KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2016. február 9.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

Ár: 3000 Ft , Eladó: miradormer
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
MAC Rúzs Runway hit
Ár: 4000 Fr , Eladó: babciika
Állapot: Alig hasznalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szem.atvet. Nyugati,Keleti,Varosliget egyebkent posta/foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Madi

2018. augusztus 10.

Ha rúzs, akkor MAC.
Elvétve fordul elő, hogy valami más márka rúzsa egyáltalán felkeltse az érdeklődésemet. Kedvenc textúrám a matte és a satin. A csillaggal jelölt árnyalatok a gyűjteményem állandó darabjai.

Honeylove - Az a fajta nude, amit alig látni, hogy egyáltalán fent van, annyira természetes. Nevezhetném a Velvet Teddy világosabb verziójának is.

*Lady Danger - Végre megtaláltam a számomra tökéletes piros rúzst. Van benne egy pici narancsos árnyalat, csak úgy világít felkenve. Gyönyörűen terül és nagyon tartós.

Fanfare - sötétebb nude szájszín. Az első cremesheen textúra, amivel teljesen elégedett voltam. Nagyon szépen és egyenletesen fed, sajnos a tartóssága nem az igazi, de ez nem újdonság, sajnos a cremesheenek inkább színes ajakápoló jellegűek.

Runway Hit - világos szájszín. Valamiért ezt a mattot sokkal inkább szárítónak érzem, mint a többi mattomat.

*Tropic Tonic - az új kedvenc, majdnem olyan, mint a Toxic Tale, csak az inkább rózsaszínbe hajlik, ez meg narancsosba. Tökéletesen illik hozzám, elképesztő tartós, nem szárít és az állaga is krémesebb, mint az előző mattjaimnak. Imádom!

*Sin - Bársonyos mélybordó szín, vad, mégis elegáns. Gyönyörűen kiemeli a szám és nem vámpíros a hatás a fehér bőröm ellenére. Hatalmas kedvenc lett, ráadásul ez az első Back to Mac-es rúzsom, így aztán pláne megérte. :D Ettem ittam vele, sehol egy kopás vagy kenődés. Fantasztikus.

Toxic Tale - az új kollekció nem is olyan új darabja, ugyanis pár évvel ezelőtt megjelent ez a rúzs a Mac Venomous Villains kollekciójában. Aki akkor lemaradt Hófehérke mostohájának rúzsáról, az most beszerezheti. Nekem nagyon tetszik.

Ravishing - barackos, tavaszi szín, a Razzledazzlerhez hasonló, de mivel az lustre, halványabb a fedése. Ez nagyon klassz, pont annyira élénk, hogy észrevegyék, de nem kirívó. A cremesheen fajtáknál nagyon fontos, hogy teljesen sima ajkakra tegyük fel, ha kicsit is száraz a legkisebb hibákat is kiemeli, én fogkefével át szoktam dörzsölni a szám, mielőtt rúzsozok és úgy tökéletes.

Velvet Teddy - Sokat filóztam rajta, megvegyem-e, de nem hagyott nyugodni. Természetes, nudeos árnyalat, kicsit barnább, mint a Brave, de nagyon hasonlít rá. Mivel matt, elég strapabíró, azóta minden nap ezt használom, nagyon szépen kiemeli a szám, mégis visszafogott.

Media - Hű mennyit vacakoltam, ez és a Diva között, de ez lett a befutó. Sötét, inkább lilába hajlik, míg a Diva vörösesbe.

*Relentlessly Red - Szájon olyan, mint azok az élénk rózsaszín rózsák. Tartós, erősen fed, bársonyosan matt. Egy az örök kedvencek közül.

Ruby Woo - Klasszikus, matt, de élénk, dívás, mégis simán viselhető hétköznap is egy vagányabb szereléshez. Evést-ivást jól bírja.

Sunny Seoul - Tökéletes a mindennapokra, enyhén fényes, cukorkaszín.

Cyber - Sötét elegancia. Akik csipázzák a goth stílust, elengedhetetlen. Messziről/ esti fényben feketének látszik.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Ha rúzs, akkor MAC.

Sunny Seoul - Tökéletes a mindennapokra, enyhén fényes, cukorkaszín.

Sophiaaa

2018. augusztus 2.

Nekem ez a termék hatalmas csalódás volt, szerencsére csak a mini verzióját vettem meg. Nehezen kenhető, nagyon szárít, a tartósságával is vannak fenntartásaim és még csak nem is kopik szépen. Némelyik lényegesen olcsóbb, drogériás, hasonlóan barátságos összetevő listával rendelkező rendelkező termék simán legyőzte nálam. A színe az gyönyörű (Ruby woo), de ez azért kevés a boldogsághoz.

Sophiaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2018. július 25.

Első rendelésem volt a MACtől, és egyből 6 rúzzsal kezdtem. Kinéztem a Look In a Box: Blazing Haute dobozkát ami 5 gyönyörű színt tartalmaz, szóval ahogy megláttam, egyből ment is a kosaramba. Az ingyen szállításhoz még kellett 3000 Ft, szóval rendeltem hozzá még egy rúzst, méghozzá a Sin árnyalatot. Így tényleg minden alkalomra van egy rúzsom.
A Look In a Boxban található 1 Lustre Lipstick (Warm Welcome: nagyon nude)
2 Cremesheen Lipstick (Hot and Humid: sötétebb, barnás nude és Sunblessed: gyönyörű babarózsaszín)
és 2 Matte Lipstick (Ablaze: neon narancs, új kedvenc rúzsom, és a Box sztárja: a Blazing Haute egy élénk vörös).
Aztán ehhez rendeltem a Sint, ami egy sötét, bordó matt rúzs.
A tartósságával mindnek meg vagyok elégedve, bár a matt rúzsok tovább bírják, de szerintem ez minden márkánál így van.
A színek szépek, nem kenődnek, a többi rúzsomat már nem is használom, mióta "bevásároltam" a MACnél.
Tényleg fantasztikus, még a durva bordóval és a vörössel is nyugodtan eszek mert tudom hogy nem jön le és nem is kenődik el.
Őszintén gondoltam hogy jó lesz, de kevesebbet vártam tőle. Valószínű hogy mostmár csak a MACtől veszek rúzst.

Dorcikahh
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 25.

A Look In a Boxban található 1 Lustre Lipstick (Warm Welcome: nagyon nude)
Aztán ehhez rendeltem a Sint, ami egy sötét, bordó matt rúzs.

AlexandraJ

2018. július 23.

A Velvet Teddy (barnás nude) és a Russian red (csodás vörös) árnyalatok boldog tulajdonosa vagyok. Mind a kettő gyönyörű, tartós (meglepődtem én is de végigtoltam egy egész napot fesztiválon a vörös rúzsban, pizzát is ettem és csak nagyon enyhén kopott így durván 12 óra alatt) és nagyon könnyed viselet.
Eddig nem tudtam elképzelni, hogy egy egész rúzst el lehet használni, de a Velvet Teddy több mint 1 éve van meg és azóta mindenapos rúzsommá vált, ezért lassan a végére érek, de biztosan újra fogom venni. ❤️

AlexandraJ
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 23.

Nindzsuuu

Korcsoport: < 18
2018. július 23.

Nagyon szeretem. Tartós, nem csúszik. De a kedvenc rúzsom akkor is a the Balm folyékony rúzsai.

Nindzsuuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 23.

boszimail

2018. július 23.

Nagyon szép, tartós a színe, nem szárítja a számat. Jó befektetésnek tűnik eddig.

boszimail
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Botiadi

2018. július 21.

Vegyesek az érzelmeim, nagyjából sikerült mindegyik verziót kipróbálnom. Amit nyugodt szívvel tudok ajánlani az a matte kivitelű velvet teddy, nagyon szép, nem szárít, könnyù vele dolgozni, az árnyalat is szerintem mindenkinek jól áll. Tartósság egy nehéz kérdés..mert ezek a rúzsok nem tartanak ha eszel iszol sokat beszélsz stb..de mondjuk úgy hogy újra kenés nélkül egy 4 órát elbír (összehasonlításképp egy urban decay rúzs nálam 8-9 órát is kibír)
A mactől volt az első highend rúzsom és nem fogok róluk szerintem soha lemondani, úgyhogy időről időre biztos hogy venni fogok még.

Botiadi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 21.

vivi22j

2018. július 10.

Sokkal többet vártam a márka rúzsaitól. De lehet pont e miatt okozott csalódást. Bár nagyon jó illata van a rúzsoknak, de egyszerűen annyit bírnak, mint a drogériás társaik, ami azért ennyi pénzért durva. Mondjuk egyébként is inkább a folyékony rúzsok formulája jön be, de azt hittem annál tartósabb egy MAC rúzs hogy lejöjjön egy ital után. Az illata és a krémessége miatt adtam két csillagot, de nekem valahogy mégsem az igazi. (Bár tisztelem ha valakinek ez a formula jön be a folyékony rúzsokkal szemben, én mégiscsak maradnék a magam kedvenceinél.)

vivi22j
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

bakocsenge

2018. július 9.

Megtörtént a csoda és egyből két rúzs személyében jött el. Ami szerintem általánosságban igaz a MAC rúzsokra: a csomagolás kellően strapabíró, letisztult és szerintem egy töltényhez hasonlít az alakjuk. Az illatuk vaníliás, ha valaki tudni akarja milyen a MAC illat, akkor a Catrice limitált kiadású Dawid Tomaszewski rúzsok erre tökéletes dupe-ok. Bár a 6100 ft-os áruk borsos, valóban addiktív, a legjobb drogériás társaikhoz képest is fényévekkel jobbak (további high end rúzzsal még nem volt dolgom, ezért nem tudom máshoz hasonlítani őket).

Amivel először kezdtem el ismerkedni az a Ruby Woo volt a retro matte formulából. Valóban szépséges kék tónusú vörös, joggal ikonikus. A viselete nekem egyből adott egy kis plusz magabiztosságot, ez a rúzs, amit munkahelyre nem vennék fel, mert azonnal ad egy kisugárzást. Nehéz felvinni, de ez a formulából adódó, számítottam is rá. Bármennyire hidratálok előtte, előbb vagy utóbb kiszáradnak az ajkaim, lehet, hogy kéne alá primer. Viszont betonbiztos: ha a felső réteg le is jön, alatta olyan, mintha a rúzs beivódott volna az ajkaimba. Bírta a végigénekelt koncertet, majd pedig utána egy thai vacsorát. Viszont a retro matte formula miatt nekem ez kicsit nehéz viselet, bármennyire is imádom.

A második rúzs pedig a Twig volt. A satin formulája miatt ez sokkal viselhetőbb rúzs, mint a Ruby Woo. A tökéletes mindennapi nude rúzst kerestem, és azt hiszem, hogy megtaláltam (Eddig. Mert további színek várnak beszerzésre. Pl.: Mehr vagy Whirl). Egy rétegben viszem fel, de egy spagetti evést minimális kopással a száj belső részén simán kibír. Olyan mintha nem is lenne a számon a rúzs. Ceruza/primer nélkül is a helyén marad, nem mászkál el. Nekem a satin jobban tetszik, mint a retro matte.

Update:

A Velvet Teddy mini változatával gazdagodtam, és hát... azóta ha rúzs van rajtam, mindig valamelyik MAC. A Velvet Teddy is szépséges, a pigmentáltságra se lehet panasz, de összességében: az én tapasztalataim alapján visszaesett a lelkesedésem. Az első 4-5 használat után mind a Twignél, mind a Ruby Woo-nál és a Velvet Teddynél is elkezdtem kritikusabban figyelni. Sajnos minél többször használom, annál inkább csalódottabb vagyok, mivel nem annyira tartós, mint én várnám ennyi pénzért. Baromira szárít mindhárom formula (satin, matte, retro matte). Rá kellett jönnöm, hogy bármennyire a matt formulák tetszenek, az én számon ritkán szépek, bármennyire figyelek az ajkaim hidratáltságára. Lehet, hogy kéne alá a MAC ajakprimer, de sajnálom rá azt a sok pénzt. Viszont ténylegesen addiktívak, rengeteg szín, gyönyörű külső. drogériában is találtam már jó rúzsokat, azért nem kell MAC márkaboltba menni...

bakocsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Update:

dynuchu

2018. július 9.

Nagyon kíváncsi voltam a MAC rúzsokra. Sok jó véleményt hallottam, gondoltam, oké, nézzük meg. A Pink Plaid árnyalatot választottam, szerintem szép szín a hamvas hajszínemhez és passzol is hozzám a szín (lágy nyár vagyok).
DE, valami borzalmas módon szárít... Pedig radíroztam, hidratáltam előtte. Felkentem reggel és mire beértem dolgozni már ilyen berepedezett és ócska látványt nyújtott a számon, aztán darabokban és csomókban jött le. Azért többet vártam egy ennyire drága rúzstól. De, a tanulópénz megfizetve, első és utolsó MAC rúzsom.

dynuchu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!