KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lencsi, az összetevőket feltöltötte: mano, Módosítva: 2017. november 26.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Kézkrémek

A The Body Shop legnépszerűbb kézvédő kréme, mely tápláló kendermagolajjal készült. Nemcsak a kezet ápolja, hanem a körmök rugalmasságát is növeli. Extra hidratálást nyújt a száraz, kirepedezett kezekre. A kendermagolajat allantoninnal és panthenollal keverték, ami növeli a körmök rugalmasságát. Extrém hidratálás a keményen igénybe vett kezekre

Ilcsike1121

2018. június 14.

Télen számomra nagyon bevált a száraz kezeimnek, és én személy szerint nagyon szeretem az illatát. :)

Ilcsike1121
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 14.

ritair

2018. május 8.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a kézkrémmel kapcsolatban. Egyrészt tényleg nagyon jól hidratál, másrészt viszont elég drága és borzalmas illata (inkább szaga) van. A kezem ekcémára hajlamos, így a legtöbb drogériás kézkrém kevés neki vagy irritálja, ez viszont nem. Ugyanakkor a gyógyszertárban kapható, sima fehér tégelyes, zsíros kézkrém sokkal jobban bevált nekem. (:

ritair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

tymty

2018. április 13.

A hatása tökéletes, az illata szörnyű, számomra kibírhatatlan. Ezért nem vettem újra.

tymty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 13.

Keetlin

2018. április 10.

Igazi kis csoda! Rögtön érezhető a hatása. Viszont ahhoz, hogy puha is maradjon a bőr, rendszeresen kell használni. Számomra az illata nagyon erős és zavaró is, valószínű emiatt nem fogom újra venni.

Keetlin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

CsiccaG

2018. március 19.

A száraz kezem hamar beitta és utána pihe puha lett a bőröm. Párom extrém száraz ekcémás bőrére is jó hatással van. Igaz még csak kis kiszereléssel próbáltuk, de szerintem mindenképpen be fogunk ruházni egy nagyobbra. Egyedüli negatívuma a kupakja, amit nehéz visszazárni ha sietni akarsz.

CsiccaG
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

19zsofia90

2018. március 17.

iszonyú büdös
a hatása csodás, a kirepedezett kezemet szupergyorsan rendbe tette
nekem lassan szívódik be, munka közben nem tudom használni
jövő ősszel újra találkozunk majd úgy hiszem

19zsofia90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

iszonyú büdös
a hatása csodás, a kirepedezett kezemet szupergyorsan rendbe tette
nekem lassan szívódik be, munka közben nem tudom használni
jövő ősszel újra találkozunk majd úgy hiszem

Fru1229

2018. március 13.

Legjobb kézkrém amivel eddig találkoztam, engem az illata sem zavar. Drágának tartom ennek ellenére, de külföldről szerzem be általában így sokkal jobban jön ki :)

Fru1229
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 13.

nicolebunny

2018. március 8.

Sajnos borzasztó ronda vörös, száraz foltok alakulnak ki ad-hoc jelleggel a kézfejemen hideg időben. Csak a szteroidos krém használt ezekre, amit bőrgyógyász írt fel, de azt nem igazán szerettem volna hosszú távon használni.

Rengeteg krémet kipróbáltam, patikait-drogériásat, olcsót és drágát, de nem használt semmi, max ideig-óráig jó esetben, rossz esetben a tüneteim még rosszabbodtak. Ezután olvastam erről a krémről itt az oldalon, és akkor döntöttem el, hogy megveszem.

Tavaly vásároltam meg először kis kiszerelésben, és a rosszullét kerülgetett a kasszánál, hogy "Úristen, egy igazi barom vagyok, hogy ennyi pénzt költök egy 10 centis krémre", de úgy voltam vele, hogy ha beválik, akkor megérte, ha nem, akkor meg tanulópénz. :)

Szerencsére, amit az eladók mondtak a krémről az mind igaz: hamar beszívódik és kézmosáskor sem jön le. Nekem az illatával sincsen bajom, mondjuk a leírások alapján én egyenesen marihuána szagra "vártam", ehelyett ez egy természetes-krémes illat. :)

Olyan hidratált bababőr lesz a kezem utána, hogy hihetetlen!!! Pikkpakk maradéktalanul beszívódik, selymes puha érzetet hagy maga után.

A kis tubusom egyébként egy egész telet kibírt, mivel borsónyi mennyiség elég a két kezem bekenésére, és heti egyszer szintentartásra elég használni. Most újra szenvedtem a száraz csúnya rinocéroszbőr-szerű foltjaimmal, úgyhogy tudtam, hogy ideje ismét pénzt áldozni a "nagyágyúmra", és megvettem a nagy kiszerelést. Tegnap este vastagon bekentem a kezem vele, és reggelre majdnem el is múltak a foltok, a pirosság teljesen megszűnt. Ez tényleg megéri az árát!!!!! Akinek a szteroid használt csak, ajánlom, hogy próbálja ki ezt, és nem fog csalódni!

nicolebunny
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 8.

Yavanna

2018. február 28.

Én már megtaláltam a kis csodaszeremet a kezemre, amiből még sok van itthon, így egyhamar nem fogom leváltani, de ha mégis váltanom kéne, valószínűleg ezt választanám. Egy délután próbáltam ki az üzletükben és még másnap reggel is tökéletesen puha, hidratált volt a kezem. A szaga tényleg furcsa, nem mondanám se rossznak, se jónak, már éppen akartam volna írni, hogy legalább érződik rajta, hogy nincs benne parfüm, de most látom, hogy mégis van benne, ráadásul nem is a lista végén :D Egyébként elég zsíros, valószínűleg úgyis csak éjszakára használnám, így végülis mindegy milyen az illata.
Nem olcsó, de nálam nagyon lassan fogynak az ilyen kencék, így szerintem megéri az árát, főleg a nagyobb kiszerelés (és főleg akciósan valamilyen kuponnapokon)

Yavanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

Szaszmancs

2018. február 26.

Tőlem is megkapja a legjobb kézkrém titulust, az utóbbi időben ugyanis rengeteg kézkrémet kipróbáltam és egy sem ért a nyomába. Már a második nagy tubust használjuk, a párom is szívesen keni. Az illata nem túl jó, de meg lehet szokni, engem már nem zavar. Éjszakára használom, mert nem egy könnyű krém, de mióta ezt kenem este, nap közben nem kell fél óránként krémeznem semmit érő kencékkel. A körömágyam is szereti. A pénztárcám már kevésbé, de akkor is venni fogom.

Szaszmancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondícionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (péládul, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.