KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

Ennek a palettának minden nő táskájában ott lenne a helye, hisz segítségével minden alkalomra kifogástalan sminket készíthetünk vele!

Ár: 2200+posta , Eladó: Nuss
Állapot: néhányszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással vagy személyesen. Átvétel: postával küldöm, vagy személyes átvétel Budapest belvárosában lehetséges
Ár: 1200 , Eladó: Zsooer
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Maglód, fizetés: személyes átvétel lehetséges

Gina19

2018. június 7.

Eddig a Sunset volt meg, amit imádok és rendszeresen használok, de régóta gondolkodtam, hogy kéne még egy Sleek paletta, és hirtelen felindulásból emellett döntöttem. Nem rossz, de sajna nem használom ki annyira, mint a naplementéset: csak 3 szín jön be igazán, azok viszont tényleg nagyon különlegesek. A nagyon nude, világos színek alig látszanak a szemhéjamon. Kár, hogy van benne parabén.

Gina19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

marcsi1233

2018. május 15.

Sokáig vaciláltam, hogy kell-e ez nekem, de nem bántam meg. Nagyon szép színek vannak benne, sok lehetőség, jól pigmentált, és tetszik a nagy tükör is benne. Az ecsete kevésbé, azt nem használom, helyette satírozó ecsetet és egy pontosabb ecsetet szoktam.
A metálos színeket ujjal viszem fel, úgy építhetőbb.

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

A metálos színeket ujjal viszem fel, úgy építhetőbb.

muszika

2018. április 30.

Kedvenc mindennapi palettám. Tökéletes nude és erősebb sminkekhez is, az én zöld szememhez és világos bőrömhöz szuperül passzolnak az árnyalatok.

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Diablica

2018. április 16.

A sminkecset készletét kaptam ajándékba ennek a márkának, már annak a használata mindennap egy álom. Majd keresgélni kezdtem, miket árulnak még akkor bukkantam rá a palettákra. Ő volt az első pillantásra szerelem, pont a kedvenc színeimmel. Glamour napok alkalmával vásároltam meg, és valami fantasztikus. Jól pigmentáltak a színek, és a mostani szép időben is jó pár órát a napon állva sem mászott el vagy ült bele a szemhéj ráncaimba. Csillagos ötös!

Diablica
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

VikiVixy

2018. április 7.

Az első sleek palettám. Nagyon szeretem, tartós, gyönyörű színek.

VikiVixy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Az első sleek palettám. Nagyon szeretem, tartós, gyönyörű színek.

andrea760730

2018. április 6.

Slorm paletta után ez volt a 2. palettám a márkától. Ez a 2 paletta (Storm és Oh So Specal) indította el az imádatomat a márka szemfestékei iránt. Mint a Storm palettát ezt a palettát is a hétköznapokon használom, minden szín benne van, mellyel egy nappali vagy akár esti sminket is könnyen elkészíthessek. Kék szememhez tökéletes, színek nagyon pigmentáltak, jól satírozhatóak, tartósak. Mindkét palettát már újravettem.

andrea760730
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Manka87

2018. március 22.

Egyik kedvenc palettám. Jól használható szép színek,nem potyog, egész nap tart. :)

Manka87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Szonja15

Korcsoport: < 18
2018. február 25.

Az egyik legjobb palettám.
Nagyon sok féle smink elkészíthető vele. A csillogó színek hajlamosak potyogásra, de az is csak minimális. A színek jól kombinálhatóak egymassal, könnyű velük dolgozni. A tartósságára sem lehet panasz.
+pont a nagy tükörért.
Mindenkinek ajánlom.

Szonja15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 25.

Az egyik legjobb palettám.
+pont a nagy tükörért.
Mindenkinek ajánlom.

Londa

2018. február 22.

Erősen pigmentáltak.. és ami számomra a legfontosabb, hogy a színek a szemhéjon is pont olyanok, mint a palettán, nem halványabbak egyáltalán. Legalább egy Sleek palettára mindenkinek szüksége van.

Londa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 22.

raramusic

2018. január 22.

Imádom. Nagyon tartós a rejtett szemeimen is. És csodásak a színek

raramusic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

Imádom. Nagyon tartós a rejtett szemeimen is. És csodásak a színek

Hidratálók: Magnesium Stearate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.