KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller, online

Ennek a palettának minden nő táskájában ott lenne a helye, hisz segítségével minden alkalomra kifogástalan sminket készíthetünk vele!

*KERESEM^Sleek Oh So Special i-Divine Palette
Ár: Megbeszeles szerint , Eladó: Bogi0506
Állapot: Budapest, Helyszín: --, fizetés: --
Krémmánia Kedvencek a -től
Vivienlilla

2017. április 22.

Must have paletta, évek óta visszatérek hozzá. Akár egy nappali, természetes, vagy egy látványos alkalmi smink is elkészíthető vele. A barnák szemöldökporként is megállják a helyüket, a rózsaszínek highlighterként is megfelelnek.

Vivienlilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Regi23

2017. április 14.

Szerelem volt első látásra, muszáj volt megvennem, de egyáltalán nem bántam meg. Nagyon jókat olvastam róla es tényleg remekül bevált nekem is. Nagyon szépek a színei, pigmentáltak, kicsit porzik némelyik, de lehet vele dolgozni. Nem szoktam szemhéjalapot használni de nekem így is simán kibír egy egész napot kb 8 órán keresztül. Árnyalatok nagyon jók, a mattok tényleg mattok, es a csillámosakat hétköznapra is lehet hordani, tökéletes paletta :)

Regi23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

zsonody

2017. április 14.

Nem rossz paletta, de valamiért nem szerettem meg annyira. A fényes-csillámos árnyalatok nem igazán tetszenek magamon, a mattokat szoktam gyakrabban használni. A pigmentáltság nem rossz, jól építhetőek a színek, bár kicsit porzik, de ez a matt poroknál nem ritkaság, itt nem vészes. A fekete csomagolást viszont nem kedvelem, mert minden maszat látszik rajta, nehezebb szépen tisztán tartani.

zsonody
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

merciszb

2017. április 4.

Szépen pigmentált, jó színei vannak. Akciósan vettem, megérte teljesen. A barnáit használom legtöbbször, fixáló nélkül is bírja :)

merciszb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 4.

zsofia960217

2017. március 12.

TÖKÉLETES! IMÁDOM!
Pigmentált, aminek csillognia kell, az csillog, ami matt, az tényleg matt. Nem bántja a szemet, gyönyörű sminkeket lehet csinálni a színekből. Megéri az árát, más palettákat is ki fogok próbálni a márkától.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

TÖKÉLETES! IMÁDOM!

Agnes3518

2017. március 9.

Már az összes színt használtam belőle. Szerintem tökéletes!
Ez a harmadik Sleek palettám. Olyat kerestem amiben van fekete, a rozsaszíneknek meg külön örülök. Tini koromban volt a kedvesnc szemsmink összeállításom a rózsaszín-szürke. Most megint 😊 Matt színekből is egész sok van benne.
Tökéletesen kihasználható, tartós, gyönyörű színek, könnyenkezelhető. Ilyen minőségért nem sok a 3000párszáz Ft.

Agnes3518
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

Már az összes színt használtam belőle. Szerintem tökéletes!

dalmabb

2017. március 8.

5 Sleekes pallettám van, szerintem minden nőnek szüksége van egy ilyere, A mérete,a tükör szuper praktikus és a matt szín WOW. A színek szuper pigmentáltak de szerintem túl sok a csillogos szín, porolódik. Illetve elég nehezen dolgozhatók össze és van egy jó pár felesleges szín benne(mindegyikbe ott a fehér,a fekete és sok hasonló szín). Szerintem elég nehezen is kombinálhatók. Elég sokat kell pepecselni, hogy tartós legyen az eredmény. Mostani fejjel inkább vennék egy Too faced chocolate bart + egy egyedi szinekkel rendelkező Sleekes palettát.

dalmabb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

rekki

2017. március 7.

Jól kihasználható, jó minőségű paletta. Alappal és fixálóval együtt nekem 5-6 óráig mozdulatlan, de utána is csak egy kis korrekcióra van szükség. A színek jól pigmentáltak, az egyetlen rossz pont talán, hogy a csillámos színek felkenve nem kimondottan adják vissza a palettában látottakat, de a színük nekik is szép. Jól lehet őket kombinálni, építeni, jól satírozható. Szerintem alap darab, mindenképp megéri az árát!

rekki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

katuc77

2017. február 27.

Kicsit vegyesek az érzéseim, de azt hiszem, inkább szeretem, mint nem. Ez az első Sleek palettám, úgyhogy a többihez nem tudom hasonlítani. A matt színek valóban poroznak, de ha leütögetjük a felesleget, és ügyesen bánunk az ecsettel, akkor ez is orvosolható. Én lapos ecsettel szoktam belenyomkodni, felütögetni a festéket a lealapozott szemhéjamra. A fényes árnyalatokat nem ecsettel, hanem az ujjbegyemmel szoktam felvinni, ezekkel nincs is semmi problémám, nem tapasztaltam, hogy ezzel a módszerrel a szemem alá potyogott volna a festék.
A palettából az első két, legvilágosabb árnyalatot nem nagyon használtam még. valahogy ezek nem nagyon látszanak meg a szemhéjon. A két legsötétebb árnyalatot sem vetettem még be élesben, mivel nem igazán volt rá eddig alkalom, hétköznapra meg nagyon soknak találom irodai viseletnek, úgyhogy ezek még váratnak magukra.
Összességében szeretem, nem bántam meg, hogy megvettem ezt a palettát. Én nem tapasztaltam azt, hogy beleülne a ráncokba, vagy a nap végére elmásznának a színek. Milani alappal használom, nekem ez tökéletesen bevált. Biztos, hogy nekem nagyon sokáig ki fog tartani, szívesen nyúlok utána, akár heteken keresztül is. A csomagolását és a hatalmas tükröt is imádom, bár én a fürdőben, elég nagy tükör előtt szoktam sminkelni, úgyhogy nem igazán használom ki. Nem gondolnám, hogy ez annyira kötelező darab lenne, de nagyon szép sminket lehet vele készíteni hétköznapra, de jeles alkalmakra is.

katuc77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 27.

dorotheaolah

2017. február 14.

Semmiféleképpen nem ajánlanám senkinek. Nagyon porzik, rossz minőségű. Mikor reggel felteszem a szemhéjamra jól néz ki, viszont 1 óra után már nem is látszik.

dorotheaolah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.