KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   8999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eper.288, Módosítva: 2017. július 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nappali arckrém a bőröregedés kialakulóban lévő látható jelei ellen. A SlowÂge hat: a barázdáktól a ráncokig, a bőrfelszín kisimításától a barna foltokig, az arcon megjelenő párnanyomoktól a teltségvesztésig.

A  Vichy laboratórium azokat a jelenségeket tanulmányozta, amelyek a környezet (uv-sugárzás, környezetszennyezés), az érzelmek (stressz, fáradtság) és az életmód hatására halmozódnak fel. Ez a kutatás vezérelte egy olyan nappali arckrém kifejlesztését, amely a bőröregedés kialakulóban lévő jeleit célozza meg.

A Vichy Laboratórium ebben az új formulában egyesítette a Kínában már 2000 éve használt növény antioxidáns kivonatát, a baicalint a bifidusszal és az ásványi anyagokban gazdag Vichy Termálvízzel. SPF 25 fényvédővel. A bőr azonnal hidratált és védett lehet. Rendszeres használattal napról napra segít gyorsítani a bőrfelszín megújulását. A bőr hidratáló rétege megerősödhet és az arcbőr élettel telibb lehet.

Érzékeny bőrre. Hipoallergén. A szemkörnyék ápolására nem alkalmas! Felvitelkor kerülje a szemkörnyéket!

Kielemeztük a hónap krémjét: Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Ár: 7000 Ft , Eladó: Penguine
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel
Ár: 6500 Ft , Eladó: Penguine
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,Budapest

sophy83

2017. december 6.

Több termékmintát használtam el belőle, így majdnem egy hónapig használtam folyamatosan. Kellemes állagú, könnyen felszívódik, nem lettem tőle pattanásos, pedig némely krémtől ez jellemző nálam. Az illata számomra kellemes, de kicsit talán túlzottan erőteljes. Az legnagyobb negatívuma számomra, hogy szemkörnyékre kenve könnyezett tőle a szemem, picit irritálta.

sophy83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 6.

Amarila

2017. december 4.

Az első néhány napban apró fehér pattanások jelentek meg rajtam (is). Kicsit megrémültem, hogy dobhatom ki ezt a drága krémet! De aztán szerencsére elmúlt és azóta nem fordult elő. Az illata kezdetben kicsit zavart - én sem tartom jól ötletnek egy arckrémet ennyire illatosítani - de néhány nap után már nem éreztem. A krém állaga nagyon könnyű, jól és hamar el lehet kenni. Valóban jó smink alap. Én is kicsit kevésnek találom télen és a száraz panel lakásban. De Vichy Aqualia Thermál krémmel egészítem ki. Az arcomon egyébként nagy változást nem vettem észre pl a ráncok vagy a barna foltok terén. :( Ezért csodaszernek nem mondanám!

Amarila
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 4.

KicsiBogyo

2017. november 20.

Már a 2. flakonnal használom és azt kell, hogy mondjam számomra tökéletes. Nagyon gyorsan beszívódik, nem lesz zsíros a bőröm, az illata pedig fantasztikus. Télen kicsit kevésnek bizonyul, akkor használok mellé hidratáló krémet. Egy flakon nagyon sokáig elég a pumpás kiszerelés miatt :)

KicsiBogyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

plbb

2017. november 6.

Nagyon szeretem, de most télre kicsit több kell a bőrömnek. Nyáron a szemkrémjével együtt tökéletes.

plbb
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

danyadi77

2017. november 4.

Egy 15 ml-s minta vége felé járok. Semmi extra hatást nem figyeltem meg. Nekem tetszik az illata, állagra nekem kevés, kell még hidratáló hozzá..amúgy egy kellemes krém, de nem győzött meg annyira, hogy megvegyem ennyiért a teljes kiszerelést.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 4.

szgabi

2017. november 2.

Mintát próbáltam egy azaz 1 alkalommal és azonnal kicsapta a bőrömet. Reggel felkentem és estére a homlokom közepén és az orrom alatt gazdagabb lettem két gyulladt bumszlival... Mondjuk nem tudom miben reménykedtem, még soha egy Vichy sem volt jó. Na jó, kivéve a Dermablend alapozójukat.
Szóval aki érzékeny a komedogén összetevőkre, az felejtse el.

szgabi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

Szóval aki érzékeny a komedogén összetevőkre, az felejtse el.

dkapli

2017. november 2.

Csak mintát próbáltam ki (gyógyszertárban kaptam másik termék mellé), de egy használat után nagyon sok dudor jelent meg az arcomon. Kértem még egy mintát néhány hét múlva (hátha másik krémtől, vagy a kettő kombinációjától reagáltam rosszul), de megint ugyanaz lett az eredmény sajnos.

dkapli
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 2.

Augmentin

2017. október 29.

Imádom mert azonnal beszívja a bőröm, mert pumpás, és mert isteni az illata. Remek érzés reggel feltenni, frissít felébreszt. Egy perc múlva már lehet is rá sminkelni.
Csak ajánlani tudom.

Augmentin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 29.

Csak ajánlani tudom.

Mona01

2017. október 22.

Erőteljes, zavaró illata van, nem értem, egy arckrémbe miért tesznek ennyi illatot?? Használat után rögtön bizsergett a bőröm, nem tolerálta, majd apró piros kiütések jelentek meg. Alig vártam, hogy lemossam. Még szerencse, hogy mintám volt csak belőle, pénzembe nem került. Nincs jó véleményem erről a márkáról, a gyógyszertárban sem ajánlották. A minőséghez képest jelentősen túl van árazva szerintem.

Mona01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

strauszkinga

2017. október 19.

Most fogyott el, és nagyon szerettem! Könnyen beszívódik, tökéletes sminkalap. Ha arclemosással kezdtem a napot, majd ez a krém következett, szép lett a bőröm. Könnyű a használata a pumpás kiszerelés miatt. A kombinált bőrömre tökéletes megoldás volt. Engem a design is megfogott, szép és letisztult. Biztos, hogy újra fogom venni.

strauszkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside

Alkoholok: Alcohol Denat., Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, t-Butyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Glyceryl Stearate, Synthetic Wax, Stearic Acid, Dicaprylyl Carbonate, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, PEG-8 Laurate, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Myristic Acid, Palmitic Acid, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Homosalate, Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Myristic Acid, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: PEG-8 Laurate, Myristic Acid, t-Butyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Phenoxyethanol

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Színező anyag. (Piros)

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2