KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Missha

Ár:   $15   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: noriri, Módosítva: 2016. október 21.

Ár:   $15
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szemkrém rugalmasságot ad a szemkörnyéknek. Fekete fenyőt tartalmaz az egészséges és gyönyörű bőrért.

Water / Aqua Glycerin h 0 0Cetyl Ethylhexanoate eo Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Propanediol h Squalane eo 1 0Neopentyl Glycol Diheptanoate eo Hydrogenated Vegetable Oil eo 3 0Stearic Acid eo I eu 2 0Panthenol eo I v 0 0Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate eu Dipentaerythrityl Hexa C5-9 Acid Esters Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate eo Glycol Stearate SE ti I eu Pinus Thunbergii Branch/Leaf ExtractEthyl Hexanediol i I al Tricholoma Matsutake Extract Phellinus Baumii Mycelium/Panax Ginseng Root Ferment ExtractPoria Cocos (Fu-Ling) Extract ti I eo Poria Cocos Sclerotium Extract Rehmannia Chinensis Root Extract Rehmannia Glutinosa Root ExtractMacadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil eo Honey Extract Honey h Butylene Glycol h 1 0Cholesterol eo I eu 0 0Beta Sitosterol Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols eo Peg-5 Rapeseed Sterol Choleth-24 ti I eu 0 0Ceteth-24 ti I eu Hydrogenated Lecithin eu Ceramide NPCeramide 3 Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract gy Angelica Dahurica Root Extract Adenophora Stricta Root Extract Cnidium Officinale (Marsh Parsley) Root Extract Cnidium Officinale Rhizome ExtractCoptis Chinensis Root Extract Coptis Japonica Root Extract Forsythia Suspensa Fruit Extract a Fritillaria Verticillata Bulb ExtractGlycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract eo I gy Glycyrrhiza Inflata (Batalin) Root Extract Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract Gardenia Florida Fruit ExtractGardenia Jasminoides Fruit Extract sz Scutellaria Baicalensis (Baikal Skullcap) Root Extract Schizonepeta Tenuifolia ExtractMorus Alba Bark Extract Theobroma Cacao Seed Extract aPalmitic Acid eo I eu 2 0Glyceryl Stearate eo I euPolyacrylate-13 Polyisobutene Glyceryl Linoleate eo I eu I v Tocopheryl Acetate a I v 0 0Papaver Rhoeas Petal Extract eoLecithin eo I eu Soybean LecithinSorbitan Isostearate eu 1 0Polysorbate 20 ti I eu 0 0Glyceryl Polyacrylate Glyceryl Linolenate eo Glyceryl Arachidonate eo I eu Adenosine gy Benzophenone-5 Disodium EDTA Phenoxyethanol ta Chlorphenesin ta Caprylyl Glycol eo I h Ethylhexylglycerin 1,2-Hexanediol ta Parfum / Fragrance i

murczinodett

2018. október 15.

Imádom. Ez a legjobb szemránckrém, amit eddig használtam. Olyan jó érzés a bőrön, hogy azt nem is lehet elmondani. Olyan miután be is szívja a bőr a krémet, mintha nedves lenne a bőröm, de jó értelemben. Fuuu nagyon szeretem, nem is fogok szerintem ezután kipróbálni mást, megtaláltam az igazit!

murczinodett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

csill87

2018. október 12.

Ez a krém valami elképesztően jól hidratál, nagyon testes, de mégsem túl sok. Szerencsére az illata nem zavar, szerintem nagyon kis enyhe, pedig más vélemények miatt féltem, hogy túl parfümös lesz, de nem az. 30 ml szemkrém pedig nem is tudom mikor fog elfogyni, de ez rengeteg. Teljesen lényegtelen információ, de nekem a csomagolása, ami valóban üvegből van, nem tetszik, élőben szerintem szörnyen giccses.
Egyébként úgy 2 hete használom rendeltetésszerűen, és elégedett vagyok vele, valóban sokkal jobban hidratál, mint azok a krémek, amiket már itthon megszoktam.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

PSophiee

2018. augusztus 24.

Nagyon szeretem, emellett most egy darabig nem is szeretnék más szemkrémekkel kísérletezni.
Nagy és sötét karikák vannak a szemem alatt, így csodát semmilyen szemkrémtől nem várok. Ez kellőképpen hidratál, és egy pici valamit csinál is a karikámmal, a korrektor pedig nagyon jól eldolgozható rajta.

PSophiee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

BLili

2018. június 14.

Még délután is olyan érzés (egész napos jövés-menés, szél, minden ellenére), mintha egy eye patch lenne a szemem környékén, és folyamatosan töltené, hidratálná a környéket. Nagyon jó érzés. Egyáltalán nem csíp, pedig túlérzékeny bőröm van, és sokszor belement a szemembe is, de még csak nem is látok homályosan miatta, pedig egyébként egy sűrű krém. Lehet, hogy én kenek belőle sokat, de várni kell egy picit, mire beszívódik. Mondjuk ez kb. 2 percet jelent.. Semmilyen fényes, egyéb réteg nem marad utána, kivéve az említett érzés. 25 éves vagyok, szóval amúgy még elvileg nem lenne rá szükség, de sok hónapnyi rosszul alvás van mögöttem, és megjelent két ránc a szemem alatt, amik közül az egyiket már 5 nap alatt szinte teljesen eltűntette. Bár van benne parfüm, de nincs semmilyen illata. Rendkívül hasznos a kis spatula, amit adtak hozzá, mert teljesen 'szemreáll'. Teljesen meg vagyok elégedve vele! :)

Update: bő két hónapnyi használat után elvesztette a hatását.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Update: bő két hónapnyi használat után elvesztette a hatását.

Bubucim

2018. május 20.

Két hete használom napi 2X, reggel és este. Nagyon testes krém, így tényleg csak kevés kell belőle. Tekintve, hogy 30 ml-es kiszerelésű, nagyon sokáig elég lesz. :) Kifejezetten éreztem a használata előtt, hogy száraz a szemkörnyékem. Erre már nem elég számomra a géles állagú társa.Ezzel a krémmel a szárazság megoldva. A karikáimon egyelőre picit halványított. A csomagolása über cuki. :) Üvegben van, nem csupán üvegnek álcázott műanyagban.

Bubucim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

saraanna

2018. március 18.

Szeretem, nem csíp, mikor nem volt nálam más az arcom más részére is tettem, és oda is nagyon jó volt. Megfelel az elvárásaimnak abszolút.

Update
JuditTTT: azt írtam, hogy nem csíp :) de pont azzal mixelve használom, mint te. Jót tesz együtt, mert a koffeines enyhén szárít, tényleg szép utána a szemem, bár nekem azért lila, mert vékony ott a bőr, azt meg ugye szűzlányok vérével is kenegethetném, de amúgy elég jó kombó, mindenkinek ajánlom. Még mindig 5 csillag, nagyon jó készítmény.

saraanna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

Update

JuditTTT

2017. december 1.

Véletlenül futottam bele egy akciós ajánlatba és megvettem. Jó vétel volt. Azóta minden oké a szemkörnyékkel, amióta használom. Meg is vettem mellé az arckrém verziót (ha ennyire jó a szemkrém, mennyire lehet jó az arckrém alapon :D). Igen, az illata nekem se tetszik, minek alapon ugyebár, főleg szemkrémbe. Nem irritál, ezért annyira nem bosszant, h. illatozik. Táskákat, karikákat nagyon erőteljesen rendbe rakja. Használjatok mellé C vitamin szérumot hetente párszor, ill. néha egy- egy sheet maszk, vagy szem alá való zselépatch is felférhet és akkor még jobban hozza az eredményt. Most már jó egy éve hűséges kísérőm a mindennapokban. Aki úgy érzi, ez neki kevés, van egy fejlettebb, idősebbeknek való verziója, a sárga tégelyes az.

UPDATE: kiegészítettem a The Ordinary koffeines szemszérumával. Tökéletesek együtt, fekete karikákat el lehet felejteni. Korrektort se használok már, pedig régen lazac szín+korrektor+alapozó, ami elfedte kb.

saraanna nem használsz előtte vmit, amivel összeveszhet? Pl. alcoholos tonik, stb.? Nálam ez lehet gond ált. Csípni nekem soha nem szokott ez a krém, max, ha véletlenül bedörzsölöm a szemebe, de azt nem teszem.

JuditTTT
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 1.

erikah

2017. november 11.

Nagyon megszerettem. Egy tégellyel használtam el belőle, és bár érzékeny szemkörnyékem van, nem csípett egyáltalán. Érezhetően hidratált is :)

erikah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

seppunkata

2017. október 10.

Mostmár használom egy pár hónapja, és igazából közömbös róla a véleményem. Állagra elég sűrű, sárgás, sokszor nehéznek érzem tőle a szemhéjamat, mintha brutálisan elálmosodtam volna. Használom minden este a rutinomban, de nagy változást nem vettem észre, max annyit, hogy puha lesz tőre a bőröm. Néha beledörzsöltem a szemembe, picit csípett, de nem vészes. A szemem alatt vannak ráncaim, de semmit nem kezdett velük. Lehet majd kipróbálom az erősebb Geum Sul változatot, ha ez elfogy. Szóval összességében okés, végülis az is jó, ha csak megelőzi a további ráncokat.

seppunkata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 10.

Csillagpor123

2017. április 22.

Többször is újra vettem! Nagy kedvenc! :)

Csillagpor123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Többször is újra vettem! Nagy kedvenc! :)

Antioxidánsok: Forsythia Suspensa Fruit Extract, Theobroma Cacao Seed Extract, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Adenosine
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Honey, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ethyl Hexanediol
Emolliensek: Cetyl Ethylhexanoate, Cetearyl Alcohol, Squalane, Neopentyl Glycol Diheptanoate, Hydrogenated Vegetable Oil, Stearic Acid, Panthenol, Butylene Glycol Dicaprylate/ Dicaprate, Poria Cocos (Fu-Ling) Extract, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Macadamia Integrifolia (Macadamia) Nut Oil, Cholesterol, Brassica Campestris (Rapeseed) Sterols, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, Glyceryl Linoleate, Papaver Rhoeas Petal Extract, Lecithin, Glyceryl Linolenate, Glyceryl Arachidonate, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Stearic Acid, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycol Stearate SE, Cholesterol, Choleth-24, Ceteth-24, Hydrogenated Lecithin, Palmitic Acid, Glyceryl Stearate, Glyceryl Linoleate, Lecithin, Sorbitan Isostearate, Polysorbate 20, Glyceryl Arachidonate
Tisztítószerek: Glycol Stearate SE, Poria Cocos (Fu-Ling) Extract, Choleth-24, Ceteth-24, Polysorbate 20
Illatanyagok: Ethyl Hexanediol, Parfum / Fragrance
Színezékek: Gardenia Jasminoides Fruit Extract
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, 1,2-Hexanediol

Squalane eo 1 0

A Fu Ling gomba kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van, az összetevő gyártója szerint pedig pattanásellenes és- túlzott faggyútermelést gátló hatása is van.

Cholesterol eo I eu 0 0

Choleth-24 ti I eu 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Emulgeálószer és emoillent. Kémiai szerkezete nagyon hasonlít a gliceril-sztearát-ra, csak sztearinsav helyett arachidonsavat tartalmaz, ami egy telítetlen zsírsav, és a mogyoróolajban található meg többek között. Maga az emulgeátor tehát természetes vegyületek természetes kötéssel való összakapcsolásával nyert anyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.