Aden Cosmetics

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ad-Namah, Módosítva: 2012. május 29.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes

Selymesen puha pirosító és bronzosító púder, mely tökéletesen fed és elrejti a bőr apró hibáit. Elegáns csomagolás praktikus ecsettel, amely lehetővé teszi a könnyű és pontos felvitelt.

Kiszerelés: 5 g

Csucsi08

2016. március 3.

Többszöri használat után: A pigmentáltsága rendben van. A matt pirosítókhoz vagyok szokva, de nem vészes a csillogása. Viszont nekem porzik. Legalábbis az AVON-os és Essence-s pirosítóimhoz képest. Ettől függetlenül rendben van.

Még csak most vásároltam meg, de eddig tetszik. Szépen pigmentált, nekem a 8-as van meg. Az ecsete nem túl puha, illetve elég kicsi is. Én púderecsettel szoktam a pirosítókat jól eloszlatni, így inkább azt használom hozzá. Még tesztelés alatt van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

mnikc

2015. január 29.

Nagyon erősen pigmentált tartós kis pirosító :) nekem a 09 es már már bronzosító mégis kicsit burgundi árnyalat van meg és imádom :) a realtechniques pirosító esetemmel használva nagyon szép természetes hatás tudok elérni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 29.

svivko

2013. február 5.

Először is felhívnám KM-es társaim figyelmét a rúzs és púder oldalán levő valentin napi Aden akcióra 1 szemhéjpúderhez + 1 pirosító ajándék (február 28-ig!); http://www.ruzsespuder.hu/aden_valentin_napi_akcio.html
Én is így jutottam hozzá a termékekhez.

Ez is egy ajándék volt szemhéjpúder mellé. A színt én választottam, a 10-est, és jól benéztem, de azért annyira mégse. :D
A lényeg, hogy az oldalon a képen teljesen olyan színe volt, mint a lilás rózsaszínes Bobbi Brown Desert Rose-nak, de a való életben természetesen egyáltalán nem olyan a színe.
Hanem már-már neon rózsaszín. Így nem kicsit voltam elszörnyedve tőle. De a kezdeti csalódás kellemes meglepetésbe lépett át használat közben. A termék, bár szuper pigmentált kézfejen kipróbálva, ecsettel gyönyörűen adagolható. Értem ezt arra, hogy egy apró ecsetnyomással elegendő, szépen eldolgozható mennyiséget ehetünk fel. Nem kell aggódni, hogy már az első kenésnél elontjuk, vagy foltos lesz az első ecsetvonás helyén.
Üde babaarcot lehet vele készíteni, az eredményt a Bourjois Rose Frissonhoz, vagy az Astor VIP Tone-hoz (Coral) tudnám hasonlítani.
Arcon teljesen matt, bár a dobozában apró csillámokat lehet benne felfedezni.
Gyenge pontja, hogy porzik, de ez teljesen jól kivédhető visszafogottabb ecsetmártogatásokkal. :)
Csomagolása teljesen lényegtelen jelen helyzetben, annyi biztos, hogy az, hogy az egész teljesen átlátszó, remek ötlet volt, így mindig látjuk a színt, illetve, hogy merre keressük. Ecsetéről inkább nem szólnék, természetesen csak nagy vészhelyzetekben alkalmazandó.
Eredeti ára 990, és azt kell mondjam (bár én ajándékba kaptam), hogy ajándék ennyi pénzért. :)
Tartósságról ha majd használtam egy ideje.
Szerintem nagyszerű termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Én is így jutottam hozzá a termékekhez.

Arcon teljesen matt, bár a dobozában apró csillámokat lehet benne felfedezni.
Tartósságról ha majd használtam egy ideje.
Szerintem nagyszerű termék.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.