KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

Ennek a palettának minden nő táskájában ott lenne a helye, hisz segítségével minden alkalomra kifogástalan sminket készíthetünk vele!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

vivieenszabo

2018. augusztus 30.

Szeretem a Sleek palettákat, hiszen nem egyhangú/egy szín árnyalatait tartalmazza, illetve sok paletta közül lehet választani! Árban kedvező, közepesen pigmentált, de tartós!

vivieenszabo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Michelanghela

2018. augusztus 10.

Első Sleek palettám volt, és imádtam, úgymond ez volt az első jobb minőségű palettám, ahol keverni lehetett a színeket. Azóta már többféle high end palettát kipróbáltam, és azokhoz képest nyilván alul teljesít, de nem rossz ár-érték arányban, a drogériás palettákhoz képest. Kifejezetten kellemes színei vannak, nappali és esti sminkhez is megfelel. egy jó alappal növelhető a tartóssága. A pigmentáltsága az, ami miatt már nem nyúlok utána, ezért kap 4 csillagot.

Michelanghela
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

pankajanosi

2018. július 11.

Nagyon szeretek a Sleek palettákkal szemezni , mindegyik annyira szép színekből áll, de csak ezt az egy palettát szereztem be ,mert nem hiszem , hogy a többit tudnám rendszeresen használni. Ezzel a palettával viszont már 2 éve jó barátok vagyunk. Egyszerűen lehet vele könnyed, mindennapi sminket készíteni. Én szemhéjpúder primert szoktam alá kenni és így a 8 órát kibírja.

pankajanosi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 11.

Gina19

2018. június 7.

Eddig a Sunset volt meg, amit imádok és rendszeresen használok, de régóta gondolkodtam, hogy kéne még egy Sleek paletta, és hirtelen felindulásból emellett döntöttem. Nem rossz, de sajna nem használom ki annyira, mint a naplementéset: csak 3 szín jön be igazán, azok viszont tényleg nagyon különlegesek. A nagyon nude, világos színek alig látszanak a szemhéjamon. Kár, hogy van benne parabén.

Gina19
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

marcsi1233

2018. május 15.

Sokáig vaciláltam, hogy kell-e ez nekem, de nem bántam meg. Nagyon szép színek vannak benne, sok lehetőség, jól pigmentált, és tetszik a nagy tükör is benne. Az ecsete kevésbé, azt nem használom, helyette satírozó ecsetet és egy pontosabb ecsetet szoktam.
A metálos színeket ujjal viszem fel, úgy építhetőbb.

marcsi1233
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

A metálos színeket ujjal viszem fel, úgy építhetőbb.

muszika

2018. április 30.

Kedvenc mindennapi palettám. Tökéletes nude és erősebb sminkekhez is, az én zöld szememhez és világos bőrömhöz szuperül passzolnak az árnyalatok.

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Diablica

2018. április 16.

A sminkecset készletét kaptam ajándékba ennek a márkának, már annak a használata mindennap egy álom. Majd keresgélni kezdtem, miket árulnak még akkor bukkantam rá a palettákra. Ő volt az első pillantásra szerelem, pont a kedvenc színeimmel. Glamour napok alkalmával vásároltam meg, és valami fantasztikus. Jól pigmentáltak a színek, és a mostani szép időben is jó pár órát a napon állva sem mászott el vagy ült bele a szemhéj ráncaimba. Csillagos ötös!

Diablica
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

VikiVixy

2018. április 7.

Az első sleek palettám. Nagyon szeretem, tartós, gyönyörű színek.

VikiVixy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Az első sleek palettám. Nagyon szeretem, tartós, gyönyörű színek.

andrea760730

2018. április 6.

Slorm paletta után ez volt a 2. palettám a márkától. Ez a 2 paletta (Storm és Oh So Specal) indította el az imádatomat a márka szemfestékei iránt. Mint a Storm palettát ezt a palettát is a hétköznapokon használom, minden szín benne van, mellyel egy nappali vagy akár esti sminket is könnyen elkészíthessek. Kék szememhez tökéletes, színek nagyon pigmentáltak, jól satírozhatóak, tartósak. Mindkét palettát már újravettem.

andrea760730
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Manka87

2018. március 22.

Egyik kedvenc palettám. Jól használható szép színek,nem potyog, egész nap tart. :)

Manka87
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.