KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NeoStrata

Ár:   9800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. augusztus 23.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ár: 5900 , Eladó: norika18
Állapot: Új, Helyszín: Kiskunfélegyháza , fizetés: Posta, személyes átvétel

Makk Zsuzsó

2017. január 31.

Zseniális termék. Én a Neostratával kezdtem a hámlasztókkal való ismerkedést, és máig azt gondolom, ez a 10%-os AHA krém jobb, mint a PC-s változat, mert ez nem ragad annyira felkenés után és nem olyan büdös. A hatékonysága is jobb, úgy tapasztaltam.
Hetente egyszer használom testápolásra, arcra már nem, mert oda elég alacsonyabb koncentrációban is. Semmi sem tudja olyan szuperül megújítani, simábbá, foltmentesebbé tenni a bőrt, mint ez a krém. Más testápolók hatását is felerősíti, mert sokkal jobban fel tudnak szívódni.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

joci3000

2015. november 20.

Hát nem is tudom mit írjak a lotion plusz vált be a legjobban ez semmit nem csinált bár hátra lehet jobb de a lotion plusz hátra arcra egyaránt jó nálam.

joci3000
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

Lena800805

2015. április 23.

Extrém száraz, érdes bőrre kezdtem el használni először a NeoStrata Bionic Lotion, majd ezt, és végül áttértem a Lotion Plusra. Ez is kitűnő testápoló, csakúgy, mint az említett másik két termék is.

Lena800805
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Vica75

2014. december 27.

Szerettem. Egészen addig amíg nem próbáltam ki az Acneorg bp-jét, ami mögött az összes kémiai hámlasztó, Skinoren stb. elbújhat. Igen, tudom, hogy egészen más a hatásmechanizmusa, de az én bőrömmel (mitesszerek, aknék, pórusok mérete) a 2,5%-os benzoil peroxid tett csodát. Ja, bocs ez a 10%-os AHA oldala ;) Mivel nem hiszem, hogy újraveszem, nem tudok ötöst adni.

Vica75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 27.

buboka11

2014. április 14.

A lábamon lévő szőrbenövések ellen vettem. 2 hónapos, napi rendszerességű használatot követően valóban kevesebb az új benövés, de nem mondanám, hogy zongorázni lehet a különbséget. Lehet, hogy én vagyok problémás, és ennél magasabb AHA tartalmú termékre lenne szükségem?
Az arcomra is kipróbáltam, ott kiválóan bevált!!! Határozottan szebb lett a bőröm! Kevesebb pattanás, egyenletesebb bőr. Nagyszerű!
Összegzés: arcra egyértelműen 5 pont, de igazi küldetését illetően csak 4 csillagot adnék. Jószívű leszek, mert legalább van hatása.

buboka11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

faooi

2014. március 21.

Szerintem keressétek fel nyugodtan a magyarországi forgalmazót, nagyon készségesek, nekem még Németországba is kiküldték, amit rendeltem! Véleményem a termékről pedig annyi hogy nemes egyszerűséggel nagyszerű :) Megéri az árát, sokat javított a bőrömön, tényleg eltűntek a pigmentfoltok, aknék nyomai egy flakon után.. Picit bizsergető érzés felkenve, furcsa, de legalább érzed hogy történik valami :)

faooi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Villango

2014. január 8.

Én is arcra vettem...igen tudom nem oda való, de inkább ez a 200 milis 10 ezerért mint a 40 ml-es társa arcra. ;-) A lényeg hogy még csak 3 napja használom, de a szemem körüli kezdetleges ráncok már most sokat halványodtak...érdekes.
Kicsit csip amúgy mikor felkenem, de nem vészes. Én is mint Apolka, azt mondom heti 2 alkalommal használjuk max. Pattikra még nem hatott ennyi idő alatt, de remélem a bőrképem egészére fog idővel. Később UP-olok.....
-------------------------------------------------------------------------
UP 3 hónap után: áttértem ami a mindennapokat illeti a BHA hámlasztásra, mert szerintem az a nekem való (zsíros bőrű lévén) :) és Paula kencéit használom erre.
Ezt az AHA-t pedig heti 1-2-szer használom, mert Mstindigo (http://www.szepsegreceptek.hu/) ezt javasolta...és így nagyon bevált.
Szuper cucc, ha elfogy biztos újraveszem, de az még odébb lesz, mert ilyen ritka használat mellett kb 1 évig is elég lesz.
Nekem már nem csíp, de elég rezisztens bőröm van. Egyszer lehet kipróbálom a 24%-os (vagy mennyi :) ) Anaconda-t, de egyenlőre nem érzem szükségét.
Szóval igazából szerintem az AHA és BHA együttes használata az ami nekem nagyon leredukálta a gyulladt pattanások számát. Néha van 1-1 picike gyulladás, de azt hiszem ezzel már együtt kell élnem, így is nagyon sokat javult az arcom.
Hja akneroxid már nem kell, csak nagyon ritkán, és szintén Mstindigo hatására szérumozok, ami a hámlasztó utána legnagyobb találmány. :) A szérumok miatt nem kell hidratáló, kééész hogy ezt csak 32 évesen tapasztaltam meg először. :) Dehát jobb későn mint soha.
- A napi rutinom most már: reggel Paula fényvédő, ami hidratál és patti ellenes is egyben + koreai BB, este hámlasztó (BHA és heti 1 este AHA) + 30 perc múlva szérum (Missha Time Revolution Night Repair) .
És tök jó minden. ;) (van egy csomó kencém, minták is, de azt hiszem ez így vált be leginkább)
-----------------------------------------------------------------------
UP több mint 2 hét után: kitapasztaltam hogy jó használni, a bőröm tolerálja, és szebb lett, sokkal kevesebb a gyulladás már, de még azért elő elő bukkannak.
Egyik nap este ezt használom arcmosás és bioderma H2O-s lemosás után, majd 30 perc múlva Babe AKN hidratálót kenek rá.
Reggel az Avene Triacneal-t kenem, rá a Bioderma sebium forte-t, majd erre a Vichy alapozómat, majd estére akneroxidot (5%-osat) összekutyulok FLP-s propoliszos vagy aloe-s géllel, és azt kenem fel.
Tehát felváltva egyik este akneroxid és másik este ez a neostrata hámlasztó. A nagyon gazdag hidratálók miatt egyáltalán nem száraz a bőröm, sőt azt érzem ilyen puha sosem volt. Még sok hét kell mire normalizálódik az egész, de Apolka napi rutinja hozta meg számomra a szebb bőrt..... Kicsit soknak tűnik ennyi cuccot használni, de szebb a bőröm, puhább, hidratáltabb és a szemem körüli ráncok is sekélyebbek lettek.
A kozmetikusokban nem bízom hogy segíthetnek, bőrgyógyászhoz pedig nem megyek el hogy antibiotikumos krémeket kenessen rám.
Ezek az Apolka által ajánlott kencék nagyon nem olcsók, de hatásosak, ez tény. Igazából azt sem tudom melyik hat melyik nem, mert egyszerre kezdtem el őket használni. Lehet idővel kísérletezek majd hogy valamelyiket esetleg elhagyhatnám....de most még nem.
------------------------------------------------------------------------
UP 5. nap után: hát ahogy a neostrata szakértő is megírta (lehet a másik hámlasztónál...) belobban az arc az elején. :-/ Sajnos így jártam én is, de türelmes vagyok, ha ez a gyógyulás felé vezető út, nem bánom.

Villango
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 8.

-------------------------------------------------------------------------
-----------------------------------------------------------------------
------------------------------------------------------------------------

zsófi84

2013. október 22.

Arcra vettem, az Anaconda hámlasztóját cseréltem le, na, nem azért, mert az nem volt jó, hanem mert kicsit macerás volt használni. Ezt csak felkenem, és nem kell lemosni, így egy csomó időt spórolok. A lényeg, hogy eléggé bevált. Kb 3naponta kenem, és sokkal egyenletesebb a bőrszínem, mint előtte. Csöppet csíp a felkenés után, de nem annyira, mint az Anaconda (pedig az is kifejezetten arcra való). Egyébként a használati utasítás szerint ez ugyanúgy használható arcra is, mint testre. Akiket nagyon-nagyon csíp, azoknak lehet, hogy nem ez a hámlasztás megfelelő módja. Az AHA miatt csíphet, de az a kifejezetten arcra való termékekben is ugyanilyen mennyiségben van jelen. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha valaki más 10 %-os AHÁról akar áttérni erre, annak lehet, hogy ez is jó lesz, akit pedig ez csíp, azt más AHÁs termék is irritálna. Szóval ne adjátok fel!
Emellett csak Avene fényvédőt, és az AA paradicsomos krémét használom, és jól működik.
A Széna téri patikában rendeltem, kb 10 ezer forint volt 200 ml. Viszont nem az adagolós kiszerelés,így az elején néha beledől az ember tenyerébe.

zsófi84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

shinook

2013. szeptember 9.

Ez nem arcra való hanem testre! http://valodiszepseg.hu/webshop/termek/neostrata-ultra-smoothing-lotion-testapolo arra pedig tökéletes. Nekem meggátolja a szőrbenövést is borotválás után.

shinook
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

melange5014

2013. február 25.

Hát nemtudom....nem rég kezdtem el használni, és azóta kisebb pattanások jelentek meg az arcom azon részén amin soha nem szokott, másnap tényleg puhább a bőrőm, egyenlőre még nem pontozok, kíváncsi vagyok milyen a hatása kb egy hónap alatt.

1,5 HÓNAP HASZNÁLAT UTÁN: Eleinte minden másnap felválta használtam akneroxiddal (egyik nap akneroxid következő nap neostrata ), azthittem hogy strapabíró bőröm van de tévedtem, elég durván elkezdett hámlani ugyhogy most csak minden harmadik nap hámlasztok, így is hámlik egy kicsit de nem vészes.Szereztem be páciens brossúrát amibe konkrétan új arcuk van az embereknek ezen termékeket használván, hát nekem új arcom nem lett:( Valóban szebb másnap a bőröm és mintha halványulnának is a hegek de ennél többet vártam. Továbbra is kitartóan használom reménykedem hosszú távon nagyobb sikereket fogok vele elérni. Ami meg még furcsa hogy másfél hónap használat után még mindig okoz pattanásokat úgyhogy egyenlőre nekem egy erős hármas és majd másfél hónap múlva megint írok:)

melange5014
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.