KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2016. február 9.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

MAC Rúzs - Plum Dandy
Ár: 3890 , Eladó: moln
Állapot: Új állapotú, 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés alapján
MAC Rúzs 'Lustering'
Ár: 2900 Ft (+posta) , Eladó: bobekecske
Állapot: Párszor használt, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál, vagy Foxposttal

Lina14

2018. január 21.

Megvettem a Mehr névre hallgató darabot hosszú malmozás után. Imádom!
Hiper pigmentált, egy húzással is teljes fedést tudok vele elérni. A matt finise nagyon természetes rajtam, nem szárít, viszont ajakápoló érdemes alá, mert kidobja a száraz részeket. Egy-egy kissebb étkezést is simán kibír, nagyon tartós! A csomagolása strapabíró, igényes, nyugodt szívvel rakom a neszeszerembe. A színét leginkább hideg tónusú mályvába hajló természetes rőzsaszínnek tudnám leírni, szinte bármihez fel tudom rakni, így minden fillért megért! Nagy szerelmem!! :)
update:
Megvettem a Ruby Woo arnyalatot is, ami mar egy kicsit mas teszta. az is nagyon pigmentalt, ugyanakkor kicsit szarit, es csomosodik neha. ez is kibir egy etkezest, neha egesz nap nem kell ujrakennem, ha ovatosan eszem-iszom. tovabbra is imadom mindet, de erdemes a mattok elott erosen hidratalni

Lina14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 21.

Megvettem a Mehr névre hallgató darabot hosszú malmozás után. Imádom!
update:

Vivienn05

2018. január 19.

Ajándékba kaptam egy MAC Matte lipstick-et ami a Lady Danger névre hallgat. Azonnal kipróbáltam, gyönyörű, pigmentált, krémes, elképesztően szép vörös szín. Hidratálás nélkül is fel lehet vinni, sőt maga a rúzs hidratálja az ajkaimat. Egyszerűen csodás és igen, tényleg függőséget okoz. Ettem ittam benne és csak minimálisan kopott meg, fantasztikus. :D

Vivienn05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

madri

2018. január 18.

Tegnap óta vagyok a Velvet Teddy árnyalat tulajdonosa. Én, aki korábban megrögződéssel állítottam, hogy nekem a rúzsok nem állnak jól (semmilyen), úgy éreztem, hogy 27 évesen megérettem rá. Az üzletben teljesen tanácstalanul álltam a 100féle árnyalat előtt, a hölgy egyből ezt ajánlotta nekem, mivel "mindenkinek jól áll". És tényleg!!! Még nekem is, aki nem szereti a rúzsokat. Gyönyörű szín és nagyon kényelmes viselet. Már gondolkozok melyik legyen a következő...:)

madri
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Reni39946

2018. január 15.

Karácsonyra kaptam a Velvet Teddy árnyalatot. Természetesen, nem csalódtam. Eddig is pontosan tudtam, hogy a márka rúzsai nem hiába ikonikusak. Ezután se fogok a gyűjtésükbe kezdeni, de az biztos, hogy még néhány árnyalatot beszerzek.

Reni39946
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Manami

2018. január 11.

Az biztos, hogy függőséget okoznak! Legelőször az ikonikus Ruby Woo-t vettem meg, azóta tart a szerelem és soha többé nem is akarok más márkájú rúzst, csakis MAC-et! :) A Ruby Woo a szín, ami mindenkinek jól áll. Nagyon tartós, de én "megtiszteltem" ezt a csodálatos színt egy lip pencil-el is, hogy még tartósabb és gyönyörűbb legyen. Nem tudok rosszat mondani. Nem kenődik, csodálatos a színe, tartós.
A következő mattom a Mehr, ami az én mindennapi kedvencem.
Lehetséges, hogy valakinek szárítják az ajkait, nekem lapból borzalmasan száraz ajkaim vannak, de én napi szinten használok egy erős hidratálót, így rendbe jött és a rúzs nem szárítja. A lip pencil-en kívül nem is kenek alá semmit, ajakbalzsamot sem, mert így nem érzem olyan mattnak és kevésbé tartós (minimálisan). Igazából nem akarom őket bármivel is "elrontani", mert annyira gyönyörűek.
A következő szín volt a Coral Bliss (chremeseen), szintén tartós és nagyon szép, szintén mindennapi használatra alkalmas.
És végül, de egyértelműen nem utolsó sorban a Blankety(Amplified), ami talán a szín, ami a leginkább passzol hozzám (világos bőr, szőke haj). Ez még az a rúzs, ami alá használok lip pencilt, így még tartósabb és gyönyörűbb. Szintén egy hétköznapi, nude árnyalat.
Biztos, hogy még fogom bővíteni a készletem, már egy egész lista van betervezve a következő árnyalatokról.
Aki nem szeretne fölösleges köröket futni, és gyönyörű árnyalatú, tartós, minőségi rúzsokat keres, nem fog a MAC-ben csalódni.

Manami
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 11.

A következő mattom a Mehr, ami az én mindennapi kedvencem.

Sheila

2018. január 8.

Faux árnyalat tulajdonosa lettem nemrégiben, ez a második MAC rúzsom (a másik egy régebbi limitált kollekcióból van), Nem akarom túl hypolni a márkát (megteszik ezt helyettem mások úgyis), meg aztán nem szívesen adok ennyit egy rúzsért, de ez az árnyalat egyszerűen mesés, a legtökéletesebb piszkos rózsaszínes nude szín, amihez szerencsém volt, igazi my lips but better árnyalat. A minősége hibátlan (ennyiért ezt el is várom), meglepően tartós (ez nálam annyit jelent, hogy órákig a helyén marad, ivást bírja, mást viszont nem is várok el tőle, mert utálok rúzsozott szájjal enni, olyankor úgyis letörlöm, majd utána újra kenem, szóval nálam ez nem szempont) és egyáltalán nem szárít. Csillagos ötös.

Sheila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 8.

senskin

2018. január 6.

Bizony, ami jó, az jó. A Lustre szériából választottam, egy szájszinhez hasonló árnyalatot. Dögös nagyon, kiemeli a természetes fényét. Nem vastag, nem kopik, egyszerűen csak ott van! Csodálatos. Megéri megvenni, mert elégedett lesz az, akinek egyszer lesz MAC rúzs a birtokában. Valóban nem összehasonlítható egy olcsóbb drogériással, ez a rúzs valódi rúzs, ami minden nőnek kijár! :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 6.

pinkprincess112

2018. január 4.

Akárhogy is nézzük ez a legjobb rúzs amivel valaha találkoztam, bár nem szeretem annyira a rúzsokat, mivel nem olyan tartósak mint a folyékony matt rúzsok. Még is azt gondolom minden lánynak / nőnek kell, hogy legalább életében egyszer legyen egy mac rúzsa.:)

Krémes állagú, és amiket a drogériákban lehet kapni hasonló áron se férnek fel hozzá.

pinkprincess112
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 4.

topsminkotti

2018. január 4.

Akkor belevágok ebbe a Mac rúzs értékelésbe, remélem elfog férni egy oldalon:)
Szerintem három dolgot érdemes figyelembe venni ezekkel a rúzsokkal kapcsolatban:
1. A Mac rúzs kultusza még akkor alakult ki (kb 20 éve), amikor még egyáltalán nem volt ilyen széles szín és textúra (pl: nem igazán voltak matt rúzsok) választék a rúzsoknál, azóta azonban rengeteg új márka van és a meglévőek is bővítettek, tehát nem csak a MAC van, ha különlegesebb rúzsra vágyunk
2. A Mac termékekkel kapcsolatban nekem állandóan téma, hogy ha valami drága (márpedig egy 6.000.- feletti rúzs az), akkor az legyen is annyival jobb. Legyen megfelelő az ár-érték arány és ez valamelyik Mac rúzsnál így van, de van jó pár amelyiknél nem
2. A Mac rúzs nagyon függ a textúrától. Itt egy kalapban vannak, pedig nagyon különbözőek.
Az enyhén fedő textúrák- Glaze, Sheen Supreme, Lustre. Szerintem ilyen lazán fedő, kicsit fényes rúzsokból olcsóbban is találni ennyire jókat.
A közepesen fedőek- Frost és Cremesheen. Én ezek közül szeretem az
ANGEL (frost) - krémes, minden napra hordható rózsaszín
CREME CUP (cremesheen)- ez az egyik legnagyobb kedvencem menyasszonyokra. Nagyon szép, krémes rózsaszín.
A cremsheen rúzsok nagyon krémesek, nyáron hajlamosak szinte megolvadni (én ilyenkor igyekszem hűtőben tartani), és érdemes ecsettel feltenni, különben tényleg több centis réteget lehet ráhúzni az ajkakra.
Szerintem a Mac legnagyobb favoritjai az erős fedésűek között vannak. Amplified, Satin és Matte textúrák. Sok az élénk, nagyon szép szín.Na innen már több kedvencem is van:
Satin:
REBEl - Hát ez egy gyönyörű élénk, bordós - lila
CYBER- nagyon sötét, majdnem fekete lila. Amíg nem lehetett fekete rúzst kapni, addig helyette ezt használtam.
Amplified-
IMPASSIONED- Ez egy nagyon élénk korallos rózsaszín. Kimondottan nyári szín. Ez engem nem igazán akadályoz meg abban hogy télen-nyáron hordjam:)
SHOW ORCHID? GIRL ABOUT TOWN - Ezeknek sem igazán találtam párját máshol. Élénk pinkes, lilás színek.
Mattok:
Nagyon sokáig a Mac volt az egyetlen, ahol igazán matt textúrát lehetett kapni. A mattok nagyon jól fednek, de a száraz textúra miatt csak szépen kezelt ajkakon mutatnak jól. Az élénk színe alá szerintem kötelező a szájkontúr ceruza és jól jöhet a Mac előkészítő terméke a P+P lip. És a kedvencek:
RUBY WOO - természetesen :) Ha igazi, matt vörös kell.
LADY DANGER - Ha narancsos vörös :)
CANDY YUM-YUM - ha impulzív rózsaszín. De tényleg.

Én elsősorban az élénkebb, különlegesebb színeket keresem és ebben a MAC még mindig nagyon jó (erős fedés , élénk szín), a nude színekben, szerintem lehet kedvezőbb árkategóriákban is szépeket kapni.Persze ez csak az én véleményem :)

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 4.

Akkor belevágok ebbe a Mac rúzs értékelésbe, remélem elfog férni egy oldalon:)
A közepesen fedőek- Frost és Cremesheen. Én ezek közül szeretem az
ANGEL (frost) - krémes, minden napra hordható rózsaszín
Satin:
REBEl - Hát ez egy gyönyörű élénk, bordós - lila
Amplified-
Mattok:
RUBY WOO - természetesen :) Ha igazi, matt vörös kell.
LADY DANGER - Ha narancsos vörös :)
CANDY YUM-YUM - ha impulzív rózsaszín. De tényleg.

Whiteorchid

2018. január 2.

Az Instigator árnyalat matt sötét szilva - minőségi és extra tartós.

Whiteorchid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 2.

Az Instigator árnyalat matt sötét szilva - minőségi és extra tartós.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!