183 Days by Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anetta.filip, az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 8.

Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A mattító szilikagyöngyöknek és a felesleges faggyút magában tartó rizskeményítőnek köszönhetően hosszantartó matt hatásról gondoskodik. Selymes textúrája révén természetes kinézetű, tökéletes bőrszínt biztosít, maszkhatás nélkül.

Ár: 800 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton

little.shana

2020. július 30.

Hirtelen felindulásból, akciósan hoztam el, teszter nem volt, így a szín lutri volt. Nekem kicsit túl barackos, világosabb sárgás alapozóval kell kevernem, hogy pont jó legyen rajtam a színe. Folyós, kellemes textúrája van, fel lehet vékonyan vinni és természetes a megjelenése (lightos fedés, semi-matt finis). Pár óra múlva elkezdett beülni a ráncaimba, szóval nem a legszebb az eltűnése rajtam napközben... ritkán kísérletezek vele, de ha változik a véleményem, update-elek. Összességében nem venném újra, inkább a P2 nude blendet szeretem a kategóriában, ami illatanyagmentes is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

eveartstar

2020. június 27.

Én a matt-troschka cuki különkiadást vettem meg féláron. Ritkán csak alkalmakra szoktam sminkelni magam, így pont elég. Felesleges drága bb-k re vagy alapozókra költenem a pénzt, ráadásul a bőröm szép egyenletes, itt ott pici maradvány foltokkal. Ja igen a különkiadásnak is teljesen ugyanez az összetétele! A bőröm érzékeny így a szemem alatt hidratálni szoktam mielőtt felkenem, hogy ne üsse ki. Ez a cucc tényleg csak egységesítésre való, komolyabb fedést ne várjon tőle senki. Elég folyós, így az ember hajlamos vastagabban felkenni kézzel, ezért inkább ecsettel vittem fel a kézfejemről vékony rétegben, így nem ül bele annyira a pórusokba, a tetejére mehet a púder.
Vastagabban könnyen cakey lesz, és nagyon pórusos bőrre se használjátok.
Az összetétele majdnem megegyezik a TREND IT UP INSTA READY OIL FREE MAKE-UP-pal, csak abban több a szilikon.
A 4-es értékelés annak szól, hogy a célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 27.

Vastagabban könnyen cakey lesz, és nagyon pórusos bőrre se használjátok.
A 4-es értékelés annak szól, hogy a célnak megfelel.

cslizi

2020. március 11.

Jó az illata, szépen fed, a színárnyalata is pont megfelel. Imádom! Újra vevős 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 11.

Csipetke

2020. január 17.

Nagyon szép ez az alapozó. Szép enyhe fedése van. Természetes nem túl sok de nem is kevés, amit nekem kell azt elfed és nem maszkos. Szépen tudom rádolgozni a púdert és a bronzosítót is. A csomagolása is tetszik abszolút neszeszer barát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

virumiru

2020. január 11.

szerintem használható:) szép "no makeup makeup" alapozást lehet vele elérni, és a revolution bake and blot púderével nagyon tartós és matt maradt (fura, mert minden más alapozómmal használhatatlan ez a púder:D). ja amúgy púder nélkül abszolút nem matt, egy egészséges fénye van azért. már a második tubussal használom el, és hihetetlen de legutóbb már 400 forintért hoztam el!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Malachite

2019. október 25.

Update: Elmúlt a lelkesedésem. Nem rossz persze, még mindig szép, de sok fixálást igényel, kicsit vastagnak érzem más, vizesebb alapozókhoz képest ,és bevallottam aokat preferálom. 3 csillag.

Ohlala, micsoda filléres finomság!

Hétvégi, szaladgálós, ócó alapozót kerestem a DM-ben téblábolva, a 183 picike standja pedig a jó marketing hatására mindig odacsábít. Viszonylag jó vagyok abban, hogy textúra alapján tudjam, működni fog-e nálam egy alapozó vagy sem, így nagy reményekkel tipegtem a kassza felé. Az az igazság, hogy gyönyörű ez a formula. Gyenge-közepes, de szépen építhető fedés, selymes, szilikonos állag ( amit az én bőröm simán elbír szerencsére), fényvédő felett sem mocorog, lágy, bőrfényű a finishe, és ami a leginkább meglepett: valóban mattít! Amint bejön a meleg, sajnos dobja le magáról a bőröm a hidratáló termékeket, a homlokom pedig fénylik mint a Salamon töke, de ezzel döbbenetes módon szinte teljesen normál marad! Egy nagy hibája van: elég rendesen oxidálódik, szóval ha valaki adna neki egy esélyt, ezzel mindenképpen számoljon. Engem nem zavar, mert közelít az eredeti színemhez, és egy kis bronzosítóval minden megoldható.

Megdöbbentem, és azt hiszem betárazok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Ohlala, micsoda filléres finomság!

Megdöbbentem, és azt hiszem betárazok.

Kispanda

2019. szeptember 7.

Kevés árnyalat van belőle, szerencsére a 010 pont jó, a primerrel egész szép hatást ad. Nem mattít, viszont természetes no makeup hatást ad, bár picit sok a bőrömnek. Zsíros bőrre nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Sheila

2019. augusztus 14.

Bocs, jöttem lepontozni. Először is: nem matt, max ha lepúderezem. Kettő: fedése 0. Három: első használat után pattanásokat okozott, de félretettem, hátha nem attól volt. Kb fél éve nem jelent meg az arcomon egyetlen kósza pattanás sem, gondoltam előveszem újra. Második használat, estére 2 pattanás. Kuka, izomból, lendületből, lelkifurdalás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

lenochka

2019. augusztus 6.

Teljes mértékben megfelel az elvárásaimnak! A 010 tökéletes árnyalat a hófehér bőrömnek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

jeonxseri

Korcsoport: < 18
2019. július 11.

A tesókájával együtt vettem meg, elég cuki csomagolása van neki is, jól fed és nem emeli ki nagyon a szàraz részeket, tartossága közepes. Az illata elvíselhető, egy picit túl folyékony nekem de ez nem befolyásolja a véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.