183 Days by Trend It Up

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: dmmagyarorszag, Módosítva: 2018. október 4.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Mattító hatású színkorrekciós primer matcha tea kivonattal és kaolinnal. Elrejti a pórusokat és minimalizálja a pirosságot. Vegán termék.

Ár: 800 + posta vagy foxi , Eladó: kencecica
Állapot: 1x kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Előre utalással posta vagy foxi
kissdzs

2019. május 31.

Az első primerem amit, mai napig használok is. A pórusaimat szépen elrejti és nagyon jól mattít. Nagyon sajnálom, hogy csak időszakos termék volt, szívesen újravettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 31.

random

2019. április 10.

az illatával nem vagyok túlságosan kibékülve... de az legalább hamar elillan, és a hatása jó. amikor felkenem és eldolgozom, önmagában használva szépen lemattít (fényvédő után már nem igazán... de hozzáteszem, a jelenlegi 50 pluszos fényvédőm csak a púder mattítja le), és hagy egy iciripicirit tapadós felületet maga után, amin szépen terül az alapozó, de "megfogja", és a pirosságot is egész jól ellensúlyozza, na nem a pattikét, ahhoz kevés, de úgy általában (én nagyon könnyen kipirulok... na pl erre jó). az alapozóm eleve mattító, szóval ez nem annyira hosszabbítja meg a matt finisht, de azért egy kicsit mégis. a pórusaimat nekem viszont abszolút nem minimalizálja - legalábbis nem szemmel láthatóan... szóval na. olyan felemás. ráadásul már nincs is az állványokon.

próbáltam alapozóba keverve is árnyalatmódosítóként - na hát ha nem kell sok módosítás, akkor jó (nekem olyan a színem, hogy ha egy alapozó színmélységben jó, de altónusban nem, akkor a nyakam zöldnek tűnik az alapozó narancsos-pinkes árnyalata mellett...) de így meg nem elég pigmentált, kicsit több kell belőle, amitől meg áttetszőbb lesz a fedés. de az alapozóm attól még építhető marad, szóval egy kis pluszmunkával a legtöbb semleges-sárgás árnyalatot "idomíthatom" a bőrömhöz. ez úgy egy fél csillag plusz ennek a terméknek, de attól még vannak erre jobbak is (pl. egy kicsivel pigmentáltabb zöld korrektor)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 10.

LadySayuri

2019. február 21.

A német DM oldalon láttam meg először, minden alkalommal árgus szemekkel figyeltem az itthoni üzletekben és VÉGRE, tegnap meg tudtam venni. Könnyű, krémes állaga van ennek a smink alapnak. Photoshop hatást senki ne várjon tőle, de szépen kb felére csökkenti a kitágult pórusok látványát, jól sminkelhető egységes bőrfelszínt alkot. Először éjszakára próbáltam ki, önmagában, esti sminklemosást követően, hogy lássam mennyire fényesedik ki a bőröm a krém alatt éjszaka, de semmi ilyet nem tapasztaltam, nincs gyengébb primereknél tapasztalható szilikonos - olajos érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Aspergillus/Camellia Sinensis Leaf Extract Ferment Filtrate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kaolin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.