Best of Beauty 2019

ACM

Ár:   6275 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nta2, Módosítva: 2015. november 11.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Duolys Hyal szérum kifejezetten a bőr öregedésének felszíni tüneteinek megelőzésére lett kifejlesztve (vonalak, ráncok és barna foltok). A Duolys Hyal szérum ötvözi a nagy dózisú C-vitamin, E vitamin és hidratáló hatóanyagok bőrre gyakorolt védő és regeneráló hatásait. Az 5 %-os C-vitamin por formájában található az adagolóban, a készülék légmentes és fénybiztos kialakítása garantálja az összes aktív összetevő maximális megóvását a káros folyamatoktól. A C-vitamin erőteljes antioxidáns hatása semlegesíti a káros oxidatív szabad gyököket, segíti a kollagén szintézisét a bőrben és segíti a feszes bőrfelszín kialakítását.

mujerconfused

2017. július 22.

Féláron leakciózva vettem és ez a legjobb szérum, amit eddig próbáltam. A bőröm láthatóan szebb és egységesebb lett tőle, ráncokkal még nem nagyon kellett küzdenie, de észrevehetően feszesít. Szerencsére semmilyen irritációt nekem nem okozott, gyorsan és maradvány nélkül felszívódik, sminkelni probléma nélkül lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

turbolya

2016. július 7.

Ami belül van, csodás, imádja a bőröm, tökéletesen hozza a szérumérzetet, tényleg olyan, mintha kapna egy nagy löket jót a bőröd. AmiBEN van, az viszont idegesítő. Szuper, hogy levegőmentes a tubus, de a kupakja szörnyen vacak, nagyon nehéz pontosan visszailleszteni és utána levenni is. Még csak második hete használtam (azaz igen kevés fogyott még belőle), amikor egy ilyen erőlködős levételnél az egész fej része a kezemben maradt, a flakon teljes tartalma kiömlött. Roppant bosszús voltam, a padlóápolást jóval olcsóbban is meg lehet úszni. Rendeltem egy újat (mert annyira jó), viszont utálom, hogy ezt tette velem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 7.

Széncinke

2016. február 1.

UPDATE: odaadtam anyukámnak. Ő 60 éves lesz idén, ráncai szinte nincsenek, kicsit megereszkedett a bőre, illetve pigmentfoltjai vannak. A szérum vége fele mondta, hogy halványultak a foltjai, egységesebb lett a bőrképe, és feszesebb lett a bőre, főleg a szeme körül.

Szerintem jó időben elkezdeni az anti-aginget, akciósan vettem ezt a szérumot. A csomagolása nagyon praktikus, védi a fénytől a terméket, és a csőr miatt minimalizálja a levegővel való érintkezést. Az állaga folyékony, nagyon könnyen eloszlatható, nulla zsíros érzettel, és gyorsan szívódik be. Sajnálom, hogy illatos, arcra nem szükséges. A hatása puha, élettel teli bőr. Egy hét használat után viszont tele lettem ragyákkal, dudorokkal, olyanokkal, amikkel nagyon-nagyon rég találkoztam csak, és az orcáimat sem kímélték, ahol még tinikoromban sem nőttek. Mivel nem vezettem be ezen kívül semmi újat, erre gyanakszom, főleg, hogy 3 "mindenmentes" nap, és még 2 nap Uriage K18 krémezős nap után helyrejött a bőröm. (Bár, mostanában többet eszek nem túl egészséges dolgokat, de...fura az egybeesés).
Míg ki nem derítem, mi okozhatta pontosan a ragyákat, addig 4 csillagot adok neki. Nem akarom jobban lehúzni, mert tényleg van benne hatóanyag, nem egy "mű" szérum. Félve, de megpróbálom még letesztelni, hogy biztos legyek benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Bobebaba98

2015. december 7.

Nagyon kellemes a használata és az illata is nagyon finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

Nagyon kellemes a használata és az illata is nagyon finom.

timilla

2015. november 16.

Patikus hívta fel a figyelmemet erre az új márkára, és a dermaonline-on pont a kétféle C-vitaminos szérumuk féláron volt, hát persze, hogy meg kellett rendelnem őket. Ezt nyitottam ki először: a C-vitamin porral való összerázás után egy elég folyékony, enyhén sárgás emulziót kapunk, aminek kellemes, enyhe illata van. Jól eloszlatható, azonnal beszívja a bőröm, nem fénylik, nem csúszik, szép matt az arcom utána. A nyakamon picit csípte a bőrt, ott sokkal érzékenyebb, mint az arcomon, de más kellemetlenséget nem tapasztaltam. Egy hete használom, nem üt ki, nem irritál, csak szépít. :) Hidratálót kenek fölé reggelente, jól lehet sminkelni erre a kombóra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocotrienols, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid, Panthenol, Tocotrienols, Tocopherol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Az E vitamin egy formája, melyet hatásos és stabil antioxidánsnak tartanak. Több 2010-s kutatás szerint a tocotrienols a bőrön használva segít a nap okozta pigmentfoltok megelőzésében, védi a bőrt az UVB sugaraktól, hatásos gyulladáscsökkentő és antioxidáns. Érdekes módon szájon át bevéve kevésbé hatékony, mint az E vitamin egyéb formái. (forrás: cosmeticscop)

Ecocert által is jóváhagyott természetesnek számító összetevő, aminek hivatalos funkciója emulgeálószer. Ezen túlmenően az összetevő képes a formulában lévő tartósítószerek hatását erősíteni.  (forrás)

Felületi hártya képző anyag.

Az afrikai olajpálmából kivont természetes, növényi olaj. Bőrpuhító (emollient) és némi antioxidáns hatása is van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!