KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: melange, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2015. január 28.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1949

7x dúsabb, csomómentes szempillák, pillanatok alatt. Kollagénben és dúsító hatóanyagokban gazdag új összetétele maximálisan dús szempillákat eredményez. Szabadalmazott Colossal mega-keféje gyorsan és gazdagon vonja be a szempillákat a rendkívül dús hatásért egy mozdulattal.

Ár: 1949, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 950 , Eladó: Wikcsojka
Állapot: Dm-ben vásárolt, fóliázottan (tehát nem lett ezerszer kinyitva), itthon egyszer próbáltam., Helyszín: Budapest, fizetés: Személy átvétel, vagy posta.
Ár: 1000 , Eladó: Encii
Állapot: 1-szer sem használt, Helyszín: Annavölgy, fizetés: Személyes átvétel/postázás is de csak banki előreutalással

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kissnoncsa

2017. november 18.

Belőle mindig van itthon! :D Ő az én kis kedvencem! Nagyon könnyű vele dolgozni, nem lesznek extrém pilláid, de nem potyog. A hétköznapokra ennél tökéletesebbet nem is lehetne találni! Ár-érték arány is szuper, főleg Glamour/Joy napokon. Szerintem kezdőknek is ideális választás. Nem kell tőle huuu-műszempilla hatást várni, de a hétköznapokra ez a tökéletes szempillaspirál!

kissnoncsa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

SophieHarmon

2017. november 17.

A keféjét nagyon szeretem, nagyon szép szempillákat is csinál, nekem az a nagy bajom vele, hogy potyog :( Pedig nem olyan régi. Elég zavaró, hogy tükörbe nézek, állandóan apró fekete pontokkal van tele a szemem környéke.

SophieHarmon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 17.

LufiNyuszi

2017. november 13.

Évek óta ezt használom, nagyon szeretem, nekem nem ragadnak tőle össze a szempilláim, hanem tökéletes, hosszú fekete pillákat varázsol.

LufiNyuszi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

plbb

2017. november 6.

Meglepően gyenge, többet vártam. Loreált nem tudja felülmúlni.

plbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Meglepően gyenge, többet vártam. Loreált nem tudja felülmúlni.

dkapli

2017. november 2.

Már harmadszorra vásároltam újra, annyira szeretem. Nincsenek hosszú szempillám, elég ritkák is, de ez a szempillaspirál segít valami emberit varázsolni belőlük! Minden nap Őt használom, az eddigi legjobb.

dkapli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

kattja

Korcsoport: < 18
2017. október 31.

Szuper kis spirál, nagyon szép pillákat varázsol, de sajnos nagyon nagyon sok festéket vesz fel. :( Csakis ezért a -1 pont.

kattja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 31.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 29.

Ha az lenne a feladat, hogy 2 mp alatt kosárba kell, hogy kerüljön egy szempillaspirál, nincs időm filozofálni azon, hogy akkor most melyik is legyen, jó eséllyel egy sárga Maybelline-re esne a választásom, mert annyit elhasználtam már belőlük és nem okoztak csalódást.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 29.

Annavictoria84

2017. október 22.

Egynek jó spiràl, de nem veszem újra.

Annavictoria84
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 22.

Egynek jó spiràl, de nem veszem újra.

Vogue83

2017. október 19.

Nem tudom, hogy miért kapott ennyire jó értékelést a legtöbb vásárlótól.... vagy nem volt eddig jó szempillaspiráljuk és ez nekik a csúcs, vagy én fogtam ki egy lejárt vagy kiszáradt darabot. DE ez egy semmitérő, spirál. Semmit sem csinál, csak színt ad és ezzel ki is merült a hatás. Sajnos nem tudok 0 pontot adni, de így kap egy egyest. Kuka!!!!!!!!!!!!

Vogue83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

szoszorebi

Korcsoport: < 18
2017. október 10.

Imádom, teljesen meg vagyok vele elégedve. Talán az egyik hátulütője hogy 8 óra után lassan potyogni kezd, de ettől függetlenül a kedvenc szempillaspirálom, már a második tubust veszem belőle. Tökéletes! :)

szoszorebi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. október 10.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.