KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller, online

Ennek a palettának minden nő táskájában ott lenne a helye, hisz segítségével minden alkalomra kifogástalan sminket készíthetünk vele!

*KERESEM^Sleek Oh So Special i-Divine Palette
Ár: Megbeszeles szerint , Eladó: Bogi0506
Állapot: Budapest, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 2500 Ft , Eladó: niki
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Veszprém, fizetés: Személyes átvétel, banki utalás után postázom
dorotheaolah

2017. február 14.

Semmiféleképpen nem ajánlanám senkinek. Nagyon porzik, rossz minőségű. Mikor reggel felteszem a szemhéjamra jól néz ki, viszont 1 óra után már nem is látszik.

dorotheaolah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

ZsofiaJazmin

2017. február 8.

Az első Sleek paletta, amire beruháztam. Porzik, más Sleek palettáknál jobban. A sok rózsaszín miatt nekem nem volt a legszerencsésebb választás, de a barna és a bézs színek nagyon tetszenek, és jó minőségűek is. Nem rossz, nem rossz, de számomra nem lett nélkülözhetetlen alapdarab. Néhány szín annyira kiüt a palettából, egyikhez sem passzol, hogy nem is értem, hogy kerülhetett bele.

ZsofiaJazmin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 8.

Manciska

2017. február 2.

Alapvetően tetszik, illetve tetszene. A csillámos árnyalatokkal nagyon nem vagyok kibékülve, gyorsan beleülnek a szemhéj ráncaiba, alappal is.

Manciska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 2.

Dorina951

2017. január 4.

Csodás! Ára is, textúrája is , tartóssága és a színei is! 5*

Dorina951
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Csodás! Ára is, textúrája is , tartóssága és a színei is! 5*

LittleSpark

2016. december 22.

Azért választottam ezt a palettát mert eléggé alapdarabnak tűnt a színei miatt. Nem csalódtam benne, van már egy másik Sleek palettám és ugyanúgy imádom mindkettőt. A színek elég jól pigmentáltak, nem potyognak és jól satírozhatóak. Az ára is elég jó, tekintve hogy 12 színből áll a paletta és mindegyiket szeretem használni :)

LittleSpark
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 22.

mmartina97

2016. december 21.

Régóta megvan,jó kis paletta.Pigmentált szép színeket tartalmaz,viszont porzik :/

mmartina97
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 21.

szederke

2016. december 6.

Azt hittem nagyobb örömöt fogok érezni, mikor végre enyém lesz ez a paletta, de sajnos nem. Sokat vacilláltam melyiket vegyem meg, végül e mellett döntöttem gondolván olyan alap darab. Két hónapja megvan de nem igazán tudtam kihasználni. A világos rózsaszínek túl rikítóan hatnak a világos bőrömön, van két egyforma barna, meg 3 egyforma csillámos...bárhogy próbáltam, nem passzol, és a tartóssága még alappal is elég kétséges. Már úton van 2 újabb Sleek paletta, bízom benne azok kicsit jobban passzolnak majd.

Update: A másik 2 barnás paletta kicsit jobb, de nem olyan tartósak és porzanak ugyanúgy. Sajnos, nekem nem vált be a Sleek. :/ Kicsit drága teszt volt. A Makeup Revolution palettái ugyanilyen árban jobb eredményt produkálnak.

szederke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 6.

kriszti0208

2016. november 29.

Alacsony ár,kifogástalan minőség!
Az összes Sleek palettát imádom,ezt használom a legtöbbet. Mindig alá alapozok,így szuper pigmentáltak lesznek és helyben is maradnak akár másnap reggelig is. Kicsinek tűnhetnek,de nagyon sokáig elég (2 éve megvan,napi használattal még nem tudtam kinyírni). Még a szemöldökömre is ezt kenem,a Boxed vagy Wrapped up pont megfelelő erre a célra a kis szőke szemöldökömre.

kriszti0208
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Alacsony ár,kifogástalan minőség!

Amanina

2016. november 24.

Sajnálom, de én nem értem ezt a paletta imadatot. Nekem nem jott be, pedig kedves ajándék volt. Porzik mint az országút, tartosnak viszonylag tartos, de nem lehet jol kenni, nem ad egységes képet. Nekem nem működik :(((

Amanina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

knoemi

2016. november 17.

A kedvenc palettám volt és egyúttal a bevezető termék a Sleek világába. Kiváló minőség, tartósság, pigmentáltság, gyönyörű színek jellemzik. Tömérdek kombináció készíthető vele, a visszafogottabb alkalmitól egészen a vadabb bulizós összeállításig. Rengeteg pozitív visszajelzést kaptam a vele készített sminkekre. Akkora mennyiség van benne, hogy lejárt a szavatossága, mielőtt elhasználhattam volna. :)

knoemi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.