KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2016. február 9.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

MAC Rúzs - Plum Dandy
Ár: 3890 , Eladó: moln
Állapot: Új állapotú, 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés alapján
MAC Rúzs 'Lustering'
Ár: 2900 Ft (+posta) , Eladó: bobekecske
Állapot: Párszor használt, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel az Allee-nál, vagy Foxposttal

mnodulus

2018. április 16.

Hát, sok idő kellett, hogy rászánjam magam az első Mac rúzs megvásárlására (Velvet Teddy, matte finish). Vegyesek az érzéseim, mert a színválaszték irigylésre méltó, de tartósságban ugyanolyan, mint bármilyen más olcsóbb rúzs, így ráfüggni nem fogok, de néha biztos elcsábulok majd egy-egy színre.

mnodulus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

kkinga07

2018. április 11.

Satin sorozatból van meg. Valóban erősen pigmentált, a színek is szépek. Tartósságban erős közepes, valamivel jobb, mint egy Maybelline. Szívesen nyúlok érte reggelente, megbízható, de kicsit túl van lihegve a hype körülötte. Nem olyan szenzációsak azért. Ja és természetesen szárít, elég rendesen. Megveszem még majd a Ruby Woot, arra kíváncsi vagyok, de inkább a Bobbi Brown - Estee Lauder vonalon keresgélek tovább.

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

kdori6

2018. április 3.

A Diva árnyalat van meg nekem, nagyon nagyon szeretem! Végre kijöttek az utazó méretek,így biztosan többet fogok még kipróbálni :)

kdori6
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

SzL

2018. március 29.

A City Slick (matte finish) nevű rúzs van meg nekem. Ez az első rúzsom a márkától, de szerintem nem az utolsó. Ez egy szép szürkés árnyalat, ami nem mindennapi kell hozzá egy hangulat. Nekem személy szerint néha nagyon tetszik a fehér bőrömmel.
A finishe elvileg matte, de nekem elsőre inkább a matt és krémes között hajaz. Nekem krémes amikor felkenem, persze mikor az ajkaimon van ad egy matt hatást, de ha összecsukom a szám akkor egy picit lágyabb krémes érzés. A pigmentáltságával elégedett vagyok, a tartóssága is teljesen megfelel (ivást kibír, evést kevésbé), szerintem szépen kopik. Szerintem olyan rendkívülien durván nem szárít, csak mint szinte minden matt rúzs.

SzL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

cicafun

2018. március 26.

A Twig (satin finisű) árnyalat boldog és büszke tulajdonosa vagyok. A legszebb, legkihasználhatóbb természetes, hétköznapi rúzsom, gyönyörű, barnás-mályvás árnyalat. A textúrája nagyon kellemes, könnyű felvinni az ajkakra, nem szárít. A tartóssága, ami nálam hagy némi kivetnivalót maga után, bár tartósabb, mint a drogériás rúzsok jelentős része, no de ez mégis csak 6100 Ft... Az ivást viszonylag jól bírja, az evést kevésbé.

cicafun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

majzsola

2018. március 26.

Eddig 2 árnyalatot tettem magamévá, de lesznek még többen úgy érzem. A liptensity rúzsaim egyelőre a nr 1-ok, de mivel azok satin finishüek, nem annyira tartósak mint ebből a matt rúzsok. Lassan száradnak, de ha "megkötöttek" utána evés-ivást szépen kibírják, nem kenődnek. Hihetetlenül nagy színválaszték van és gyönyörűen pigmentáltak.
MEHR - sötétebb rózsaszín nude, 'szájszín' (alapszín)
MANGROVE - élénk 'világos' piros

majzsola
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

MEHR - sötétebb rózsaszín nude, 'szájszín' (alapszín)
MANGROVE - élénk 'világos' piros

sziszcsy

2018. március 21.

Nekem az ikonikus Velvet Teddy es a Smoked Purple arnyalat van meg (mindketto matte finish).
A Velvet teddy konnyen kenheto matt formula (kevesbe matt, mint a Smoked Purple), nem kell ala ceruza sem (ez foleg a nude szinnek koszonheto). Sajnos nem tul tartos, es hosszabb ido utan szaritja az ajkakat (pedig bizakodo voltam, tekintve a kremesebb formulat). Eves-ivast nehezen birja, egy fuvallattol is konnyen lekopik, de egyenletesen, nem feltunoen teszi.
A Smoked Purple gyonyoru sotet lilasbordo szin, de rettenetesen nehez banni vele. A ruzs allaga rettento kemeny, ceruza nelkul borzaszto hibakat lehet vele veteni, hiaba a pontossag es odafigyeles. Lehet hogy ecsettel jobban mukodik, ezt meg nem probaltam. Ivast ugy ahogy birja, evesnel csunyan kopik es javitani is eleg nehezkes. Egy ido utan nagyon szarit, este muszaj hidratalni az egesznapos viselese utan.
Az illatuk semmi extra, inkabb semleges, mint illatos.
Oszinten szolva szerintem az arat nem feltetlenul eri meg, en is inkabb a hype miatt vettem meg, illetve kivancsi voltam.

sziszcsy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Az illatuk semmi extra, inkabb semleges, mint illatos.

klauska1985

2018. március 19.

Szép árnyalatai vannak és nem csomósodik, viszont nekem nem túl tartós 😏

klauska1985
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 19.

Szép árnyalatai vannak és nem csomósodik, viszont nekem nem túl tartós 😏

mkami

2018. március 18.

Nagyon nagyon nagyon nagy szerelem mind a négy rúzsom, D for danger, Heroine, Mehr és Ariana Grande Viva Glam színeket használom, mind tartós, nagyon pigmentált és könnyen felvihető, ha alapozót teszek alá akkor tényleg csókálló:)

mkami
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

mosolypotty

2018. március 16.

Imádom őket! Ezeket használom:
Retro matte: Roby Woo
Matte: Russian Red, D for Danger, Lady Danger
Lustre: Real Redhead

Az első a Ruby Woo volt, láttam vkin egy buliban és azt éreztem, hogy ilyen kell nekem. Gyönyörő élénk, nyári piros. Persze húztam a számat, hogy mennyibe kerül, de aztán amikor rájöttem, hogy mennyivel tartósabb viseletet ad, mint a fele áron kaphatóak, akkor azért megnyugodtam, hogy jó befektetés volt. Simán kibír egy vacsorát, hacsak nem vmi teljesen zsíros, olajos jellegű az étel. egész napos viseletként pedig elég egyszer kicsit javítani napközben. A második színt, Russain Red, a férjemtől kaptam meglepiként, és hát meglepő telilalálat volt részéről. Ez ez én igazi piros rúzsom, imádom a színét (kicsit sötétebb, borósabb, mint a Ruby) és az állagát is sokkal jobban szeretm, mert picit krémesebb. (A Ruby nekem a nap végére kicsit morzsolódik, de már felkenéskor is szárazabb, mint a többi.)
A Lady Danger egy vibráló tavaszi, nyári narancs rúzs, kissé merészebb viselet.
A D for Danger pedig egy szép őszi-téli mélyvörös, de nem túlságosan sötét rúzs.
A Real Redhead egy nagyon finom, kicsit fényes, de nude árnyalat. Az esküvőmre vettem. Gondolom a gyenge pigmentáció miatt, ez egyáltalán nem olyan tartós viselet, és ezért gyorsabban is fogy, mert sokszor kell újra kenni.

mosolypotty
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 16.

Imádom őket! Ezeket használom:
Retro matte: Roby Woo
Matte: Russian Red, D for Danger, Lady Danger
Lustre: Real Redhead

A Lady Danger egy vibráló tavaszi, nyári narancs rúzs, kissé merészebb viselet.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!