Aden Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2021. február 26.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Egyéb

Természetes hatású, fehér körmöket varázsol, eltûnteti a sárga foltokat. Nedvesítsük be a ceruza hegyét, majd a körmünk hossza alatti részt emeljük ki vele. Gyorsan készíthetünk vele francia körmöket.

Katie

2015. október 5.

Volt ilyenem régebben, de nem igazán sikerült rájönnöm, hogyan működik, és elég borzalmas lett a végeredmény, de talán csak rosszul használtam. Viszont egyébként is gyorsan lekopott, és a színe se tetszett, nem lehet vele egyenletesen színezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 5.

Emulgeálószerek: Ceteareth-25
Tisztítószerek: Ceteareth-25