KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1949-ért megnézem

A krémet feltöltötte: melange, az összetevőket feltöltötte: Aquamarine, Módosítva: 2015. január 28.

Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1949

7x dúsabb, csomómentes szempillák, pillanatok alatt. Kollagénben és dúsító hatóanyagokban gazdag új összetétele maximálisan dús szempillákat eredményez. Szabadalmazott Colossal mega-keféje gyorsan és gazdagon vonja be a szempillákat a rendkívül dús hatásért egy mozdulattal.

Ár: 1949, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 950 , Eladó: Wikcsojka
Állapot: Dm-ben vásárolt, fóliázottan (tehát nem lett ezerszer kinyitva), itthon egyszer próbáltam., Helyszín: Budapest, fizetés: Személy átvétel, vagy posta.
Ár: 1000 , Eladó: Encii
Állapot: 1-szer sem használt, Helyszín: Annavölgy, fizetés: Személyes átvétel/postázás is de csak banki előreutalással

topsminkotti

2018. január 17.

Nekem ez a semmi extra szempillaspirál. Ki lehet vele festeni a pillákat, de vannak olyan spirálok, amivel sokkal látványosabb hatást lehet elérni (bár azok általában drágábbak is). Tartós, de vannak még tartósabbak. Az teljesen igaz, amit sokan írnak (és ez az általam használt Maybelline spirálokra általában igaz), hogy sűrű, kicsit száraznak tűnő anyag van benne, ami aránylag rövid alatt valóban nagyon hamar beszárad. Jóval hamarabb, mint más spirálok.

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 17.

missmomsen

2018. január 17.

Álomkefém. Hol rejtőzött ez a spirál ezidáig??

missmomsen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Álomkefém. Hol rejtőzött ez a spirál ezidáig??

Kinga79

2018. január 16.

Adventskalenderben volt. Nekem nem jön be, olyan, mintha már be lenne száradva. Kétszer használtam csak, egész tartós, de semm iextra hosszabbítás. Nem veszek többet.

Kinga79
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 16.

BorbelyAdri

2018. január 13.

Kedvenc szempillaspirálom, évek óta csak ezt használom. Hosszú szőke pilláim vannak, amire nehéz olyan elfogadható árban fekvő fekete spirált találni, ami ténylegesen be is festi, de a Colossal megteszi a hatását. Gyönyörű feketére festi a szempillákat. Emellett tartós is. Egy apró hibája: olyakor-olykor összeragadnak a pillám.
Kíniakban szoktam venni, ott majdnem a feléért lehet kapni, és minőségben semmi különbséget nem észleltem.

BorbelyAdri
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

linda0915

2018. január 12.

Nagyon szeretem. Szép szempillákat tudok vele csinálni. Ível, nem tapasztja össze a pillákat, igazi fekete. Jó ideje csak ezt veszem.

linda0915
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 12.

forczekv

2018. január 10.

Abszolút kedvenc! Nem is vagyok hajlandó másik spirált vásárolni, csak ezt évek óta. DM-ben, Rossmannban akciósan 1600-1700 Ft-ért szoktam venni, fél évig is elég egy tubussal. Én mindenkinek ajánlom, nagyon szép pillákat csinál, nem ragadnak össze és egészen természetes hatású.

forczekv
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

AngieAnne

Korcsoport: < 18
2018. január 5.

Egyszerűen nem jutok szóhoz.Amikor megkaptam, és kipróbáltam, konkrétan elbőgtem magam, hogy miért kaptam ilyen jó szempillaspirált.Egy rossz szót nem tudok szólni.Kiváló

AngieAnne
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 5.

kozsu

2017. december 30.

Nem ragadnak össze a pillak. Több rétegben sem. Nekem bejött.

kozsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 30.

Nem ragadnak össze a pillak. Több rétegben sem. Nekem bejött.

Yerzinia

2017. december 16.

Egy ismerősömtől kaptan, mert ő nem szereti, hogy sötétbarna színű. Nekem nem tűnik fel magamon hogy nem fekete szóval elhasználom :) szépen dúsít egy bajom vele, hogy egy idő után lepereg és nagyon irritáló, mondjuk lehet túl sokat viszek fel, de ezzel érdemes vigyázni. A peregés miatt négy csillag amúgy szuper kis termék

Yerzinia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 16.

viraglilla

2017. december 15.

Csomómentesen, szépen íveli a pillákat. Könnyű feltenni, de nagyon hamar kiszárad

viraglilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 15.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Soluble Collagen
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.