KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Laura Mercier

Ár:   $37   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   online külföld   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Penguine, Módosítva: 2016. február 4.

Ár:   $37
Lelőhely:   online külföld
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Áttetsző, selymes púder, mely természetes megjelenést és érzést ad

• A legfinomabb francia kasmír csillámot tartalmazza
  • Fényvisszaverő összetevőivel megpuhítja a finom vonalakat és a tökéletlenségeket
  • Kiegyenlíti az arcbőrt
  • A bőrt tökéletessé teszi az alapozó felviteléhez

KERESEM: Laura Mercier Translucent Loose Setting Powder
Ár: megegyezés szerint , Eladó: nixiangel
Állapot: -, Helyszín: Szeged, fizetés: --

Cathi

2018. február 14.

Drága, de nagy a kiszerelés. Talán ez a 4. fajta , amit eddig kiprobaltam, és ez jött be legjobban.

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 14.

whitemerci

2018. február 2.

Lassan nem lesz olyan loose setting por, amit még nem próbáltam ki, így van összehasonlítási alapom. Nem véleményeztem eddig ezt a port, mert nem leszek túl kedves hozzá. A finishe teljesen átlagos, rengetegen tudják ugyanezt. A mattításban egészen elfogadható, de van nála jobb is. Ami viszont kiveri nálam a biztosítékot az az összetevői, elfogadhatatlannak tartom a benne lévő parabéneket, főleg egy ekkora névnél, és ilyen árfekvésben :(.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

nika15

2018. január 5.

Angliában jutottam hozzá, ezért nagyon megbecsülöm, mert itthonról csak rendelni lehet. Abban biztos vagyok, hogy hatalmas kiszerelés,így napi használat mellet ez a 29g egy év alatt sem fog elfogyni. T- zónában rendkívül zsírosodó bőröm van és ez az első olyan teremék amire Biztosan mondhatom, hogy segít.
Nagyon finom selymes bőre lesz utána az arcomnak és egy megfelelő alapozóval a nap végén se fog átfényesedni.

nika15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

svivko

2018. január 3.

Amikor azt hinné az ember leánykája, hogy a kőpúderek utáni loose powderek, és különböző translucent csodák után nem lehet újat mutatni, vagy fokozni a varázst, akkor megismermerkedik ezzel az új szintet jelentő -és egyébként agyonhypeolt- termékkel.
Megértem a hype-ot, tényleg le a kalappal. Ilyen szépenpúderezni még egy teméket sem láttam, pedig túl vagyok már a low endtől (3W koreai) a high endig (Chanel Universelle Libre) rengeteg azonos típusú gyártmányon.
Szeretem, ha egy púder úgy fixálja a sminket, hogy közben a pórusokat is finomítja (a primeren, alapozón, és korrektoron is túl) , és a finomráncokat, illetve barackpelyhekre nem ül rá, mint egy béna lisztes réteg. Felfedezhetetlenül de mégis egyértelműen tegye a munkáját.
Ami új, és "még osha nem éltem ilyet" kategória, az az, hogy az alsó pilláim a korrektor lefixálása után életre kelnek, a korrektor lefixálása után apró szénfekete pillák tűnnek elő az alsó vízvonalnál, olyan szépen egységesíti ez a termék a szemkörnyéket.
Egyszer muszáj kipróbálni, utána úgyis megveszed.
Beautysale Edittől szereztem be karácsony előtt akciósan, 11 000Ft-os áron, a normál 29g-os kiszerelést, ami szerintem 1-2 évig biztosan elég lesz hétköznapos használatok mellett. :)

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 3.

Egyszer muszáj kipróbálni, utána úgyis megveszed.

Zumo

2017. december 2.

Eddigi legjobb puderem. Szuper tartos, egesz nap birja kifenyesedes nelkul. Nincsen poros hatasa, nem szarit es nem maszk hatasu. Megeri az arat.

Zumo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

AdriKots

2017. november 20.

Kategóriájában verhetetlen loose powder, a smink nem olvad le az arcomról (HK klímát is simán bírja). Lathatalanul fixál, nem ül bele a ráncokba és természetes bőrképet ad (nem úgy, mint pl. a Kat Von D Lock-it setting powder, ami látványosan matt és maszkszerű). 29 grammos gigászi kiszerelés, nekem több, mint másfél évig kitart mindennapos használat mellett.

AdriKots
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

dianae

2017. szeptember 21.

Legjobb púder amit valaha próbáltam! Tökéletes ha hamar kifényesedsz, 9-10 órát kibír a sminkem vele! Drága de megéri az árát és viszonylag sokáig elég, még ha baking-elsz is (3. dobozzal fogyasztom épp)

dianae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

szannamari85

2017. szeptember 20.

Igaz az őrület, valóban szuper púder. Nagyon jól fixál, iszonyat sokáig elég, ezért megéri az árát. Bár én mindig használok sminkfixáló sprayt vagy Mac Fix+-t, ami a porosságot gyönyörűen lehúzza, de közel sem olyan poros hatású ez a púder, mint a legtöbb társa.

szannamari85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

zsonody

2017. szeptember 10.

Jelenleg 2 púderem van itthon, ez az egyik és a Ben Nye Luxury Powder a másik. A Loose Setting Powder kategóriában először egy Nyx terméket próbáltam ki, már azt is sokkal jobban szerettem, mint bármelyik korábbi púderemet, aztán ruháztam be a Ben Nye-ra. Bár a Nyx szuperül teljesített, a Ben Nye-t mégis jobban megszerettem, elképesztően szépen mutat az arcon és jobban kontroll alatt tartja a bőrömet. A Laura Mercier drágább mindkettőnél, ezért csak a travel size-t vettem meg, de attól tartok muszáj lesz megvenni a teljes méretűt, ha elfogynak. Nem hittem, hogy a Ben Nye-t túl lehet szárnyalni, de valahogy jobban tetszik a végeredmény a Laura Mercier púderrel. A fedése ennek sem erős, de szépen fixálja az alapozót-korrektort, nem szárít és viszonylag tartós. Nem emeli ki az apróbb hibákat-ráncokat és nálam nem okozott semmilyen irritációt. Az egyetlen problémám az összes ilyen púderrel a tároló doboz, amire még nem találtam megoldást, hogy hogyan lehetne elkerülni a "kiöntögetést" a tetőbe vagy a felfordítást csukott tetővel, hogy hozzáférhető legyen a púder.

zsonody
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 10.

Antonia420

2017. augusztus 2.

Pfuuuu,ez a púder elképesztő. Nem is csodálom,hogy mindenki dícséri. Lehet hogy drága de minden pénzt megér, és a termék elég sokáig kitart.

Antonia420
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!