high endes alapozó úgy nézett ki a fejemen, mintha elfolyt volna az arcom!
Egy fillért sem ér! A Too faced poreless púdere ezerszer jobb! Maradok annál!

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Egy fillért sem ér! A Too faced poreless púdere ezerszer jobb! Maradok annál!

nixiangel

2018. július 27.

Elég sokat gondolkodtam rajta, de végre rászántam magam a beszerzésére és azt kell hogy mondjam, szerelem volt első látásra. Szuper termék. Egyáltalán nincs maszk hatása, abszolút természetes. Ugyan elég drága, de 29g-os kiszerelés, emiatt sokáig elég még mindennapos használat mellett is. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy.

nixiangel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 27.

adrikomaromi

2018. június 18.

Az egyik legjobb púder amit valaha használtam. Bár elég drága, de viszonylag sokáig elég. Nagyon szépen mattít és nagyon tartós. Szinte természetes hatást ad. Ami nem szép az az 1-2 parabén :( Ettől független megy az öt csillag!

adrikomaromi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

pszabina

2018. február 23.

Sikerült kedvező áron beszerezni, így végre kipróbálhattam. Tetszik az állaga, színe és tartós is, a végeredmény tényleg jó, de teljes áron nekem nem érné meg.

pszabina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Boriskajuliska

2018. február 23.

Nagyon szerettem volna, és pici kutakodás után sikerült beszereznem. A színe szép, állaga finom, viszont a tégelye nekem pici, nem kényelmes használni annak ellenére, hogy találtam itthon megfelelő méretű puffnit. Van itthon kiürült chanel, lehet hogy átügyeskedem abba, az nagyon kézre áll. Sajnos semmivel sem tud többet más hasonló kategóriájú púdernél sőt, a kryolan nekem jobban működik és olcsóbb. Nincs szívem lepontozni így 5*, de újra venni nem fogom.

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 23.

Blackbird

2018. február 22.

Selymes, nem poros hatású, könnyen használható darab, a 29 gramm rengeteg alkalomra elég.Nem emeli ki a száraz részeket, nem foltosodik, szépen, könnyedén teríthető.Helyén marad, szép bőrképet ad. A csomagolása nem túl nehéz, úgyhogy utazni is lehet vele, kategóriájában tökéletesen teljesít , hétköznapokra ennél jobb nem is kell .

Blackbird
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

Cathi

2018. február 14.

Drága, de nagy a kiszerelés. Talán ez a 4. fajta , amit eddig kiprobaltam, és ez jött be legjobban.

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 14.

whitemerci

2018. február 2.

Lassan nem lesz olyan loose setting por, amit még nem próbáltam ki, így van összehasonlítási alapom. Nem véleményeztem eddig ezt a port, mert nem leszek túl kedves hozzá. A finishe teljesen átlagos, rengetegen tudják ugyanezt. A mattításban egészen elfogadható, de van nála jobb is. Ami viszont kiveri nálam a biztosítékot az az összetevői, elfogadhatatlannak tartom a benne lévő parabéneket, főleg egy ekkora névnél, és ilyen árfekvésben :(.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

nika15

2018. január 5.

Angliában jutottam hozzá, ezért nagyon megbecsülöm, mert itthonról csak rendelni lehet. Abban biztos vagyok, hogy hatalmas kiszerelés,így napi használat mellet ez a 29g egy év alatt sem fog elfogyni. T- zónában rendkívül zsírosodó bőröm van és ez az első olyan teremék amire Biztosan mondhatom, hogy segít.
Nagyon finom selymes bőre lesz utána az arcomnak és egy megfelelő alapozóval a nap végén se fog átfényesedni.

nika15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

svivko

2018. január 3.

Amikor azt hinné az ember leánykája, hogy a kőpúderek utáni loose powderek, és különböző translucent csodák után nem lehet újat mutatni, vagy fokozni a varázst, akkor megismermerkedik ezzel az új szintet jelentő -és egyébként agyonhypeolt- termékkel.
Megértem a hype-ot, tényleg le a kalappal. Ilyen szépenpúderezni még egy teméket sem láttam, pedig túl vagyok már a low endtől (3W koreai) a high endig (Chanel Universelle Libre) rengeteg azonos típusú gyártmányon.
Szeretem, ha egy púder úgy fixálja a sminket, hogy közben a pórusokat is finomítja (a primeren, alapozón, és korrektoron is túl) , és a finomráncokat, illetve barackpelyhekre nem ül rá, mint egy béna lisztes réteg. Felfedezhetetlenül de mégis egyértelműen tegye a munkáját.
Ami új, és "még osha nem éltem ilyet" kategória, az az, hogy az alsó pilláim a korrektor lefixálása után életre kelnek, a korrektor lefixálása után apró szénfekete pillák tűnnek elő az alsó vízvonalnál, olyan szépen egységesíti ez a termék a szemkörnyéket.
Egyszer muszáj kipróbálni, utána úgyis megveszed.
Beautysale Edittől szereztem be karácsony előtt akciósan, 11 000Ft-os áron, a normál 29g-os kiszerelést, ami szerintem 1-2 évig biztosan elég lesz hétköznapos használatok mellett. :)

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Egyszer muszáj kipróbálni, utána úgyis megveszed.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!