KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

Ennek a palettának minden nő táskájában ott lenne a helye, hisz segítségével minden alkalomra kifogástalan sminket készíthetünk vele!

*KERESEM^Sleek Oh So Special i-Divine Palette
Ár: Megbeszeles szerint , Eladó: Bogi0506
Állapot: Budapest, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 1800 , Eladó: Manciska
Állapot: keveset használt, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel, Webox, Foxpost, postán maradó

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

kristinakroes

2017. november 26.

De rég megvan már! És még mindig szeretem. Szeretném hinni, hogy 26 évesen még hordhatom ezeket a naív, kislányos rózsaszíneket, és nem kell egy mélyebb tónusó pallettára áttérnem. A paletta gyönyörű színeket tartalmaz, jó minőség, jó ár, remekül kombinálható.

kristinakroes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

haliittivett

2017. október 25.

Szeretem nagyon ezt a palettát :) A színek szépen pigmentáltak és jól kihasználhatóak.
Drogériás viszonylatban eddig ez a legjobb palettám!

haliittivett
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 25.

Drogériás viszonylatban eddig ez a legjobb palettám!

nagydorand

2017. október 13.

Kb egy éve van meg ez a palettám, és azt veszem észre hogy egyre ritkábban nyúlok érte. Vannak olyan színei, amik használatához eleinte gyakran folyamodtam, de mivel azt vettem észre, hogy eléggé "potyogósak" ( a csillámos, metál színek ) így nem lett a kedvenc palettám.
A textúrája nagyon kellemes, könnyen lehet vele dolgozni, mivel enyhén krémes az állaga, szépen kezelhető.

nagydorand
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

Anita9620

2017. szeptember 3.

Mivel nagy hírnévnek örvend, ezért megrendeltem én is.Kezdetben nagy volt az öröm, szép színek, pigmentált is, viszont (lehet,hogy én vagyok a béna) de én soha nem tudom elérni ezzel a palettával a kívánt célt, míg egy olcsóbb paletta festékével igen. Próbálom elhasználgatni, de nem szívesen nyúlok hozzá. Tartósságban sem az igazi nekem. Azért adok neki 2 csillagot, mert a 12 színből van kettő gyönyörű fényes csillogó rózsaszínű festék, amik tartósak. Nem venném újra.

Anita9620
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Serpentina

2017. július 1.

Ez volt a legelső szemhéjpúder paletta, amire beruháztam, egyben az első Sleek termékem.
Nagyszerű, kiváló minőség, gyönyörűen építhető színek jellemzik.
A legvilágosabb "Bow" szín fogyott el leghamarabb, hiszen ezt rendszeresen használtam a szemhéjamra.
A rózsaszínes és a barnás színek is nagyon pigmentáltak.
A "The mail" szőkés színt pedig a szemöldökömhöz szoktam használni.
Mindenkinek ajánlom.

Serpentina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Nagyszerű, kiváló minőség, gyönyörűen építhető színek jellemzik.
A rózsaszínes és a barnás színek is nagyon pigmentáltak.
A "The mail" szőkés színt pedig a szemöldökömhöz szoktam használni.
Mindenkinek ajánlom.

Diana23

2017. június 20.

Szerintem aki itthon akar minőségi szemhéjpalettákra szert tenni, akkor annak a Sleek palettákat kell keresnie, ugyanis drogériás színvonalon messze a legjobbak ! 👁️
3. palettám a márkától az 💮 Oh so special 💮 és egyszerűen imádom ! 😍
A púderek puhák, az ecseteim szépen felveszik a színeit, bár a világosabbak alá nem árt a fehér szemhéjalap !
Negatívumként talán csak azt tudom felhozni, hogy nehéz megkülönböztetnem a palettákat, mivel az összes egyforma fekete matt, ámbár gyönyörű borítást kapott. ⚫
Összességében imádom a sleek termékeket, nem okoztak még csalódást soha, és ezt elmondhatom erről a cukiságról is 😊

Diana23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

3. palettám a márkától az 💮 Oh so special 💮 és egyszerűen imádom ! 😍

nusysan

2017. június 19.

Pár éve ez volt az első rendes palettám, és akkoriban imádtam. Viszont rá kellett jönnöm, ahogy a többi palettámmal is, hogy jó pár színt (elsősorban a nagyon sötéteket) egyszerűen alig használom. Egyre jobban mono festékeket használok, így ez a paletta is háttérbe került, elég ritkán veszem elő pár szín miatt, amiből már viszonylag kevés is van benne :D Jó kis kezdő vagy alap paletta, de ennek ellenére nem fogom újravenni :)

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

szs

2017. május 30.

Szemhájalap nélkül is szépen tapad, tartós pigmentált. Én alappal használom és eszméletlen mennyire tartós! Ha véletlenül hozzáérek a szememhez még akkor sem kenődik el, nem ül bele a ráncokba, aminek csillognia kell csillog ami matt az tényleg teljesen matt -a két kedvencem az organza és a másik lilás rózsaszín csillámos szín, eszméletlen szépen mutat a szemzugban, illetve highlightként is szuperül működik :). Szépen lehet satírozni, építgetni, keverni a színeket. Egyetlen negatívum a csomagolás... nem túl esztétikus, kicsit sűrűbben kell törölgetni, mert minden meglátszik rajta, VISZONT strapabíró és a nagy tükör hatalmas plusz (így már el is nézem neki, hogy néha ujjlenyomatos :) ) Abszolút megéri az árát, már ki is néztem a következőt :)

szs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

tnikii

2017. május 30.

Nagyon szép és pigmentált paletta, bár nem használom az összes színt, de főleg a mattok miatt vettem meg, és nem ért csalódás :)

tnikii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

jonasmarcsi

2017. május 27.

Gyönyőrű színek, erős pigmentáltság és nagyszerű állag még a matt színek esetében is. A kedvenc Sleek palettám, pedig mindegyiket imádom.:)

jonasmarcsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.