Adrienne Feller

Ár:   11 940 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: adriennefeller, Módosítva: 2019. május 30.

Ár:   11 940 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Élettelen, extra regenerálásra vágyó bőr számára.

Energetizáló, intenzív frissítő arcmaszk, mely 30-féle növényi kivonatot tartalmaz. A benne lévő ásványok, vitaminok tisztítják, remineralizálják és élénkítik az arcbőrt. A maszk bizsergető érzést okozhat, pezsdítő és vérbőségfokozó hatása miatt.

Főbb hatóanyagai: makadámdió-olaj, kalabafa olaj, zöld agyag, bőrszépítő ásványok, magyar termálvíz, római kamilla kivonat, A- és C-vitamin, homoktövis olaj, citromhéj esszencia, olasz szalmagyopár kivonat, mirha illóolaj, Pannonessence

Water / Aqua Illite Glycerin h 0 0Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Water Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil a I eo Hypericum Perforatum (St. John's Wort) Flower Extract Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Sambucus Nigra Seed OilArachidyl Alcohol eo Behenyl Alcohol eo I al Arachidyl Glucoside ti I eu Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Cetearyl Glucoside ti I eu Mentha Piperita (Peppermint) Flower Water Thymus Vulgaris Flower WaterLavandula Angustifolia (Lavender) Flower Water Tilia Cordata (Linden) Flower Extract a I h Calophyllum Inophyllum Seed Oil a I eo Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Oil Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Ricinus Communis (Castor) Seed Oil eo I i 1 0Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil eo Tocopheryl Acetate a I v 0 0Crataegus Oxyacantha Flower ExtractRosa Canina (Dog Rose) Flower Extract Sodium Levulinate Sodium Anisate Squalane eo 1 0Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Phytic Acid a Prunus Spinosa Flower Extract Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil eo I i Cera Alba / Cera Flava / Beeswax eo 1 0Glyceryl Caprylate eo I eu Quercus Robur Bud Extract aMelaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil Salvia Officinalis (Sage) Oil Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil Pyrus Malus (Apple) Flower Extract Prunus Avium Flower ExtractTrifolium Pratense Flower ExtractRetinyl Palmitate a I v 2 2Mentha Piperita (Peppermint) Oil i Cedrus Atlantica Wood Oil iHelichrysum Italicum (Everlasting) Flower Oil Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil Achillea Millefolium (Common Yarrow) Oil Commiphora Myrrha (Myrrh) Oil Limonene i Linalool i Citral i

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

niomiode

2021. október 3.

Ez egy csodaszer. Fényes és puha lesz tőle a bőröm. Igy ősszel igazi kényeztetés, otthoni spa élmény :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 3.

bogarka

2021. április 11.

Csak mintát próbáltam, mindjárt kettőt is rendeltem belőle. Egy tasak 1 alkalomra elég, jól lezárom következő használatig, de alig bírom ki, hogy ne használjam újra és újra és újra. Szépen feltölt, táplál, bizserget, de hűsítve. Szóval senki ne várjon melengető érzést. Az én gyulladt, égő, húzódó jellegű bőrömnek ami zsíros, vízhiányos most a megváltás része kb. Szombat reggel, egy gyógyteával a kézben, virágvízre masszírozva maga a tökély. Nem kell drága nyaralás, sem wellnesshétvége, egyik sem rossz, de ez instant hozza a hatást, ha az ember szeret otthon lenni :) Érik a gondolat a teljes doboz beszerzésére, csak félek, hogy akkor nem lesz ami visszafogjon és állandóan használni akarnám :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 11.

Kamea

2021. március 17.

Mintát kaptam belőle az egyik vásárlásom mellé, így egy használat alapján tudok csak véleményt írni. Az egyik vasárnap délután úgy döntöttem, hogy kényeztető félórát tartok, és az arcradírt követően ezzel a termékkel folytattam. Az illatát nem kifogásolom, ugyanis én az összes AF termék illatát nagyon szeretem, még csak barátkoznom se kellett egyikkel se. A színe mondjuk nem valami szép, de sebaj. :) Nekem a mintában lévő mennyiség 2 alkalomra elegendő, így a felét használtam el eddig. Felkenve úgy éreztem, hogy inkább bizsergeti, hűti az arcomat, mint melegíti, pezsdíti. Lemosást követően se okozott semmilyen kipirosodást, mondjuk más egyebet se. Ez a márka második terméke, ami nem vált be. Az első a testolaj volt, ami nem igazán, ez pedig egyáltalán.
3 csillagot kap, mert a használata azért kellemes, de nem hinném, hogy valamikor teljes kiszerelésben is meg fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 17.

Asianlover

2020. május 15.

2020. màjus: Tùl az első üres üvegen, a legkedvencebb arcmaszkom lett ez a termèk! Tènyleg csodàsan felèlènkìti a bőröm, nem is èrtem, első pàr alkalommal mièrt voltam vele elègedetlenebb. Tàplàlt, sima bababőr fogad reggelre, az olyan estèk utàn, mikor hosszan fennhagyom. Ùjra is vettem most az àprilisi 20%-os akciòban, rögtön 2 dobozzal, hogy kitartson :)

2020. januàr: Első pàr hasznàlatkor inkàbb kellemetlennek talàltam, hogy ez a hűs menta vègül mègis inkàbb felmelegìtette az arcom. Gondoltam is, hogy màr megint jòl felsültem egy "csodatermèkükkel" - ennèl lejjebb ugye nem is pozìcionàlja magàt a màrka, mint "varàzslat" meg "csoda"...
Idővel viszont megszokta a bőröm, màr egyàltalàn nem irritàl/melegìt/pirul ès ma màr vàgyakozva nyùlok utàna hetente egyszer-kètszer egy kis extra kènyeztetèsèrt. Nem tesz csodàkat a bőrömmel, viszont valòban nagyban növeli a komfortèrzetèt, ìgy valòszìnűnek tartom, hogy tavasszal ùjra fogom vàsàrolni az akciòban, főleg, hogy a nyàri melegben kifejezetten jòl fog esni a mentol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 15.

Meszticke

2019. augusztus 13.

A második maszk amit a márkától próbálok, az első a Hungarian Spring Mélytisztító volt, ami abszolút meggyőzött, így kipróbáltam ezt is. Mondhatnám, hogy az én bőrömmel csodát tesz és nem túlzok! Általában együtt használom őket, elsőként a mélytisztítás, utána a víz visszapótlás ezzel a maszkkal. Nagyszerű illata van, kevés elég belőle, jól kenhető. Én viszonylag sokaig fent szoktam hagyni, fél órát is simán, utána lemosom és hidtatálókrém sem kell. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Jasa

2018. október 14.

Kellemesen gyógynövényes illata van, nem zavaróan, inkább ellazít ahogy felteszem. Tényleg melegszik és bizsergeti az ember bőrét ugyanakkor egyáltalán nem tapasztaltam, hogy kipirosította volna az arcom. Nagyon jól beszívódik, szinte semmi nem marad utána csak a pihe-puha bőr. Hetente vagy amikor nagyon fáradt vagyok akkor használom és látványos a hatása. Mivel kevés elég belőle ez valamennyire kompenzálja az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 14.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Phytic Acid, Quercus Robur Bud Extract, Retinyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Tilia Cordata (Linden) Flower Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Alkoholok: Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol
Emolliensek: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Calophyllum Inophyllum Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Squalane, Cetyl Alcohol, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Arachidyl Glucoside, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Cetyl Alcohol, Glyceryl Caprylate
Tisztítószerek: Arachidyl Glucoside, Cetearyl Glucoside, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Nigella Sativa (Black Cumin) Seed Oil, Mentha Piperita (Peppermint) Oil, Cedrus Atlantica Wood Oil, Limonene, Linalool, Citral

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Hársfavirág kivonat. A CosIng szerint is nagyon sokféle hatással lehet a bőrünkre: frissíti, kondícionálja, védi, puhítja a bőrünket, és még gyulladáscsökkentő is. A Cosmeticscop szerint a hársfavirág flavonoidjai, és glikozidjai azok, amik felelősek a kivonat erős antioxidáns, és vízmegkötő sajátságaiért.

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.