MAC

Ár:   6300 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2018. november 30.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

Ár: 2000 , Eladó: Katta88
Állapot: Kipróbált, Helyszín: Tokaj, fizetés: Előreutalás után postázom
Ár: 4000 , Eladó: szaknoncsi
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes vagy posta
despoina

2019. február 19.

Amplified/Amplified Creme: Vegas Volt
Megvásároltam életem első MAC rúzsát pár hónapja akciósan, kifutó árnyalatként felkeltette az érdeklődésem a vidám színe. Világos pinkes-narancsos árnyalat, világos bőrrel szépen harmonizál. A tartósságával nem vagyok megelégedve, rövid ideig marad meg az ajkakon, volt hogy kirúzsoztam az autóban majd fél óra múlva alig maradt valami. Ivást nehezen bírja míg az evést egyáltalán. Nem mondanám a legjobb rúzsnak amivel valaha dolgom volt, inkább középmezőny nálam. Ez a töltény formájú műanyag csomagolás nekem nem tetszik, de az ára se indoklna fém-mágneses kiszerelést. Igazából a reális ár 10-13€ lenne ( 10€ vásároltam akciósan ), a színek is inkább "kereskedelmi-könnyen eladhatóak" és nincs közöttük olyan extra/ kifinomult árnyalat mint YSL, Guerlain vagy Sisley márkák rúzsai közt. Nem mondom hogy rossz termék, de számomra nem a hűha luxus rúzs.
Plusz pont hogy több üres kiszerelés után adnak egy ajándék rúzst, ezért tőlem 4*.

despoina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

Amplified/Amplified Creme: Vegas Volt

Moncsika73

2019. február 14.

Update: azóta nagyon sok árnyalatot beszereztem modesty, pure zen, impassioned, all fired up,devoted to chiIi, a littLe tamed, Metallic rosé,burnt spice, és szinte csak a MAC rúzsaimat használom😊
Kíváncsian várom a tavaszi kollekciót! imádom több árnyalat tulajdonosa vagyok😀 velvet teddy, mehr, twig, ruby woo. Pigmentáltak, pep+ prime alappal a matt rúzs is nagyon kényelmes viselet, nem szárítja a számat. Biztos újraveszem ha elfogy, Tervemben van több árnyalat beszerzése is😀

Moncsika73
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 14.

SzPatricia

2019. február 13.

A Honeylove es a Chili arnyalatok vannak meg matt arnyalatban . Nagyon szeretem a MAC matt ruzsait, az allaguk kremes , de megis matt vegeredmenyt biztositanak, hatalmas fedessel. 2-3orat siman kibirnak a szamon, szepen beszivodnak, nem csomosodnak ossze. Az ivast teljes mertekig kibirja, az evest mertekkel csak. Szep , minosegi vegeredmenyt lehet elerni veluk.

SzPatricia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 13.

lizibartha

2019. február 4.

nekem is a mehr es a velvet teddy arnyalatok vannak meg. A szin kifogastalan, gyonyoru finis, szepen terul az ajkakon, nem lesz sok illetve csomos. Amiben csalodtam, az a tartossag. Nem kopik lassabban, mint mondjuk a revolution ruzsaim, amibol egy 6 db-os szett kerul annyiba mint egy mini mac ruzs :D Viszont teny, hogy kellemesebb viselet.

lizibartha
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

lvd

2019. február 2.

A Mehr árnyalatokat vettem meg, annyira örülök neki. Zseniális a színe, kicsi a szám de annyira jòl áll ez a szín, feldobja a napom ha felkenem. Nagyon szeretek a Mac boltban vásárolni, mert az eladòk szerintem felkészültek, értenek a sminkeléshez és mindig annyira jól néznek ki, mindig kedvet kapok valami új sminktermékhez, szòval veszélyes a hely...

lvd
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

EnciVarga

2019. február 2.

A mehr arnyalatot vettem meg, kis kiszerelesben. Az arat nem eri meg, ebben a kategoriaban vannak tartosabb ruzsok is, de kellemes viselet az ajkakon, szep a szin is. Nekem meg az illata az, ami tul eros, viszonylag sokaig erzem felkenes utan is, szamomra kicsit zavaro.

EnciVarga
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

pinkyy

2019. január 30.

Tartós, csodás, különleges színekben. Viszont mióta külföldről rendelek egy csomó kozmetikai terméket, rájöttem, hogy ilyen árban azért lehet kapni hasonlóan jó rúzsokat. De ettől függetlenül szeretem a MAC rúzsokat.

pinkyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Lilizsana

2019. január 26.

Kellemes, minőségi rúzs, mindannyian tudjuk. Minden évben vásárolok belőle. Sok új rúzs amivel találkozok hasonlóan magas minőség viszont jóval olcsóbb.

Lilizsana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

EnyediF

2019. január 25.

Hosszas gondolkozás után beruháztam az első MAC rúzsomra, ami a matt finisű Taupe árnyalat. Az ára igen borsos az tény. Az, hogy mennyire matt pont ez az árnyalat... hát nem igazán. Az ivást jól bírja, evést is, de csak mértékkel, de mindenhol ott marad egy picit a nyoma. Nem nagyon értem a legtöbb ember mit is vár el, hogy egy rúzs (akár drágább) majd órák hosszat csodásan a helyén maradjon evéssel ivással stb.? Szerintem a funkcióját remekül ellátja, nem szárítja a számat, pár óránként rá kell nézni, talán igazítani, de nem ragad a fogamra sem. Számomra az árnyalat az, ami igazán bejön, az üzletben segítettek a lányok kiválasztani úgy, hogy hétköznapi rúzsért mentem, egy kis plusszal, így a Taupe árnyalatot bátran ajánlom olyan, világosabb bőrű lányoknak, akik nem "csak" nude-ot szeretnének viselni, hanem kicsit barnásabb árnyalatot. Szőke hajjal nagyon passzol. :)
Mivel többnyire elégedett voltam, beszereztem még egy árnyalatot a matt finishűekből, a Sin-t. Na ez már igazán matt, sötét bordós-vöröses árnyalat. Kicsit nehéz vele dolgozni, de előzetes ajakápolás után csodásan mutat.
Összességében én 4-est adok az eddigi tapasztalataim alapján a MAC rúzsoknak, mivel az árához képest nem tud annyival többet, de az illata, állaga, színei nagyon nagyon ott vannak.

EnyediF
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

vadvirag919

2019. január 24.

Sokáig vártam a MAC rúzsok beszerzésével, és most hogy már van, újra eszembe jutott miért... Kicsit úgy érzem, hogy ami a tech világban az Iphone az a sminkek közt a MAC. Státusz szimbólum. Nekem egy satin és egy matte finishem van limitált szériából, és őszintén nem estem hanyatt tőlük. (Itt kb az összes 54 oldalnyi véleményt elolvastam, tudtam mire számíthatok, és igen, nem vagyok normális... :D)

- Szárítás: engem nem szárít. Ezt az összetevőknek tudom be, ebben nincs olyan, amire érzékeny lennék.
- Tartósság: kritikán aluli. A satin még jobb mint a matte, utóbbi a zsebkendő teszten csúnyán elhasalt. Magyarán orrfújásnál olyan szépen leszedte a kontúrt, hogy méterekről virított a hiány (öhm pedig jófej voltam, ceruzát is használtam). Órák után egyszerűen letörölhető, és evés után gyönyörűen folyik el a szájzugban, akárcsak egy drogériás Catrice. Alapvetően azt hiszem a mechanizmusa nem tetszik ezeknek a rúzsoknak, ugyanis ezt felkened és ott egy rétegben ül a bőrön, nem meglepő, ha kenődik. Ezzel szemben ugyanennyiért az UD Vice rúzsai beszívódnak, hidratálnak, ami pedig marad az ajkakon az tartós, nem kenődik orrfújáskor sem. Ami azt illeti zsíros életek után sem, ami azért nagy szó.
- Színválaszték: kicsit egysíkúnak érzem az állandó kínálatot, alig van 1-2 árnyalat, amit szeretnék birtokolni, ugyanakkor az valóban kiemelkedő, hogy mennyiféle finish található náluk. Én tudom milyen színvilág áll jól nekem, sajnos náluk ezek az árnyalatok elvétve tűnnek csak fel.
- Ár/érték: nevetséges. Megértem régen miért volt ekkora hype, nem lehetett kapni pl. Colourpopot, de sokkal tartósabb egy Milani is pedig az diszkont márka kint. És ma már nem nehéz beszerezni itthon sem az Urban Decayt, persze előny, hogy MAC márkabolt van, lehet próbálgatni élőben.

Összességében biztos vagyok benne, hogy csakazértis beszerzek még 1-2 árnyalatot, de nem ez a kedvencem, különösebben megbízhatónak sem tartom, az meg egyenesen taszító, ha azt mondják egy termékre, hogy kell hozzá még 3 másik, hogy jól működjön (ceruza, primer). Értem a marketing szempontot, de kösz nem. A jó rúzs magában is megáll, bírja azt a 12 órát, amíg emberek közt vagyok, és kontúr nélkül is hibátlanul fel lehet kenni. Na ez NEM a MAC. :D :D

Ui: Artdeco Magic Fix-el tökéletes egész nap, nagyon minimális kopás volt, a kontúrokat tartotta ceruza nélkül. Mintha ehhez lenne kitalálva.

vadvirag919
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!