KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: cressida, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2015. július 6.

Ár:   12 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 120 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Vízbázisú, vízálló alapozó, hosszan-tartó, természetes fedést biztosít az arc és/vagy a test számára. Minden bőrtípushoz ideális.

Számos olyan összetevőt tartalmaz, amelyek ápolják, lágyítják és hidratálják a bőrt. Professzionális eredményt biztosít, amely megfelel a fotózás alapkövetelményeinek és ideális az arc és a test tökéletesítéséhez.

13 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kittihlmb

2018. november 15.

Szeretem :) szintén alap kellék nálam. Van h önmagában hasznalom vagy mint egy kis fedo réteg es épitek rá más alapozoval ha olyan éppen a kedvem vagy esemény van :) könnyü nagyon használni. Beauty blenderrel is isteni a munka vele. Pici fixálo a szivacsra és még szebb a hatas :)

Kittihlmb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

johitimi

2018. november 12.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Vizesebb, folyékonyabb állagú, kevés is bőven elég belőle, könnyű eloszlatni a bőrön. Erősebb bőrhibák esetén valószínűleg nem lenne jó választás, de én pont azt szeretem benne, hogy nincs maszk hatása, teljesen természetes. Kiadós, szerintem megéri az árát.

johitimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

MissKenedy

2018. november 3.

Először is ennél az alapozónál kapom a legtöbb bókot, hogy "ki vagyok simulva" :D

- Állaga tényleg nagyon folyékony, így aki szivaccsal szeret alapozót felvinni, az vagy felejtse el, vagy készüljön fel a pazarlásra. Sajna nekem is ki kell tapasztalnom, mert eddig szivacsot használtam. Eddig ecsettel a legjobb, bár mondják, hogy kézzel is lehet, nekem az valahogy olyan idegen.
- Az illatát én nagyon szeretem, valahogy a minőséggel párosítottam az agyamban, így jól esik érezni miközben kenem magam:)
- Fedése közepes, sőt picit talán gyengébb, akik pattanásosak, vagy nagyobb bérhibáik vannak, azoknak tényleg csalódás lesz, ez kb arra jó mint egy bb krém. Nekem még az vált be, hogy egy pici Fit me korrektorral keverem össze és úgy teszem fel, ha szeretnék egy picit jobb fedést.
-Tartóssága nálam csilalgos ötös. Reggel felteszem és ha rámegyek púderrel, kb délután kezd el picit fényesedni az arcom, de olyan egészséges mértékben. Hozzáteszem nekem extra száraz a bőröm, lehet a zsíros bőrűeknek nem jó választás.

Összességében remek választás hétköznapokra, olyanoknak akik nem szeretik ha messziről észrevehetően ki vannak sminkelve, de mégis egy egységes bőrképet szeretnének, ami egészségesen ragyog. Persze ennyit tudhat egy bb krém is, de valahogy mégis más ez a bőrömön. Ha valakinek az EL-DW-nél kezdődik a jó alapozó, annak ez biztos csalódás lesz fedés szempontjából.

MissKenedy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Katia88

2018. október 11.

Hmmm olyan nem is tudom. Fedése gyenge, közepes, testre jóformán soha nem használtam. Télen olyan kevéske, nyáron meg hajlamos átfényesedni. NEm rossz, elhasználom, de újra venni nem fogom soha.

Katia88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

ladybird80

2018. szeptember 18.

MAC sminkoktatason probaltam ki, utana rogton haza is vandorolt velem egy. Szep, sot szinte ragyogo bort varazsol, bar kombinalt bornel, mint az enyem, arra valoban oda kell figyelni, hogy egy mattito porral fixaljuk. Az alapozokat nehezen birom, mindig ugy erzem, hogy fullad a borom, de ez eddig bevalt. :)

ladybird80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Zsuzsi27ka

2018. szeptember 13.

Valoban vizes allagu, igy eleg sokat kifolyatok egyszerre, nem tudom meddig lesz eleg. De majd probalom visszafogni magam☺️
Fedesre jobbat vartam, annak ellenere, hogy olvastam itt a kommenteket. De ha ennyire jora ertekelik masok is, illetve celebek (lasd Dukai Regina) kicsit professzionalisabb minosegre szamitottam. Nem akarom lepontozni, hiszen meg csak most kezdtem hasznalni es vegulis szep osszhatast ertem el. Bar a mineralize skinfinisht is hasznaltam zaraskent☺️

Zsuzsi27ka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Mse

2018. augusztus 10.

A kedvenc alapozóm. A nyári hőségben is tökéletesen megállja a helyét, van, hogy ecsettel, van, hogy kézzel teszem fel. Mindkét megoldás bevált.
Nem csoda, hogy ennyire népszerű.
Sosem szerettem a maszkos alapozókat, ezért is ez a kedvenc. Hibátlan.

Mse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Nem csoda, hogy ennyire népszerű.
Sosem szerettem a maszkos alapozókat, ezért is ez a kedvenc. Hibátlan.

meguntam96

2018. március 21.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Csodás bőrt varázsol miután felviszem egy rétegben. A színe passzol az én világos bőrömhöz (N1), úgyhogy ennél többet nem is kívánhatnék! Esetleg annyit, hogy egy kicsit legyen olcsóbb, de ahogy számolgattam a nagyobb kiszerelés árát bőven megéri. A drogériás alapozók általában 30ml-sek az áruk pedig 3-3500 ft körül mozognak (itt most L'oreal, Max Factor esetleg Catrice márkára gondolok), tehát ha utána számolunk azért a mennyiségért ugyanúgy kifizetjük ezt a pénzt csak részösszegekben. Na, de összességében én nagyon szeretem. Tetszik, hogy egységesíti az arcszínemet de a szeplőimet nem takarja el. Nagyobb bőrhibákat már nem tüntet el, sőt talán rosszabb is lesz az összkép. Mivel csak ez az egy negatívuma van én megszavazom neki az 5 csillagot.

meguntam96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

Sofisofija

2018. február 26.

Szóval a véleményem: kifizettem, megvettem nem szeretem!!
Sajnos azt vettem észre hogy a ráncokba begyűlik, beleül amin később elfolyik a többi smink , például a szemhéjamon a szemceruza.
Zsírosítja a bőröm, illetve fénylik tőle , nem érte meg az árát, pedig nagy reményekkel vettem.

Sofisofija
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

Szóval a véleményem: kifizettem, megvettem nem szeretem!!

Ehssty

2018. február 8.

Közel sem tökéletes a bőröm, de imádom amikor a bőr "bőr szerű" és nem lehet észrevenni hogy alapozó van rajta. Közvetlenül a bőrömre cseppentek belőle és a kezemmel dolgozom el, kör körös mozdulatokkal. Így pér másodperc után besűrűsödik könnyebb eldolgozni, plusz úgy érzem picit erősebb a fedése is ezzel a módszerrel. A bőröm egyenletes és ragyogó lesz, nem csoda hogy "menyasszony alapozó"-ként tartják számon, a bőr egészségesebbnek és fiatalabbnak tűnik a segítségével. Korrektor továbbra is szükséges a szem alatti karikák illetve a pattik elfedéséhez, de ha hozzám hasonlóan unod a "cake face" trendet, próbáld ki.
Zsíros bőrűeknek, illetve akinek színkorrigálásra szorul a bőre (rosacea, pattanások) nem ajánlom.

Ehssty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2