Alberto Balsam

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. október 19.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hajápolók

Extrán táplálja a festett, sérült hajat.

Ennie86

2016. augusztus 18.

3 éve feketére volt festve még a hajam. Akkor vettem meg ezt a balzsamot. Az illatára még mindig emlékszem. Nagyon jó, nyárias volt. :) Hatását tekintve semmi extra. Tette a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Fannila

2015. június 7.

Pénteken vettem szóval eddig tetszik. Szerelmes vagyok az illatába, nyári illat. Nem is volt drága ahhoz képest, hogy 700 ml van benne. Egyenlőre 5* amíg teszi a dolgát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 7.

nagyerika28

2015. május 22.

Nem ájultam el tőle.....hígnak találom és nem érzem hogy annyira ápolná a hajam.Nem lett se fényesebb,se könnyebben kifésülhetőbb a hajam.Egyetlen ami tetszik benne,az illata.Nyári kánikulában igazán frissítő lesz ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

cicapillango

2014. szeptember 2.

csakúgy, mint a samponjával vele sem vagyok elégedett, a hajam nem lesz puha és lágy tőle, viszont amit a samponja elront, azt ő megpróbálja helyretenni, több kevesebb sikerrel... kicsit könnyebb tőle kifésülni a hajat, de egyáltalán nem vagyok vele elégedett. nem tudom, hogy a sampon és a balzsam, vagy külön külön a kettő, de iszonyatosan gyorsan zsírosodik tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

husiii14

2014. április 29.

Szerintem jó, ahhoz képest, amit vártam tőle ("teszkós")....jó illatú, jól ápol, és a végén puha lesz a hajam tőle :) tuti újraveszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

gombirenn

2013. november 14.

Az illata jó, én nagyon drágán vettem és nagyon hamar elfogyott (kb 2 hét) mivel sokat kellett a hajamra rakni. Nem veszek ilyet többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 14.

Manciska

2013. május 1.

Az illata és persze az ára fogott meg, viszont a használatától nem vagyok annyira elájulva. Eleinte a hajtövekre is raktam belőle, viszont sokkal hamarabb zsírosodott tőle a hajam, így maradtak csak a hajvégek. Jó, jó, de nem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 1.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Lila színű.