KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2016. február 9.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

KERESEM!! MAC Rúzs Betty bright
Ár: Megyegyezes szerint , Eladó: starkadri
Állapot: Uj, hasznalt, Helyszín: -, fizetés: Posta, szemelyes
MAC Rúzs - Plum Dandy
Ár: 3890 , Eladó: moln
Állapot: Új állapotú, 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés alapján

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

szfruzsi

2017. szeptember 5.

Velvet Teddy árnyalattal vesztettem el a "classic Mac rúzs szüzességem" (a liptensityt már hazsnálom egy ideje), és azt hittem hogy engem már nem lehet lenyűgözni, de mégis sikerült neki :) valószínűleg az árnyalatválasztás, ami nagyon betalált, mert az én bőrtónusomhoz nagoyn jól passzol, evést-ivást simán bírja, minimálisan szárít, de egyáltalán nem zavaró módon, vannak ennél sokkal szárítóbb hatású rúzsaim.
Az esküvőnkön a Mehr volt rajtam, ő lesz a következő áldozat :D

szfruzsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Az esküvőnkön a Mehr volt rajtam, ő lesz a következő áldozat :D

winnie

2017. szeptember 2.

Millió helyen olvastam, hogy mennyire tartós. Nekem egyáltalán nem vált be. A 8-10 óra barokkos túlzás. Nekem semmivel sem jobb, mint egy szájfény, ami természetesen 1-2 óra múlva már sehol. Nagyon bíztam benne, de sajnos semmi.

winnie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Nicool89

2017. augusztus 31.

Senkinek nem kell bemutatni a matt MAC ruzsokat szerintem. Szuper tartós 10 órát is kibír eves ivás utan. Egyenletesen kopik, nem szaritja szét a számat. Befogok meg több színre es mas finisure is ruházni a MAC tol, mert ilyen jóval meg nem találkoztam.

Nicool89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Mano1234

2017. augusztus 26.

Egy Lustre finishű van meg Capricious névvel. A szín nagyon tetszik, rózsás szilva szín, de ez a nagyon fényes finish mégsem annyira jön be,szerintem világos színekkel jobban mutat. A tartóssága sem győzött meg, hamar lekopik és mindent összefog. Nekem ez csak három csillagot ér, de legközelebb lehet kipróbálok egy Matte vagy Amplified finisht, úgyis van kuponom a Douglasba 😁 Amúgy teljes áron tuti, hogy nem venném meg.

Mano1234
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Csimpi

2017. augusztus 20.

Regóta vágytam egy híres Mac rúzsra amit nem rég be is szereztem. Eleg sok jó véleményt hallottam rola gondoltam ez lesz az egyik legkedvencebb rúzsom hát tévedtem! Nagy csalódás, tartóssága kb a 0-val egyenlő egy Essence rúzsom tovább tart a számon nem is igazán értem most ezt nem hittem volna hogy ez ennyire béna 500Ft-ot nem ér!!

Csimpi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

tara95

2017. augusztus 18.

Régóta piszkált a mac, így amikor kipróbálhattam, eléggé izgatott lettem. Húúú kenem (velvet teddy), háát. Darabos. Darabos egy mac rúzs? Miért ül bele a tökéletesen hidratált ajkaim ráncaiba? Miért szárít, hogy vakarnám le magamról? Elszontyolodva szedtem le, a tartóssága is átlagos. Magamtól soha nem fogok venni, ha nem szerepelne rajta a három betű, egy essence rúzshoz hasonlítanám. Na de hatezret elkérni ezért? Nyilván sokan szeretik, ez csak egy árnyalat és biztosan tud valamit amit én nem. De a nyakam rá, hogy a ,,mac rúzsom van életérzés" jó nagyot dob rajta...

tara95
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Imthemoon

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 18.

Életem legjobb rúzsa, egyszerűen tökéletes. Egy Lustre boldog tulajdonosa vagyok, Viva Glam árnyalat. Imádom. Nagyon nagyon tartós, mindig reggeli előtt felkenem, egyébként egy nude csillogó szín, és reggeli után azt hiszem, hogy már a fele lejött de nem, ott van a helyén mindig. Irtó finom, krémes az állaga, nem szaritja a szájat, gyönyörű a szín és úgy látom, hogy nagyon jól áll:) sajnos már kevés van belőle:(

Imthemoon
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

saraanna

2017. augusztus 7.

Gyönyörű szín, egyenletesen kopik, nem szárít, sokáig elég.
De mégis, úgy érzem, gyorsabban kopik, mint várnám. Felkenem itthon, beérek munkába, és már sehol ?! úgy hogy nem is ettem az úton. Egy korty víztől kopik az egész. A matte változat van meg.

saraanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Gyönyörű szín, egyenletesen kopik, nem szárít, sokáig elég.

menio

2017. augusztus 7.

Eleve leszögezném, hogy nem vagyok nagyon rúzsozós, sőt, vannak hónapok, hogy sminkelésre sem veszem rá magam. DE! A Ruby Woo árnyalatba annyira beleszerettem lassan évek óta, hogy képes voltam ennyit kiadni egy rúzsért. Igen. Eddig egyszer volt szerencsém használni, de már jön a következő alkalom és biztos lehetek benne, hogy nem okoz csalódást, mert eszméletlen tartós. Nem volt lehetőségem ellenőrizni és újrakenni, ezért végig paráztam, hogy elkenődhetett, olyanafogam, lekopottféligbiztos, azegészapoharamonmaradmajd, de mikor fél nappal később hazaértem, minden a helyén volt. Fehérebb és barnább bőrtónushoz is valóban illik, tökéletes. Az épp aktuálisan limited edition Shadescents verziót vásároltam meg, mivel árban megegyeztek és hamarosan tervezek mellé venni mindennapos hasznlatra egy Velvet Teddy-t, vagy egy sima original Whirl-t, mert ez tényleg szerelem :)

menio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Barbesz24

2017. július 31.

Velvet teddy és a love at first bite büszke tulajdonosa vagyok, és be kell vallanom, hogy engem is teljesen rabul ejtettek ezek a rúzsok. A love at first bite egy amplified rúzs, ami nálam tartósabbnak bizonyult, mint a matt velvet teddy. Csodálatosak!

Barbesz24
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!