Best of Beauty 2019

183 Days by Trend It Up

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2018. szeptember 29.

Intenzív fekete színű szempillaspirál, mely ideális az alsó pillasorra, hisz vékony sörtéinek köszönhetően minden rövidebb pillát elér.

sprefectesse

2019. június 16.

Az akciós kosárból mentettem (szó szerint: az összes társa ki volt már nyitva / próbálva, meg úgy teljes hosszában összekenve, amit a világ taplóságának tartok), és nagyon megszerettem. A felső pillákon szép, természetes végeredményt ad, de igazán az alsó soron villant, mert tényleg nagyon szépen közel lehet vele férkőzni a tövükhöz, és nem is maszatol, úgyhogy baromi jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

Hplusz

2019. május 14.

Én is mint a többiek a feje miatt vettem meg, de én a felső pillákra használom. Az alsókat ritkán festem. Hosszúak a pilláim de nem dúsak. Nekem ez nagyon bevállt, szépek lesznek tőle a pilláim, minden apró szálat befest, nekem nagyon tetszik. És a csomagolása is. Tetszik hogy a festék mennyiségét tudom növelni ha kell, elég a tubust megnyomni. Kb. 600-700 ft volt akciósan a dm-ben. Ha elfogy megnézem a többi spirálokat is közelebbről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

bernadettu

2018. október 23.

Ez tetszett meg leginkább ettől az új márkától, mivel mindig bajban vagyok az alsó pillákkal. Kicsit összetapasztja a pilllákat de nem ragadnak össze a felső szempillákkal ha összecsukom a szemem. A felső pillákra is jó, bár értelemszerűen a hatása nem túl drámai.
Nagyon tetszik a tubusos kiszerelés bár a kupakja nem teljesen lapos, így magában nem áll meg, még nem tudom, hogyan érdemes tárolni egy ilyet, én most a KM-es neszeszeremben tartom. A tubus maga elég kemény, így nem kell attól tartani, hogy összenyomódik pl. a neszeszerben, Dm honlapján van róla egy bemutatófüzet, amiben minden új spirál sörtéjét megmutatják. Ennek nagyon apró, ami elsőre szokatlan volt, de pont ez a lényege.
Délben kentem fel és este 8-kor is még ugyanúgy nézett ki, nem pergett.
A szememet sem irritálta.
Eddig nagyon tetszik, az egyetlen problémám, hogy itt precízebbnek kell lenni,mint egy nagyobb kefével.És a bal szememen ez nem mindig sikerül

Azóta én is észrevettem, hogy könnyen maszatolódik, annyira nem zavaró, de így már nem max. pontos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Délben kentem fel és este 8-kor is még ugyanúgy nézett ki, nem pergett.
A szememet sem irritálta.

Parapluie

2018. október 4.

Èn is a kis kefèje miatt vettem meg. Nem rossz, szépen befedi a pillákat, megtartja a szempillagöndörítővel elèrt eredményt, viszont picit maszatolódik a nap végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 4.

jituszka

2018. október 1.

Direkt a kis keféje miatt vettem meg, nekem hosszú szempilláim vannak, és ezzel könnyebb dolgozni. Teljesen jól használhatók, de összetapasztja a pillákat, ezért utána kell korrigálnom egy másik kefével. Tetszik, hogy tubusos a kiszerelése, még elválik, hogy mennyi idő alatt sűrűsödik be. Nem rossz, de nem is csodaszer, ár/érték arányban megfelelő, ill. egy próbát megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 1.

Hidratálók: Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!