Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nomacs, Módosítva: 2013. április 7.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ajándékozza meg bőrét zsírosodás mentes frissességgel! A mélytengeri ásványok hidratáló és a vörös alga intenzív nedvességpótló hatásúak, melyek selymes, sima, rugalmas érzetet eredményeznek.

Mennyiség: 15 ml

Zsildom

2015. március 22.

Félve, kínomban próbáltam ki, miután túlhámlasztottam az arcom, a napi hidratáló nem volt elég, ilyenkor különben is spórolni kell a kencékkel. Leégett bőrre is ajánlják, hát tettem egy próbát vele. S milyen jól tettem!:) Szó szerint feltöltötte a bőröm, semmiféle irritációt nem okozott. Azóta mindig tartok itthon belőle sürgősségi esetekre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 22.

purpuratulips

2015. február 7.

Annyira megtetszett a csomagolása, hogy nem tudtam otthagyni. Teljesen máshogy néz ki, mint a képen, de szerintem minden Aldo Vandini termék csomagolását újragondolták.
Nagyon szuper kis maszk, nekem teljesen rendbe hozta így télen a kiszáradt bőrömet. Jó az illata, minden tetszik benne. Lehet több terméküket is kipróbálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

CocoSunrise

2013. április 7.

Nagyon jó! Az én bőröm nem száraz eleve, de néha télen kiszárad és ebből a maszkból egy kúra nagyon széppé teszi. Egy ilyen 3 alkalomra elég nekem. Szerintem pont az én bőrömre találták ki, mert jól hidratál, de nem zsírosít és pattanásokat sem okoz.
Az egyetlen gondom vele, hogy egy picit drága, de ettől függetlenül mégis gyakran újraveszem, mert megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Nomacs

2013. február 24.

Nekem nagyon selymes lett tőle a bőröm, viszont van benne egy-két nem szép összetevő, ezért az egy csillag mínusz. Az ára 600-700 körül volt valahol a dm-ben, és ugyan nincs kétfelé osztva, de nekem bőven két adagos volt. Igazából a teljesítményére elmondható, hogy ennyit minimum elvárok egy arcpakolástól. (az enyém teljesen máshogy néz ki, mint a képen, leginkább rózsaszín)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1