KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sleek

Ár:   2885 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. január 30.

Kiszerelés:   13,2 g
Lelőhely:   Müller

Ennek a palettának minden nő táskájában ott lenne a helye, hisz segítségével minden alkalomra kifogástalan sminket készíthetünk vele!

*KERESEM^Sleek Oh So Special i-Divine Palette
Ár: Megbeszeles szerint , Eladó: Bogi0506
Állapot: Budapest, Helyszín: --, fizetés: --
Ár: 2500+pk/csere Sleek Storm palettára , Eladó: DJilla
Állapot: megkímélt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/posta/foxpost
Diana23

2017. június 20.

Szerintem aki itthon akar minőségi szemhéjpalettákra szert tenni, akkor annak a Sleek palettákat kell keresnie, ugyanis drogériás színvonalon messze a legjobbak ! 👁️
3. palettám a márkától az 💮 Oh so special 💮 és egyszerűen imádom ! 😍
A púderek puhák, az ecseteim szépen felveszik a színeit, bár a világosabbak alá nem árt a fehér szemhéjalap !
Negatívumként talán csak azt tudom felhozni, hogy nehéz megkülönböztetnem a palettákat, mivel az összes egyforma fekete matt, ámbár gyönyörű borítást kapott. ⚫
Összességében imádom a sleek termékeket, nem okoztak még csalódást soha, és ezt elmondhatom erről a cukiságról is 😊

Diana23
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 20.

3. palettám a márkától az 💮 Oh so special 💮 és egyszerűen imádom ! 😍

nusysan

2017. június 19.

Pár éve ez volt az első rendes palettám, és akkoriban imádtam. Viszont rá kellett jönnöm, ahogy a többi palettámmal is, hogy jó pár színt (elsősorban a nagyon sötéteket) egyszerűen alig használom. Egyre jobban mono festékeket használok, így ez a paletta is háttérbe került, elég ritkán veszem elő pár szín miatt, amiből már viszonylag kevés is van benne :D Jó kis kezdő vagy alap paletta, de ennek ellenére nem fogom újravenni :)

nusysan
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 19.

szs

2017. május 30.

Szemhájalap nélkül is szépen tapad, tartós pigmentált. Én alappal használom és eszméletlen mennyire tartós! Ha véletlenül hozzáérek a szememhez még akkor sem kenődik el, nem ül bele a ráncokba, aminek csillognia kell csillog ami matt az tényleg teljesen matt -a két kedvencem az organza és a másik lilás rózsaszín csillámos szín, eszméletlen szépen mutat a szemzugban, illetve highlightként is szuperül működik :). Szépen lehet satírozni, építgetni, keverni a színeket. Egyetlen negatívum a csomagolás... nem túl esztétikus, kicsit sűrűbben kell törölgetni, mert minden meglátszik rajta, VISZONT strapabíró és a nagy tükör hatalmas plusz (így már el is nézem neki, hogy néha ujjlenyomatos :) ) Abszolút megéri az árát, már ki is néztem a következőt :)

szs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

tnikii

2017. május 30.

Nagyon szép és pigmentált paletta, bár nem használom az összes színt, de főleg a mattok miatt vettem meg, és nem ért csalódás :)

tnikii
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

jonasmarcsi

2017. május 27.

Gyönyőrű színek, erős pigmentáltság és nagyszerű állag még a matt színek esetében is. A kedvenc Sleek palettám, pedig mindegyiket imádom.:)

jonasmarcsi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 27.

umpalumpa

2017. május 18.

Ezzel a palettával értettem meg a Sleek szemfestékek iránti rajongást.
Egy nagyon használt darabot cseréltem itt KM-en. Még így is nagyon örültem neki, bár a legjobb matt barnából csak morzsák maradtak. A barackos, rózsaszínesek miatt kellett nekem leginkább. Mind elég pigmentált rajtam, jól satírozhatók, alappal tartósak. Anélkül sem rosszak, csak akkor hamar felkenődik a mozgó szemhéj színe a fölötte lévő színre.
Ezt hamarabb szereztem, mint az Au Naturelt. Ha előbb veszem meg az Au Naturelt, akkor ezt már nem akartam volna, mert az előbbi nagy befürdés lett.
Ezzel viszont elégedett vagyok.
Azt nem mondhatom, hogy megveszem az összeset, de a New Day-t még kipróbálnám.

umpalumpa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

Ezzel a palettával értettem meg a Sleek szemfestékek iránti rajongást.
Ezzel viszont elégedett vagyok.
Azt nem mondhatom, hogy megveszem az összeset, de a New Day-t még kipróbálnám.

csizmadiacinti

2017. május 16.

Nagyon jól kihasználható, erősen pigmentált, tartós, csupa pozitív tulajdonság. A színeivel is meg vagyok elégedve, bár rengeteget gondolkodtam a testerek felett állva.. annyi szép palettájuk van. Az árnyalatok közül csak 5 csillogós, azok sem hivalkodóak, de nagyon elegánsak és kifinomultak. Nagyon csajos, nőies az egész paletta. Szeretem! :)

csizmadiacinti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 16.

Katulin

2017. május 13.

Hol is kezdjem? Úgy tapasztaltam, hogy a sleek esetében a matt színek nem muzsikálnak olyan szépen, mint a csillámos társaik, ebben a palettában sajnos a mattok vannak túlerőben. Összességében nem rossz ez a paletta, tartósak a festékek meg minden, de valahogy túl egysíkú. Sok benne a hasonló árnyalat és mivel a festékek több, mint fele világos, a bőrre kenve még haloványabbá válik a színek intenzitása, így nem valami sokrétű ez a paletta. Van két nagyon hasonló matt hideg barna, ami szerintem tök felesleges. A rózsaszínek szintén feleslegesek, kettő legalábbis biztosan nem kellett volna belőlük. Persze lehet kísérletezgetni, hogy melyik szín melyikkel áll jól, de inkább nyúlok azokhoz a termékekhez, amelyek élettel telibbek és amelyeket a végtelenségig lehet kombinálni egymással.

Katulin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Ayamechu

2017. május 3.

Szerettem volna egy palettát, amiben vannak rószaszínes és barnás árnyalatok is, és nem akartam internetről rendelni, így a Müller volt a legkézenfekvőbb megoldás, és nem bántam meg, mert az árához képest nagyon is pigemntált. Egy picit porzik, de nem vészesen, Ár-érték arányban egy tökéletes paletta, csak ajánlani tudom!

Ayamechu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Vivienlilla

2017. április 22.

Must have paletta, évek óta visszatérek hozzá. Akár egy nappali, természetes, vagy egy látványos alkalmi smink is elkészíthető vele. A barnák szemöldökporként is megállják a helyüket, a rózsaszínek highlighterként is megfelelnek.

Vivienlilla
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.