KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2016. február 9.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

MAC Rúzs Dangerous árnyalat
Ár: 5500 , Eladó: manna88
Állapot: NEM HASZNÁLT!, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
KERESEM!! MAC Rúzs Betty bright
Ár: Megyegyezes szerint , Eladó: starkadri
Állapot: Uj, hasznalt, Helyszín: -, fizetés: Posta, szemelyes
Zsuzsi27ka

2017. március 22.

Az Angel, illetve egy kremes Nude arnyalat van meg (nem tudom a pontos nevet). Szaraz a szam, ezert matt ruzsokkal soha nem probalkoztam. Viszont ezekkel a kremes arnyalatokkal azt tapasztalom, hogy nem tul tartosak. Az agyon ajnarozott MAC ruzsokhoz kepest tobbet vartam volna. Szepek a szinek, de szerintem tularazottak a tartossaguk miatt. Mondjuk en nem hasznalom minden nap oket, ezert kitartanak evekig :) Ha ezt nezem megeri.

Zsuzsi27ka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

ludri97

2017. március 20.

Mehr, angel, ruby woo, invistigator, candy yum yum. Ezek a szuper mac ruzsok vannak a tulajdonomban es nagyon szeretem oket! Egynel tenyleg nem lehet megallni :)! A kedvencem talan a ruby woo, ez az IGAZI PIROS :) aki teheti mindenkeppen ruhazzon be mac ruzsokra!

UPDATE:
a forbidden sunrise is a gyujtemeny resze mar, nagyon tetszik es nyaron meg jobban fog mutatni barna borrel es szoke hajjal :)

ludri97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

UPDATE:

Jotunderkeresztanyu

2017. március 20.

Ruby Woo, örök kedvenc rúzsom, kékes pigmentjei kiemelik a kék szemem. Max csak intenzív csókcsata után jön le:D

Jotunderkeresztanyu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

napraforgo23

2017. március 16.

Három (különböző finishű) árnyalatot vásároltam meg eddig, ezek a Vegas Volt, a Freckletone és a Mocha. Mindegyiket nagyon szeretem, gyönyörű színek, nem szárítanak és könnyű őket felvinni. Tartósságukban lehetnének jobbak, ezért ha az árukat is figyelembe veszem, 4 csillagot kapnak.

napraforgo23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

nikolett

2017. március 6.

Up2: A Velvet Teddyt követte a Mehr, Pervette és a Snob. Nem lehet leállni 1 rúzs után...

Mehr: egyszerűen gyönyörű... nem teljesen matt, mint ahogyan itt már többen le is írták a matt vonalról, de engem ez nem zavar.
Pervette: Nagy kedvenc lett. Gyönyörű fénye van és talán ennek örülök a legjobban.
Snob: elég rózsaszín :D De nagyon szép és van az a hangulat, amihez ő illik. És az is, ami megköveteli: a hétfő délelőtt a munkahelyen! Kiválóan feldobja. :)

Egységesen elmondhatom róluk, hogy tartósak. A Mehr a legtartósabb.

UP: simán kibírja az evést/ivást, nem hagy nyomot a pohár szélén, egyenletesen kopik (jópár óra elteltével).

Velvet Teddy buszke edesanyja vagyok. Imadooom meg akkor is, ha egy olyan darabot kaptam, amibol maga a ruzs kisse ki van lazulva :D gyonyoru a szine, matt, megsem szarit, illatos es a szine is dog. Lehet, hogy erosen fogalmaztam.. de nagy a szerelem.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

Egységesen elmondhatom róluk, hogy tartósak. A Mehr a legtartósabb.

rekki

2017. március 5.

'Ruby woo' és 'Pink plaid' tulajdonos vagyok. Az előbbi maga a tökély! TÉNYLEG matt, viszont nem mászik be a ráncokba, nem szárít, puha hatást kelt és szupertartós, poháron pl. egyáltalán nem marad nyoma, de pár puszi után is ugyanúgy fest a számon :). A Pink plaidről ugyanez nem mondható el, bár azzal sincs semmi gondom, de nem az az igazi matt, talán emiatt van az is, hogy kevésbé tartós, illetve, aki a webshopból rendeli számítson rá, hogy kicsit sötétebb, mint a fotón! Összességében mind a kettő megéri az árát, -bár én kifogtam egy 20%-os akciót, juhúúú- fényévekkel jobbak, mint sok középkategóriás, nem sokkal olcsóbb termék.

rekki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

tiamoitalia

2017. március 5.

Uhh, nagy szerelmem a MAC rúzs! Sok félét próbáltam, gyönyörüen pigmentáltak, tartósak, fantasztikus szinek...Szerelem!
Nekem leginkább a matt hatásúak jönnek be. MAC rúzsból sosem elég :D

tiamoitalia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Nekem leginkább a matt hatásúak jönnek be. MAC rúzsból sosem elég :D

angyalka1225

2017. március 1.

Valamiért bekattant, hogy kell már egy jó nude rúzs, ezért elkezdtem keresgélni többek között az itteni vélemények alapján, és mivel épp rúzs+ajakceruza akció volt a MAC-nél, lecsaptam rájuk. Eredetileg csak rúzst terveztem venni, de úgy nem volt akciós, gondoltam, legalább majd jól megtámogatják egymást és tartósak lesznek. Hát nem. Próbáltam aláhidratálva, próbáltam anélkül, meg csak a rúzst is, hiába, a már sokat dícsért Brave nekem nem érte meg az árát, mert bár szép, de hamar lejön -akkor is, ha nem is iszom, sőt, ki se nyitom a számat. Ezt a tartósságot egy olcsó rúzs is hozná, de akkor már olyat vennék, ami nem szárít, mert ez sajnos igen, pedig amúgy nem is olyan a szám, amire pacsmagolni kéne az ajakápolót. Mégse tudok neki 3 csillagnál kevesebbet adni, mert szívesen használom, csak sajnos egy dolgozó nőnek lehetetlenség annyiszor újrakenni, ahányszor indokolt lenne.

angyalka1225
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 1.

Szintia98

2017. február 27.

3 ruzs boldog tulajdonosa vagyok :)

Amorous ( satin) : elso es egyben kedvencem.Nagyon jol pigmentalt tartos kicsit lilas szin , ami nem tul sotet egy atlagos arcborszinhez

Steady Going ( retro matte) : cuki babarozsaszin, de a retro matt miatt annyira nem valt be. Ha nem hidratalok ala szinte lehetetlen szepen felkenni , akar a kreta olyan,DE extra tartos es a nap vegen is latszik a szine:)

Brave ( satin) : barnas rozsaszines , hetkoznapora legjobb valasztas! Nagyon szep kellemes szine van es a tartossagara sem panaszkodok:))

Szintia98
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 27.

3 ruzs boldog tulajdonosa vagyok :)

Acetaldehid

2017. február 26.

A szalagavatós sminkemhez kaptam az ajkaimra egy limitált MAC Amplified árnyalatot, ami totálisan lenyűgözött. Nem volt matt, viszont nem mászkált, tartós volt. Akkor eldöntöttem, hogy veszek magamnak egyet. Sajnáltam, hogy ahhoz a rúzshoz (Among the fireflies) már nem juthattam hozzá, így mostanáig húztam-halasztottam a vásárlást.

A Brick-O-La árnyalatút vettem meg. Nagyon tetszik, hogy tudom egész vékonyan is felvinni, meg viszonylag vastagon is. Utóbbi esetben is nagyon kényelmes, nem csúszik nagyon és elég tartós. Rögtön megszerettem, reggelente szívesen nyúlok érte mindig. Szép a csomagolás is, tuti hogy emiatt is veszem mindig elő szívesen.

A Váci utcai MAC-ben nagyon jó, hogy ki lehet próbálni fertőtlenítés után az árnyalatokat. A híres-neves Ruby Woo-n is rengeteget gondolkoztam, de annyira durván matt, hogy végül nem jött velem. Gondolkozom más finishű termékeken is, szerintem fogok még velük próbálkozni. :)

Acetaldehid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Titanium Dioxide/CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

CI 75470 sz 0 0

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!