Rimmel

Ár:   2195 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ella, Módosítva: 2016. február 11.

Kiszerelés:   3,4 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az Only 1 rúzs forradalmi újításnak számít mind a textúra, a pigmentáció és a gyönyörű design tekintetében.

Minden az egyben rúzs - kompromisszumok nélkül. Hosszantartó szín kényelem, hidratálás

Ár: 1300 Ft+pk , Eladó: rasenrengan95
Állapot: Párszor használt., Helyszín: Mezőkövesd, Miskolc, Nyíregyháza, Budapest(nehezebben megoldható), fizetés: Személyes átvétel, banki előreutalással postán maradóként :)
500 Ft Rimmel Only One Rúzs Under my spell árnyalat
Ár: 500 Ft , Eladó: LengyelB
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: Győrvár, fizetés: személyes átvétel, posta (postán maradó levél, vagy ajánlott levél) előre utalást követően

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Alix

2018. szeptember 15.

Könnyű felvinni, kellemes viselet, finom málna illat, korrekt tartósság.

Alix
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Könnyű felvinni, kellemes viselet, finom málna illat, korrekt tartósság.

pankajanosi

2018. július 22.

Elég vegyes érzelmeim vannak a 600 peachy-beachy árnyalattal kapcsolatban. Még régebben, talán másfél éve vettem , és azóta egészen elfeldkeztem róla. Eleve a színe nem igazán áll jól, sokkal rózsaszínebb , mint hogy nekem jól álljon. Emellett a rúzs kialakítása, a ferde vágású teteje se könnyítette meg a használatát. Hidratálni tényleg hidratál, kellemes érzés viselni. Alapvetően tetszik a formula, mindössze annyit tudnék felhozni negatívumként, hogy a krémes textúrája miatt olyan érzés , mintha bármelyik pillanatban véletlenül szétkenném a szám körül. Ezt kiküszöbölendő fel szoktam "itatni" a felesleget egy zsepivel, így azonban hajlamos beleülni a kisebb mélyedésekbe, ráncokba. Őszintén szólva újra próbálva egy egész jó rúzs , amit majd megpróbálok jobban kihasználni a jövőben.

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 22.

Lina14

2018. július 18.

én is akciósan találtam 2 színt, az egxyik a 110 pink a punch, ani egy fukszia pink, a másik 120 you're all mine, ami pedig egy közép pink. A finise fényes, iszonyatosan pigmentált, egy húzással teljesen fed. a hátránya, hogy nem a legtartósabb, és a poharakon-bögréken rajta lesz a csók-nyom, illetve a rúzs maga nem a megszokott kialakítású, hanem nyesett, lapos, így kicsit rá kell érezni

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

dunaimano

2018. május 9.

Akciósan vettem egy gyönyörű pink árnyalatot. A színe nagyon szép, extra erős, viszont sajnos nem annyira tartós rúzs, mint szeretném.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Diaaa

2018. április 13.

110-es árnyalat van meg belőle..nagyon szép, harsány rózsaszín...pigmentált, krémes, jól hidratál...de a tartóssággal nem vagyok elégedett, elmászik, kenődik ivást sem bírja, nemhogy az evést :( az illata hirtelen erősnek tűnik...de szerencsére hamar elillan :)

Diaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

Colette221

2018. április 13.

Inkább MAC-es rúzsokat használok, de kerestem egy igazi vöröst, és mivel ritkán használnám, erre az olcsóbbra esett a választásom. Ráadásul 50%-os kedvezménnyel vettem meg.
A tartóssága szuper az árához képest, gyönyörű színe van (510). Szerintem még többet is befogok szerezni kedvezményesen. Teljen áron azért nem éri meg.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

postareb

2018. március 13.

Szerintem tökéletes rúzs a mindennapokra. Nekem a 200 - Salute árnyalata van meg, amelyet elég jó áron, mindössze 1.300 ft-ért sikerült megkaparintanom, mivel el volt árazva a Rossmannban. Krémes, jól hidratál és meseszép a színe. Valóban nem a legtartósabb rúzs, ezért a négy csillag. Mindent összevetve szerintem jó, bár a rendes árát picit magasnak tartom.

postareb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

fanta98

2018. január 10.

Átírom 4 csillagra, mert rájöttem, hogy mégsem ez az a csodaszer amit én keresek. :( Szép a színe, nagyon jól mutat miután felkenem, viszont nem elég tartós.

fanta98
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

anniiee

2017. december 22.

A salute van meg, mivel hideg tél típus vagyok. Kezdem azzal ami nem tetszik.... Az ára drága , ahhoz képest hogy van más családja a rimmel rúzsoknak amik minőségibbek. A kiszerelése sem a kedvencem. Akkor most jöjjön ami pozitív hatást keltett bennem : szép a színe, nincs tele parfümmel, mint pl a latino. tartós valóban, igaz cserébe szárít, így csak egy csomó ajakír után lehet felkenni.Vagy rá még egy sor szájfény, viszont matt formában lenne nagyon szép.

anniiee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

missorsi

2017. december 14.

Nekem 5 csillag annak ellenére hogy nem túl tartós, viszont iszonyatosan puha, krémes, nagyon kellemes viselni, jól hidratál és az illata is szuper. Egyik kedvenc.

missorsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!