KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: bogcsilike, az összetevőket feltöltötte: nta2, Módosítva: 2017. március 27.

Ár:   2000 Ft

• 25 órás fedést biztosít
  • közepes fedéssel
  • korrigálja az apró ráncokat és tökéletlenségeket
  • természetes hatású és könnyed viseletet, hidratált érzést biztosít

Ár: 800 Ft , Eladó: dana64
Állapot: kb 1/5-e hiányzik, Helyszín: Budapest/Debrecen, fizetés: személyes átvétellel
Ár: 1500 Ft ,csere is lehetséges világosabb alapozóra , Eladó: annunicornn
Állapot: 1x használt,próba gyanánt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel előre megbeszélt helyen és időpontban

Kispitypang

2017. július 30.

Érdekes a viszonyunk ezzel az alapozóval, ha az első használat után írtam volna róla véleményt, akkor nagyon lepontoztam volna.
Amikor megjelent a piacon, emlékszem, az egyik kedves krémmániás "kolléganő" azt írta róla, hogy "alapozótörténeti csoda", hogy ilyen világos éranyalatot behoznak Magyarországra. Na nekem több se kellett, rohantam megvenni, mindenféle tesztelés nélkül. Hazavittem, első alkalommal felkentem (kézzel), smink további része és mentem a dolgomra. Párom mikor meglátott a következőt jegyezte meg: "Nofene, smink?!?!?!" - Ezt lefordítom. Nem, nem azt akarta ezzel mondani, hogy "jéééé, te sminkeltél, amit általában nem szoktál", hanem azt, hogy "Mi a fenééért vakolókanállal vitted fel ma reggel a fejedre azt a maltert???" Szóval a maga kedves módján értésemre adta, hogy valami itt nagyon nincs rendben :P Munkahelyen mosdóba be, és miután rendesen elszörnyedtem a látványon, mert ad1: valóban vakolat volt a fejemen, ad2: oxidálódott vakolat, kéztörlővel ledörgöltem az alapozó nagy részét.
Ez után az élmény után hónapokig nem nyúltam az alapozóhoz. Most nyár elején azonban valamiért ismét elővettem, és kezdem megszeretni. Nagyon keveset viszek csak fel belőle (körülbelül a fele annyit, amennyit más alapozóból viszek fel), és azt egy vizes szivaccsal, vagy beauty blenderrel dolgozom bele a bőrbe, jó alaposan. Igaz így kevesebb a fedése, de kevésbé is oxidálódik. Az így kapott eredmény viszont nagyon tetszik. Nem mondanám második bőrnek, de nagyon természetes a fedése, és nagyon tartós is! Délután 10-12 óra elteltével még mindig egységes a bőröm. Mivel zsíros bőröm van, ezért rajtam minden alapozó kopik, van amelyik jobban, van amelyik kevésbé, ez így, ezzel a módszerrel kevésbé.
Összességében, szeretem azt az eredményt, amit így kapok, de nem szeretem azt, hogy mennyire meg kell dolgoznom ezért az eredményért, 4*

Kispitypang
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

LauraTribute

2017. július 27.

nem vált be

LauraTribute
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 27.

nem vált be

cukorka22

2017. június 2.

010 Light porcelaint használom. A nagyon világos bőrömhöz ez passzolt leginkább. Viszont a napokban vettem észre, hogy helyenként túl sötétnek, sárgásnak bizonyult. A fedése nem tökéletes, apróbb bőrhibát eltüntet,de nagyobb hibákhoz mindenképp korrektor használatát javaslom. Nem túl tartós. Ennek ellenére szeretem és újra is venném. Sajnos még nem találtam meg a tökéletes alapozóm.

cukorka22
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

stofareni

2017. április 27.

Már másodjára vettem újra. Eddigi kedvenc alapozóm. Nem túl erős fedésű ezáltan nincs "maszk" hatása. Könnyen el lehet oszlatni a bőrön. Tökéletes a mindennapokra.

stofareni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

LLivi

2017. március 27.

Bárki aki használta ezt az alapozót mivel helyettesítette? Mert már megőrülök, elfogyott mindenhol, de nem találok semmi jót.. az új rimmeltől kipattogtam és olyan ragacsos az állaga.. :(

LLivi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

repa45

2017. március 24.

Eddigi kedvenc alapozóm, az extrém világos bőrömhöz tökéletes a legvilagosabb árnyalat, olyan, mintha beleolvadna a bőrömben. Könnyű vele dolgozni, a végeredmény nagyon természetes lesz. A bőrhibákat viszont nem fedi el maradéktalanul, de korrektorral együtt használva nekem tökéletes. Hajlamos arra, hogy átfényesedjen, de púderrel könnyen korrigálhato, nekem még ezen hibák ellenére is a kedvencem. Mostanában viszont drogériákban nem találkoztam vele, remélem hogy ez csak az én pechemnek tudható be, és továbbra is gyártani fogják, mert nem tudom, hogy mivel helyettesithetném.

repa45
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

mssnrv

2017. március 16.

3 éve használom ezt az alapozót, és hogy is mondjam.. IMÁDOM!!! a fedése nekem fantasztikus, és azért néha megbolondul az arcom (kiütések, pattanások). Relatíve sokáig bírja egy tubussal, bár a vége fele már kicsit oxidálódik és sötétebb a színe, d emég így is imádom..(egy kis világosabb púder és tökéletesen fest!) Tartósságáról nem tudok megbízhatóan nyilatkozni, mert én állandóan fogdosom napközben az arcomat, de ilyen tekinetben mondhatom h tuti nem érintés álló, de még így is IMÁDOMIMÁDOMIMÁDOM!!!!!

Viszont egy hete próbálom beszerezni, de sehol nem találom, kezdek pánikrohamot kapni, hogy már nem gyártják... vennem kellett maybelline alapozót... mondanom se kell a közelébe sincsen, se érzésre se fedésre..

mssnrv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 16.

Reginaszb

2017. február 19.

Hát.. nekem nagyon nehéz állagú volt. A színét saját hibámból nem találtam el. A mimikai ráncokba beleül. Más no name alapozóval keverve használtam, de nem szerettem. Kipattogott tőle a bőröm eléggé.

Reginaszb
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

foreheadkiss

Korcsoport: < 18
2017. február 14.

Második tubust használom belőle és nekem eddig ez a kedvenc alapozóm :) 010-Light Porcelain árnyalat, szépen illeszkedik a sápadt bőrömhöz. Ami nekem nagyon tetszett benne az az hogy száradás után sem lesz sötétebb vagy sárgásabb, inkább egy szép rózsaszínes árnyalatot ad az arcomnak. Könnyű eldolgozni, én az ujjammal pöttyöket teszek a problémásabb részekre és onnan dolgozom el egy beauty blenderemmel. Nagyon szép egyenletes a végeredmény, nem foltos és a fedésével is meg vagyok elégedve :) közepes ugyan, de nem is ígér többet a termék sem. Egyetlen negatívuma hogy kicsit szárítja a bőröm, így még ha ki is bírna 25 órát, a hámló foltokkal együtt mégsem hagynám fent annyi ideig :( Mindenképp újra- fogom venni/venném, de ha jól olvastam elkezdik kivonni a forglomból:( Ha igen, úgy látszik nézhetek új alapozó után..

foreheadkiss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 14.

beauty7

2017. február 11.

Régebben használtam, igazából szerettem, de nem teljesen voltam azért megelégedve vele. A színe egy kicsit túl sötét volt vagy túl rózsaszínes, többször kellett újra púderezni, pedig nincs zsíros bőröm egyáltalán. De korrektorral és púderrel szép eredményt el lehetett vele érni és többször is újat vettem, egy egész jó kis termék. Zsírosabb bőrűeknek egyáltalán nem ajánlanám

beauty7
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Dimethiconol, Glycerin, Sodium PCA, Urea, Trehalose, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Cetearyl Ethylhexanoate, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Tribehenin, Lecithin, Trihydroxystearin, Dimethiconol, Caprylyl Glycol
Emulgeálószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Lecithin, Xanthan Gum, Laureth-30, Laureth-4, Hexylene Glycol
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Cetyl PEG / PPG-10 / 1 Dimethicone, BIS-PEG/ PPG-14/ 14 Dimethicone, Laureth-7, Xanthan Gum, Laureth-30, Laureth-4, Hexylene Glycol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Geraniol, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Sodium Dehydroacetate, BHT

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.

Triacetin 0 0