KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: cressida, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2015. július 6.

Ár:   12 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 120 ml
Lelőhely:   MAC szaküzlet
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Vízbázisú, vízálló alapozó, hosszan-tartó, természetes fedést biztosít az arc és/vagy a test számára. Minden bőrtípushoz ideális.

Számos olyan összetevőt tartalmaz, amelyek ápolják, lágyítják és hidratálják a bőrt. Professzionális eredményt biztosít, amely megfelel a fotózás alapkövetelményeinek és ideális az arc és a test tökéletesítéséhez.

13 árnyalatban kapható

Ár: 9000 ft + posta , Eladó: halozita
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Fizetés banki utalással, személyes átvétel
Ár: 7000 , Eladó: annaaatar
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Postázom

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

meguntam96

2018. március 21.

Nagyon szeretem ezt az alapozót. Csodás bőrt varázsol miután felviszem egy rétegben. A színe passzol az én világos bőrömhöz (N1), úgyhogy ennél többet nem is kívánhatnék! Esetleg annyit, hogy egy kicsit legyen olcsóbb, de ahogy számolgattam a nagyobb kiszerelés árát bőven megéri. A drogériás alapozók általában 30ml-sek az áruk pedig 3-3500 ft körül mozognak (itt most L'oreal, Max Factor esetleg Catrice márkára gondolok), tehát ha utána számolunk azért a mennyiségért ugyanúgy kifizetjük ezt a pénzt csak részösszegekben. Na, de összességében én nagyon szeretem. Tetszik, hogy egységesíti az arcszínemet de a szeplőimet nem takarja el. Nagyobb bőrhibákat már nem tüntet el, sőt talán rosszabb is lesz az összkép. Mivel csak ez az egy negatívuma van én megszavazom neki az 5 csillagot.

meguntam96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

Sofisofija

2018. február 26.

Szóval a véleményem: kifizettem, megvettem nem szeretem!!
Sajnos azt vettem észre hogy a ráncokba begyűlik, beleül amin később elfolyik a többi smink , például a szemhéjamon a szemceruza.
Zsírosítja a bőröm, illetve fénylik tőle , nem érte meg az árát, pedig nagy reményekkel vettem.

Sofisofija
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

Szóval a véleményem: kifizettem, megvettem nem szeretem!!

Ehssty

2018. február 8.

Közel sem tökéletes a bőröm, de imádom amikor a bőr "bőr szerű" és nem lehet észrevenni hogy alapozó van rajta. Közvetlenül a bőrömre cseppentek belőle és a kezemmel dolgozom el, kör körös mozdulatokkal. Így pér másodperc után besűrűsödik könnyebb eldolgozni, plusz úgy érzem picit erősebb a fedése is ezzel a módszerrel. A bőröm egyenletes és ragyogó lesz, nem csoda hogy "menyasszony alapozó"-ként tartják számon, a bőr egészségesebbnek és fiatalabbnak tűnik a segítségével. Korrektor továbbra is szükséges a szem alatti karikák illetve a pattik elfedéséhez, de ha hozzám hasonlóan unod a "cake face" trendet, próbáld ki.
Zsíros bőrűeknek, illetve akinek színkorrigálásra szorul a bőre (rosacea, pattanások) nem ajánlom.

Ehssty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

topsminkotti

2018. február 5.

Szerintem az alapozóknál az a legfontosabb, hogy figyelembe vegyük a bőrünk tulajdonságait és az igényeinket. Nincs olyan, hogy egy alapozó mindenkinek jó.
Ez az alapozó száraz esetleg normál bőrre használható jól (nekem száras bőröm van és imádom, de zsírosodó bőrre szerintem használhatatlan, még mattítással is.) Alacsony fedésű (de építhető, érdemes megvárni, hogy megszáradjon egy réteg és utána érdemes kenni még, ha szeretnénk). Komolyabb bőrhibákat nem fog elfedni, inkább csak kiegyenlíti a bőrfelszínt (a pirosságot nekem eltünteti). Legjobb ecsettel felkenni (szivaccsal tilos, mert szinte magába szívja az egészet), de kézzel is jól használható. Nem igazán látszik, hogy van valami bőrön (én elsősorban ezért szeretem) és nem ül be a ráncaimba (ezt is nagyon szeretem :) Még száraz bőrön is kelhet rá egy kis púder (én MAC Blot-ot szoktam rárakni, azzal nagyon szép) Idősödő bőrre szerintem szuper. (én pl. vendégek esetében örömanyákra is szoktam tenni és csak pozitív visszajelzéseket kaptam). Kevés szín van belőle, de érdemes kipróbálni, mert a C-sek igencsak sárgák tudnak lenni. Szerencsére már gyártanak belőle kisebb kiszerelést, mert a nagy szinte soha nem fogyott el.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 5.

Zelmora

2018. január 19.

Csak azt bánom, hogy nem vettem meg hamarabb, fantasztikusan sokoldalú, szuper alapozó. Az itt-ott vízhiányos, amúgy kissé kombinált bőrömnek tökéletesen megfelelő. Nagyon tetszik az állaga, az építhető fedése és hogy csak egy enyhe citrusos illata van - ha csak egy rétegben viszem fel, a bőrbe masszírozva mint egy krémet, mindenki megkérdezi, mitől ilyen szép a bőröm! Kicsit trükkös alá megfelelő hidratáló krémet találni, mert az olajos bázisúakkal nem annyira működik együtt, illetve bizonyos szérumok is fel tudnak gyűrődni alatta, nekem megfelel mondjuk arckrém nélkül is. Több helyen is láttam illetve tapasztaltam, hogy ezt az alapozót érdemes ujjakkal felvinni, mikor elkezd megszilárdulni, beletapogatni finoman az arcbőrbe - nagyon szép lesz így a finishe. C2-es színt választottam, egy rétegben a sárgás árnyalata pont elég a pirosság ellensúlyozására nálam.

Zelmora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

ramma

2017. december 27.

Nem szeretem. Annyira ragadok tőle egész nap, fullad alatta a bőröm és kirügyezik...sajnálom.

ramma
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

denesdorina23

2017. december 10.

Én személy szerint nagyon szeretem, száraz bőrre tökéletes! Jól építhető, illetve keverhető.

denesdorina23
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 10.

karato

2017. november 18.

Most már lassan egy hónapja használom és IMÁDOM! Nem okoz pattanásokat, passzol a világos bőrömhöz és pont annyira fed amennyire kell.:) N1-es árnyalat van meg nekem.

karato
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

Thegreensophia

2017. november 5.

Imádom!!!! Ez a kedvenc mindennapi alapozóm!!! Gyenge/közepes fedése van! Könnyű viselet!

Thegreensophia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

jozzika1

2017. október 19.

Először azt hiszi az ember, hogy beválik. De 1-2 óra eltelte után az én arcom zsíros lett, durván. Sok esélyt adtam neki, mondván, biztos rosszul csináltam valamit. De csak nem jött be.

jozzika1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Az Ausztráliában őshonos szantálfa kérgéből kivont illóolaj, melyet CosIng hivatalos funkció besorolása szerint maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő hatású) összetevőként használnak a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2