KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2016. február 9.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

MAC Rúzs Dangerous árnyalat
Ár: 5500 , Eladó: manna88
Állapot: NEM HASZNÁLT!, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
KERESEM!! MAC Rúzs Betty bright
Ár: Megyegyezes szerint , Eladó: starkadri
Állapot: Uj, hasznalt, Helyszín: -, fizetés: Posta, szemelyes
peto.kittus

2017. január 18.

Ha egyszer lesz egy MAC rúzsod, soha többé nem akarsz majd mást. Csak ebből még még még még.. :)
Imádom a színeit, a tartósságát, azt hogy nem szárad ki a szám tőle.
Én egy Angel árnyalat tulajdonosa vagyok ami a legszebb rózsaszín rúzs amit erre a földre teremthettek.
Az esküvőmön is ezt viseltem, szerintem ez mindent elmondd.. :)

peto.kittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Imádom a színeit, a tartósságát, azt hogy nem szárad ki a szám tőle.
Az esküvőmön is ezt viseltem, szerintem ez mindent elmondd.. :)

HJuci

2017. január 16.

Imádom,imádom és imádom!
Eleve az egész Mac-et úgy ahogy van,na de a rúzsok..Külön kategória! :) Kipróbáltam már a nagyra tartott Kylie rúzsokat is,de azzal a lendülettel meg is váltam tőlük és már másik rúzsra nem is nézek csak a Mac-re!
Szeretem benne,hogy hatalmas a választék így mindenki megtalálhatja a magához közelálló színt és állagot. Nagyon tartósak és pigmentáltak.Én csak pár éve szerettem bele a rúzsokba,de mindenkit bíztatnék,hogy bátran használjátok és ne féljetek az erős színektől! Egyértelműen 5 csillag!!

A következő színek vannak meg nekem és ezeket bátran is ajánlanám mindenkinek!

-Ruby Woo: Az a bizonyos nagybetűs "A PIROS RÚZS". Erről azt hiszem többet nem is kell mondani! :)

-Angel: A hétköznapokra tökéletes az enyhe kis rószaszínes-csillámos fényével.

-Candy Yum-Yum: Igazi Barbie pink szín,én imádom magamon,feltűnést kelt. Nem csak szőkéknek!!! :)

-Fleshpot: Nude szín,hétköznapokra szintén tökéletes.

-Steady Going: Halványrózsaszínes szín,ha nem akarok durvulni akkor ezt veszem elő a Candy Yum-Yum helyett.

-Zac Pose kollekcióból Darling Clementine: Narancsos gyönyörő élénk szín.Imádom!!

-Heroine: Nem sokszor kentem ezt még fel,annyira egyedi és különleges lila szín,de semmiképpen sem bántam meg.Biztosan lesz alkalom,amikor hasznát veszem majd! :)

Én sok színt online rendeltem (külföldön élek) miután nagyon sok videót és képet néztem a színekről,tényleg volt,hogy órákat...és így egyikben sem csalódtam!

HJuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Imádom,imádom és imádom!

A következő színek vannak meg nekem és ezeket bátran is ajánlanám mindenkinek!

-Angel: A hétköznapokra tökéletes az enyhe kis rószaszínes-csillámos fényével.

-Fleshpot: Nude szín,hétköznapokra szintén tökéletes.

brethalia

2017. január 16.

Az úgy volt, hogy nagyjából két hónapja beleszerettem a rúzsokba. Próbáltam, vettem sokfélét, olvastam sokról. Aztán a krémmániás visszajelzések miatt egyre erősödött bennem, hogy muszáj lesz egy MAC rúzst is kipróbálnom, hiába tartottam túlárazott, "túlmenő" márkának. Hátha nem véletlenül ilyen népszerű.
Aztán jött a decemberi 20%-os leárazás, és az itteni hozzászólások alapján több színt is kinéztem.

Szerintem nem a legoptimálisabb, hogy a különböző típusú rúzsok össze vannak itt vonva, ugyanis nagyon különbözőek (pl. a matt jó, de nekem kevésbé tetszik, mint a satin; a lustre pedig egyáltalán nem az esetem).
Jelenleg van egy matt, egy satin és egy frost rúzsom. A csomagolásuk tetszik, strapabíró, jól néz ki, kézre is áll.

MATT

- Velvet Teddy: első MAC rúzsom. Rá igazából 4 csillagot adnék. Nem teljesen matt, ezért nem szárít (bár zsepivel leitatva egészen mattnak tűnik már) - legalábbis a mattra száradó szájfényeimhez képest tuti nem. :D Gondolom a matt tulajdonsága miatt van, hogy előtte muszáj radíroznom és alaposan hidratálnom a számat, mert különben kiemel minden szárazabb részt. Amin javítanék, az a tartóssága, mert ennyi pénzért kicsit többet vártam tőle.
Ami miatt mégis nagyon szeretem, az a színe. Nekem alapból sötétrózsaszín szám és sápadt bőröm van, ezért a nude rúzsok nagyon sápasztanak, nem állnak jól (nehezen is fednek teljesen). Most viszont úgy érzem, megtaláltam az ideális nude rúzsomat. Szerintem ez az árnyalat tényleg mindenkinek jól áll, alapdarabom lett. :)

SATIN

- Twig: a Velvet Teddy után volt egy kis hiányérzetem, úgy éreztem, szeretnék egy rózsaszínesebb/bordóbb, mégis hétköznapi rúzst. Hozzászólások alapján a rózsaszínesebb műfajból ő tűnt "alapdarabnak". Kipróbáltam, elhoztam. :) Ez a textúra nagyon bejön, szépen is fed. Szinte majdnem matt, de mégis krémes, nem szárít. Nagyon jó viselni. Alap nélkül használom, így is teljesen jó, viszonylag tartós is. És a színe... szerintem ez is kb. mindenkinek jól állhat, jolly joker.
5 csillag, egyértelműen. Teljes áron is újravenném.
Az az igazság, hogy amikor otthon kipróbáltam, úgy éreztem, hogy 'igen, végre van egy igazi rúzsom!' :)

FROST

- On and on: nos, amikor először megláttam ezt a rúzst, eléggé néztem, hogy ezt vajon ki veszi meg, hogy lehet ezt hordani. Még páromnak mutattam is nevetve. :D
Aztán később eszembe jutott... Megnéztem és kipróbáltam, hogy néz ki szájon.
A színe sokkal szolidabb, a kékeszöld csillámok pedig... váóó. Nagyon feldobja a sápadt bőrömet és kiemeli a zöld szememet. A textúrája is kellemes, abszolút kényelmes viselni. Valószínűleg elég népszerű is, mert sajnos kifogyott Budapesten minden üzletben, az akció végéig nem is pótolták. Szóval ezt a darabot később teljes áron vettem, de úgy gondolom, hogy ilyen különleges rúzst (vagy hasonló dupeot) nem igazán lehet kapni, és valószínűleg egy életre szóló befektetés... szóval megérte. :D Sosem tetszettek az extrém rúzsok, de most megtaláltam belőle az igazit. Néha nem árt kísérletezgetni. :)

brethalia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

MATT

SATIN

5 csillag, egyértelműen. Teljes áron is újravenném.

FROST

Aztán később eszembe jutott... Megnéztem és kipróbáltam, hogy néz ki szájon.

missmargarita

2017. január 13.

Forst Lipsitck - Créme de la femme árnyalat
Már a neve is csodaszép. Hát még a színe.
Csodálatos árnyalat, az állag is.
Extra tartósnak mondjuk nem nevezném, de szépen, egyenletesen kopik le.

missmargarita
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 13.

Forst Lipsitck - Créme de la femme árnyalat
Már a neve is csodaszép. Hát még a színe.
Csodálatos árnyalat, az állag is.
Extra tartósnak mondjuk nem nevezném, de szépen, egyenletesen kopik le.

dorothymiller

2017. január 11.

Imádom az összes árnyalatát! A matt változatok sajnos nagyon nagyon szárítják a szám, hiába teszek fel MAC primert vagy bármilyen intenzív hidratálót, 4-5 óra elteltével ég a szám a fájdalomtól :( De néha kibírom a csodás árnyalat miatt :)

dorothymiller
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Suwun

2017. január 11.

Már régóta be akartam szerezni egy rúzst tőlük, mivel csak jót hallottam róla, és egyáltalán nem bántam meg. Érezhetően és látványosan más, mint egy olcsóbb kategória. A Mehr nevű árnyalatra esett a választásom, azóta pedig hozzá se nyúltam a többi rúzsomhoz, pedig akad belőlük bőven. Nem tudok semmi olyat leírni igazából, amit mások ne tettek volna meg előttem - jár az öt csillag, megéri az árát, és még biztosan beszerzek más árnyalatokat is.

Suwun
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

fairyqueen

2017. január 10.

A Lady Danger és a Velvet Teddy árnyalatok vannak meg.Gyönyörűen pigmentált, tartós mindkettő. Prep & Prime-ot használok alá :)

fairyqueen
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 10.

szofip

2017. január 9.

Velvet teddy - színe gyönyörű, tartós, egy kicsit szárít, ajanlott alá prep&prime

szofip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

nikolett

2017. január 9.

UP: simán kibírja az evést/ivást, nem hagy nyomot a pohár szélén, egyenletesen kopik (jópár óra elteltével).

Velvet Teddy buszke edesanyja vagyok. Imadooom meg akkor is, ha egy olyan darabot kaptam, amibol maga a ruzs kisse ki van lazulva :D gyonyoru a szine, matt, megsem szarit, illatos es a szine is dog. Lehet, hogy erosen fogalmaztam.. de nagy a szerelem.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

sjaze

2017. január 8.

Nekem matt rúzsaim vannak, nagyon szép a színűk de amennyire sokba kerülnek szerintem annyira nem tartósak!

sjaze
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Titanium Dioxide/CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

CI 75470 sz 0 0

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!