Adidas

Ár:   799 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 8.

Kategória:   Tusfürdők

Az Adidas Climacool tusfürdő friss érzést biztosít számodra egész napon át. Különleges formulája frissességet nyújtó kapszulákat tartalmaz, amelyek mozgás hatására vagy a bőr érintésére aktiválódnak. Az adidas tusfürdő család segít fenntartani a bőröd természetes egyensúlyát és felébreszti érzékeidet.

marysidehouse95

2018. november 13.

Sokáig érződik az illata, nem szárítja a börömet. Szerettem haszálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Sokáig érződik az illata, nem szárítja a börömet. Szerettem haszálni.

6vilag

2017. augusztus 11.

Együtt használtam a deo-jával, tulajdonképpen szerettem mind a kettőt. Kellemes, friss illat. Nem szárított, de szerintem a szappan sokkal jobb, Nagyjából csak nyarlások alkalmával használok tusfürdőt, bármennyire is szerettem az illatát, Ő sem tudott meggyőzni a szappan pro és kontra tüsfürdő kérdésben. Néha-néha veszek tusfürdőt, de a szappan még ezt is letaszította a trónról. Semmivel sem tud többet ez, hibába Adidas /bár jó, az kétségtelen/.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 11.

zalla

2017. július 15.

Kellemes az állaga, nem szárít. A használat után után még rövid ideig érezhető a friss illata. Viszont nem éreztem, hogy nap közben "aktiválódna". Szerintem az alap funkcióját ellátja, de csodát nem kell várni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

LauraDorina

2017. április 8.

Nekem tetszik, frissítő érzést ad, tetszik. Kevésbé érzem a mozgás utáni kellemetlen izzadós érzést, szagokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 8.

emagdi

2016. október 16.

Ajándékba kaptam, mostanában ezt hordom edzés utáni tusoláshoz. Szerintem semmi extra, tisztít, kellemesen friss az illata, de ennyi :) Teljesen rendben van, mint tusfürdő, de semmivel sem tud többet, mint egy 250 forintos Balea tusi (amik egyébként szerintem nagyon jók:)).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 16.

Mocuse

2016. július 26.

Most ez a kedvencem, hosszan tart a bőrömön az illata és teljesen tisztaságérzetet hagy maga után. Rendszeres sportolás mellett kifejezetten érezhető a különbség más tusfürdőkkel szemben. Tényleg "aktiválódik" napközben, akárcsak a deo változata. Az állaga pont kellemes, könnyen felvihető, jól habzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Nicu

2016. június 4.

Kellemes illata van, nem szárít, nem irritál. Párom legfőképp reggeli ébresztő tusoláshoz szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 4.

kokuszmokusz

2016. május 14.

Nagyon szeretem,az illata teljesen olyan mint a deo-nak...Jó állaga van,kellemesen habzik,és hidratál is. Biztos újra fogom venni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Urea

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Tartósítószer.

Színezék. Lila színű.