Best of Beauty 2019

Aden Cosmetics

Ár:   1090 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ad-Namah, Módosítva: 2012. május 18.

Lelőhely:   Aden márkaboltok, fodrászkellékes

Ecsettel könnyen felvihető pirosító púder, természetes fényt és egészséges ragyogást kölcsönöz az arcnak. Egyenletesen vigyük fel az arc felületére vagy csak az arccsontok környékére alkalmazzuk.

enna1993

2017. június 8.

Egy pink árnyalatú pirosítóm van és nagyon szeretem, természetes hatást kölcsönöz a fehér bőrömnek, nem okoz irritációt/ pattanást; ár-érték arányban is teljesen korrekt! A pigmentálsága kicsit lehetne erősebb, de így legalább szépen rétegezhető, nehéz " túltolni"!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 8.

JucMagic

2015. június 11.

Húgomnak vettem meg ajándékba a 01 Pink árnyalatút. Nagyon hófehér bőre van és nagyon befürdött már más pirosítókkal.. de ezt az árnylatot mintha neki találták volna ki :)
Nagyon szépen illeszkedik a bőrhöz, nem porol, könnyű vele dolgozni :) Szerintem magamnak is beszerzek egy ilyen pirosítót, csak valamivel sötétebb árnyalatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 11.

agi80

2015. március 13.

Nekem a Pink és a Brown árnyalatban van meg, a Pinket jobban szeretem. A másikat inkább szemhéjpúderként használom a smink sötétítésére. Arra tökéletes.
Szerintem ár-érték arányban teljesen megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 13.

Szerintem ár-érték arányban teljesen megfelelő.

Babuin

2013. december 8.

Nekem a pink van meg..kicsit több aranyosan csillogó beütésre számítottam, de mindegy..ára teljesen jó..tartósnak rajtam ez sem tartós, de más piri sem..a színei szépek, pigmentáltak..amúgy rendben lévő kis pirosító..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

citromhab

2013. április 16.

Jól pigmentált, átlagosan tartós pirosító, a Nr. 1 Pinket használom, különösen szeretem a színét és a fényét is, viszont hajlamos porolni.   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

varadi85

2013. február 27.

Nekem a pink és a bronzos árnyalat van meg. A pink nagyon szép pirosító szín: finoman csillámos rózsaszín, igazán babás árnyalat. A bronzost viszont semmi szín alatt nem használnám se pirosítónak, se bronzosítónak, mivel eléggé csillámos, és bronzosítónál nekem jöhet a szóba a csillámos, pirosítónak ez meg nekem túl barna. Viszont remekül megállja a helyét szemhéjpúderként.
Mindkettő eléggé pigmentált, tehát óvatosan kell velük bánni, ha pirosítóként akarjuk használni őket.
Még több ADEN termék swatchokkal itt:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Még több ADEN termék swatchokkal itt:

svivko

2013. február 4.

Először is felhívnám KM-es társaim figyelmét a rúzs és púder oldalán levő valentin napi aden akcióra 1 szemhéjpúderhez + 1 pirosító ajándék (február 28-ig!); http://www.ruzsespuder.hu/aden_valentin_napi_akcio.html
Én is így jutottam hozzá a termékekhez.

Nagyon beleszerettem a rózsaszínbe én is, aztán végignéztem a swatchokat, és legyintettem, hogy ilyenem bizony minimum 2 is van... De mivel ez egy remek akció (Vivkó dörzsölte a tenyerét ;) ), valamit ki kellett találnom.
Sajnos a variációk elég gyérek ebből a termékből, pink, bronz és egy óvörös árnyalat. Nem tudom hogy minek nevezzem ez utóbbit. Viszont mivel nagyon érdekelt, hogy vajon hogy működik az arcomon (világos hajúaknak semmiképp nem ajánlanám) egy ilyen szín, rá esett a választásom.
Persze nézegettem swatchokat, de az mégsem olyan, mint a kezünkben tartva először kipróbáljuk kézfejen, aztán ecsettel... Nade hagyom is a rizsát;
Eszméletlen gyönyörűen működik rajtam. Muszáj csinálnom vele egy sminket. Pont az a szín, amit nyáron, ha egy kicsit lepirul a pofim és kezd átmenni barnába - de még picit kipirult a bőröm-, na pont ilyen. Hogy tudnám érthetőbben megfogalmazni?! A bronzosító és pirosító tökéletes keveréke kreolosabb bőrű, de mindenképpen sötétebb hajú lányoknak.
Esz-mé-let-len.
De mindenképp nagyon bátor az ADEN-től!
Amúgy szemhéjpúdernek is tökéletesen el tudom képzelni, komolyabb, drámaibb sminkekhez.
Nem emeli ki a pórusokat, gyönyörűen, egyenletesen lehet felvinni, építhető(!) - nem kell attól tartani hogy túl intenzív lesz első mártásra, ugyanis szépen eloszlik -, apró irizáló vöröses/ezüstös/aranyos mikrocsillámok vannak benne, amelyeket közelről lehet látni, messziről egészséges fényt adnak az arcnak.

Ajándék az áráért, annyi biztos.
Tartósságról később, most még tart a próbálgatós rész. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

Én is így jutottam hozzá a termékekhez.

Esz-mé-let-len.
De mindenképp nagyon bátor az ADEN-től!

Ajándék az áráért, annyi biztos.
Tartósságról később, most még tart a próbálgatós rész. :)

kitti92

2013. január 29.

Nagyon szép nekem is a 01 pin árnyalat van meg:) Egyik kedvencem:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Nagyon szép nekem is a 01 pin árnyalat van meg:) Egyik kedvencem:)

Glara

2012. október 26.

A 01 pin árnyalatát használom. Nagyon szép, élénk színe van, egy leheletnyi aranyos fénnyel. Csak azért vonok le egy csillagot, mert rettentően porzik, nehéz finom rétegben felvinni.. (Elég épp csak hozzáérinteni az ecsetet.) Egyébként messze jobb minőség, mint amit az áráért vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 26.

kato17

2012. október 10.

Nekem is a pink árnyalat van meg, én is nagyon szeretem, főleg mert ez egy meleg tónusú rózsás szín, nem olyan fakó, világos, hideg rózsaszín. A tartóssága is teljesen rendben van, szépen pigmentált, és bár kissé porzik, így is sűrűn nyúlok érte. A csomagolás lehetne szebb, de mivel nagyon jó árban van, nem panaszkodom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.