KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller, online

Ennek a palettának minden nő táskájában ott lenne a helye, hisz segítségével minden alkalomra kifogástalan sminket készíthetünk vele!

*KERESEM^Sleek Oh So Special i-Divine Palette
Ár: Megbeszeles szerint , Eladó: Bogi0506
Állapot: Budapest, Helyszín: --, fizetés: --
zsofia960217

2017. március 12.

TÖKÉLETES! IMÁDOM!
Pigmentált, aminek csillognia kell, az csillog, ami matt, az tényleg matt. Nem bántja a szemet, gyönyörű sminkeket lehet csinálni a színekből. Megéri az árát, más palettákat is ki fogok próbálni a márkától.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

TÖKÉLETES! IMÁDOM!

Agnes3518

2017. március 9.

Már az összes színt használtam belőle. Szerintem tökéletes!
Ez a harmadik Sleek palettám. Olyat kerestem amiben van fekete, a rozsaszíneknek meg külön örülök. Tini koromban volt a kedvesnc szemsmink összeállításom a rózsaszín-szürke. Most megint 😊 Matt színekből is egész sok van benne.
Tökéletesen kihasználható, tartós, gyönyörű színek, könnyenkezelhető. Ilyen minőségért nem sok a 3000párszáz Ft.

Agnes3518
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Már az összes színt használtam belőle. Szerintem tökéletes!

dalmabb

2017. március 8.

5 Sleekes pallettám van, szerintem minden nőnek szüksége van egy ilyere, A mérete,a tükör szuper praktikus és a matt szín WOW. A színek szuper pigmentáltak de szerintem túl sok a csillogos szín, porolódik. Illetve elég nehezen dolgozhatók össze és van egy jó pár felesleges szín benne(mindegyikbe ott a fehér,a fekete és sok hasonló szín). Szerintem elég nehezen is kombinálhatók. Elég sokat kell pepecselni, hogy tartós legyen az eredmény. Mostani fejjel inkább vennék egy Too faced chocolate bart + egy egyedi szinekkel rendelkező Sleekes palettát.

dalmabb
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

rekki

2017. március 7.

Jól kihasználható, jó minőségű paletta. Alappal és fixálóval együtt nekem 5-6 óráig mozdulatlan, de utána is csak egy kis korrekcióra van szükség. A színek jól pigmentáltak, az egyetlen rossz pont talán, hogy a csillámos színek felkenve nem kimondottan adják vissza a palettában látottakat, de a színük nekik is szép. Jól lehet őket kombinálni, építeni, jól satírozható. Szerintem alap darab, mindenképp megéri az árát!

rekki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

katuc77

2017. február 27.

Kicsit vegyesek az érzéseim, de azt hiszem, inkább szeretem, mint nem. Ez az első Sleek palettám, úgyhogy a többihez nem tudom hasonlítani. A matt színek valóban poroznak, de ha leütögetjük a felesleget, és ügyesen bánunk az ecsettel, akkor ez is orvosolható. Én lapos ecsettel szoktam belenyomkodni, felütögetni a festéket a lealapozott szemhéjamra. A fényes árnyalatokat nem ecsettel, hanem az ujjbegyemmel szoktam felvinni, ezekkel nincs is semmi problémám, nem tapasztaltam, hogy ezzel a módszerrel a szemem alá potyogott volna a festék.
A palettából az első két, legvilágosabb árnyalatot nem nagyon használtam még. valahogy ezek nem nagyon látszanak meg a szemhéjon. A két legsötétebb árnyalatot sem vetettem még be élesben, mivel nem igazán volt rá eddig alkalom, hétköznapra meg nagyon soknak találom irodai viseletnek, úgyhogy ezek még váratnak magukra.
Összességében szeretem, nem bántam meg, hogy megvettem ezt a palettát. Én nem tapasztaltam azt, hogy beleülne a ráncokba, vagy a nap végére elmásznának a színek. Milani alappal használom, nekem ez tökéletesen bevált. Biztos, hogy nekem nagyon sokáig ki fog tartani, szívesen nyúlok utána, akár heteken keresztül is. A csomagolását és a hatalmas tükröt is imádom, bár én a fürdőben, elég nagy tükör előtt szoktam sminkelni, úgyhogy nem igazán használom ki. Nem gondolnám, hogy ez annyira kötelező darab lenne, de nagyon szép sminket lehet vele készíteni hétköznapra, de jeles alkalmakra is.

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

dorotheaolah

2017. február 14.

Semmiféleképpen nem ajánlanám senkinek. Nagyon porzik, rossz minőségű. Mikor reggel felteszem a szemhéjamra jól néz ki, viszont 1 óra után már nem is látszik.

dorotheaolah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

ZsofiaJazmin

2017. február 8.

Az első Sleek paletta, amire beruháztam. Porzik, más Sleek palettáknál jobban. A sok rózsaszín miatt nekem nem volt a legszerencsésebb választás, de a barna és a bézs színek nagyon tetszenek, és jó minőségűek is. Nem rossz, nem rossz, de számomra nem lett nélkülözhetetlen alapdarab. Néhány szín annyira kiüt a palettából, egyikhez sem passzol, hogy nem is értem, hogy kerülhetett bele.

ZsofiaJazmin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Manciska

2017. február 2.

Alapvetően tetszik, illetve tetszene. A csillámos árnyalatokkal nagyon nem vagyok kibékülve, gyorsan beleülnek a szemhéj ráncaiba, alappal is.

Manciska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Dorina951

2017. január 4.

Csodás! Ára is, textúrája is , tartóssága és a színei is! 5*

Dorina951
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Csodás! Ára is, textúrája is , tartóssága és a színei is! 5*

LittleSpark

2016. december 22.

Azért választottam ezt a palettát mert eléggé alapdarabnak tűnt a színei miatt. Nem csalódtam benne, van már egy másik Sleek palettám és ugyanúgy imádom mindkettőt. A színek elég jól pigmentáltak, nem potyognak és jól satírozhatóak. Az ára is elég jó, tekintve hogy 12 színből áll a paletta és mindegyiket szeretem használni :)

LittleSpark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.