3 Concept Eyes

Ár:   $17   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2015. szeptember 8.

Ár:   $17
Kiszerelés:   1g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Magasan pigmentált, matt finisű ajakrúzs

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

XiaMengTing

2015. október 5.

A képen látható Rum árnyalat van meg, gyönyörű a színe, pigmentált és tényleg matt finisű. Igazából a textúrája sokkal jobban tetszik, mint a 3CE matt finisű rúzsának, nem gyűlik össze a redőkben és nagyon tartós. Még az evést is jól bírta. Egy idő után (kb. 5-6 óra után) elkezdett lekopni a szám belső részénél, úgyhogy néha azért érdemes ránézni, de szerintem ez teljesen vállalható. Nem használtam alá ajakápolót, a számat mégsem szárította. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

Ceresin 0 0