183 Days by Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: anetta.filip, az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 8.

Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A mattító szilikagyöngyöknek és a felesleges faggyút magában tartó rizskeményítőnek köszönhetően hosszantartó matt hatásról gondoskodik. Selymes textúrája révén természetes kinézetű, tökéletes bőrszínt biztosít, maszkhatás nélkül.

Ár: 800 Ft. , Eladó: CanadaFan
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen, postai úton
500 Ft - 183 Days of Trend it Up Baby Skin alapozó
Ár: 500 Ft , Eladó: Csokiskeksz
Állapot: teljesen új, Helyszín: Budapest, fizetés: Átvehető a Kálvin téren, Fővám téren, vagy Foxpost is megoldható.
Malachite

2019. október 25.

Update: Elmúlt a lelkesedésem. Nem rossz persze, még mindig szép, de sok fixálást igényel, kicsit vastagnak érzem más, vizesebb alapozókhoz képest ,és bevallottam aokat preferálom. 3 csillag.

Ohlala, micsoda filléres finomság!

Hétvégi, szaladgálós, ócó alapozót kerestem a DM-ben téblábolva, a 183 picike standja pedig a jó marketing hatására mindig odacsábít. Viszonylag jó vagyok abban, hogy textúra alapján tudjam, működni fog-e nálam egy alapozó vagy sem, így nagy reményekkel tipegtem a kassza felé. Az az igazság, hogy gyönyörű ez a formula. Gyenge-közepes, de szépen építhető fedés, selymes, szilikonos állag ( amit az én bőröm simán elbír szerencsére), fényvédő felett sem mocorog, lágy, bőrfényű a finishe, és ami a leginkább meglepett: valóban mattít! Amint bejön a meleg, sajnos dobja le magáról a bőröm a hidratáló termékeket, a homlokom pedig fénylik mint a Salamon töke, de ezzel döbbenetes módon szinte teljesen normál marad! Egy nagy hibája van: elég rendesen oxidálódik, szóval ha valaki adna neki egy esélyt, ezzel mindenképpen számoljon. Engem nem zavar, mert közelít az eredeti színemhez, és egy kis bronzosítóval minden megoldható.

Megdöbbentem, és azt hiszem betárazok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 25.

Ohlala, micsoda filléres finomság!

Megdöbbentem, és azt hiszem betárazok.

Kispanda

2019. szeptember 7.

Kevés árnyalat van belőle, szerencsére a 010 pont jó, a primerrel egész szép hatást ad. Nem mattít, viszont természetes no makeup hatást ad, bár picit sok a bőrömnek. Zsíros bőrre nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Sheila

2019. augusztus 14.

Bocs, jöttem lepontozni. Először is: nem matt, max ha lepúderezem. Kettő: fedése 0. Három: első használat után pattanásokat okozott, de félretettem, hátha nem attól volt. Kb fél éve nem jelent meg az arcomon egyetlen kósza pattanás sem, gondoltam előveszem újra. Második használat, estére 2 pattanás. Kuka, izomból, lendületből, lelkifurdalás nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

lenochka

2019. augusztus 6.

Teljes mértékben megfelel az elvárásaimnak! A 010 tökéletes árnyalat a hófehér bőrömnek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

jeonxseri

Korcsoport: < 18
2019. július 11.

A tesókájával együtt vettem meg, elég cuki csomagolása van neki is, jól fed és nem emeli ki nagyon a szàraz részeket, tartossága közepes. Az illata elvíselhető, egy picit túl folyékony nekem de ez nem befolyásolja a véleményem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 11.

kissdzs

2019. május 31.

Nálam nagyon bevált! A textúrája nagyon könnyű, és tényleg nincs utána maszk hatás. A színválaszték nem túl nagy belőle, emiatt picit tartottam is hogy esetleg nem passzol majd, de nagyon szépen beleolvad a saját bőrszínembe és természetes hatású. A fedése közepes, de nem is szerettem volna többet ennél. Nekem az illata egyáltalán nem tűnt erősnek és zavarónak. Nem mellesleg a csomagolása is nagyon cuki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

off06

2019. április 5.

Nekem tetszik, szépen egységesíti a bőrképet, tényleg mattít, viszont az illata nagyon erős! Egy idő után elmúlik ugyan, de azért durva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.