KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: melange, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2015. január 28.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1949

7x dúsabb, csomómentes szempillák, pillanatok alatt. Kollagénben és dúsító hatóanyagokban gazdag új összetétele maximálisan dús szempillákat eredményez. Szabadalmazott Colossal mega-keféje gyorsan és gazdagon vonja be a szempillákat a rendkívül dús hatásért egy mozdulattal.

Ár: 1949, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 950 , Eladó: Wikcsojka
Állapot: Dm-ben vásárolt, fóliázottan (tehát nem lett ezerszer kinyitva), itthon egyszer próbáltam., Helyszín: Budapest, fizetés: Személy átvétel, vagy posta.
Ár: 1000 , Eladó: Encii
Állapot: 1-szer sem használt, Helyszín: Annavölgy, fizetés: Személyes átvétel/postázás is de csak banki előreutalással

Dolcedia

2018. június 8.

Jó kis spirál dúsit,kenődik picit de nekem minden ;) mert nem vízálló.

Dolcedia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 8.

Jó kis spirál dúsit,kenődik picit de nekem minden ;) mert nem vízálló.

Vivike2141

2018. május 31.

Jó szempilla spirál de néha elkenődik nap végére :(

Vivike2141
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

Jó szempilla spirál de néha elkenődik nap végére :(

mpn

2018. május 27.

Ajánlásra vettem meg, többen is áradoztak róla, DE. Hiába gyönyörű felkenéskor, és csinál csodaszép szempillákat, ha pár órával később fekete foltok jelentkeznek a szemem alatt... Pár hétig használgattam, de mint árban, mind minőségben van ennél sokkal jobb.

mpn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

tikkamakka

2018. május 20.

Imádom a keféjét, sokáig kitart a nap folyamán, nem kenődik el, nem pereg le. Szépen hosszítja a pilláimat.

tikkamakka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Kimi

2018. május 18.

Ahhoz képest, hogy vadi új szerintem kissé kevés festéket vesz fel, de ez betudható a kefének is.
Szépen szétválaszt, dúsít, hosszabbít és ami a kedvencem a Maybelline spirálokban: nem pereg, nem kenődik. A One by One-t ugyan nem körözi le nálam, de így is szinte tökéletes.

Kimi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

gaz1ra

2018. május 15.

Joy napokon szereztem, Rossmannban teljesen ki volt fosztva ez a fajta spirál, úgyhogy gondoltam, akkor ez biztos jó :) A keféjével nagyon szépen fel lehet vinni a festéket, nem csomós, nem kenődik, egész nap kitart.

gaz1ra
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

AppleMaple

2018. május 10.

Az enyém nem pont úgy néz ki, mint ezen a képen, hanem hosszitott végei vannak, mint a többi maybelline-es colossal szempillaspirálnak és a volum express alatt még azt is irja kicsiben, hogy mascara, de ezeket leszámitva minden más egyezik. Szóval a lényegre térve, azt hiszem ez a legeslegjobb szempillaspirál amit valaha is próbáltam és többször újra is vettem már és még fogom is. Ezzel apám bátran ki lehet menni, mert bizony még másnap reggel is a helyén marad. Ezt sokszor kipróbáltam már (bevallom). Nagyon meg vagyok elégedve az eredménnyel, csak dicsérni tudom és csak azért nem ajánlom, hogy másoknak ne legyenek olyan szép pillái, mint nekem, amikor ezt használom. :)

AppleMaple
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

lemontree

2018. május 1.

Kicsit sok festéket vesz fel a keféje, de ha lehúzogatom szép látványos pillákat csinál. Próba-szerencse alapon hoztam el, de jó választás volt.

lemontree
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 1.

KegyetlenKigyo

2018. április 16.

Ez a szempillaspirál 6 csillagot érdemel. A második végén járok, de egyhamar biztosan nem fogom lecserélni. A kefe része is csodálatos. Kellemes illata van.

KegyetlenKigyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Judit0319

2018. április 8.

Ez a termék azért dúsít, mert a szerencsétlen kefén, annyi festék rajta van, ha kihúzza az ember, hogy nem győzöm össze vissza forgatni ne csomósodjon tőle a szempilla. Nekem alapjáraton hosszú és viszonylag sűrűn elhelyezkedő szempilláim vannak. Biztos ez a baj és nekem ettől ragad össze az egész. Ráadásul nekem érzékeny a szemem, így nem viseli túl jól, ha ez a sűrű massza van rajta. Ha használom az azért van, mert tényleg elég szép fekete színe van és a massza miatt elég drámai hatást lehet vele elérni mondjuk egy tusvonallal mellé, de nem újravevős nálam. Főleg mivel a Maybelline tudna ennél jobbat is, mivel a Volum express turbo boost-ot imádtam. Kár, hogy nem forgalmazzák már.

Judit0319
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.