KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   8999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eper.288, Módosítva: 2017. július 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nappali arckrém a bőröregedés kialakulóban lévő látható jelei ellen. A SlowÂge hat: a barázdáktól a ráncokig, a bőrfelszín kisimításától a barna foltokig, az arcon megjelenő párnanyomoktól a teltségvesztésig.

A  Vichy laboratórium azokat a jelenségeket tanulmányozta, amelyek a környezet (uv-sugárzás, környezetszennyezés), az érzelmek (stressz, fáradtság) és az életmód hatására halmozódnak fel. Ez a kutatás vezérelte egy olyan nappali arckrém kifejlesztését, amely a bőröregedés kialakulóban lévő jeleit célozza meg.

A Vichy Laboratórium ebben az új formulában egyesítette a Kínában már 2000 éve használt növény antioxidáns kivonatát, a baicalint a bifidusszal és az ásványi anyagokban gazdag Vichy Termálvízzel. SPF 25 fényvédővel. A bőr azonnal hidratált és védett lehet. Rendszeres használattal napról napra segít gyorsítani a bőrfelszín megújulását. A bőr hidratáló rétege megerősödhet és az arcbőr élettel telibb lehet.

Érzékeny bőrre. Hipoallergén. A szemkörnyék ápolására nem alkalmas! Felvitelkor kerülje a szemkörnyéket!

Kielemeztük a hónap krémjét: Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Vichy Slow Âge Arckrém SPF25 50 ml
Ár: 7700 Ft , Eladó: iamzso
Állapot: Új (bontatlan), Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a Kálvin téren, készpénzes fizetés
Vichy Slow Âge termékcsalád
Ár: 1900,- Ft , Eladó: SMH
Állapot: a képen, Helyszín: Szolnok, fizetés: --

pinupnicky

2018. július 9.

A sok véleménnyel szemben nekem kifejezetten tetszik az illata. Nappali krémként szoktam használni, az én bőröm viszonylag jól beszívja. Vékonyan kell bekenni és akkor nem "kukacos". Sokkal puhább a bőröm, és 2 hét után szépen lassan halványodnak el az enyhe ráncaim. Mielőtt bárki megkérdezné, miért használok ilyen fiatalon ránctalanítót, a válaszom annyi, hogy imádom a ránctalanítókat és nem lehet elég korán elkezdeni. :)
Az egyetlen negatívum az ára, ami kicsit borsos.

pinupnicky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.

Az egyetlen negatívum az ára, ami kicsit borsos.

Anheszenamon

2018. július 4.

Ez egyszerűen borzalmas. Erős a szaga, van benne denat.alcohol, kukacosodik az arcomon és diszkógömbként fénylik tőle a fejem. Alapból sem vettem volna meg az alkohol tartalma miatt (még akkor sem ha csak a 8. helyen áll az INCI-ben) Kis mintáim voltak belőle, de köszönöm szépen ennyi elég is volt. Agyvérzést kapnék, ha kiadtam volna érte 9000 ft-ot, mert ez a krém egy forintot sem ér meg nekem. Ráadásul másnapra több apró fehér pattanás lett az arcomon.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Egi

2018. július 3.

Az első felkenés után egyszerűen le lehet morzsolni az arcomról .Amúgy a szaga számomra elviselhetetlen. Picit mar. Kellemetlen a bőrön, dehát le is jön magától. :)

U.i: úristen nem megy el a parfüm illat az arcomról pedig már 2 órája lemostam és bekentem mással XD

Egi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

anita

2018. május 18.

Télen a sűrűbb nappali slow age krémet használom, nyáron ahogy beköszönt a meleg váltok erre a lazább géles-folyékony állagú verzióra.
Maximálisan elégedett vagyok a hosszútávú hatásával, jótékony hatása van az apróbb szem körül ráncokra, láthatóan kisimulttá tesz és a pigmentfoltjaim is mérsékli. Az illatáért odáig vagyok, nem irritálja sem a bőröm sem a szemem.
Az arckrém után még fényvédőt is teszek, ezután sminkelek és teljesen jól működik együtt minden (Vichy Idéal Soleil Napvédő tejet arcra és Kräutert szoktam használni)

anita
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Gladys

2018. május 13.

Mintát próbáltam több Vichy termékből, köztük ebből is. Valahogy a bőröm nem bírja ezeket (amiket kipróbáltam, nyilván nem az összes létezőt) a márkájú krémeket. Csak épphogy rámkenem és csíp, pedig nem sérült bőrre kenem.

Gladys
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

ilovebeauty

2018. május 7.

Sokat vartam tőle, de nem annyira látványos az eredmény. Most használom két hete, még bizakodom...

ilovebeauty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

csikosmatyas

2018. április 27.

Hát... alkoholos szilikonos romlott naptej szagú loreal alapkrém csicsás csomagolásban.

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 27.

kismazzs

2018. április 23.

Nem rossz krém, gyorsan beszívódik. Az illata kellemes (bár nem rajongok az illatosított termékekért), problémát nem okoz a termék használata, de valahogy mégsem az igazi...Többet vártam tőle, hogy látványosabb lesz a bőröm állapotán a változás.

kismazzs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

vorosz

2018. április 20.

Nekem nagy csalódás volt, a marketing hype miatt lehet sokat vártam tőle. Az állaga jó, viszont nehéz, van utána egy olyan érzés, mintha egy maszk lenne rajtam. Nem kentem a szemembe, de ettől függetlenül valamiért irritálta, ilyet korábban semmilyen VICHY krémnél nem tapasztaltam. Az illatát nagyon szeretem, ez az egy ami tetszett, de ez kevés azt hiszem. Sosem veszek többet, az éjszakait sem merem ezek után kipróbálni.

vorosz
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Tina84

2018. április 17.

Enyhe rosaceás a bőröm, sok Vichy terméket használtam már, így tudtam mit várok el a terméktől. Először a jókat írnám le: nagyon gazdag a textúrája, nehéz krém, így smink alá szerintem nem jó, de pl lefekvéshez egy tökéletes ápolást nyújt. A bőröm kisimultabb, élettel telibb és puhább lesz szinte azonnal felkenés után. Eddig a jók, most akkor ami nekem nem tetszett: olyan szinten túlparfümözött, hogy ha nappalra kenem, még este is érzem smink alatt a szagát....ez azért borzasztóan zavaró, arról nem is beszélve hogy a sok parfüm csípi, kiszárítja a bőrt, ez meg ugye éppen hogy hidratáló vagy mifene....Nem értem miért van ez de mostanában a Vichy termékek java része túlparfümözött, így szinte használhatatlan lett. Ami jótékony hatást tapasztaltam, azt el is nyomta a kipirosodott irritáció amit okozott. Kár érte, mert gazdag termék, de nem ér ennyit.....

Tina84
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside

Alkoholok: Alcohol Denat., Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, t-Butyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Glyceryl Stearate, Synthetic Wax, Stearic Acid, Dicaprylyl Carbonate, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, PEG-8 Laurate, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Myristic Acid, Palmitic Acid, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Homosalate, Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Myristic Acid, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: PEG-8 Laurate, Myristic Acid, t-Butyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Phenoxyethanol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Színező anyag. (Piros)

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2