KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2195 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ella, Módosítva: 2016. február 11.

Kiszerelés:   3,4 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az Only 1 rúzs forradalmi újításnak számít mind a textúra, a pigmentáció és a gyönyörű design tekintetében.

Minden az egyben rúzs - kompromisszumok nélkül. Hosszantartó szín kényelem, hidratálás

500 Ft Rimmel Only One Rúzs Under my spell árnyalat
Ár: 500 Ft , Eladó: LengyelB
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: Győrvár, fizetés: személyes átvétel, posta (postán maradó levél, vagy ajánlott levél) előre utalást követően
Ár: 400 ft , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Sima posta, ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 13.

Amikor a NYX rúzsomat nem találtam meg, elmentem a dm-be szétnézni, hátha lenne valami más márkájú, hasonló színű, matt rúzs. Ezt vettem fel, és nem rossz, meg vagyok vele elégedve, bár nem hordom sokszor.

yifan
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 13.

lohnerniki15

2018. november 14.

300, Listen up!. Gyönyörű a színe, nagyon finom illata van, az állagával sincs semmi problémám, nekem nagyon bevált.

lohnerniki15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

nikolett

2018. október 12.

Learazva, g kuponnal, kb. 300 ft-ert jutottam hozza, de konyorgom MIEZ, igy egybe irva, hat percek mulva tobb van a szam korul, mint rajta. Megprobalom meg ajakkontur ceruzaval is, megigerem, de ez igy gyenge. Kb. azt tudom mondani, hogy ennyit megert...

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Alix

2018. szeptember 15.

Könnyű felvinni, kellemes viselet, finom málna illat, korrekt tartósság.

Alix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Könnyű felvinni, kellemes viselet, finom málna illat, korrekt tartósság.

pankajanosi

2018. július 22.

Elég vegyes érzelmeim vannak a 600 peachy-beachy árnyalattal kapcsolatban. Még régebben, talán másfél éve vettem , és azóta egészen elfeldkeztem róla. Eleve a színe nem igazán áll jól, sokkal rózsaszínebb , mint hogy nekem jól álljon. Emellett a rúzs kialakítása, a ferde vágású teteje se könnyítette meg a használatát. Hidratálni tényleg hidratál, kellemes érzés viselni. Alapvetően tetszik a formula, mindössze annyit tudnék felhozni negatívumként, hogy a krémes textúrája miatt olyan érzés , mintha bármelyik pillanatban véletlenül szétkenném a szám körül. Ezt kiküszöbölendő fel szoktam "itatni" a felesleget egy zsepivel, így azonban hajlamos beleülni a kisebb mélyedésekbe, ráncokba. Őszintén szólva újra próbálva egy egész jó rúzs , amit majd megpróbálok jobban kihasználni a jövőben.

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

Lina14

2018. július 18.

én is akciósan találtam 2 színt, az egxyik a 110 pink a punch, ani egy fukszia pink, a másik 120 you're all mine, ami pedig egy közép pink. A finise fényes, iszonyatosan pigmentált, egy húzással teljesen fed. a hátránya, hogy nem a legtartósabb, és a poharakon-bögréken rajta lesz a csók-nyom, illetve a rúzs maga nem a megszokott kialakítású, hanem nyesett, lapos, így kicsit rá kell érezni

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

dunaimano

2018. május 9.

Akciósan vettem egy gyönyörű pink árnyalatot. A színe nagyon szép, extra erős, viszont sajnos nem annyira tartós rúzs, mint szeretném.

dunaimano
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Diaaa

2018. április 13.

110-es árnyalat van meg belőle..nagyon szép, harsány rózsaszín...pigmentált, krémes, jól hidratál...de a tartóssággal nem vagyok elégedett, elmászik, kenődik ivást sem bírja, nemhogy az evést :( az illata hirtelen erősnek tűnik...de szerencsére hamar elillan :)

Diaaa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

Colette221

2018. április 13.

Inkább MAC-es rúzsokat használok, de kerestem egy igazi vöröst, és mivel ritkán használnám, erre az olcsóbbra esett a választásom. Ráadásul 50%-os kedvezménnyel vettem meg.
A tartóssága szuper az árához képest, gyönyörű színe van (510). Szerintem még többet is befogok szerezni kedvezményesen. Teljen áron azért nem éri meg.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

postareb

2018. március 13.

Szerintem tökéletes rúzs a mindennapokra. Nekem a 200 - Salute árnyalata van meg, amelyet elég jó áron, mindössze 1.300 ft-ért sikerült megkaparintanom, mivel el volt árazva a Rossmannban. Krémes, jól hidratál és meseszép a színe. Valóban nem a legtartósabb rúzs, ezért a négy csillag. Mindent összevetve szerintem jó, bár a rendes árát picit magasnak tartom.

postareb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!