KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2016. február 9.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

MAC Rúzs Dangerous árnyalat
Ár: 5500 , Eladó: manna88
Állapot: NEM HASZNÁLT!, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
KERESEM!! MAC Rúzs Betty bright
Ár: Megyegyezes szerint , Eladó: starkadri
Állapot: Uj, hasznalt, Helyszín: -, fizetés: Posta, szemelyes
hanna9606

2017. április 21.

update: tegnap végre, hosszú szemezgetés után megvettem a Velvet Teddy árnyalatot. Ahogy megláttam azonnali volt a szerelem. Tökéletes nude szín, tényleg csodás, hétköznapokra tökéletes ha nem akar feltűnő rúzst az ember. A tartóssága egészen jó, nem hibátlan, de a színe kárpótol ezért. Imádom

Eddig két szín van meg. Diva-ish és a Ruby Woo, imádom őket. Gyöynörű színek, és nagyon tartósak. A Ruby Woo-t kicsit nehezebb felvinni de a végeredmény csodálatos. Must have, főleg a Ruby Woo, az igazi matt piros rúzs :)

hanna9606
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

LuckyGirl

Korcsoport: < 18
2017. április 18.

Nem rosszak, egy darabig tartósak, viszont általában nagyon kiszárítják a számat.

LuckyGirl
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. április 18.

szaszkoj

2017. április 16.

Kissé vegyesek az érzéseim ezekkel a rúzsokkal kapcsolatban, elég hit or miss jellegűek, még finishen belül sem konzistens a minőség, nemhogy finishek között. A legtöbb matt pigmentált, tartós, jó formulájú, de ott van pl. a Kinda Sexy (amit vagy fél évig vadásztam), ami olyan, mintha krétát kennék a számra. Aztán ott vannak a Creamsheenek: a Creme in your coffee az egyik kedvencem, szuper szín és textúra, de pl. a Coral Bliss alig fed, és még az is foltos. Ennyi pénzért pedig elvárható lenne, hogy ne a szerencsén múljon, hogy az adott szín használható-e, vagy sem. Arról nem is beszélve, hogy folyamatosan emelik az árát...

szaszkoj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

KlaudiaZs

2017. április 16.

8 árnyalattal a birtokomban kijelenthetem, hogy számomra 5 csillagos rúzsok ezek, eddig egyedül a két Chanel rúzsom ugyanez a "tökéletes" kategória.

Cold Hard Cash /matt/: legújabb szerzemény, imádom, régóta akarok már egy szürkés melegbarnát, a Stone közel 1 éve kívánságlistás nálam, de mindig túl sötétnek és túl szürkének ítéltem meg azt, nagyon szerettem volna szeretni. Mikor megláttam az új barna-árnyalatos (limitált!) kollekciót, rohantam is megvenni ezt. Nem sokkal sötétebb az ajkamnál, így sokkal "természetesebben" mutat mint a Stone, ajánlom bárkinek, aki szintén szeretne egy viselhető 90-es évekbeli barna színt. A tartóssága nagyon jó, a többi általam próbált matthoz képest rosszabbul teljesít, de nem panaszkodom így se, és nem szárít, ami nekem nagyon fontos. Száraz ajkakon viszont csúnyán néz ki, ami nem meglepő, mivel nem csak matt, de egy világosabb szürkésbarna rúzsról lévén szó, mindent kiemel.

Creme In Your Coffee /cremesheen/: ellvileg rózsaszínes-barnás árnyalat, rajtam inkább egy bordós barna, de nem túl sötét, hétköznapra a kedvenc rúzsom december óta, bármilyen sminkhez remek választás, ha nincs kedvem feltűnőbbhöz, vagy nem tudok dönteni más árnyalatok között, akkor ehhez nyúlok. A formulája extra-krémes, könnyű felvinni, nagyon pigmentált, enyhe fénye van, kényelmes viselet, önmagában is tartós (lenne), de kizárólag ceruzával használom, mivel annyira krémes, hogy az ajak kontúrjain elfolyik. Viszont így ceruzával annyira tartós, hogy ha nem eszek valami olajos/zsírosat, akár egy egész napot is kibír minimális kopással.

Russian Red /matt/: a tökéletes vörös árnyalat a bőrszínemhez, és ugyan matt, de engem nem szárít egész nap után se, a fedése csodálatos, tartóssága hihetetlen, evés-ivás után se kellett javítani rajta, még órákkal később se, és alig kopott valamit 6-7 óra után, e téren jobb rúzzsal még nem találkoztam.

Diva /matt/: gyönyörű borvörös szín, a Captive mellett ez a kedvencem ősszel, és pont ugyanolyan mint a Russian Red tartósság, pigmentáltság terén.

Captive /satin/: igazi őszi lilás-bogyós árnyalat, nem túl sötét, a szaténos finish miatt pedig kevésbé fényes, így hétköznapokra is megfelel, fedése, tartóssága, mindene szuper.

Up The Amp /amplified/: ha valakinek a többi lilás árnyalat túl extrém, esetleg a matt finish nem jön be, ezt ajánlanám. Pont annyira van benne rózsaszín, hogy a viselhető-lila kategória marad, DE mégis lila. Csöppet folyós, az ajkaim szélén 1-2 óra után ennél is ez a bleeding dolog figyelhető meg, egy ceruzával korrigálom, és így a tartóssága is megugrik.

Neon Orange /amplified/: kedvenc nyári neon-narancssárga árnyalatom. Tartóssága fenomenális, csak a mattok bírják még rajtam ennyi ideig, eszem-iszom és marad gyönyörű. Enyhe fénye van, krémes, kényelmes viselni, nem szárít, pigmentáltsága szuper. Kicsit sárgítja a fogaimat, de ennél e téren csak rosszabbakkal találkoztam eddig.

Cosmo /amplified/: első MAC rúzsom volt, azóta elhasználtam, gondolkodom, hogy újraveszem, mert imádtam. Tökéletes hétköznapi koszos-rózsaszín, enyhén barnás beütéssel. Visszafogott, my lips but better, tartós, pigmentált, krémes, enyhe fénnyel, nem szárít. Szerintem baromi univerzális árnyalat, bárkinek jól állhat. Sajnos romlott lehetett, mert ennek bizony szaga volt, nem illata már a kezdetektől fogva. Sokat mond a minőségen, ha én még fura szaggal is képest voltam teljesen elhasználni.

KlaudiaZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

dlms.trk

2017. április 13.

Update:
Vettem egy nem is evilági csodát, és ennek whirl a neve.
Szóval ez a whirl rajtam annyira végzet asszonyás, hogy le írni nem lehet. Alapból sötétebb az ajkam színe, ezzel meg huuh. Dög. Érdekesség, hogy a teddy nem szárított egyáltalán, a ruby woo nekem csak a számon száraz, ha letörlöm megszűnik az érzés a szín távozásával együtt, ez viszont érdekesebb már. Nem szárít, jó a szín, viszont rajtam valamiért kevesebb ideig bírja mint a másik kettő. Nem annyira matt, mint amilyennek képzeltem, de csodás így is. Tervezem egy rózsaszínes, tavaszi, nyári szín beszerzését is.

Nos, két színem van eddig.
Velvet teddy: az én számon a tökéletes nude szín. Kicsit komolyabbnak hat vele a sminkem, igazából semmi extra, de ha nem csak a kis szempillaspirál, kontúr kombómmal akarok császkálni, egy barna szemhéjpúderrel és a megszokott kombóval együtt egyszerűen maga a tökély. Letisztult komolyság.
Ruby woo: na ez szerelem. Soha, SOHA nem volt egyetlen piros rúzsom sem, de anyukámnak és még a nagymamámnak sem, mondván nekünk ez nem áll jól. Óriási tévedés és hiba volt ez a kijelentés, mert ez a szín, maga a pimaszság. Legalábbis rajtam. Egyáltalán nincs rajtam sem luxuskurvás, sem öregasszonyos, sem pedig kis 16 éves mindent bevállalok picsa feelingje. Önbizalom kell hozzá, félve léptem ki benne az utcára, de a harmadik visszajelzés után már egyáltalán nem éreztem úgy, hogy ehez nyuszi vagyok. Mindenki elámult tőle, hogy de, hát ők még nem is láttak így soha, és hogy ez milyen gyönyörű szín, és csodásan áll. (ksznmszpn) szóval bele vagyok szerelmesedve, hálisten, sokszor úgysem fogom felkenni, mert azért jóból is megárt a sok, még a végén megszokja a falu hogy így nézek ki 😁😂😂
Egyébként valóban szörnyen szárít, mondjuk engem speciel nem érdekel, mert egyáltalán nem kényes a szám, valószínűleg lemosom micellás vízzel és ugyanolyan hidratált leszek mint előtte.
Szeretem őket. Egyszerre sok volt mindkettőt megvenni, de ha az ember két havonta vesz egyet, úgy belefér, viszont mindenféleképpen oda kell figyelni a színválasztásra, tessék kipróbálni!! Főleg a semleges, világos színeket, könnyen mellé lehet lőni velük. Tervezem-e következő szín megvásárlását? Naná! 😚

dlms.trk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 13.

Update:
Vettem egy nem is evilági csodát, és ennek whirl a neve.

Nos, két színem van eddig.

Sz.Brigi

2017. április 7.

Imádom! Egyenlőre még csak a mehr tulajdonosa vagyok de gondolkodom a többi szín beszerzésén is. Viszont a tartóssága szerintem sem olyan szuper. Nekem is gyakran evés utána szinte alig marad fent. Van mikor egész szépen teljesít. Még vegyes az érzelmeim ezzel a rúzzsal kapcsolatban úgy érzem " kicsit" túl vannak árazva és nem azt a hatást hozzák, amit ígérnek.

Sz.Brigi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

ramca

2017. április 7.

Direkt miatta mentem fel Pestre, mert annyi jót olvastam itt róla.Számomra hatalmas csalódás volt, pedig már elterveztem, hogy 3-at legalább beszerzek belőle.A steady go árnyalat van meg.A színével nincs probléma, viszont a tartóssága botrányos -2 vagy 3- órát, ha max kibír evés ivás nélkül.Az első falatnál már lejön az egész a számról, sokkal többet vártam tőle. A maxfactor lipfinity nyomába sem érhet a mac, tartósság szempontjából.Csalódott vagyok....

ramca
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 7.

biusjj

2017. április 7.

2 árnyalat tulajdonosa vagyok (még!). Azt kell mondjam mindenkinek 100% igaza van azzal kapcsolatban, hogy ha egyszer kipróbálod, biztos, hogy veszel még. Na de a lényeg. A Mehr és a Please me-re esett a választásom. Mind a kettő szépen fed, pigmentált és tartós. Mivel matt mind a kettő, aggódtam, hogy majd szárítani fognak, de nem. Enni inni lehet vele, akkor is szépen fent marad. Az illata nagyon finom, a csomagolása pedig elég jó. A kupak jól zár, nyugodtan lehet táskádba dobni. Érdemes a MAC rúzsokat legalább egyszer megpróbálni, mert tényleg megéri.

biusjj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

vivitrius

2017. április 6.

Több, mint egy évtizede keresgéltem egy bizonyos narancssárgás-metálos-barnás rúzsszínt. Anno az Avontól volt ilyen folyékony rúzsom, de rekord idő alatt el is fogyott. Azóta sem kaptam sehol még megközelítőleg hasonló árnyalatot sem. Nem adtam fel, becammogtam a MAC-be, mit ad isten, első körben kifogtam álmaim színét, amire ide s tova 13 éve ácsingózom. Gyorsan megvettem, bár a kasszánál a szívemhez kaptam. Sosem értettem, hogyan tudnak emberek 6 rongyot fizetni egy rúzsért (mondom én, aki súlyos ezreket hagytam már a MAC-ben, na mindegy), szóval hazajött velem. Most boldog tulajdonosa vagyok a CB 96 A35 Frost nevezetű csodának. Jelentem ápol, gyönyörűen pigmentált színe van, nem kopik, nem csapja ki a számat, nem nehéz viselni, nem tömít. És mint a kedves hölgytől az üzletben megtudtam, ez az az árnyalat, ami nagyon kevés nőnek áll jól :D Összességében ezzel meg is értettem, miért kellett 6100 Ft-ot leszurkolnom érte. :D Remélem, hosszútávon is beválik :)

vivitrius
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

beuc

2017. március 29.

Nekem a matt bordó van meg, az egyik kedvencem. Erôsen pigmentalt, es nagyon nagyon tartós. Szinte alig tudom lemosni is. Viszont mivel matt, igy kicsit nehezebb felvinni szépen, előtte alaposan hidratálnom kell az ajkaimat, hogy szép legyen.

beuc
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Titanium Dioxide/CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

CI 75470 sz 0 0

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!