Best of Beauty 2019

Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: uaim, az összetevőket feltöltötte: rita.maarouf, Módosítva: 2013. december 23.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Vicamici

2017. január 1.

A testápolójával együtt használva igazi élvezetet nyújt azoknak, akik szeretik az édeskés, vaníliás illatokat. Hatását tekintve nem túl jelentős, átlagos tusfürdő, de az illata tényleg intenzív és tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 1.

Adél Zsanna

2013. december 11.

Megvettük az összes szettet Húsvét előtt a Dmben! 1 tusi és egy testápoló volt a szép kis csomagokban! Aldo Vandini mégis csak Aldo Vandini! Úgy voltunk vele, hogy ezt még én is biztos, hogy tudom majd használni!
Az illata ISTENI mi tagadás, de az ekcémámat kihozták a benne lévő maró anyagok..
Nagy ritkán megfürdök velük 1-2 alkalommal de utána kenhetem is a két ujjam tetejét Advantannal...
Anyukámnak semmi baja nem volt tőle, engem sem szárított ki, csak hát a kemikáliák...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

Rencsike02

2013. július 10.

Az ilata valami mesés,de egyébként semmi extra.1100 ft-ért picit többet vártam volna.A bőrömet nem szárította,nem is hidtatálta túlzottan.A másik negatívum pedig hogy alig habzik,a Dove tusfürőimhez képest.Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 10.

Darky

2012. július 27.

Csodás az az illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

Csodás az az illat!

B

2012. július 3.

Nagyon jó tusfürdő! Puha lesz tőle a bőr, hidratál. Nem volt még dolgom olyan tusfürdővel, ami ennyire puhává tette volna a bőröm. Én sokféle tusfürdőtől viszketek, de ettől nem:) Az illata is kellemes, nekem nem túl erős. És nem utolsó szempont, hogy nagyon gazdaságos. Fele annyi is elég belőle, mint az elterjedtebb tusfürdőkből! Van, hogy napi 2x is fürdök és már több mint egy hónapja vettem és még mindig van benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

nemesanita

2012. április 8.

Pár éve vettem tusfürdőt és testvajat,pont ezt a fajtát mert csak ez tetszett a márkán belül.Szerettem,aztán alig vártam hogy elfogyjon a tusi,de a testvajat továbbra is szerettem.Aztán kipróbáltam más testápolási dolgokat,rengeteg félét,tavaly akcióban volt a Dm-ben ugyanez a tusi,de most testápolóval együtt volt összecsomagolva.Gondoltam,nosztalgiázom kicsit.Kár volt,már egyáltalán nem tetszett sem az illata,sem a hatása.Főleg amióta a Neutrogena testápolóit felfedeztem magamnak,azóta köszönöm,ebből többet nem kérek!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 8.

anita

2011. november 23.

A téli kedvencem, nagyon finom az illata, hidratál, jól habzik és tisztít. Érzékeny bőrre használom, az elején kicsit tartottam a sok illatanyagtól, de semmiféle irritációt nem váltott ki. Aki nem bírja hosszútávon az édes illatokat annak kissé zavaró lehet. A testápolója is mesés!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 23.

superhero

2011. március 23.

Szeretem az édeskés vaníliás illatokat. Ez is tetszett. Szerintem egész jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 23.

uaim

2011. március 6.

Krémes, jól tisztít, jól hidratál az illata pedig isteni, nagyon nagyon szeretem. Akik az édes illatokat szeretik nekik ajánlott. A testápolója is nagyon finom:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 6.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.