Aden Cosmetics

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogyo28, Módosítva: 2011. november 8.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes

Tökéletes fedőképességet, selymes, természetes hatást biztosító alapozó. Eltünteti a bőr kisebb hibáit. Minden bőrtípusra ajánlott, használata egyszerű és gyors.

Tindelou

2018. július 28.

Ezt a terméket kifejezetten szerettem, nekem egy sötét színben volt meg, és utosó cseppig kiszedtem ecsettel, konturozásra használtam és szuperul bevált. Tartós volt, jól eldolhozható, jól fed, és nagyon olcsó. Hogy újra veszem- e, lehetséges, ha már elhasználtam a meglévőket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

Babux

2016. május 15.

Ami először eszembe jut a termékről ha rágondolok az az illata. Akarom mondani szaga, mert irdatlan büdös. A bőrömön nehéz érzést keltett, beleült minden apró kis zugba. Maszálódik, kellemetlen érzés. A fedése nem lenne rossz, de a szaga és az állaga borzalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

Londa

2016. április 7.

Sokkal tobbet vartam volna ettol a termektol. A fedese szamomra maszkszeru lett es fokent az allamnal, orrimnal es homlokomnal olyannyira kiszaritotta a borom , hogy az szinte "pikkelyesnek" volt mondhato. A csalodas nagy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

viktoriacsoke

2014. március 23.

Korrektor ként használom, a fedése nem valami magas de viszont tartós, kisebb bórhibákra nem olyan rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 23.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Bár nem alapozóként, hanem korrektorként használom, de arra tökéletesen megfelel. Nagyon szépen eltünteti mind a piros foltokat az arcomon, mind a szemem alatti karikákat, nem kopik le, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Akane

2013. február 16.

Nemrég vettem és teljesen elégedett vagyok fele, pont annyire fed amennyire kell, és nekem jó, mert úgy sem szárad ki az arcom a nap végére, ha nem krémezek alá. A legvilágosabb árnyalatom van, és tökéletesen passzol. :) Talán az illata kicsit erős, de pár perc alatt elmegy, ha felkente az ember. :) Nekem nap végéig tart, tuti újraveszem, mert a stiftes megoldás is külön tetszik benne. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

Ad-Namah

2012. május 13.

hajógyári hercegnő:

Itt van az üzletek listája, remélem segíthettem vele :)

Pár évvel ezelőtt ajándékba kaptam, de nem voltam megelégedve vele. Az amúgy is zsírosodó bőrömet teljesen zsírossá tette, és nem nagyon tetszett a stiftes megoldás sem: hol túl sok jött le belőle, hol kevés. A végén csíkos lett az arcom, és azt hiszem az lett a vége, hogy vagy elajándékoztam, vagy kidobtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

hajógyári hercegnő:

Itt van az üzletek listája, remélem segíthettem vele :)

Montelino

2011. november 29.

Régen vettem ilyet, de pár használat után kidobtam. Nagyon zsírosodott tőle az arcom és felkenve nem volt természetes hatása, inkább kissé maszkos. Ennél az alapozónál éreztem nagyon h. van valami a bőrömön, a legtöbb alapozónál nincs ilyen érzésem. Persze olcsó, de kevés pénzért sem venném meg újra. Talán ha valakinek rettentően száraz a bőre, annak bejön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 29.

szKrissy

2011. november 8.

Majdnem, hogy 100%-osan meg vagyok vele elégedve, bár a nagyon meleg nyári napokon nem a legjobb választás, mert pattanásokat okoz(hat) és könnyen "lefolyik" az arcról. De az árát nagyon megéri. Én kb 16 éves koromban vettem meg az első ilyen alapozómat, és azóta is vettem már jó párat, szinte mindig van itthon ilyen alapozó "tartalékban". Télen amúgy is nagyon jó választás, mivel nem hagyja az arcot kiszáradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 8.

Hidratálók: Cyclomethicone

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.