KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NeoStrata

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2013. március 10.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Professzionális mély regeneráló, kollagén építő arckrém a feszes és élettelteli bőrért 21. századi hatóanyagokkal.

• javítja a bőr szerkezetét
  • mélyebb rétegekbe nyúló hatás
  • kollagén építés
  • fénykárosodás helyreállítása
  • feszesebb, élettel telibb bőr

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

piperepozitív

2014. március 21.

Régebben elkezdtem használni, de amikor egy pici sebet elkezdett csípni, néztem meg részletesebben az összetevőit, mert gyanítottam, hogy AHA-savat is tartalmaz... És tényleg, elöl van benne glikolsav és egy PHA is. (szóval szerintem emellett a krém mellett is fokozottan ügyeljetek a fényvédelemre!)
Az AHA-savat semmiféleképpen nem bírja a bőröm minden nap, ezért ezt a krémet csak max. heti egyszer használom esténként (mert egyébként BHA-zok).
Nagyon szép simává teszi egyébként a bőrt, nagyon sok szép összetevője is van, sajnálom, hogy nem tudom gyakrabban használni.

piperepozitív
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

vidak.regina

2013. október 25.

Bár bevallom először dobtam egy hátast az árától, de nagyon szerettem volna kipróbálni, így mégis beruháztam rá. Nem bántam meg, nagyon hatásos ez a krém, érzem ahogy kisimítja az apró ráncaim, imádom!

vidak.regina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 25.

rúzspiros

Korcsoport: >54
2013. szeptember 11.

Nagyon szeretem. A mélyebb ráncaimat is halványítja, a kisebb ráncokat pedig teljesen eltünteti. Legalább 10 évet letagadhatok hála ennek a csodaszernek.

rúzspiros
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

shinook

2013. szeptember 10.

Az édesanyám használja és ódákat zeng róla. Többek között ezért kezdtem el én is használni a többi terméküket és egészében véve nagyon elégedett vagyok. :)

shinook
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Triethyl Citrate, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactobionic Acid
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Maszkoló, azaz a kellemetlen illatot és ízt semlegesítő segédanyag.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!