KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Rimmel

Ár:   2195 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ella, Módosítva: 2016. február 11.

Kiszerelés:   3,4 g
Kategória:   Sminkek szájra

Az Only 1 rúzs forradalmi újításnak számít mind a textúra, a pigmentáció és a gyönyörű design tekintetében.

Minden az egyben rúzs - kompromisszumok nélkül. Hosszantartó szín kényelem, hidratálás

Rimmel Only One Rúzs -  500 revolution red
Ár: 800 Ft , Eladó: pizsiafalon
Rimmel Only One Rúzs - 610 cheeky coral
Ár: 800 Ft , Eladó: pizsiafalon
Állapot: nagyon keveset használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy postai

dunaimano

2018. május 9.

Akciósan vettem egy gyönyörű pink árnyalatot. A színe nagyon szép, extra erős, viszont sajnos nem annyira tartós rúzs, mint szeretném.

dunaimano
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

Diaaa

2018. április 13.

110-es árnyalat van meg belőle..nagyon szép, harsány rózsaszín...pigmentált, krémes, jól hidratál...de a tartóssággal nem vagyok elégedett, elmászik, kenődik ivást sem bírja, nemhogy az evést :( az illata hirtelen erősnek tűnik...de szerencsére hamar elillan :)

Diaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

Colette221

2018. április 13.

Inkább MAC-es rúzsokat használok, de kerestem egy igazi vöröst, és mivel ritkán használnám, erre az olcsóbbra esett a választásom. Ráadásul 50%-os kedvezménnyel vettem meg.
A tartóssága szuper az árához képest, gyönyörű színe van (510). Szerintem még többet is befogok szerezni kedvezményesen. Teljen áron azért nem éri meg.

Colette221
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 13.

postareb

2018. március 13.

Szerintem tökéletes rúzs a mindennapokra. Nekem a 200 - Salute árnyalata van meg, amelyet elég jó áron, mindössze 1.300 ft-ért sikerült megkaparintanom, mivel el volt árazva a Rossmannban. Krémes, jól hidratál és meseszép a színe. Valóban nem a legtartósabb rúzs, ezért a négy csillag. Mindent összevetve szerintem jó, bár a rendes árát picit magasnak tartom.

postareb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

fanta98

2018. január 10.

Átírom 4 csillagra, mert rájöttem, hogy mégsem ez az a csodaszer amit én keresek. :( Szép a színe, nagyon jól mutat miután felkenem, viszont nem elég tartós.

fanta98
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

anniiee

2017. december 22.

A salute van meg, mivel hideg tél típus vagyok. Kezdem azzal ami nem tetszik.... Az ára drága , ahhoz képest hogy van más családja a rimmel rúzsoknak amik minőségibbek. A kiszerelése sem a kedvencem. Akkor most jöjjön ami pozitív hatást keltett bennem : szép a színe, nincs tele parfümmel, mint pl a latino. tartós valóban, igaz cserébe szárít, így csak egy csomó ajakír után lehet felkenni.Vagy rá még egy sor szájfény, viszont matt formában lenne nagyon szép.

anniiee
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 22.

missorsi

2017. december 14.

Nekem 5 csillag annak ellenére hogy nem túl tartós, viszont iszonyatosan puha, krémes, nagyon kellemes viselni, jól hidratál és az illata is szuper. Egyik kedvenc.

missorsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

ZsokaN

2017. november 30.

Hatalmas csalódás volt. A színe mű, mintha filccel festettem volna, nem tartós és könnyen elmaszatolódik.

ZsokaN
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

goldeneyeliner

2017. november 18.

A kedvencem az illata, bárcsak minden rúzsomnak ilyen illata lenne. Gyönyörű, krémes, pigmentált formulája van, nem szárít, imádom használni.

goldeneyeliner
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

aimee82

2017. október 9.

Jól fed és tartós, nem szárít, nekem bevált.

aimee82
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 9.

Jól fed és tartós, nem szárít, nekem bevált.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Csipkebogyó olaj, melynek magas C vitamin tartalma van. E 2007-es tanulmány szerint azonban a csipkebogyó olaj C vitamin tartalma nagyban változó lehet attól függően, hogy a csipkebogyó milyen állapotba volt, amikor az olajat kivonták belőle. Lásd C vitamin. Az olaj a C vitamin mellett omega zsírsavakban is gazdag, így jó hidratáló, regeneráló összetevő a száraz bőrre.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!