KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2016. február 9.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

ÚJ! MAC Rúzs - Media
Ár: 4800,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Keresem!!! Snowball kollekciós szett pár árnyalatát
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Kim17
Állapot: Új, vagy kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy posta előreutalással

Soly77

2018. október 17.

Eljött az idő hogy bizony nekem kell egy vagy több MAC rúzs a primer- el együtt. Elképesztően nagy színválaszték nem is tudom meddig toporogtam ott hogy melyiket válaszam vagy egyáltalán melyiket próbáljam ki. A Velvet Teddy és a Syrup jött velem haza... nagyon finom a használata gyönyörű a színe, tartós könnyed... biztosan fogok még venni hiszen kizárt hogy az ember ne találjon magának ekkora színválasztékban olyat amit keres. Viszont azt gondolom rendesen túl van árazva sajnos... ennyit nem ér attól függetlenül hogy én is és sok sorstársam megvette és meg is fogja venni :)

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Evelyn31

2018. október 2.

A két véglet számomra Vetvet Teddy és Ruby Woo....imádom őket. Tartós,jó viselni és egy szónak is száz a vége szuper Rúzs.

Evelyn31
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Szaszi92

2018. szeptember 30.

Nagyon kis jó rúzs én imádom ! Van belőle egy Myth árnyalatom és egy Mehr ! A Mehr 😍 ahhwww had ne ájuljak el tőle 😭 pedig deeeeee 😜 annyira de annyira remekül passzol a bőrtónusomhoz , és hihetetlen , hogy eléggé tartós ! Azaz kobírt egy csókot egy evést ivást , a szine még csak meg sem kopott ! Ajánlott ☝🏼

Szaszi92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

cicafun

2018. szeptember 25.

A Twig (satin finisű) árnyalat boldog és büszke tulajdonosa vagyok. A legszebb, legkihasználhatóbb természetes, hétköznapi rúzsom, gyönyörű, barnás-mályvás árnyalat. A textúrája nagyon kellemes, könnyű felvinni az ajkakra, nem szárít. A tartóssága, ami nálam hagy némi kivetnivalót maga után, bár tartósabb, mint a drogériás rúzsok jelentős része, no de ez mégis csak 6100 Ft... Az ivást viszonylag jól bírja, az evést kevésbé.

Az enyém lett még az Amplified formulájú Fast Play árnyalat. A szín egy gyönyörű, természetes mályvás árnyalat, ami számomra maga az ősz. Hasonlít amúgy a Twig színéhez, de a Twig barnásabb alaptónusú.

Beszereztem még a matte finisű Mehr árnyalatot is, ami egy természetes piszkos rózsaszínes mályva szín. Elvileg hideg tónusúnak írják, én inkább semleges tónusú árnyalatnak mondanám. A matt formula ellenére hihetetlen kellemes viselet, egyáltalán nem szárít, extra pigmentált, és tartós.

cicafun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

herczegno33

2018. szeptember 25.

Régóta használom, száraz repedezett ajakra is tökéletes, balzsamos. Egész nap fed.

herczegno33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

MRekaaa

2018. szeptember 22.

Több MAC rúzsom is van (Angel, Velvet Teddy, Mehr, Ruby Woo, Pink Plaid és Diva), nagyon szeretem őket. Tartósak, szépek, van belőlük választék.

MRekaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

aalexaa

2018. szeptember 19.

Ezer éve vágytam egy MAC rúzsra, de mindig lebeszéltem magam róla, sajnáltam rá a pénzt. Szülinapomra viszont meglepett kettővel a párom (Ruby Woo és D for Danger), ráadásul teljesen egyedül választotta a színeket netes swatchok alapján (milyencukimááár:D). Egyszerűen imádom őket, a Ruby Woo a leggyönyörűbb piros rúzs, amivel valaha találkoztam, simán el tudom képzelni, hogy tényleg mindenkinek jól áll. A szárazabb formuláját én kifejezetten szeretem, szerintem könnyebb vele precízen dolgozni, mint a krémesebb rúzsokkal. Szerintem nem szárít, de folyékony matt rúzsokon edződtem, szóval lehet, hogy csak nem tűnik fel azok után. Tartós, nem kenődik, még evős-ivós eseményen sem kell aggódnom, hogy a fogamra kerül vagy csúnyán lekopik. A D for Danger kicsit krémesebb, de azzal is nagyon könnyű dolgozni, gyönyörű, igazi őszi szín, nagyon jól áll, abszolút szerelem. Mivel nem kell állandóan kenegetni őket, szerintem sokáig kitartanak majd, de ha egyszer elfogynak, mindenképpen újraveszem őket, és már tervezgetem a következő színeket:D Akármennyire fáj ennyi pénzt kiadnom egy rúzsért, azt kell mondanom, hogy megérik az árukat.

aalexaa
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 9.

Ajándékba kaptam egy Brave Red árnyalatú, fényes MAC rúzst. Nagyon tartós és kellemes viselni, nem ragad.

Update: Azóta van még 3 különböző árnyalatú mini MAC rúzsom (matt), de ezek nem annyira tartósak mint vártam volna.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Mancsoska

2018. szeptember 9.

Két matte finishű árnyalat van meg, a rózsaszínesebb,mályvásabb Mehr és a közismert Velvet Teddy, mindkettő a mini, utazó formában, mivel nem akartam egész áron megvenni őket, tudván, hogy még sosem használtam el egy egész rúzst. Icipicit szárítanak, de egyáltalán nem vészesen. Rúzshoz képest nagyon tartósak, egy ivást és egy lightosabb evést simán kibírnak. Szívesen kipróbálnék más formulákat is, a Brave-vel és a Captive-vel nagyon szemezgetek, de még nem vettem rá magam, hogy 6000forintot kiadjak rájuk.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Amadea

2018. szeptember 2.

Update: Lusta voltam visszakeresni, mikor írtam a véleményt, de azóta kipróbáltam más, magasabb árkategóriás márkák rúzsait és szegény MAC eléggé lemaradt a kanyarban. Az én számat is szárítja, pedig minden este lefekvés előtt vastagon bekenem a szám Carmexszel, és a másnap felkent Charlotte Tilbury, vagy UD Vice Lipstick (mindkettő matt finish, alattuk nem húzódnak az ajkaim). Lehet, hogy kicsit igazságtalan drágább rúzsokkal összehasonlítani, de általában igyekszem kihasználni az akciókat, az UD-t pl. itt vettem 6000 Ft-ért (új), a MAC meg ugye 6100 alapáron, szóval annyira nem vagyok gonosz velük szemben.
Azért egy másik példány (Diva, satin finish) is hozzám került, ő is olcsóbban, mint a bolti ár, szóval nem zárkózok el a MACtől, de érzésem szerint erősen túlhype-olt márka, egy mono szemfestékem és egy ecsetem (217S) van a két rúzson kívül tőlük, egyik sem győzött meg arról, hogy indokolt lenne az ennyire magas ár.

Nagyon kíváncsi voltam, mit tud egy MAC rúzs, de első próbálkozásra nem akaródzott kiadni érte ennyi pénzt. Utólag megveregetem a vállam, amiért bemerészkedtem az egyik üzletükbe és kipróbáltam pár színt, mert a netes stwatchoktól meg lehet őrülni, kész orosz rulett azok alapján rúzst választani. Eredetileg a Ruby Woo vonzott, de rajtam erősen rózsaszínbe hajlott (nem tudom, máson hogy lehet kárminpiros...), a Red (Satin) viszont teljesen elbűvölt - milyen meglepő, hogy pont ez.:D Amúgy a tokból kitekert rúzs színe is más, mint ami az alkaron vagy a szájon megjelenik, szóval tényleg érdemes lecsekkolni, mennyire passzol hozzánk a kiszemelt árnyalat.
Nagyon pigmentált, elég volt egyszer végigsuhintani vele a számon, és pikk-pakk fenn volt a szín, nem kell oda-vissza átkenni háromszor, hogy felépüljön a szín. Egy barátnőzős napra vetettem be, és ketten is megkérdezték, milyen rúzs van rajtam, mert egész nap tartott, reggel fél tíztől este hatig. Kibírt egy reggelit és egy ebédet, csak a nap végére ölte meg egy forró ital. Ekkor nyugodtam meg teljesen, hogy megérte lecsapni rá a zsibin.:)

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!