Aldo Vandini

Ár:   600 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 7,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AmberGrace, Módosítva: 2016. október 24.

Kiszerelés:   2 x 7,5 ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hatékony gyorssegély stressz, feszültség, alváshiány vagy túl sok napozás esetén. A maszk a vörös alga és az ásványi anyagok különleges hatóanyag- kombinációjával segít a fáradt, feszességéből veszített bőrnek, hogy újra megteljen élettel. Használatával a bőr érezhetően feszesebb és selymesebb lesz, sugározni fog belőle a vitalitás.

senskin

2018. június 16.

Engem nem szárított, nagyon szépen feszesíti a bőrt. Reggel tettem fel arctisztitás után, szárazan. Tizenöt percre. Utána vattakoronggal letöröltem, és leöblítettem. Engem nem csípett, nem irritált. Inkább kombinált bőrre jó. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 16.

AmberGrace

2016. október 28.

Kicsit csíp amikor felkenem és lemosás után nagyon száraz a bőröm, szerintem semmire sem jó.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 28.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sorbitol h 1 1