Aiko

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: chikanae, Módosítva: 2015. július 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolás

dorinahezso

2015. január 23.

Nekem mindenképpen törtek a hajvégeim a vasalástól, de azért kentem lelkesen. Az illata tetszett, meg az állaga is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 23.

Szuszi

2014. február 7.

Jó az illata és nekem egyáltalán nem tört tőle a hajam.Ár/érték arányban tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

vikcsi

2013. december 22.

Egy kicsit szárítja a hajvégeim, de azon kívül zseniális!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

Egy kicsit szárítja a hajvégeim, de azon kívül zseniális!

macskamokus

2013. október 7.

IMÁDOM!!!!!!
rá van írva,hogy a haj sima ÉS SELYMES lesz tőle,de gondoltam csak úgy ráírták mert jól hangzik,
DE NEM. már az első használatkor ledöbbentem,hogy mennyire borzasztóan selymes lesz tőle a hajam!
párataszító hatást is ír a hátulján,és nem tudom, hogy emiatt,vagy amiatt hogy elkezdtem hajvasalás után hajlakkal befújni a hajvégeimet,de NEM HULLÁMOSODIK VISSZA A HAJAM!
csontegyenes marad egészen a suliig,pedig sétálok egy bő 10 percet és az idő alatt régen összevissza hullámokba visszaállt.
szóval számomra megoldódott az örök haj-kérdés<3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

IMÁDOM!!!!!!
szóval számomra megoldódott az örök haj-kérdés<3

ReKata

2013. augusztus 22.

A valódi hővédő hatásról úgysem tudunk nyilatkozni, de az illata jó, nem zsírosít és igen olcsó, így nálam biztos befutó, bár nem állítom, hogy nem fogok kipróbálni másikat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

katuska8

2013. február 19.

Nekem sajnos egyáltalán nem védte a hajam, viszont pozitívum, hogy nagyon olcsó és jó az illata. Talán fogok még egy próbát tenni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

Linda0222

2012. november 22.

nagyon jó termék, csak ajánlani tudom, az ára sem vészes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 22.

nagyon jó termék, csak ajánlani tudom, az ára sem vészes

black_cico

2012. augusztus 15.

én nem fogom újravásárolni, mert elég átlagoska, de azért inkább a jobb kategóriába tartozik, egyet majdnem elhasználtam, a maradék kis löttyöt elhasználta Nővérem :) neki nagyon bejött, lehet hajfüggő is a dolog..
hővédelemről nemtok nyilatkozni, de szerintem nem nagyon műxik, illata jó, nem ragad a hajon, vasalás után viszont furcsa lesz tőle a haj, nem selymes, inkább erős, durva tapintású, kicsit a fényéből is levesz, ami a bántotta csőröm, h néha viszketett a fejem tőle és apró piros kiütések is jelentek meg ha fejbőrre került véletlen, v beizzadt a hajam sportolástól.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

a.muse.d

2012. augusztus 2.

általában a lehető legkevesebb hajformázót szeretem használni, mert eddig mind elnehezítette vagy tovább zsírosította a hajam, ez viszont (a többiekhez hasonlóan) nekem is bevált, talán picit tovább is bírja a hajam mosás nélkül, ill. a használata után könnyebb kifésülni a hajam, kevésbé gubancolódik. szóval teljes mértékben megérte :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Beleza

2012. február 10.

Nekem is tökéletesen bevált. Nagyon finom illat, egyszerre meleg, de citrusos is, nedves hajamat befújom, megszárítom, és lefekszem aludni. Reggelre is szép lesz a haj, nem úgy mint a cucc használata előtti időkben, a kispárna mindent elrontott :D. Szóval sok is van benne, Müllerben 600 ft körül volt, szép lesz a haj tőle, nekem leginkább puha lett tőle, egy szóval, 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Hydrolyzed Wheat Gluten

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.