KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2017. november 26.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

A The Body Shop legnépszerűbb kézvédő kréme, mely tápláló kendermagolajjal készült. Nemcsak a kezet ápolja, hanem a körmök rugalmasságát is növeli. Extra hidratálást nyújt a száraz, kirepedezett kezekre. A kendermagolajat allantoninnal és panthenollal keverték, ami növeli a körmök rugalmasságát. Extrém hidratálás a keményen igénybe vett kezekre

TBS The Body Shop limitált közösségi kereskedelemből származó 100%-ig természetes jutazsák/vászonzsák/zsák
Ár: 400 Ft vagy AJÁNDÉK 4.000 Ft feletti vásárlásnál , Eladó: minaya
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.

dorabakro

2018. december 6.

Nagyon szeretem, a kirepedezett, száraz kezem pár alkalom után rendbe hozta a bőröm.

dorabakro
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 6.

hencyta

2018. november 29.

Durván ki tud száradni a kezem, de ez nagyon gyorsan helyre teszi. Már többször újravettem.

hencyta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

balintnina

2018. november 23.

Nem dobtam hanyatt magam tőle. Kifejezetten a száraz, repedezett kezemre ajánlották. Az illata borzalmas volt számomra, zavaró volt a kezemen. Viszon a hidratálása nem volt rossz.

balintnina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

barbel

2018. november 23.

Nagyon bevált, egy borsónyi is elég a kezemre, könnyen beszívódik és nagyon tápláló, abszolút téli kedvenc lett. Az illata erősen gyógynövényes, de ennyit kibírok az ápolt, puha kezek érdekében. :)

barbel
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

Brekka10

2018. november 17.

Csodaszer, a tél elképzelhetetlen nélküle. Már az összes kollégám is ezt használja, miután nálam kipróbálták. Az illata gyógynövényes, érdekes, de zavarónak semmiképp nem mondanám.

Brekka10
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 17.

Vebi

2018. november 14.

Hetekig semmi nem segített a kézfejemen, repedezett, fájó extrán száraz volt a bőröm de ez a csodaszer 3 nap alatt rendbe tette!

Vebi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

demoiselle

2018. november 11.

Én kifejezetten szeretem az illatát, nagyon szépen hidratál és gyorsan beszívódik. Viszonylag sokáig elég, újra fogom venni. :)

demoiselle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Vakantanka

2018. október 23.

Nagyon szépen hidratál, abszolút megérte az árát :)

Vakantanka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Nagyon szépen hidratál, abszolút megérte az árát :)

Jdit04

2018. szeptember 26.

Körülbelül egy éve először a szemem fölött, később a kezemen jelentek meg száraz, piros foltok, amikre egy bőrgyógyász szteroidos krémet írt fel. Ideig, óráig használt, aztán már az sem. Sok jót hallottam erről a termékről, így amikor megláttam a theBodyShopban akciósan, nem volt kérdés, hogy hazajön velem. Én sem hittem el először, de valóban használ, a foltjaim azóta csak nagyritkán jelentkeznek. Akit az ára riaszt el, adjon neki egy esélyt, ugyanis nagyon pici is elég belőle. Én a mai napig az első, kis kiszerelésű krémemet használom.
Ja, és az illata... számomra teljesen megéri a hatása mellett. :)

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

Ja, és az illata... számomra teljesen megéri a hatása mellett. :)

evike2008

2018. július 2.

Jól táplál és kellemes, nem túlságosan parfümös az illata

evike2008
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 2.

Jól táplál és kellemes, nem túlságosan parfümös az illata

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.