Alberto Balsam

Ár:   719 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heli, az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. október 19.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Hajápolók

Normál és száraz hajra.

Patriciam

2016. augusztus 18.

Imadom:) puha lesz tole a hajam,konnyen kifesulheto,nem gubancos es isteni illata van:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

mscintia

2016. június 30.

Csak a balzsamot vettem meg, ugyanis rengeteg samponom van és azokat nem is szeretem hirtelen váltogatni.:) A boltban nagyon tetszett az illata, intenzívnek tűnt és kellemesnek. Felkenve azonban engem a boróka-kamilla komponens nagyon zavart benne, valahogy szerintem nem illik a málnához. A hajon nem marad meg az illat túlzottan...
Viszont nagyon dúsítja a hajamat, hihetetlen jó érzés fogdozni szárítás után. Nem tudok a hosszú távú hatásáról beszámolni egyenlőre, mivel nagyon röpke ideje került a tulajdonomba ez a termék, de mindenképp update-elek:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Tigercat_haters

2016. január 31.

Nekem semmit nem ér,nem puhít,nem lesz tőle szebb a hajam.Csakúgy mint a sampon,ez sem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 31.

peto.kittus

2015. szeptember 26.

Finom az illata, érezni hogy puhább a hajam tőle, de sajnos ugyan úgy mint a samponja ettől is nagyon szál a hajam miután megszáradt.
A másik problémám ezzel a balzsammal, hogy borzasztóan folyik.. nem azt mondom hogy tömbbe álljon, de hogy szó szerint kifolyik a kezem közül még mielőtt a hajamra tenném, majd a hajamról szinte csöpög azzal nem tudok sok mindent kezdeni.. rengeteget kell elhasználnom belőle a fenékig érő hosszú hajamra..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

linkee

2014. december 22.

Érezhetően hidratál, az illata mennyei. Az egyetlen problémám vele (bár a legtöbb balzsamnál ezt tapasztalom) hogy nehezen tudom kimosni a hajamból.(ezért a -1) Amúgy ár-érték arányt tekintve tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

salamonhenrietta

2014. július 26.

A balzsam puhává varázsolja a hajat, meg vagyok vele elégedve. A korábban használt termékekhez képest a hajmosás utáni illat tovább tart, ráadásul kellemes is és kevésbé kócolódik, mióta használom, fésüléskor észrevehető a különbség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 26.

eszti012

2014. április 25.

Fél tubusnál már inkább szárítja a hajam, mintsem puhítja, és nagyon nehezen tudom használat után kifésülni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

Moncica

2014. március 8.

Sokaig gondolkodtam rajta h megvegyem e , 1fontert mit kaphatok ettol a termektol es csodalkoznom kell samponjaval egyutt hasznalva barsonyosra puhitotta a hajam a fesu pedig siklik benne pedig vastagszalu dus es nagyon szaraz drotos hajam van . Az illata hosszan megmarad a hajban .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Naturka

2013. április 7.

December óta használom, és csak jót tudok írni róla. Vékony szálú, hamar gubancolódó hajam van.
Már az első használatnál észrevettem, hogy könnyebben kifésülhető a hajam, hajmosás után és nem olyan száraz. Nagyon szeretem, főleg azt, hogy nem zsírosodik tőle a hajam, akár 2-3 nap után sem.
Egyik kolléganőmnek elég szénaboglya haja van, vittem belőle neki. Azóta használja, és sokkal fényesebb és puhább haja lett tőle.
Minden hajmosásnál használom, nagyon meg vagyok vele elégedve.
Egy flakon, nekem több, mint 3 hónapig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Minden hajmosásnál használom, nagyon meg vagyok vele elégedve.
Egy flakon, nekem több, mint 3 hónapig elég.

fss

2013. január 10.

Illat alapján választottam ezt a balzsamot, mert elfogyott itthon...először a kókuszoson akadt meg a szemem, de ennek sokkal jobb illata volt. Első használat után nagyon tetszett, de sokkal jobban zsírosodott tőle a hajtövem, tehát amíg el nem fogyott, addig csak a hajvégeimet ápoltam vele. Nem csoda szer, de finom illatú és puhává teszi a hajat..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 10.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol
Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Lactic Acid, Glucose, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.

Piros pigment. (Acid Red 1)