KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Sundance

Ár:   800 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2016. szeptember 17.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A kiegyensúlyozott UVA / UVB szűrő rendszer és az E-vitamin védi a bőrt a leégéstől, valamint a fény okozta pigment és öregségi foltok ellen.

A könnyű folyadék speciálisan az érzékeny arc és a nyak bőrét védi. A hatékony hidratáló komplex, glicerin és B5 provitamin megvédi a bőrt a kiszáradástól. Gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros nyomot.

• Azonnali védelem
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • 24 órás hidratáló és mattító hatás

zsizska

2017. július 24.

Impulzus vasarlas volt, kár is érte. Mattító helyett azt kellet volna rá írni, hogy zsírosító. De nagyon. Ráadásul kellemetlen, ragadós érzést hagy, szememet is csípi. Borzasztó termék.

zsizska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 24.

ALettah

2017. június 26.

Szerencsére az én bőröm nem érzékeny, nem tapasztaltam semmit a mások által említett problémákból. Szépen beszívódik, lehet rá sminkelni, viszont ha a száj környékére kerül, az horror, mert valami borzalmas íze van.Főleg az orromra és az arcra használom, hogy ne égjen le a napon, erre eddig rendben volt, és a praktikus, táskába dobható mérete is megfelelő.
Szerintem ebben az árban kb. ennyit is lehet elvárni.

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Szerintem ebben az árban kb. ennyit is lehet elvárni.

Malachite

2017. június 5.

Két év kihagyás után megint leemeltem a polcról. Tudom tudom, alkohol, de alapvetően jó emlékeim voltak róla pár éve, és mivel gyógyszerszedés miatt most szárazabbra fordult a bőröm, úgy sejtettem most kellemesebb lesz mint legutóbb. Selymes, fehér textúrája van, könnyen kenhető, és még ha nem is lesz matt, egyáltalán nem lesz fényes! Szépen beszívódik, remekül lehet rá sminkelni - gondolom a glicerin miatt. Kitűnő védelmet nyújt, nagyon fehér a bőröm főleg az arcomon és a nyakamon-mellkasomon, de egy icipici színem sem lett, pedig voltam vele napon bőven.

Két antioxidáns és egy vitamin átválkodik benne, ami ezen az áron szerintem nem rossz. Összességében, ha valakinek nem túl érzékeny a bőre, és a száraz-normál-picit zsíros kategóriába esik, szerintem adjo nneki egy esélyt, kifejezetten kellemes kis termék az alkoholtartalma ellenére is.

Malachite
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 5.

Katica3

2017. május 30.

Nekem egyelore jól teljesít.Nem égtem még le vele egyszer sem.Pattanásokra hajlamos a borom de nem okozott problémát. Ne számítson senki matt hatásra, viszont konnyu a viselete. Alapozó alatt is jól bírja ( Revlon colorstay).

Katica3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

dizabella01

2017. május 12.

Zsíros, póruseltömítő érzetet kelt, egyáltalán nem mattít...és csípi a szemem rendesen, ami eddig még nem fordult elő, habár egy csomó kémiai fényvédőt próbáltam, koreaiakat persze.
Aki egy komoly fényvédőt keres, és nem azért veszi meg, hogy 3x egy évben magára kenje strandon (tök felesleges, max csak annyi, hogy nem égsz le), hanem azért, hogy megelőzze a bőröregedést, annak ajánlom a színvonalasabb, és nem sokkal drágább koreai és japán fényvédőket. Ebayről ingyenes a szállítás.
Erről ennyit...

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 12.

Erről ennyit...

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2016. július 6.

Nagyon bánom, hogy nem olvastam itt utána, biztos, hogy nem vettem volna meg, de sajnos ebbe a hibába ütköztem és én is csalódtam. Az én bőrömet nem irritálta, nem égtem le vele, de HOL A MATTÍTÁS? Ez lett volna az álmom, hogy végre normálisan nézzen ki az arcom a napon, ne úgy, mint egy zsíros kenyér, de ez sajnos nem valósult meg. A fényvédelem miatt egy hármast szavazok meg neki.

KupaiVirag
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. július 6.

nemkriszta

2016. július 3.

Minden reményem ebben a mattító fluidban volt: vége a fénylő, melegben olvadó tekintetnek, de NEM. Fényvédelmében nem is kételkedek, ám hogy gyorsan felszívódik, nem hagy zsíros nyomot -ez az én esetemben meghiusult. 2 napi próbálkozás után még pattanásokat is kaptam hozzá, ez így már teljes csalódás.

nemkriszta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 3.

Funnyface

2016. június 25.

Még kezdő voltam bőrápolás terén, amikor megvettem ezt a naptejet. Kezdetben nem értettem, miért lángol, pirul ki fájdalmasan az arcom, ha napra mentem vele. Hiszen ez egy naptej, nem éghetett le a bőröm (?!) Hát nem is égett le, ellenben rosaceám alakult ki tőle. Naponta használtam, és az alkohol tartalma teljesen kiszárította, irritálta a bőrömet. Kidobtam, ezt a terméket még ellenségemnek sem ajándékoznám oda. Azóta rendbe jött a bőröm, viszont kerülnöm kell az irritációt, mert újra előjön a rosaceám. Kozmetikumokban kerülöm az alakoholt, mint a tüzet. Érdemes odafigyelni és kerülni az alkoholt, mert hosszútávon tönkre teszi a bőrt...növényi kivonatokkal is óvatos vagyok. Amúgy nehéz naptej, felvitelkor nehéz eloszlatni, és érdekes módon mindig keserű ízt éreztem a számban, pedig az ajkaim közelébe se került. Sokaknak biztosan nem irritálja ennyire a bőrét, de senkinek nem ajánlom rendszeres, hosszútávú használatát, főleg nem napozáshoz. Nagy nulla pontot adnék...

Funnyface
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 25.

Missglamorazzi

2016. június 20.

Nagyon szomorú vagyok, óriási csalódás. Hétvégén voltam néhány napot a Balatonon, még nem készültem fel igazán a napozásra, és picit ki is pirult az arcom - gondoltam, ez nem mehet így, be kell szereznem egy SPF arckrémet. Egyébként szeretem a Baleás cuccokat, el is csábított rajta a mattító kifejezés - viszont akinek zsírosabb bőre van, inkább tegye vissza a polcra. Egyik nagy hátránya, hogy irdatlanul fénylik - smink alá épphogy elmegy jó adag púderrel, de ami miatt teljesen levonom a kis csillagokat, az, hogy 2 használat után olyan pattanások jöttek ki az államon, hogy félek tükörbe nézni (és még fáj is) :( 800 forintnyi pénzkidobás

Missglamorazzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

nussera

2016. április 21.

Mindennapos használatra nem ajánlom. Egyáltalán nem mattít, sőt! Mintha egy nehéz, olajos éjszakai krémet kentem volna az arcomra. Sminkelni ugyan lehet rá, de nem nagyon érdemes, mert nagyon hamar "leolvad" róla a smink. Az illata tipikus naptejes, engem ez is zavart. Az pedig még jobban, hogy szárította a bőrömet. Azoknak ajánlanám maximum, akik csak strandoláshoz, kerti munkákhoz, kiránduláshoz, egyéb alkalmi tevékenységekhez keresnek arcra való fényvédőt, én is ezekhez a tevékenységekhez fogom egyedül használni.

nussera
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak