KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2016. február 9.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

MAC Rúzs 'Lustering'
Ár: 1900 Ft (+posta) , Eladó: bobekecske
Állapot: Párszor használt, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál, vagy Foxposttal
MAC Rúzs Viva Glam I.
Ár: 4500 , Eladó: Andesz
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Mohács, fizetés: Banki utalás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bakocsenge

2018. június 18.

Megtörtént a csoda és egyből két rúzs személyében jött el. Ami szerintem általánosságban igaz a MAC rúzsokra: a csomagolás kellően strapabíró, letisztult és szerintem egy töltényhez hasonlít az alakjuk. Az illatuk vaníliás, ha valaki tudni akarja milyen a MAC illat, akkor a Catrice limitált kiadású Dawid Tomaszewski rúzsok erre tökéletes dupe-ok. Bár a 6100 ft-os áruk borsos, valóban addiktív, a legjobb drogériás társaikhoz képest is fényévekkel jobbak (további high end rúzzsal még nem volt dolgom, ezért nem tudom máshoz hasonlítani őket).

Amivel először kezdtem el ismerkedni az a Ruby Woo volt a retro matte formulából. Valóban szépséges kék tónusú vörös, joggal ikonikus. A viselete nekem egyből adott egy kis plusz magabiztosságot, ez a rúzs, amit munkahelyre nem vennék fel, mert azonnal ad egy kisugárzást. Nehéz felvinni, de ez a formulából adódó, számítottam is rá. Bármennyire hidratálok előtte, előbb vagy utóbb kiszáradnak az ajkaim, lehet, hogy kéne alá primer. Viszont betonbiztos: ha a felső réteg le is jön, alatta olyan, mintha a rúzs beivódott volna az ajkaimba. Bírta a végigénekelt koncertet, majd pedig utána egy thai vacsorát. Viszont a retro matte formula miatt nekem ez kicsit nehéz viselet, bármennyire is imádom.

A második rúzs pedig a Twig volt. A satin formulája miatt ez sokkal viselhetőbb rúzs, mint a Ruby Woo. A tökéletes mindennapi nude rúzst kerestem, és azt hiszem, hogy megtaláltam (Eddig. Mert további színek várnak beszerzésre. Pl.: Mehr vagy Whirl). Egy rétegben viszem fel, de egy spagetti evést minimális kopással a száj belső részén simán kibír. Olyan mintha nem is lenne a számon a rúzs. Ceruza/primer nélkül is a helyén marad, nem mászkál el. Nekem a satin jobban tetszik, mint a retro matte.

bakocsenge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Anheszenamon

2018. június 14.

Most, hogy már jó néhány MAC rúzs boldog tulajdonosa vagyok, úgy érzem, eljött az idő, hogy én is véleményt írjak ezekről a szuper rúzsokról.
Ahogy már sokan leírták itt előttem, elképesztő, hogy mennyiféle különböző árnyalatból és finishből lehet válogatni. A MAC rúzsok esetében tényleg mindenki megtalálhatja a kedvére való színt, még akkor is, ha az nagyon különleges.
Az én kollekcióm a következő darabokból áll:
- Angel (Frost finish) számomra tökéletes egy szemhangsúlyos, füstös sminkhez. Gyönyörű fénylő halvány rózsaszín apró kis csillámokkal. Tökéletes munkába járós rúzs.
- Faux (Satin) épp csak egy árnyalattal tér el a szám színétől, így mondhatom, nekem ő a tökéletes nude rúzs. Mesés színe van, nagyon természetes rajtam, bármilyen színű sminkkel szuperül mutat. Bár én valamiért a szürke-fekete füstös sminkhez szeretem a legjobban viselni. Amit még imádok benne, hogy úgy nude, hogy közben nem nézek ki több napos vízi hullának... Hamarosan elfogy, de újra fogom vásárolni mert egyszerűen odavagyok érte.
- Kinda Sexy: (Matte) Sok helyen olvastam róla mielőtt megvásároltam, hogy rózsás nude árnyalat. Hát rajtam cseppet sem. Sokkal inkább narancsos, barackos beütés. De nagyon szeretem, tökéletes hétköznapi rúzs, ráadásul a matt finish miatt meglehetősen tartós is.
- Ravishing (Cremesheen) Ez volt az első MAC rúzsom. Nem mondanám, hogy ő a kedvencem, de elég jól hordható szín, én inkább nyári barnaság mellé tudom elképzelni.
- Runway Hit (Retro Matte) Ő megint egy nagy kedvenc, ugyanis amellett, hogy iszonyúan tartós, csodás a színe is. Nagyon hasonlít a Kinda Sexyhez, legalábbis rajtam. Csak sokkal tartósabb. Bárhova szívesen viselem, munkába is tökéletes. Aláhidratálás, esetleg ajakradírozás kötelező, mert kiemeli a száraz részeket.
- Please Me (Matte) Hát igen, megint csak egy kedvenc. A kozmetikusom meg is jegyezte a minap, hogy milyen szép a rúzsom. Csodás rózsaszín, az én színeimhez tökéletes. Ráadásul a matt formula miatt tartós is.
- Naughty Sauté (Cremesheen) Barbie rózsaszín. Ezt a rúzst általában csak egy fekete tusvonallal szoktam viselni, mert elég élénk rózsaszín, és színes sminkkel eléggé ócska hatást keltenék. Nem lett kedvencem, nem én vagyok ez a szín.
- Flat Out Fabulous (Retro Matte) Csodálatos sötét lilás szín, imádom. Viszont munkába azért nem tenném fel. A tartóssága miatt simán viselném egy vacsorán, vagy moziban, esetleg koncerten. Nem kell attól félni, hogy elmászkál, megfogja a fogakat és nem kell félóránként igazítani.
- Brick-O-La (Amplified) sötétebb barnás pirosas beütésű szín, még szoknom kell magamon. Az is lehet, hogy eladósorba kerül. Az én sötét hajamhoz kissé boszorkányos.
- Vegas Volt (Amplified) Régóta vágytam rá, szeretem a korall árnyalatokat, főként nyáron. Nagyon szép szín, vékonyan felütögetve nem olyan harsány, viszont normál rétegben felkenve ütős korall ajkakat kapunk.

- Blankety: világos nude szín, jól kihasználható lenne, de rajtam sajnos túl világos, ezért fel fogom tenni ide eladásra.

Mindent összevetve én imádom ezeket a rúzsokat, mert bármilyen alkalomra megtalálom köztük a tökéletes színt. Mindig szívesen nyúlok utánuk és már sok dícséretet kaptam. Persze van még néhány kiszemeltem, amit a jövőben szeretnék megvásárolni, többek között a Mehr, Impassionad és a Costa Chic.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Az én kollekcióm a következő darabokból áll:

Beu

2018. június 4.

Twig és a Velvet Teddy árnyalat van meg. Nagyon tetszik mindkettő, de talán az előbbi a kedvencebb, nagyon jó a formulája. Tartós mindkettő, nem szárítanak, szépen kopnak. Kicsit húzós az áruk, így nem biztos, hogy begyűjtök még pár színt.

Beu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Andzsella

2018. június 3.

A Padma kollekció Apricot Goldja és a sima MAC rúzs Russian Redje van meg. Elégedett vagyok a színekkel, nagyon szépek, a felvitel sem nehéz, fantasztikus a kialakítása. Nem szárít egyik sem, ajakápolóval használom őket.
Hagyományos rúzsok, ezért könnyebben kopnak, bár jobban állják a sarat, mint egyszerűbb társaik, de azért fenntmaradnak (evésra, ivásra nem reagálnak olyan brutálisan mint olcsóbb társaik), így természetes, hogy nem csókállóak, de meg van annak is a romantikája ;)

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 3.

vanesszakiss

2018. május 26.

Jelenleg 8 árnyalatom van meg, abból 7 matt és egy cremesheen. Nagyon tartósak, nekem nem szárítanak. Nagyon imádom az összes MAC terméket. Kedvenc árnyalatom a Velvet Teddy.

vanesszakiss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

mandulatej

2018. május 26.

Imádom! Mint ahogyan minden mac terméket! függőséget okoz :) krémes, nem szárít, egész tartós bár azért egy kiadós étkezés után az ajkaim belső részét meg kell igazítanom. Én az illatát is szeretem! 8 ilye rúzsom van ezek közül az abszolút kedvenc a Brave árnyalat!

mandulatej
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

bogmir

2018. május 22.

Nem igazán szeretem a stiftes rúzsokat, mindig csúszkálnak és sose lesznek mattok még azok sem amik így vannak árulva. De ez a termék nagyon tetszik! Igaz ez sem mattul be úgy igazán, de abszolút a helyén marad, nagyon kényelmes viselni, tehát nem szárít, nagyon fincsi az illata, nagy szerelem a színe, viszont a tartóssága nem olyan tökéletes, pedig ezért az árért az ember ezt várná el. Összességében tényleg szeretem és mivel ajándékba kaptam, így nem zavar az ára (:D), szerintem magamnak soha nem vettem volna meg és valószínűleg nem is fogom, mert lehet egy bőven elég belőle, vannak ugyanilyen szintű, sokkal olcsóbb alternatívák is. Egyébként a D for Danger árnyalatban van meg (nagyon szép szín komolyan). Azt mondom ajándéknak mindig tökéletes egy ilyen Mac rúzsocska, adjunk bátran, kérjünk bátran!

bogmir
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 22.

Bubucim

2018. május 21.

Igen, én is sokáig halogattam a vásárlást, illetve dilemmáztam. Végül betértem egy MAC üzletbe, ahol legalább 20 színt kipróbáltam. Úgy voltam vele, ha már ennyi pénzt költök rá, legyen egy tökéletes árnyalatom. Mindössze a Velvet Teddy az, amit úgy ítéltem meg, hogy jól áll, valamint ki is tudom használni. Persze, nagyon sok szép szín van, de egy rikító rózsaszínt életem végéig nem használnék el. Hétköznapi színnek tényleg a Velvet Teddy a tökéletes. Nem szárít, az illata kellemes, viszont a tartósságától nem vagyok elájulva. Egy Max factor Lipfinity nekem sokkal tovább megmarad. Próbáltam én a MAC-et is, hogy ettem, ittam, de úgy is, hogy semmit nem csináltam, és az árához képest gyorsan kopik. Szerencsére nem foltosan, nem maszatolódósan. A tartósságáról árulkodik, hogy itt KM-en is 63 (!!!) eladó MAC rúzs van. Lehet, hogy a Velvet Teddy árnyalatot még be fogom szerezni, de másik színt biztosan nem, mert bár nagy a választék, nincs olyan szín, amitől hátast dobtam volna. Még egy infó. Utazáshoz kerestem kis kiszerelésben MAC rúzst, de az üzletben azt mondták, hogy egész Magyarországon nincs az üzleteikben. A webshopban viszont láttam. Szóval, aki utazó méretűt szeretne, üzletben ne is keresse.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

trytobenice

2018. május 18.

Én a WHIRL árnyalatott használom a matt termékcsaládból, és nagyon szeretem. Kellemes illatú, tartós, jól pigmentált rúzs. A csomagolása is erősíti a prémium érzést. Ajánlom.

trytobenice
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 18.

Kremcica

2018. május 18.

Sokáig tartottam magam, nem kell nekem Mac rúzs. Aztán végül amikor bejöttek a mini rúzsok a Mac webshopba és még ingyenes szállítás is volt beadtam a derekam és rendeltem egyet. A Twig árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Kicsit rózsaszínesebbre számítottam, viszont így meg egy korábbi kedvenc árnyalatú rúzsomra hajaz. Pigmentált, tartós, univerzális minden alkalomra. Az EL rúzsomat nem übereli, de kétségtelenül minőségi.

Kremcica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!