KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Vichy

Ár:   8999 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eper.288, Módosítva: 2017. július 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Nappali arckrém a bőröregedés kialakulóban lévő látható jelei ellen. A SlowÂge hat: a barázdáktól a ráncokig, a bőrfelszín kisimításától a barna foltokig, az arcon megjelenő párnanyomoktól a teltségvesztésig.

A  Vichy laboratórium azokat a jelenségeket tanulmányozta, amelyek a környezet (uv-sugárzás, környezetszennyezés), az érzelmek (stressz, fáradtság) és az életmód hatására halmozódnak fel. Ez a kutatás vezérelte egy olyan nappali arckrém kifejlesztését, amely a bőröregedés kialakulóban lévő jeleit célozza meg.

A Vichy Laboratórium ebben az új formulában egyesítette a Kínában már 2000 éve használt növény antioxidáns kivonatát, a baicalint a bifidusszal és az ásványi anyagokban gazdag Vichy Termálvízzel. SPF 25 fényvédővel. A bőr azonnal hidratált és védett lehet. Rendszeres használattal napról napra segít gyorsítani a bőrfelszín megújulását. A bőr hidratáló rétege megerősödhet és az arcbőr élettel telibb lehet.

Érzékeny bőrre. Hipoallergén. A szemkörnyék ápolására nem alkalmas! Felvitelkor kerülje a szemkörnyéket!

Kielemeztük a hónap krémjét: Vichy Slow Âge Arckrém SPF25

Ár: 7000 Ft , Eladó: Penguine
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten személyes átvétel
Ár: 2800 Ft , Eladó: kiralykislany
Állapot: Teljesen újak , Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után posta, vagy foxpost

Mona01

2017. október 22.

Erőteljes, zavaró illata van, nem értem, egy arckrémbe miért tesznek ennyi illatot?? Használat után rögtön bizsergett a bőröm, nem tolerálta, majd apró piros kiütések jelentek meg. Alig vártam, hogy lemossam. Még szerencse, hogy mintám volt csak belőle, pénzembe nem került. Nincs jó véleményem erről a márkáról, a gyógyszertárban sem ajánlották. A minőséghez képest jelentősen túl van árazva szerintem.

Mona01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 22.

strauszkinga

2017. október 19.

Most fogyott el, és nagyon szerettem! Könnyen beszívódik, tökéletes sminkalap. Ha arclemosással kezdtem a napot, majd ez a krém következett, szép lett a bőröm. Könnyű a használata a pumpás kiszerelés miatt. A kombinált bőrömre tökéletes megoldás volt. Engem a design is megfogott, szép és letisztult. Biztos, hogy újra fogom venni.

strauszkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 19.

Augmentin

2017. október 5.

Imádom mert azonnal beszívja a bőröm, mert pumpás, és mert isteni az illata.

Augmentin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 5.

Imádom mert azonnal beszívja a bőröm, mert pumpás, és mert isteni az illata.

salibea

2017. október 2.

Az illata az egyetlen, ami tetszett, ez az egy csillag, amit kapott. Egyébként nagyon csípte a szemem ha véletlenül belekerül vagy a kezemen maradt és beszívódott a krém és megdörzsöltem a szemem, akkor nagyon irritálta. Apró pattanásokkal jelezte a bőröm, hogy ez nem nekem való arckrém. Sajnos az sem nyerte el a tetszésemet, hogy állatkísérletet valamilyen szinten támogat a vichy. A terméket egy termék tesztelésen próbáltam ki.

salibea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

butizs

2017. szeptember 22.

Nagy reményeket fűztem hozzá a fermentált összetevője miatt, de sajnos fel kellett függesztenem a használatát, mert nekem pattanásokat okozott. Az alkohol sem tetszik benne, bár az illatán nem éreztem. Hidratáló hatása átlagos, semmi különöset nem vettem észre a pattanásokon kívül magamon...Szerencsére csak mintám volt belőle.

butizs
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

crazy724

2017. szeptember 19.

Szeretem, hogy pumpás, mert higiénikusabb, mint a tégelyes társai, tetszik, hogy üvegben van, minőségi benyomást kelt. Utálom, hogy túlparfümözött, az illat ugyan kellemes, de engem rettentően zavar, amikor egy arckrém illatosított. A krém könnyű, gyorsan beszívódik, de az én arcbőrömnek, nem elég az a hidratáló hatás, amit nyújtani tud. A szemem nagyon nem szereti, nem kentem soha a szemkörnyékre, mégis csípte a szemem, és könnyeztem tőle.

UP:
a szemem nagyon nem bírja, ráadásul tele lettem ilyen pattanásszerű fehér pöttyökkel.

crazy724
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 19.

UP:

Bog

2017. szeptember 13.

Nem vagyok nagy Vichy rajongó, de amikor megláttam, hogy lehet termékmintát igényelni ebből a kencéből, rögtön igényeltem! És kaptam is kettő 1,5 ml-es mintát, ami majdnem két hétig elég volt!
És bizony már az első használatnál leesett az állam, hogy mennyire szép lesz a bőröm tőle. Egy álom! Nem tudom pontosan megmondani, hogy mit is csinál, de összességében sokkal szebbnek látom magam a tükörben! A finom vonalak mérséklődnek, szemem körüli terület kevésbé látszik fárattnak, az arcom színe is mintha egészségesebb lenne.
Nagyon jól felszívódik, de még is marad egy olyan kellemes réteg az arcon, amitől bársonyos lesz, és kiváló sminkalap! DW-hez tökéletes!
Imádom hogy fényvédős! Ez a legnagyobb pozitívuma, mert utálom a fényvédőket! Ezzel a termékkel azt is kiváltom!
Az illatát pedig én imádom! Nincs érzékeny bőröm, így nekem egyáltalán semmiféle problémát nem okoz, pedig a szemkörnyékre is kenem bátran!
Beszereztem azóta teljes kiszerelésben is, nagyon szeretem! DW alá minden nap használom! Nagyon luxus érzetű csomagolása van! Egy dolgot nem szeretek csak benne, hogy nem látszik át az üvege, így nem tudom mennyi van még benne.

Bog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

fannikacs

2017. szeptember 13.

21 éves bőrömre tökéletes, a homlokomon megjelent apró ráncra csodaszer. Sajnos egy hónapja elfogyott, más terméket használok, és láthatóan rosszabb lett a ránc állapota, holott a termék használata mellett láthatatlanná vált már. VIssza fogok ismét térni rá!

fannikacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Kise

(!)
2017. szeptember 3.

A külső: szép csomagolás, tetszetős a termék. A pumpás adagoló higiénikus használatot tesz lehetővé. Remélem, majd teljesen ki tudom nyerni a krémet.
A belbecs: a krém könnyű, bézses színű. Illata erős, de engem cseppet sem zavar, nem vagyok érzékeny az ilyesmire. Eszméletlen könnyen beszívódik, sminkelni rögtön lehet rá. Az én bőröm kombinált, az orromon tág pórusokkal, amely nyáron zsírosodik, télen viszont kifejezetten száraz részekkel. Más helyeken normál a bőröm. Nos, ez a krém a száraz részekkel nem boldogul túl jól. Biztosra veszem, hogy tavasszal és nyáron elég lesz, mert télre egyébként is nehezebb krémekre váltok. Bőröm tapintása selymesebb, ránctalanító hatására nincs szükségem( a pigmentfoltokra tett hatására még várok...). Összesítve: könnyű használata, jó beszívódó képessége, magas fényvédelme miatt maximumot érdemel.
Update: tavasszal visszatértem hozzá, mert télen nekem kevés volt. Nos, az orrom körüli száraz résszel nem bír, ha alapozót használok, az durván kiemeli, pedig a téli hidratálóm nem tett ilyet. A bőrömbe amúgy extra gyorsan beszívódik, pigmentfoltokra tett hatását nem érzékelem. Kevés hidratáló hatása miatt levonok egy csillagot.
Update2: egész nyáron ezt használtam, és elégedett voltam vele. Dekoltázsomra , arcomra kenve sosem égtem le, működött, elég volt a fényvédő hatása. Valószínűleg ez lesz az állandó nyári krémem.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

CeCeDrake

2017. szeptember 2.

Próbacsomagban vettem, 15 ml 1700 Ft (+3 másik termék).
Kicsit zavar az illata, de nem érdekes, mert a hatása jó. Szép bőrt eredményez rövid időn belül. Nem mondom, hogy lecserélem erre a másik 2 rendszeresen használt krémem, de ilyen picit még veszek.
Kevés alvás után úgy rendbe teszi a képem, hogy csak lesek! Jobban, mint a Nuxe, pedig az is szinte csodát tesz.
Olyan egészséges fényt ad, pici púder és egész nap nincs semmi probléma az arcommal.

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Próbacsomagban vettem, 15 ml 1700 Ft (+3 másik termék).

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Glucoside

Alkoholok: Alcohol Denat., Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, t-Butyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Dimethicone, Glyceryl Stearate, Synthetic Wax, Stearic Acid, Dicaprylyl Carbonate, Stearyl Alcohol, Myristyl Alcohol, Palmitic Acid, Caprylyl Glycol, Cetyl Alcohol
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, PEG-8 Laurate, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Myristic Acid, Palmitic Acid, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol
Fényvédők: Homosalate, Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Dimethicone, Cyclopentasiloxane/ Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Stearyl Alcohol, Triethanolamine, Myristic Acid, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: PEG-8 Laurate, Myristic Acid, t-Butyl Alcohol, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: Sodium Benzoate, Phenoxyethanol

Más néven Ethylhexyl Methoxycinnamate. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-350 nm hullámhosszú) ellen nyújt védelmet. Napfényvédő képessége viszonylag gyenge, önmagában használva nem nyújt kellő védelmet. Viszont nagy stabilitású összetevő, mely megvédi a többi fényvédőt az UV-sugárzás okozta károktól. (Sok fényvédő az UV-sugarak hatására lebomlik, és nem véd többet a fénytől.) Az octocylene viszonylag könnyen beszívódik a bőrbe, és felmerült a gyanú, hogy ott elősegíti a káros szabad gyökök keletkezését. Egy 2010-es kutatás szerint egyre gyakoribb, hogy az octocrylene fény hatására előjövő kontakt dermatitiszt (bőrgyulladást) vált ki különösen gyerekekben és kétoprofénre allergiás felnőttekben. Részletesebb információ a smartskincare-en.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A TruthinAnging szerint az Environmental Working Group és a Cosmetic Safety Database 100%-ban biztonságos összetevőnek minősítette.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Színező anyag. (Piros)

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

A C-vitamin egy formája glükózzal kombinálva. Az összetevő gyártója, a Hayashibara cég szerint miután az ascorbyl glucoside beszívódik a bőrbe, az összetevő C-vitaminná és glükózzá bomlik le, így hatása a tiszta C-vitaminnal szinte egyező. Az összetevő előnye, hogy az ascorbyl glucoside fény és levegő jelenlétében stabilabb, mint a tiszta C-vitamin.

Egy árvacsalánfélék családjába tartozó virágos növénynek, a bajkáli csucsókának a kivonata. Kínában az 50 leggyakrabban használt gyógynövények közé tartozik, melyet több ezer év óta használnak. Antimikrobális, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatása van a bőrre.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2