183 Days by Trend It Up

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. március 27.

Kiszerelés:   3,5 g

A Baby Skin arcpúder fényvisszaverő pigmentekkel optikai szűrőként viselkedik a bőrön és egyenletes kinézetűvé teszi a bőrt. Különösen finom púderes formulája kellemes illatú és enyhén matt hatást kölcsönöz a bőrnek. A bájos púderpamacsnak köszönhetően könnyedén felvihető és eloszlatható a bőrön.

virumiru

2020. január 11.

én nagyon szerettem, jól tartotta a sminket és szépen elterült az arcomon, nem volt poros, feltűnően lepúderezett a fejem de ez a kiszerelés... kevés és kicsi is a legtöbb púderecsethez:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

lia0000

2019. november 29.

399 forintért vettem. Nekem nem vált be sajnos.. Nagyon szemcsés, lisztes hatású lesz a sminkem tőle és nem fed elég szépén. Egy jó púder egységesíti az arcbőrt és picit takar szerintem. Van ilyenem a Catrice márkától, de ezt nem bírtam a Dm-ben hagyni. Sajnos csak 2 csillagot adok rá mert tényleg nagyon kis cuki, de nekem egy nagy nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 29.

Csipetke

2019. november 19.

Édes cuki kis csomagolás nagyon finom illattal. Nagyon jó kis púder szép a végeredmény. A pamacsot nem használom, de azzal együtt tárolom mert az is nagyon cuki. A mérete nekek tetszik, mert belefér a neszeszerembe így mindig velem lehet. És mikor előveszem a munkahelyemen valamelyik kolegina mindig felsikít, hogy milyen kiscukiii :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

pinkyNiki

2019. október 18.

Kellemes illatú púder. Szem alatti fixálásra használom, nekem nagyon bevált. Egyetlen baj vele, hogy kicsi a kiszerelés. Kárpótol a csomagolás ami atom cukira sikeredett. :D (A hozzá tartozó "pamacs"-nak nem sok hasznát lehet venni -_- )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

AkInImOd

2019. augusztus 12.

Akartam valami fixáló púdert, és ezzel a márkával egy idő óta szemeztem a dm-ben... aztán megláttam ezt a kis cukorfalatot és haza kellett vinnem. A világosabb nagyon passzol hozzám színben, jól viselkedik a különböző krémes/folyékony kencéimmel (Revolution alapozó, Pupa BB krém, Maybelline Fit me! korrektor). Az illata közepesen erős, amikor felviszem a pamaccsal, nem érzem, csak ha direkt beleszagolok a tégelybe. Nagyon szépen mattít. Amiatt nem kap csak max pontot, mert azért eltűnik a nap végére a smink fixálóm ellenére is, és a pamacs már picit morzsálódik - de még ez utóbbi is tündéri. :) Ha ez tönkremenne, akkor ecsettel is fel tudom vinni a púdert vékonyabb rétegben (tesztelve).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

jeonxseri

Korcsoport: < 18
2019. július 11.

Elég jó fedésű púder ami ténylegesen mattít,az illata pocit erős de nem zavaró,egy idő után nem érezni. A csomagolás pedig eszméletlen cuki. Alapjàraton nem rossz termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 11.

Guppi

2019. július 11.

A csomagolással megvettek kilóra (megint) 😄
Erős fedèsű púder, ès hiába cuki, annyira picike, hogy ecsettel nehèzkes belefèrni ès felvenni a termèket, a kis masnis pamacs meg nagyon sokat vesz fel egyszerre, szóval nem egyszerű keveset felvinni belőle.
Eddig nem okozott pattanást, annak ellenère, hogy valami brutálisan erős az illata, ami akár kellemes is lehetne, de èmelyítően tömèny, felvitel után mèg sokáig èrezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

A csomagolással megvettek kilóra (megint) 😄

Dettolka

2019. április 25.

A pontozásomban szerepel némi elfogultság a külcsín miatt ezt előre leszögezem. Ennek a cuki kivitelezésnek és annak a masnis csodapamacsnak képtelen voltam ellenállni ^^ Az arcom nem szereti sajnos, ám eddig nálam az összes púder pati és mitesszerképzőnek bizonyult, amit valaha próbáltam.... Ezért csak T-vonalra használom, ott viszont szépen mutat és valamelyest mattít is :) A színével is ki vagyok békülve, szóval összességiben nem bánom, hogy megvettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate