Aden Cosmetics

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gracecelestil, az összetevőket feltöltötte: mflora, Módosítva: 2017. április 3.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online

Lágy, fénytelen alapozókrém, mely könnyedén felvihető és természetes megjelenést biztosít bőrének. Az arcszín egész napon át friss és üde marad. Hippoallergén.

Anna0604

2016. június 17.

Többször újravettem. A legvilágosabb árnyalat tökéletesen passzolt a bőrszínemhez. Elég vizes állaga van, enyhe a fedése. Kevés bőrhibával rendelkező lányoknak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 17.

Babux

2016. május 15.

Olyan mintha semmi nem lenne az arcomon, de ezt nem a pozitívumok közé sorolnám. Nem fed, olyan mintha nem lenne rajtam semmi. Pedig a szinek tökéletesek lennének, pontosan olyat találtam mint amilyen a bőröm. Annyi pozitívuma van, hogy nagyon matt hatást ad, viszont azonnal el kell dolgozni különben kb. 10mp után ez lehetetlen. Olcsó és gagyi. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

panka31

Korcsoport: >54
2015. november 14.

Nekem a 02-es van meg, a színe tökéletes, a fedése viszont olyan, mint egy BB krém. Sajnos azonban száradás után olyan lesz az arcom, mintha belenyomtam volna a lisztes dobozba. Mintha 2 kg por lepte volna be az arcom. Beleül a ráncokba is és jól felnagyítja őket. Én csak nagyon zsíros bőrűeknek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 14.

hreni

2015. április 19.

Én is inkább egy színezett hidratálóhoz hasonlítanám. Akinek nincsen bőrhibája vagy kevés és el tudja fedni korrektorral annak ajánlom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

szaszu05

2014. június 14.

Elég szépen fed és nagy színválasztékban kapható. Előtte próbáltam jóval drágábbakat is, de néhány éve csak ezt veszem. Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 14.

Bendőke

2013. december 17.

Véletlenül láttam meg a fodrászcikkesnél, előzőleg olvastam a rossz véleményeket, de azért ki kellett hogy próbáljam, nekem nagyon problémás a bőröm, zsíros, olajos néhol hámló foltokkal. Az alapozó a rossz vélemények ellenére kellemes csalódás, jól fedett és ami a fő matt arcbőrt kaptam végeredménynek. Viszonylag tartós is volt. Némelyik drogériás alapozó ennyit sem tud. Én most ezt használom, mert remekül bevált és ami a lényeg hogy a színek nagyon jók belőle, mert nincs hófehérke bőröm. Úgyhogy nálam nagyon jól teljesít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 17.

Nci

2013. október 14.

Ennél még egy színezett hidratáló többet tud!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 14.

Ennél még egy színezett hidratáló többet tud!

Bucanka

2013. augusztus 30.

Nagyon rossz. Alsókategóra alja...ragyás leszel tőle, és lefolyik...vegyél drágábbat, nem éri meg!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

picinetti

2013. május 1.

Nagyon gyenge a fedése,színezett hidratálóhoz tudnám hasonlítani. Színválasztéka is pocsék.. sárgás... Elüt a bőrtől. Kombinált ill. zsíros bőrön abszolút használhatatlan,mivel nagyon hamar átfényesedik...esetleg púderrel kiegészítve,de akkor már mind1 ha egy rendesen fedő alapozót vesz az ember.. Kicsit drágállom is,hiszen csak 15 ml-es és 1000Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

Rony

2013. január 11.

Ami azt illeti, nem éri meg az árát.
15 ml 1250 Ft. 2 óra alatt teljesen átfénylett az arcom.
Fedése a gyenge és a közepes közt mozog.
2 csillag azért, mert ennyi negatívum mellett, pozitív csalódás is ért: nem foltosodik, nem maszkosodik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Ami azt illeti, nem éri meg az árát.
15 ml 1250 Ft. 2 óra alatt teljesen átfénylett az arcom.
Fedése a gyenge és a közepes közt mozog.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Collagen, Urea
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0