KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

MAC

Ár:   6100 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   MAC szaküzlet   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2016. február 9.

Lelőhely:   MAC szaküzlet
Kategória:   Sminkek szájra

Különböző textúrával és pigmentációval.

• Amplified/Amplified Creme: erősen pigmentált, krémes textúra, tartós, enyhe fény
  • Cremesheen: jó fedés, krémes textúra, enyhe fény
  • Satin: erősen pigmentált, jó fedés, krémes, enyhe fény
  • Matte: erősen pigmentált, erős fedés, matt finish
  • Lustre: nagyon krémes, közepes/erős fedésű, erősebb fény
  • Glaze: közepes fedésű, krémes, gyöngyházfény

(Az INCI a Lustre finisű verziókra vonatkozik)

KERESEM!! MAC Rúzs Betty bright
Ár: Megyegyezes szerint , Eladó: starkadri
Állapot: Uj, hasznalt, Helyszín: -, fizetés: Posta, szemelyes
MAC Rúzs - Plum Dandy
Ár: 3890 , Eladó: moln
Állapot: Új állapotú, 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Megegyezés alapján

Kim17

2017. július 21.

Engem meglep ez a sok pozitív vélemény, én egyáltalán nem kedvelem ezt a terméket. Az illata számomra büdös, egyáltalán nem tartós, csak beszéd közben is foltokban kopik. Annyira szerettem volna szeretni, de sajnos nem lettünk barátok...

Kim17
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 21.

Dessja

2017. július 10.

A tökéletes rúzs. Matt árnyalataim vannak, mindegyik tökéletes fedést ad, nem szárítanak és nagyon tartósak. A végeredmény gyönyörű. Ha az ember egyszer elkezdi használni, nem akar már a MAC rúzson kívül semmilyen más rúzst használni! Jobbat el se tudok képzelni.

Dessja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Craftastic

2017. július 3.

Karácsonyra kértem a Brave árnyalatú gyönyörű kis rúzst, ez az első Mac rúzsom. Szép, egyedi színe van, könnyen fel lehet vinni az ajkakra és kellemes érzetet nyújt a viselése. Azonban igazán nem győzött meg, tartósnak én egyáltalán nem mondanám, azt gondoltam egy ilyen márkás és drága rúzs ennél sokat többel tud. Elmaradt a wow és hűha hatás… Viszont nagyon széleskörű a színválaszték, tényleg bárki megtalálja a neki tetszőt.

Craftastic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Gabinyo21

2017. július 1.

Két árnyalatot is használok tőlük, a faux és a blankety árnyalatokat. Nagyon szépen fednek, viszont a tartósságukkal egyáltalán nem vagyok megeledve.

Gabinyo21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

mizsofia

2017. június 30.

Mèg csak egy rúzsom van a màrkàtól : a honeylove árnyalatú, de mindenképp szeretnèm ha ez a későbbiekben változna, mert nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon szép nude színe van, teljesen matt, hosszan tart, még az evés-ivást is àllja egy ideig. Mint minden matt rúzs persze idővel szàrít, szóval fontos az aláhidratálás. De teljesen megértem a nagy felhajtást a termék körül, és mindenképp tervezem hogy beszerzek még pàr színben.

mizsofia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 30.

Plidia00

Korcsoport: < 18
2017. június 24.

Eszméletlen jó a textúrája ennek a termék. Teljes mértékben megéri az árát.

Plidia00
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 24.

Eszméletlen jó a textúrája ennek a termék. Teljes mértékben megéri az árát.

Madi

2017. június 23.

Ha rúzs, akkor MAC.
Elvétve fordul elő, hogy valami más márka rúzsa egyáltalán felkeltse az érdeklődésemet. Kedvenc textúrám a matte és a satin. A csillaggal jelölt árnyalatok a gyűjteményem állandó darabjai.

*Fanfare - sötétebb nude szájszín. Az első cremesheen textúra, amivel teljesen elégedett vagyok. Nagyon szépen és egyenletesen fed.

Runway Hit - világos szájszín. Valamiért ezt a mattot sokkal inkább szárítónak érzem, mint a többi mattomat.

*Tropic Tonic - az új kedvenc, majdnem olyan, mint a Toxic Tale, csak az inkább rózsaszínbe hajlik, ez meg narancsosba. Tökéletesen illik hozzám, elképesztő tartós, nem szárít és az állaga is krémesebb, mint az előző mattjaimnak. Imádom!

*Sin - Oh bakker, ezt kerestem! Bársonyos mélybordó szín, vad, mégis elegáns. Gyönyörűen kiemeli a szám és nem vámpíros a hatás a fehér bőröm ellenére. Hatalmas kedvenc lett, ráadásul ez az első Back to Mac-es rúzsom, így aztán pláne megérte. :D Ettem ittam vele, sehol egy kopás vagy kenődés. Fantasztikus.

Toxic Tale - az új kollekció nem is olyan új darabja, ugyanis pár évvel ezelőtt megjelent ez a rúzs a Mac Venomous Villains kollekciójában. Aki akkor lemaradt Hófehérke mostohájának rúzsáról, az most beszerezheti. Nekem nagyon tetszik.

Ravishing - barackos, tavaszi szín, a Razzledazzlerhez hasonló, de mivel az lustre, halványabb a fedése. Ez nagyon klassz, pont annyira élénk, hogy észrevegyék, de nem kirívó. A cremesheen fajtáknál nagyon fontos, hogy teljesen sima ajkakra tegyük fel, ha kicsit is száraz a legkisebb hibákat is kiemeli, én fogkefével át szoktam dörzsölni a szám, mielőtt rúzsozok és úgy tökéletes.

*Velvet Teddy - sokat filóztam rajta, megvegyem-e, de nem hagyott nyugodni. Természetes, nudeos árnyalat, kicsit barnább, mint a Brave, de nagyon hasonlít rá. Mivel matt, elég strapabíró, azóta minden nap ezt használom, nagyon szépen kiemeli a szám, mégis visszafogott.

Media - hű mennyit vacakoltam, ez és a Diva között, de ez lett a befutó. Sötét, inkább lilába hajlik, míg a Diva vörösesbe.

*Relentlessly Red - szájon olyan, mint azok az élénk rózsaszín rózsák. Tartós, erősen fed, bársonyosan matt.

Ruby Woo - klasszikus, matt, de élénk, dívás, mégis simán viselhető hétköznap is egy vagányabb szereléshez. Evést-ivást jól bírja.

Sunny Seoul - tökéletes a mindennapokra, enyhén fényes, cukorkaszín.

Cyber - sötét elegancia. Akik csipázzák a goth stílust, elengedhetetlen. Messziről/ esti fényben feketének látszik.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 23.

Ha rúzs, akkor MAC.

Sunny Seoul - tökéletes a mindennapokra, enyhén fényes, cukorkaszín.

maow

2017. június 13.

A páromtól kaptam ajándékba egy vásárlási utalványt az évfordulónkra, ebből vettem az All Fired Up (Retro Matte finis) nevű sötétebb pink árnyalatot.
Valóban nagyon pigmentált, egy húzásra egyenletes színt ad, és tartós is, nem csúszkál, mivel teljesen matt. Önmagában szárít és kicsit nehezebb felkenni, viszont én a Prep + Prime ajakprimerrel együtt is használtam, és úgy az applikáció "sikamlós" és valami elképesztően tartós, kényelmes, szó szerint egy egész napot kibírt, amiben két étkezés és egy squash edzés is volt, szóval le a kalappal. (Nap végére primerrel is kiszáradt a szám, de ez nem csoda.) Szépen kopik, mintha megfogná egy kicsit az ajkaimat.
Bár elégedett vagyok a termékkel, úgy gondolom, túlságosan agyon vannak hypeolva a MAC-rúzsok. Azt szokták mondani, hogy mennyi szín és mennyi finis közül lehet választani. Ami a színeket illeti, nem hinném, hogy monopóliumhelyzetben lenne a MAC, a PUPA-ban is rengeteg szín van. Finis tekintetében pedig szerintem csak a tartósabbak érik meg az árukat (Satin, Matte, Retro Matte), mert a krémes vagy fényes finisűek természetükből adódóan nem maradnak fent sokáig az ajkakon, akkor meg minek kiadni rá ennyi pénzt? Ráadásul a tesztereken is látszott, hogy ezek a típusok könnyen olvadnak, szóval nem táskába dobálós darab. Így viszont eléggé lecsökken a választási lehetőségek száma.
Összességében valóban jó minőségű rúzs, de szerintem túl van hypeolva.

maow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Összességében valóban jó minőségű rúzs, de szerintem túl van hypeolva.

Vanda1030

2017. június 6.

Jelenleg 3 szín tulajdonosa vagyok.

Velvet teddy: nekem tökéletes nude, nagyon szeretem használni :)

Stone: szürkés barna,
Néhányszor használtam csak, rajtam inkább szürke mint barna de pontosan ezért is vettem meg mert a Lime Crime cement színe valamiért nagyon tetszik, de nem látom azt az élet helyzetet ahol azt viselem :D Ez viszont barnás, szolidabb így hordhatóbb is.

Antique velvet: sötét barna (szerintem) enyhe vörössel. Naggyon sötét szín és pont ezért imádom. Tombol nálam a bordó,burgundy, sötét rúzs mánia ami miatt eleve elkezdtem rúzs őrült lenni. Ezt a 3 rúzst amúgy egyszerre vásároltam, nude rúzst megyek venni indokkal (háát,egyet sikerült:D) ami egyébkén a másik mániám (a két véglet). Még sose viseltem sehova mert nappalra szerintem nagyon sötét. Esti partykra hordanám inkább ám valahogy mindig egy mély bordó rúzs mellett döntök. De mostmár legközelebb tényleg ezt fogom felkenni.

Általánosságban:
mind három rúzs matt, ha nincs rendesen hidratálva a szám akkor nagyon kiszárítja a rúzs. Kicsit rászárad a számra de nem bomba biztos, evést, ivást nálam nem bírja, de nálam nagyjából semmi sem.Nem folyik. Az illatát nagyon szeretem, nekem a kakaó jut eszembe róla.

Vanda1030
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 6.

Jelenleg 3 szín tulajdonosa vagyok.

Velvet teddy: nekem tökéletes nude, nagyon szeretem használni :)

Stone: szürkés barna,

Általánosságban:

doruska

2017. június 3.

Imáááádom, a kedvencem a retro matt finishű relentlessly red, soha nem állt olyan jól rúzs, mint ez, és nem is kenődik ott marad, mint a cövek, illetve mindennapos használatra pedig a matt finishű mehrt viselem, ő már kicsit talán kenődős, de a színéért bármit (ám megjegyzendő, hogy azért fel kell próbálni az üzletben, meg kicsit tesztelgetni, mert van 1-2 árnyalat, ami eléggé kenődik, szóval nézzük meg, mit veszünk!)

doruska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Caprylic / Capric Triglyceride, Cetyl Acetate, Lanolin Oil, Cetyl Lactate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Synthetic Wax, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Lanolin Oil, Acetylated Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Octinoxate
Tisztítószerek: Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, FD&C Blue 1 Aluminum Lake, Carmine / CI 75470, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Red 21 / CI 45380, Red 28 Lake / CI 45410, D&C Red 30 Lake, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, D&C Yellow 10 Aluminum Lake

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!