Adidas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Veruska, Módosítva: 2012. január 11.

Kategória:   Tusfürdők

Sportolókkal kifejlesztve. Mikrogyöngyei gyendéden eltávolítják az elhalt hámsejteket. Krémes összetevői sugárzóvá teszik a bőrt. Mindennapos használatra. Szappanmentes.

scisneros

2016. január 11.

Mennyire imádtam tini koromban... :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 11.

Mennyire imádtam tini koromban... :)

fdorottya

2014. október 16.

Tini korom tusfürdője volt, akkor nagyon oda meg vissza voltam érte! Nem volt rossz, de a jótól is messze volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 16.

bdori

2014. április 15.

Imádtam az illatát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

Imádtam az illatát :)

grosesaxl

2013. május 27.

Ezt csak azért vettem meg,mert megvolt ugyanilyenből a fújós meg a golyós deó is,és fincsi illatuk volt,akkor már ezt is kipróbálom... Nem volt rossz,de nem maradt meg,hogy kiemelkedően jó lett volna. Nem vettem újra,de lehet,hogy majd még próbálkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

ramnaat

2013. április 7.

Akkor vettem ilyet nagyon jó áron, amikor 2 volt összecsomagolva, plusz még hozzájuk egy tornazsák. Végülis a radírozó hatása jó, nem durva, de azért működik. Az illata miatt nekem ez abszolút nyár-kompatibilis tusfürdő, s ha nem is napi, de rendszeres használatra elég jó. Ilyenkor télen (?!) egyáltalán nem "kívánom", el is tettem későbbre. Ha elfogy, nem fogok rohanni másikat venni, de így nagyon megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Black Fairy

2013. április 7.

Én nagyon szerettem! Finom illat, jó volt használni is, és jól radírozott is...Csak annyi, hogy én jobb szeretek külön testradírt használni, mert vannak olyan testrészeim, ahol érzékeny a bőröm, és ott kidörzsölte...

amyesther

2013. március 11.

Ez nekem sem a kedvencem. :( Béna az illata, és hadd ne írjam le, mire emlékeztet az állaga. Radírozó hatása is gyenge, az összetevőiben elöl pedig SLS van. Mondjuk nem szárit. Elhasználom, de nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 11.

flp.csenge

2012. szeptember 30.

Nagyon szerettem már nem is tudom miért váltottam... lehet visszatérek rá :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

Nagyon szerettem már nem is tudom miért váltottam... lehet visszatérek rá :D

MsEevy

2012. szeptember 8.

Nagyon jó az illata. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

Nagyon jó az illata. :)

sztike

2012. július 14.

Régebben használtam ilyet, nekem egész jó volt. Kellemes volt az illata és a mikrogyöngyei is tetszettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.