Aden Cosmetics

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogyo28, az összetevőket feltöltötte: kriszti.07, Módosítva: 2013. december 23.

Kiszerelés:   4,5 ml
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes

Kiszerelés: 4,5 ml

mlexa

2019. november 6.

Hú, nem is tudom hányszor vettem újra régen, amikor minden áldott nap tushúzással indult a reggelem. :) Akkor nem vágytam csúcsszuper termékekre, ez is tökéletesen elég volt. Tartós volt, viszont a cicafarok rész mindig hamar lekopott. De a többi részen nap végéig kitartott. Elég sokáig használható, legalább fél évig nekem elég volt majdnem mindennapos használat mellett is. Én ezzel sem tudtam vékony tusvonalat húzni, de régen nem is akartam :D Újra már biztosan nem veszem többet, kinőttem a vastag tusvonalas időszakomból :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

gabriella2121

2019. október 12.

Hát, hol is kezdjem. "Véletlen" rendeltem meg, mert szükségem volt egy tusra és épp le volt akciózva. 1 éve vettem kb. Jó volt, egészen a tegnapi napig. Ugyanis a sminkjeim szelektálása közben került a kezembe és kipróbáltam, milyen. Ha hiszitek, ha nem szürkén és vizesen fog. Nem is értem. Oké csodát nem vártam, de azért ezt sem. Összerázva sem segít rajta semmit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 12.

MEVivi

2019. április 14.

Évek óta használom. Szeretem, nekem tartós, felvitele egyszerű. Szeretem, hogy nem ecsetes a vége. Ha fogyóban van, pár csepp víz és még minimum egy hónapig használható. Csodás cicaszemeket lehet meghúzni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

Reni07

2019. március 17.

Ez egy vacak. Kenődik, maszatolódik.
Nem hogy nem vízálló, ha véletlenűl hozzá érek /nem dörzsölésre gondolok/ már ott sincs.
Egy ft-ot sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.

Ez egy vacak. Kenődik, maszatolódik.
Egy ft-ot sem ér.

Vvn

2019. március 5.

Szép a színe, megfizethető. Nem pereg, nem pattog, a helyén marad.
Viszont a merev heggyel kicsit nehezebb néha dolgozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Szép a színe, megfizethető. Nem pereg, nem pattog, a helyén marad.
Viszont a merev heggyel kicsit nehezebb néha dolgozni

Candy21

2018. szeptember 14.

Szeretem ezt a tust nekem a sötét barna van meg a színe szép intenzív. Nekem tetszik, hogy kemény az ecset vége könnyen tudok vele precíz vonalat húzni viszont eléggé folyékony a formulája ezért kicsit a tubusvégén le szoktam húzogatni az ecsetet. A tartóssága se rossz, de lehetne jobb is a napvégére picit meg szokott kopni a cicafarok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 14.

jvivi

2018. április 16.

Nem voltam vele megelégedve. Az "ecset" túl kemény, a formula pedig túlságosan folyékony ezért nem is feltétlen egyenletes elvitel után. Bár a tartóssága a javára írható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Brigusz

2018. január 4.

2018. január: Szerintem benéztem 2017-ben a tust, lehet már felbontották előttem az egyiket, amit vásároltam, ezért jártam pórul, mert most vettem és azzal semmi baj nem volt! :D Szóval vissza is száll az 5 csillag! Imádom, nincs mit tenni!

2017: update.. nemrég vettem ismét a Kincses Szigetben ( Szeged ) e kedvelt tusomat, erre basszus, olyan lé van az ecseten, mint a koszos víz. Szürkés löttyöt meg csak húzgálom a szememen, de semmi... :'( semmi pigmentáltság. Nagy katasztrófa lett az egész, vagy csak rosszat fogtam ki, de ez borzadály.. most kereshetek másik tust. :(

2013: Évek óta csak ezt használom. "Belekaphatok", nem kenődik el, jó az ecset része, szép ívet tudok vele húzni.
Árban szuper, minőségben is, és nagyon sokáig elég! Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Árban szuper, minőségben is, és nagyon sokáig elég! Bátran ajánlom mindenkinek!

BrigB

2017. december 27.

Nem rossz, de egy kicsit nehezebb vele dolgozni mint a gél állagú tusokkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Nem rossz, de egy kicsit nehezebb vele dolgozni mint a gél állagú tusokkal.

zsolyomi.dora

2017. november 1.

Ezt a terméket én senkinek sem ajánlanám. Az ecset nagyon sok festéket vesz fel, persze ez korrigálható, de a festék hígsága sajnos nem. Nincs olyan erős fedése, mint a filces változatnak, nem lehet az ecsetével precízen dolgozni, és nagyon sok idő mire megszárad. Nem éri meg a szenvedést sajnos mert ha valahogy fel is varázsolok egy szép vonalat, nagyon hamar kopni kezd.
Ebben az árkategóriában azért több termék is van, ahol nem kell ennyi kompromisszum, az eredmény pedig szebb.
Érdekes, hogy egy márkán belül milyen ingadozó a minőség, a filces tusát szeretem, az pontosan annyit tud, amennyibe kerül, ez viszont egy forintot nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.