Adidas

Ár:   839 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 9.

Kategória:   Tusfürdők

Méregtelenítő hatással rendelkezik. A finom, gyümölcsös illatú tusfürdő apró szemcséket tartalmaz, így segít eltávolítani az elhalt hámsejteket és ezáltal puhává varázsolja a bőrt.

Cicacrame

2020. szeptember 23.

Ezt az 1 csillagot csak az illatárét kapja. Nagyon finom illata van, de borzasztóan viszketek tőle és szárít is. Egyáltalán nem habzik és nem is vettem észre hogy jól tisztitana, ugyhogy most ott porosodik a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Elphlane

2020. június 15.

Az én bőröm nem bírta sajnos csak a heti egyszeri használatot, pedig nagyon kellemes az illata. Tusolás után enyhén bizsergett a bőröm tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

CocoBellemare

2018. december 1.

Szeretem ezt a tusfürdőt, de nem minden nap használom a radírozó szemcséi miatt. Az illata mennyei, bogyós gyümölcsös illat, télen hangulatos, nyáron frissítő. Gyengéden radíroz, nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Maryann

2018. október 9.

Isteni illata van, szépen radíroz, puhább lesz a bőröm a használata után. Nagyon szeretem, a Glamour napokon mindig betárazok belőle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

bachmankrisztina

2018. július 23.

Az illata annyira nem tetszik, de szeretem benne a radírozó szemcséket :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 23.

Az illata annyira nem tetszik, de szeretem benne a radírozó szemcséket :)

Anriette

2018. február 17.

Wao. Ez az illat, mennyei! A kis szemcsék szépen és kíméletesen radíroznak, puhítják a bőrt, de ha nem lennének szemcsék is megvettem volna. Odáig vagyok érte, a színe, illata, hatása. Az érzékeny bőröm is jól tolerálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

balankaa01

2017. augusztus 17.

Tényleg nem rossz az illata, egy ideig meg is marad a bőrön. A szemcsék szerintem feleslegesek, mert nem radíroz eléggé.
Olyan semleges tusfürdő ez nekem, ha ennek van egyáltalán értelme. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Olyan semleges tusfürdő ez nekem, ha ennek van egyáltalán értelme. :D

kocos

2017. augusztus 16.

Imádon az egész terméket. Jó illata van, kellemes, amikor a kis szemcsékkel dörzsölöd a bőröd, felfrissít. Tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Korina2000

2017. augusztus 11.

Eddzés utáni frissítő. Az illata teljesen felélénkít, sokáig érződik a bőrömön és még a kis radírozó szemcsék is jól végzik a dolgukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 11.

Unix

2017. július 5.

Sajnos a bőröm nagyon érzékeny így a tusfürdőket nem bírom nagyon akinek nem hajlamos a bőre a viszketésre viszont, ajánlom mert az illata csodálatos és hosszan tartó és gyengéden radíroz is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.