Adidas

Ár:   850 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 2.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít

yasmine1122

2022. június 17.

Friss, tiszta illat, teszi a dolgát, úgyhogy kedvenc lett. A fekete ruhákat sajnos össze tudja kenni mikor veszem le, de emiatt nem vonok le pontot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 17.

blondie0310

2022. június 15.

Teljesen jól működő, kicsit erőteljes, de semleges illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 15.

Teljesen jól működő, kicsit erőteljes, de semleges illattal.

Ennie86

2021. november 22.

Az itteni vélemények hatására vettem meg. Ismét nem csalódtam. 🙂 Kelles, visszafogott, tisztaság illata van. Tartós, nem hagy foltot. Új kedvenc lett! ☺️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 22.

Chamana

2021. november 21.

Isteni jó illat, hatékonyság, védelem, mindezt tudja. Kell ennél több?
Sportq közben és után sokszor eht használom, maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 21.

Isteni jó illat, hatékonyság, védelem, mindezt tudja. Kell ennél több?
Sportq közben és után sokszor eht használom, maximálisan elégedett vagyok vele.

mmartina97

2021. július 25.

Jó illata van és tartós is .Nagyon szerettem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

Jó illata van és tartós is .Nagyon szerettem

AndreaVancsa

2021. július 2.

Nagyon szeretemAbszolut tisztasagillat.Pedig en nagyon izzados vagyok.Sokaig tart az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 2.

tormajohanna

2021. január 12.

Imádtam ezt a dezodort de most váltottam stiftesre, de azért még biztos újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 12.

NagyBogi16

2020. december 26.

Fantasztikus termék. Az edzések miatt olyat kerestem ami tényleg működik, ez valóban működik. Remek az illata a tartóssága pedig elképesztő és nyomot sem hagy sehol. Olyan érzés mintha ott sem lenne(találkoztam már olyannal amit szinte éreztem a bőrömön miután "felfújtam").

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 26.

zdoreebaba

2020. december 14.

Második Adidas dezodorom amit használok és nagy elegedettséggel tudok róla nyilatkozni. Imádom fújni, nagy erővel jön ki belőle az anyag és nem ad vizes érzetet a hónaljon. Mintha nem is lenne rajtam semmi. Ezt imádom benne leginkább. Illata is kellemes, sokáig tart, nem színezi el a ruhákat és sokáig dezodorál. Ennél tényleg nem érzem a kellemetlen izzadság szagot, ami lenni szokott. Hosszú távra jó kis dezodor. Visszatérős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 14.

nonex00

2020. július 6.

Évek óta ezt használom és nagyon szeretem. Nem hagy foltot a ruhán, kellemes illatú. Ez az egyetlen fújós, ami nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Antioxidánsok: BHT, Sodium Ascorbate
Hidratálók: Mannitol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag