Aden Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2012. augusztus 19.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes

Sephira

2012. november 18.

Nekem is rózsaszín van meg, 2 is, szép színe van, intenzív, nem ilyen hideg hanem melegebb kicsit aranylóan rózsaszín árnyalat. Mivel porzik ezért vonok le 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

Olív

2012. november 13.

Nagyon szeretem, azt hiszem, anno a Betly-ből rendeltem. A rózsaszínes árnyalata van meg nekem, sajnálom, hogy már régóta nem látom sehol..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 13.

Sephira

2012. április 10.

Van egy rossz hírem sajnos ezt már kivonták jó ideje. :( Utolsó darabot szereztem meg valahol, kínai piacon. Nekem rózsaszínes van, szép intenzív és csillogós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 10.

zsoofka

2012. április 10.

Én imásom, de ajándékba kaptam, és nem tudom hol lehet kapni. Ha elfogy mindenképpen szeretnék egyet beszerezni.

Széncinke

2012. április 10.

Nekem türkiz színűben van meg. Jó erős , finoman csillogós színe van, könnyű eldolgozni és tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 10.

Hidratálók: Dimethiconol

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.