KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2016. február 9.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

MAC Rúzs - Plum Dandy
Ár: 3890 , Eladó: moln
Állapot: Új állapotú, 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés alapján
MAC Rúzs 'Lustering'
Ár: 2900 Ft (+posta) , Eladó: bobekecske
Állapot: Párszor használt, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál, vagy Foxposttal

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Hoaithu

2017. november 18.

Az elso Mac ruzsomat a szulinapomra kaptam, egy klasszikus Ruby Woo matt ruzst, es onnantol kezdve nem volt megallas :) azota legalabb 10 fele kulonbozo arnyalatuval lettem gazdagabb, es mindegyikrol csak ugyanazt tudom elmondani: nagyon intenzivek a szinek, tartosak (reggel indulas elott felkenem, es egy ebedet siman kibir elkenodes nelkul), nem szaritja az ajkaimat es nagy elonye, hogy megannyi arnyalatban kaphato es mindenki megtalalhatja a hozza illot!!

Hoaithu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

Peculilyar

2017. november 18.

Szerintem egy kicsit elfogult vagyok a márka után, ezért 5 csillag. Habár a matte rúzsokat csak akkor tudom használni, ha előtte alapozót használok. A tartósságával sem vagyok megelégedve, van egy satin állagú rúzsom és mire beérek a suliba el is tűnik. De oda vagyok a piros/ vörös színeikért! (Pl.: Ruby Woo- ért.)

Peculilyar
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

RenataB

2017. november 18.

Sokáig gondolkodtam, hogy vegyek egy MAC rúzst. Nézegettem a swatch-okat a neten, hogy mégis melyik színt válasszam elsőnek, hiszen rengeteg gyönyörű van. Az a sok piros... Ahhh. Aztán a Russian Red mellett döntöttem. Nekem nehéz igazi pirost találni, mert mindegyik rózsaszínbe megy át rajtam, sajnos ez is egy kicsit, a sárgás bőrszínem teszi, de nem bírtam ott hagyni. Nagyon szeretem így is, a tartóssága brutális, majdnem annyira, mint a Dior rouge matte.
Már ki is néztem újabb színeket, de a világ összes pénze nem lenne rá elég. :-D Sebaj, szép lassan beszerzem őket.

RenataB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

FanniL

2017. november 17.

A tökéletes nude rúzs számomra a Faux (Satin finish) árnyalat, nem szárít, kényelmes viselet, igazi my lips but better, szépen kopik.

Várok egy rendelést, Diva (Matte), Fabby (Frost) és Rouge en snow (Matte) valamint egy Prep+Prime szájkiegyenlítőt rúzsozás alá. Update később.

FanniL
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 17.

pinkhiena

2017. november 14.

Amorous (satin) és Viva Glam I (matt) árnyalatok vannak meg, mindkettőt imádom, az Amorousból már meg is vettem a backupomat. Összesen talán 8-10 színben próbáltam ki. Nem olcsó, de minden fillért megér. Rettentően pigmenáltak, a glaze finishűeken kívül mindegyik tartós, és iszonyat kényelmes viselet. Nem tervezek ennél többet venni, mert tökéletesen elég ez a kettő, plusz egy limitált darab, amit egyértelmű okokból nem szeretnék itt véleményezni. :)

pinkhiena
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 14.

Tella

2017. november 14.

Világos tónusaim ellére a sötétebb színű kozmetikumok állnak jól. Rengeteg világosabb rúzst, szemhéjpúdert kipróbáltam, de nagyon rosszul állnak. Így jártam az Angel árnyalattal is. Nagyon szerettem volna egy világosabb "vállalható" színt nappali viseletre, munkahelyre, és kifejezetten az Angelt akartam, de sajnos legnagyobb szívfájdalmamra nem nekem találták ki.
Nem szárít, tartós, olyan mintha semmi nem lenne a számon.
Úgy látszik maradnom kell a szokásos berry, plum jellegű árnyakatoknál.

Tella
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 14.

Nem szárít, tartós, olyan mintha semmi nem lenne a számon.
Úgy látszik maradnom kell a szokásos berry, plum jellegű árnyakatoknál.

szenasia

Korcsoport: < 18
2017. november 11.

Nekem egy barnásabb piros árnylat van meg és imádom! Rengeteg rúzsom volt már, de eddig mindegyik 20 perc elteltével lejött/ nem száradt meg. Ez viszonylag gyorsan szárad, szépen felkenhető és nekem 3 óráig fent marad rendesen, és azután is csak egy kis frissítés kell.

szenasia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 11.

Alverya

2017. november 10.

Nem véletlenül akkora a hype körülötte! Még csak a Ruby Woo van meg, előtte soha nem volt piros rúzsom, nem is szeretem a pirosat, de ez egy csoda mint szín, mint minőség terén!

Alverya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 10.

brethalia

2017. november 8.

Szeretem ezeket a rúzsokat, mert nagyon nagy a színválaszték, könnyen találok világos bőrhöz is szolid, hétköznapra is viselhető színeket. Illetve nagyon kellemes a viselése a rúzsoknak, nem feszengek bennük, nem szárítják még a mattok sem a számat. Szóval ezek alapján azt mondom, hogy számomra megérik az árukat. (És szerencsére a Douglas webshopban könnyű 20/25%-os akcióval találkozni.) :)

A csomagolásuk külön tetszik, strapabíró, jól néz ki, kézre is áll. Az illatuk pedig tényleg finom vaníliás.

Szerintem nehéz a terméket egyben értékelni, ugyanis nagyon különbözőek az egyes finishek (érzetre, fedésre, tartósságra – egy alig látszó, nem tartós, szájfényszerű szín például számomra már nem éri meg ezt az árat), szóval szétbontom a sajátjaim értékelését.

MATT

Előttük mindenképpen érdemes radírozni, hidratálni, így lesz szép a fedés és a szín. Nem extrán tartósak, de szépen kopnak, nem mászkálnak el viselés közben. Engem szerencsére nem szárítanak.

- Velvet Teddy: első MAC rúzsom - rá igazából 4 csillagot adnék. Szerintem nem teljesen matt, de ez nem zavar. Amin javítanék, az a tartóssága, ennyi pénzért kicsit többet vártam tőle.
A színe miatt azonban mégis szeretem. Alapból sötétrózsaszín szám és sápadt bőröm van, ezért a nude rúzsok nagyon sápasztanak, nem állnak jól (nehezen is fednek teljesen). Most viszont úgy érzem, megtaláltam az ideális nude rúzsomat. :)

- Mehr: hétköznapi kis rózsaszín. Hasonlít a Twigre, de rózsaszínesebb annál. Nekem eddig tartósabbnak tűnt és kicsit mattabbnak is, mint a Velvet Teddy, nála jogos az 5 csillag. :) Már egy barátnőm is megkapta ajándékba, neki is bevált.

SATIN

Kedvenc finishem. :) Nagyon kényelmesek, szerintem még hidratálnak is kicsit. Alap és általában ceruza nélkül használom őket, így is szépen fednek és elég tartósak – megkockáztatom, vannak olyan tartósak, mint a matt rúzsok.

- Twig: „A” rúzs, ha csak egyet választhatnék, ő lenne az. :) A Velvet Teddy után volt egy kis hiányérzetem, úgy éreztem, szeretnék egy rózsaszínesebb/bordóbb, mégis hétköznapi rúzst. Rá esett a választásom, elsőre szerelem volt a piszkosrózsaszín színe. Szerintem ez is kb. mindenkinek jól állhat, jolly joker. 5 csillag, egyértelműen!

- Retro: az élmény hasonló, mint a Twignél. A színe elsőre megfogott, kellett egy ideig vadásznom is rá. Téglavörösnek mondanám, de az én számon szinte pirosnak tűnik. Dögös, de alkalmakra és hétköznapokra is viselhető. :)

- Amorous: igazi bogyós gyümölcsszín, ősszel alapdarab, bár én egész évben színesen viselem ezt a színt. :)

FROST

Számomra ezek is egész tartósak, a csillogós finish pedig még pont az ízléshatáromon belül van.

- On and on: nos, amikor először megláttam ezt a rúzst, eléggé néztem, hogy ezt vajon ki veszi meg, hogy lehet ezt hordani. :D
Aztán később eszembe jutott... Megnéztem és kipróbáltam, hogy néz ki szájon.
A színe sokkal szolidabb, a kékeszöld csillámok pedig... váóó. Nagyon feldobja a sápadt bőrömet és kiemeli a zöld szememet. A textúrája is kellemes, abszolút kényelmes viselni, és nem láttam máshol még hasonló színt sem. Sosem tetszettek az extrém rúzsok, de most megtaláltam belőle az igazit. Néha nem árt kísérletezgetni. :)

- New York Apple: hasonló bordós színű rúzsom van, így nem akartam megvenni, csak a csillámok miatt, kíváncsiságból kipróbáltam... aztán rajtam maradt és amíg hazaértem, rájöttem, hogy nagyon tetszik. Aztán amikor megláttam itt az eladó rúzsok között, tudtam, hogy le kell csapnom rá. :)

AMPLIFIED CREME

- Brick-o-la: elsőre nem tűnt túl tartósnak, eléggé krémesnek mondható (a bolti teszter pl. szét is volt olvadva), de a színe nagyon megtetszett, szép kis tavaszi szín, vidám, de mégis visszafogott, hétköznapokra is viselhető. Boltban felpróbáltam, és estig simán rajtam maradt, a vártnál tartósabbnak bizonyult, szóval őt is beszereztem. :)

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

MATT

SATIN

FROST

Aztán később eszembe jutott... Megnéztem és kipróbáltam, hogy néz ki szájon.

AMPLIFIED CREME

babajaga

2017. november 8.

En a vanilia illata miatt szeretem:) Amugy szerintem kozepes minoseg. Az Estee Lauder, Lancome vagy Arden ruzsok ugyanilyen jok. Mac-ben a frost arnyalatokat szeretem. Alig varom, hogy a nude divat vegre eltunjon - en meg nem lattam senkit, akinek jol allt volna. Meg aztan minek koltenek penzt natur szinu ruzsra? Nekem a Mac siman kitart fel napig evessel ivassal is.

babajaga
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!