KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: melange, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2015. január 28.

7x dúsabb, csomómentes szempillák, pillanatok alatt. Kollagénben és dúsító hatóanyagokban gazdag új összetétele maximálisan dús szempillákat eredményez. Szabadalmazott Colossal mega-keféje gyorsan és gazdagon vonja be a szempillákat a rendkívül dús hatásért egy mozdulattal.

Ár: 950 , Eladó: Wikcsojka
Állapot: Dm-ben vásárolt, fóliázottan (tehát nem lett ezerszer kinyitva), itthon egyszer próbáltam., Helyszín: Budapest, fizetés: Személy átvétel, vagy posta.
Ár: 1000 , Eladó: Encii
Állapot: 1-szer sem használt, Helyszín: Annavölgy, fizetés: Személyes átvétel/postázás is de csak banki előreutalással

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

vaszily60

2017. szeptember 22.

Pénzkidobás,teljes csalódás..
Az én pilláimon semmit nem javít, csak feketére színezi. Viszont se nem dúsít,se nem hosszabít rajta.
Én nem használom,és újra sem veszem :(

vaszily60
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Pénzkidobás,teljes csalódás..
Én nem használom,és újra sem veszem :(

nonoicz

2017. szeptember 20.

Nekem csalódás az összes Maybelline spirál, de főleg ez: csomós pillákat ragaszt össze már egy rétegben is, majd 3-4 óra után a szemem alatt van a fele. Komolyan nem értem, mintha totál mást próbáltam volna mint a többiek, pedig legalább háromszor próbálkoztam be vele.

nonoicz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

ALettah

2017. szeptember 13.

Reklámba illő volt a megismerkedésem ezzel a spirállal. Buliba készülök egy régi, nálam sokkal extravagánsabb, nőiesebb és menőbb barátnőmmel. A kis Essence spirálommal próbálok épp valami pillaszerűségeket varázsolni magamnak, mikor berobog a barátosné, és teljes ledöbbenéssel felkiált:
- Az meg mi a sz.r?
- Öööö...szempillaspirál?
- Fenét. Maybelline Colossalra van szükséged. - jelentette ki ellentmondást nem tűrően, majd leültetett, és kezdte is festeni a szemem az általa elfogadható spirállal. Nyilván a tehnikája is jobb, mint az enyém, de az eredményen én is meglepődtem - hosszú, látható, fekete pilláim lettek, amiket igézően lehet rezegtetni. Az egész éjszakás bulit is bírta, sajnos én kevésbé, de ez nem a Maybelline hibája.
Másnap vert seregként elballagtam egy drogériába, és beszereztem életem első Maybelline Colossalját.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

- Az meg mi a sz.r?
- Öööö...szempillaspirál?

csill87

2017. szeptember 7.

Régebben használtam, most újravettem és azt kell mondanom, hogy nagyon szeretem. Nekem tökéletes a festék állaga, a kefe pedig szépen szétválaszt, nincs csomós hatás. Ha akarom akár műszempilla hatásig fel lehet építeni, nagyon szép.Ráadásul lemosni is könnyű. Most nagyon tetszik, gondolkodom, hogy megint újraveszem, mert mostanában sok rossz spirálba futottam bele. A Lovely sárga spirálja jött még be mostanában, de valamiért ennek a hatása a pillákon picit jobban tetszik.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

LengyelB

2017. szeptember 4.

Egy átlagos spirálnak mondanám. Elhasználtam ugyan, de semmi extrát nem tapasztaltam. Hasonló árban lehet találni jóval látványosabb eredményeket hozó spirálokat. Nálam még mindig a szilikon fejes spirálok a legjobbak :).

LengyelB
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Mandy133

2017. szeptember 3.

Szép pillákat csinál, tartós, de van jobb sokkal olcsóbban is.

Mandy133
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Szép pillákat csinál, tartós, de van jobb sokkal olcsóbban is.

ENI88

2017. szeptember 1.

Több éve ezt a szempillaspirált használom, nagyon szeretem, reggel felkenem, és este még ugyanúgy van, nem csomósodik, nem érzem túl soknak, mégis nagyon szép pillákat varázsol. :)

ENI88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

koreszt

2017. augusztus 29.

Eddigi kedvenc spirálom az árkategóriájában. Számomra könnyen kezelhető, szépen szét tudom választani a pilláimat, és egyenletes a fedése. Nem irritál, nem potyog, nem érzem túl soknak a hétköznapokban sem.

koreszt
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

ladywonderful

2017. augusztus 28.

Annó végigpróbáltam az összes Colossal spirált, és a vízálló kivételével nagyon szerettem mindet. Nem ragasztják össze a pillákat, viszonylag tartósnak is bizonyultak, és a színük is elég intenzív volt. Azóta elpártoltam tőlük, találtam olcsóbb, de teljesítményüket tekintve azonos alternatívákat.

ladywonderful
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

mancus2

2017. augusztus 15.

Mindegyik Volum express jó, de nekem a fekete vált be a legjobban :-)

mancus2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Mindegyik Volum express jó, de nekem a fekete vált be a legjobban :-)

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.