Africa Organics

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Naurel.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. április 20.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Naurel.hu, 2690 Ft

Az egzotikus afrikai marula olajat tartalmazó hajkondiocionáló ápolja a hajszálakat, segít az összegubancolódott fürtök szétválasztásában. A kókuszolaj és a baobab kényeztetése a narancs-, valamint a bors- és fodormenta olaj üdeségével párosul.

A teljesen természetes hajápoló 97%-ban minősített organikus növényi összetevőkkel készült, mentes a káros adalékanyagoktól, nem tartalmaz parabéneket, ftalátokat, SLS-t és SLES-t.

Ár: 2690 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Lilla777

2017. június 8.

A legjobb, amit valaha használtam. Sajnos nem egyszerű a hajammal boldogulni, idáig egy hajkondicionáló sem volt az igazi, vagy nagyon ragadt tőle a hajam, vagy nem tudtam jól kifésülni. Az Africa Organicsnak használtam már a samponját, úgyhogy gondoltam kipróbálom a hajkondit is. Egyszerűen zseniális. Puha tapintású, könnyen kezelhető lett a hajam. Hálás vagyok érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 8.

AnnaBalazs

2017. június 3.

Tényleg nagyon selymessé teszi a hajat, nekem az illatával sincs gondom, viszont zsíros hajra katasztrófa :(. A reggeli hajmosás után egész nap olyan érzésem volt, mintha egy hete nem mostam volna hajat, még szerencse, hogy csak a kis kiszerelést rendeltem meg. Maga a márka nagyon szimpatikus, és a többi termékével kísérletezgetni is fogok, de ez nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

hessviky666

2017. június 1.

Literes kiszerelést vettem, miután kipróbáltam a kis kiszerelést. Nem tudom hogy ez miért, de nekem ez működik a legjobban a natúr kondicionálók közül. Próbáltam a Bentley Organic-osat is, ami sok szép és tápláló összetevőt tartalmaz, de mégsem érzem olyan tápláltnak tőle a hajamat. Ezt nagyon kedvelem, sokkal könnyebben lehet kifésülni tőle a hajamat. Igen, fogkrém illata van, de én annyira szeretem a mentolos aromáját, hogy nem zavar. Nagyon gyorsan beszívja a hajam. A pumpás kiszerelés nagyon jó ötlet, mondjuk nem egy nyaralásbarát darab, arra ott vannak a kisebb kiszerelések :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

nyuszita

2017. január 2.

Elnézést mindenkitől, aki szereti, nekem ez nagyon nem jött be. Egyszerűen katasztrófa. Csak annak örülök, hogy kis kiszerelést rendeltem. Olyan, mintha fogkrémmel kenegetném a hajamat - állagra, illatra és hatásra is. Abszolút semmit sem használt. Nem éri meg. Soha többet nem rendelek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

rosetta5

2016. szeptember 27.

Végre egy olyan hajkondicionáló, ami teljes mértékben igazodik az igényeimhez. A hajszálaim nagyon puhák és kezelhetőek lettek. Az illata egyenesen isteni és ráadásul nem kell belőle sok, így hosszú ideig elegendő. Szeretem a Africa Organics termékeit, már jópárat kipróbáltam és még nem csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

bingus86

2016. május 30.

Szuper!A hajam egészséges és csillogó!Az illata nekem annyira nem jön be,de ez szubjektív.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

Mirine

2016. május 24.

Nem a legolcsóbb hajápoló, de csupa természetes összetevőt tartalmaz. Az én hajamat selymessé és fénylővé varázsolja, úgyhogy jár az 5 csillag. Imádom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 24.

szivarvany80

2015. szeptember 3.

Nem tudtam, mit várhatok ettől a marulás kondicionálótól, de nagy várakozásokkal tele kezdtem használni. Már első hajmosást követően éreztem, hogy nagyon puha lett a hajam és ez a további használatok során csak fokozódott. Szépen ápol és könnyen kezelhetővé tette a hajamat. A samponja is isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil

Lásd denaturált alkohol.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Mezei katángból származó természetes, poliszacharid alapú stabilizáló-, emulgeálószer és felületaktív anyag, mely segít a krémeket simán tartani.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.