Aiko

Ár:   275 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ophelia, Módosítva: 2012. július 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

A lágy, mosásnál aktív összetevők kímélően tisztítják a hajat és a febőrt. A selyemkivonatot és B3 vitamint tartalmazó sampon erősíti a haját, fényt és egészséges kinézetet kölcsönöz neki.

storm28.oe

2014. március 8.

Olcso,mégis minőségi.Nekem nagyon bevált.Végre egy szilikonmentes sampon ,ami nem teszi tönkre a hajam:) Könnyen fésülhető,puha,fényes a hajam a használata után.NEkem nem zsirosodott,nem korpásodott,nem száritott.Ujra fogom vásárolni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 8.

Forest

2013. október 31.

Új csomagolásban vettem meg a fenti képhez képest. Már lassan kezdett kifogyni, mire észre vettem, hogy a hajam egyre jobb tapintású, lágy esésű, könnyen fésülhető (balzsamot nem használok). Könnyűvé teszi, mégsem száll. Öröm hozzáérni. Nem első mosás után hozza a hatását, már egy ideje megvan. Nekem bevált, újra megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 31.

hjanka

2013. július 16.

A Repair sampont vettem meg 1 hete, azóta használom az Aiko balzsammal. Használtam már rosszabb sampont is. Egyetlen haszna, hogy a hajam könnyen fésülhető lett, nem gubancolódik. Az illata finom, nem tolakodó. Újravásárolni nem fogom az összetevői miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

black_cico

2012. augusztus 15.

a 2in1 samponja akár még a jó kategóriába is befér, de ez nulla.. és nagyon löttyedt hajat csinál, semmi tartás, de gubancolódás a köbön :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

szandracska

2012. augusztus 9.

Én egy zöld kupakosat vettem meg. Átlagos sampon, nem javított, de nem is rontott a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

Alice83

2012. július 26.

Az aiko reapir termékcsaládja úgy ahogy van nem jött be..igazából nálam semmi hatása sem volt:S

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 26.

Ophelia

2012. július 22.

Úgy gondoltam, hogy 275 forintért megér egy próbát. Pont olyan volt, mint amilyenre számítottam, a balzsammal együtt használva ugyanolyan lett a hajam, mint a jóval drágább termékektől; se jobb, se rosszabb. Nem hiszem, hogy újraveszem, de ha épp nincs pénzem drágábbra, tökéletesen megteszi ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 22.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Silk, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.