MAC

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: cressida, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2015. július 6.

Ár:   12 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 120 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Vízbázisú, vízálló alapozó, hosszan-tartó, természetes fedést biztosít az arc és/vagy a test számára. Minden bőrtípushoz ideális.

Számos olyan összetevőt tartalmaz, amelyek ápolják, lágyítják és hidratálják a bőrt. Professzionális eredményt biztosít, amely megfelel a fotózás alapkövetelményeinek és ideális az arc és a test tökéletesítéséhez.

13 árnyalatban kapható

NeReka

2019. február 20.

Érzékeny és száraz a bőröm ez az alapozó pedig nem irritálja. Napközben nem érzem, hogy rajtam lenne. Kényelmes viselni. Az én bőrömöm tartós, szép fedést biztosít. Fontos szempont volt számomra, hogy ne takarjon vastagon csak szépítsen, tegye egyenletesebbé a bőrömön. Ennek maximálisan megfelel. Nincsenek pattanásaim vagy egyéb bőrhibáim. Ezért arról nem tudok véleményt mondani, hogy azokkal mit csinálna.

NeReka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Wandaaa

2019. február 17.

Vékony és nem matt fedésű alapozó keresésében vagyok, mert alapvetően szép a bőröm, nem nagyon van bőr hibám csak nagyon száraz, illetve van egy két pirosabb folt a homlokomon amire azért jó lenne az egységesítés. A vélemények alapján úgy voltam ez lesz az én alapozóm, de nagyot csalódtam. Egyszerűen semmi fedése, konkrétan csak színt adott az arcomnak, de ennél szerintem egy BB krémnek is több a fedése. Arról nem beszélve, hogy csúnyán kopott is pár óra használat után, tehát tartósnak se mondanám (sima porpúderrel, fixálóval kicsit jobb volt a helyzet egy kicsivel). Nagyon akartam szeretni ezt az alapozót, de a drogériás alapozóim sokkal szebb képet adnak az arcomnak és tartósabbak is.

Wandaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 17.

narane

2019. január 7.

Sokáig nem használtam alapozót, utáltam a maszkos érzést a bőrömön amit egy-két termék nyújtott. Miután egy sminkes hölgy ajánlotta a Face and Bodyt, kipróbáltam. 5 éve használom, engem megvett:) nincs se maszkos hatása se érzete. Szellőzik alatta a bőröm, olyan mintha nem is lenne rajtam, de a látszat mégis egységesebb:) az ára kicsit borsos lehet, de nekem mindennapi használat mellett is egy évig kitart a nagyobb kiszerelés.

narane
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

banhegyireka

2018. december 20.

Az itteni vélemények alapján vettem meg.. nagyon megbántam. Nem ad egységes színképet az arcomnak, zsirosan fenylik, olyan mintha nem lenne rajtam semmi, ellenben fénylik az arcom..

banhegyireka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 20.

Csillampor26

2018. december 9.

A Bareminerals szinezett hidratálóját használtam, de a körülményes beszerzés miatt alternatívát kellett keresnem. Erre esett a választásom és egyáltalán nem bántam meg. A fedése kevéske így számomra hétköznapra tökéletes. A T-zónám gyorsan zsírosodik, emiatt muszáj púdereznem, de ezt nem bánom, így is természetes, egészséges fényt ad. Az ára kicsit borosos, viszont cserébe akkora mennyiséget kapok, hogy egy fél életre elég lesz. Teljes mértékben elégedett vagyok vele!

Csillampor26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

MissKenedy

2018. december 8.

Nagy lelkesedéssel kezdtem, aztán 4 próba után rájöttem, hogy nem tudom magamat szépen kifesteni vele. Valahogy nem megy. Emiatt eladóvá vált, feltettem ide is:)
Azért a csillagokat hagyom, mert a termék nem rossz, csak velem nem működik együtt

MissKenedy
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 8.

Aryaa

2018. november 17.

Nagyon nagy kedvenc lett, már három hónapja használom és elválaszthatatlanok vagyunk. Nyáron nem biztos, hogy ez lesz számomra a tökéletes, de ősszel-télen-tavasszal biztosan. Tetszik az állaga, a kiszerelése, a bőrkép, amit vele kapok. Gyenge a fedése, ez tény, figyelembe kell venni, mikor megveszi az ember, de én pont emiatt is vettem ezt meg. :)

Aryaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

Kittihlmb

2018. november 15.

Szeretem :) szintén alap kellék nálam. Van h önmagában hasznalom vagy mint egy kis fedo réteg es épitek rá más alapozoval ha olyan éppen a kedvem vagy esemény van :) könnyü nagyon használni. Beauty blenderrel is isteni a munka vele. Pici fixálo a szivacsra és még szebb a hatas :)

Kittihlmb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

johitimi

2018. november 12.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Vizesebb, folyékonyabb állagú, kevés is bőven elég belőle, könnyű eloszlatni a bőrön. Erősebb bőrhibák esetén valószínűleg nem lenne jó választás, de én pont azt szeretem benne, hogy nincs maszk hatása, teljesen természetes. Kiadós, szerintem megéri az árát.

johitimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 12.

Katia88

2018. október 11.

Hmmm olyan nem is tudom. Fedése gyenge, közepes, testre jóformán soha nem használtam. Télen olyan kevéske, nyáron meg hajlamos átfényesedni. NEm rossz, elhasználom, de újra venni nem fogom soha.

Katia88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2