Alfaparf

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Bossy, az összetevőket feltöltötte: stella07, Módosítva: 2015. május 2.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Újjáéleszti a hajhagyma anyagcseréjét és segít küzdeni a hajhagyma gyengülése ellen, aktiválja a haj növekedési fázisát. Volument és tömeget ad a hajnak.

Összetevők: Mentol, Pantenol, Vitaminok Nanoszférája, Energia Komplex

Lillayumi

2014. november 1.

Semmire nem voltam allergiás eddig, na erre az lettem. Szóval aki még hajlamos is a túlérzékenységre, vigyázzon, mert ez az anyag allergizál. Nem is használtam tovább, átadtam másnak, de neki meg csak szimplán nem használt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 1.

annperkins

2014. április 17.

Január óta használom a samponnal együtt, de még csak két dobozzal vettem, mert drága (bár ki kell fogni, mert fodrászkellékesben 3800ftért vettem, neten 5ezer körül láttam). Amikor felviszem a hajamra tényleg bizserget/hűsít, jó érzés. amikor pedig megszárad a hajam, olyan, mintha hajhabot tettem volna rá, tényleg tartást ad a hajnak. ezt a tulajdonságát nagyon szeretem. elől sok babahajam lett és az illata is jó. a hajhullásom nem állt meg, de azért mérséklődött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

adry1992

2014. április 2.

Végigcsináltam egy kúrát vele én is és a párom is (ő a férfi változatával), használjuk a samponját is, de semmi változást nem tapasztalt egyikünk sem. Még 1,5 hónap után is ugyanúgy hullott a hajunk, mint előtte, ráadásul nőni sem nőtt semmit a használata alatt (még annyit sem, mint korábban magától, én sem értem...). Néhány babahajam látszik a választéknál, de eddig is tele volt a fejem babahajakkal, úgyhogy szerintem az sem ettől van. Pénzkidobásnak érzem. Viszont látom, hogy sokaknak bevált, és a használata is egyszerű, ezért kettest adok neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

Mokka

2014. március 8.

Megcsináltam egy kúrát és NAGYON elégedett voltam vele. Biztosan újra veszem... Az én hajam ősszel és tél végén hajlamos a hullásra és az elvékonyodásra. Ezzel teljesen helyre tudtam hozni az "elszenvedett károkat". :) Használtam a samponját is, de csak balzsammal, mert az egy kicsit szárít...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 8.

Nyau

2013. július 17.

Most tartok a második doboz felénél, így van végre elég tapasztalatom, hogy írjak róla. Amikor elkezdtem használni, nagyon sokat dobott a hajnövekedésemen.Sajnos nekem nagyon vékony szálú, tartás nélküli gyenge hajam van, ami ráadásul lassan is nő. Ebből a hajszeszből használtam minden hajmosásnál egy fél adagot, és hetente kétszer mostam hajat.Nem mértem meg centire, de éreztem, hogy már olyan sebességgel nő a hajam, ami észrevehető :) Mikor elfogyott az első doboz, megrendeltem a következőt, így 2 hét szünetet tartottam a két kúra között. Most használom a másodikat, de sajnos úgy látom a hajam egy kicsit most megállt a növekedésben. Nem tudom, hogy be fogok-e ruházni egy harmadikra...
Azoknak viszont mindenképpen ajánlanám ezt a hajszeszt, akiknek zsíros a fejbőrük, mert nagyon rendbe hozott. Volt,hogy majdnem hét napig nem vettem észre, hogy már régóta elfelejtettem hajat mosni, annyira nem zsírosodott a hajam.
Összességében megadom az 5 csillagot, mert az első kúrám nagyon hatásos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Összességében megadom az 5 csillagot, mert az első kúrám nagyon hatásos volt.

lyriane

2013. január 3.

Nemsokára elfogy az egész doboz, és szerintem is működik! Végre kevesebb hajszálat látok magam körül hajmosás/szárítás után! Remélem majd több új szálat fogok látni, néhány már most is van. Feleztem az ampullákat, így 12 alkalomra volt elég. Alapból nem örültem ennek az üveg ampullás megoldásnak, elég kényelmetlen, plusz ki kell dobálni a törmeléket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 3.

c.ancsa

2012. december 23.

Akkor én most leírom regényben a történetemet! :)
Természetes szőke a hajam (szemöldököm, szempillám fehér pihe, és a szőröm is) átlag keratin vastagságú, tehát nem vékony, nem vastag szálú, és nagyon sok, dús, de természetesen göndör... Nagyon göndör!!! Ebből következik, hogy mint minden természetesen göndör haj (nem a daueroltról beszélek) száraz és ,,szöszös"! A nővérem mesterfodrász, így kezelve volt a hajam... :) Na de... nekem nem volt elég a szőke, ,,fehér" kellett! És ez még nem volt elég, utáltam ha egy picike hullám is van a hajamban. A hajmosás, beszárítás, vasalás rituálé után ezt csak úgy tudtam kivitelezni ha napi 4-szer, 5-ször vasaltam a hajam. :(((( Mert ahogy kimentem az utcára és megfújta a szél, benne maradt a ,,libbenés" formája. És hát az úgy nem volt jó! ;) (ez 6-7 éve volt) A hát középig érő hajam vállig érő lett ,,magától" 2 év alatt. Vagyis letört. A nővérem mondta hogy ÁT KELL VÁGNI!!! Na persze, hát így is rövid, nehogy már még vágjon belőle! Csakhogy a letört hajszál ugyanúgy törött lesz és törik tovább ha nem ollóval van levágva... Na persze, ,,hát nem ért ő ehhez", mondtam. :D De már ciki volt sötét ruhát felvennem mert tele voltam apró hajszálakkal. A vége az lett, hogy le kellett vágni FÜL FELÉ érőre a hajamat! Gondoljátok el a rengeteg, dús, gyűrű göndör hajam hogy nézett ki... Valamit csinálni kellett vele! Ezt az ampullát használtam hajnövesztésre és még egy másikat ápolásra és 1000 Alfás terméket hajmosásra, pakolásra, olajnak, stb. Ezt az ampullát kúra szerűen kell használni, heti 1x, akkor is ha 2x mosol hajat. És ha a 6 darabot elhasználtad, akkor szünet. Na persze... Had nőjön csak.... :) Heti 2x mosok hajat, mindkétszer ráraktam, és mit nekem szünet... 1,5 évig használtam heti 2x szünet nélkül!!!!!!! :))))))) Durva. :D Hajmosás után a fejbőrre! kell rakni és jól bele masszírozni! ,,Fázni" fog a fejed, bizsereg, csipked, stb. Nagyon tuti cucc. :) 2 havonta kb 6-7 centit nőtt a hajam, és nagyon sok baba hajszálam is lett. Mára már hátközépig érő, szőke (nem fehér) dús hajam van, amit beszárítok ugyan, de nem vasalok ki, és így csak hullámos. :)) Írok még a többi csodaszerről is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 23.

Akkor én most leírom regényben a történetemet! :)

Trixi

2012. november 27.

Ma este kezdtem a kúrát, mert egy ideje úgy érzem, megritkult kicsit a hajam a fejtetőn és az arc környékén, bár látszatra nem hullik ki több, de talán kevesebb nő vissza. Nekem lehet, hogy nagy a búrám, de 1 ampulla épphogy elég volt. Legközelebb fejtetőre többet használok, és hátra, ahol rengeteg hajam van, jóval kevesebbet. Kellemes az illata, és tényleg bizsergető érzést kelt. Kicsit hagytam is rajta, nem szárítottam meg azonnal a hajam, és a bizsergetés megmaradt a szárításig. Kellemes érzés volt, mintha máris hatna, ami persze kizárt. Ugyanazt a hajápolót és formázót használtam, mint máskor, és úgy érzem, valahogy testesebb lett a hajam (vékonyszálú, de sok, göndör hajam van, festett hajra való sampont és leave-in balzsamot, valamint a szokásos göndörítő spray-t használtam). Bízom benne, hogy hasznos lesz a kúra. Ártani legalábbis biztosan nem fog. Egyelőre 5 csillag, aztán meglátjuk.

Update: Jóval kevesebb kihullott hajszálat találok hajmosás után, de tényleg jelentősen kevesebbet, és mintha gyorsabban nőne is a hajam. Új hajképződést nem tapasztalok, de ezt nem is ígérte, marad az 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 27.

ottika22

2012. október 8.

stella07 köszi hogy feltöltötted az összetevőket :) Kár hogy én már ezer éve nem tudok belépni(Bossy)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

Oraculum

2012. szeptember 2.

Bizsergető érzés a fejbőrön, édesanyámnak vettem, de amikor nagyon igénybevett a hajam én is szívesen használom.
Árban viszonylag megfelelő ampullás kezelés hajhullás csökkentésére, mivel csak a fejbőrre kell használni, a 6 ampulla 12 kezelésre is elegendő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Lactic Acid, Glucose, Butylene Glycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Inositol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Színezék. Narancssárga.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Színezék. Lila színű.