Alfaparf

Ár:   $17   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Magneto, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Ár:   $17
Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Samponok

Pigmentekben gazdag sampon, ami semlegesíti a nemkívánatos sárga árnyalatokat és intenzívebbé teszi a hideg szőke vagy platina hajszín ragyogását, legyen az akár természetes, akár festett. Fényvisszaverő gyöngyöket tartalmaz, ezáltal egységes árnyalatot ad a hajnak. Ideális gyakori használatra.

Szulfát- és parabénmentes.

cska

2019. január 9.

Már legalább egy éve használom ezt a sampont, úgyhogy merek véleményt irni elsőként. Hamvas-szürkés szőkére vagyok festve, a fodrásztól kaptam hozzá ezt a sampont, viszont óriási csalódás! Semmilyen hamvasító hatása nincsen, besárgult a hajam sajnos két festés között. De nem is kicsit...:( Ráadásként még baromira ki is szárítja a fejbőrt, viszketett és korpásodott (bár érdekes módon, ezt csak a homlok fölötti hajvonalnál észleltem). Magát a hajat nem szárítja szerintem, de én mindig balzsammal együtt használtam, úgyhogy ezt nem tudom megítélni.
És hogy akkor miért használtam egy évig? :D Egyrészt mert ajándék volt, másrészt meg valahogy nem állt össze a kép, hogy ez semmire se jó :D Most egy másik, profibb fodrásznál voltam, és az ő első kérdése votl, hogy milyen sampont használok, hogy ilyen sárga a hajam :D ő egy új L'Oréal sampont ajánlott, ha azt is teszteltem, irok arról is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Hidratálók: Glycerin, PEG-8

Emolliensek: Glyceryl Oleate, Glycol Distearate, Cetyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Castor Oil, Sodium Polyacrylate
Emulgeálószerek: Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Oleate, Glycol Distearate, Laureth-4, Beheneth-10, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Castor Oil, Cetrimonium Chloride
Fényvédők: Octinoxate
Szilikonok: Amodimethicone
Tisztítószerek: Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium Cocoyl Isethionate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Cocamidopropylamine Oxide, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamidopropyl Betaine, Laureth-4, Sodium Isethionate, Beheneth-10, Hydrogenated Castor Oil, Cetrimonium Chloride, Trideceth-10
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene
Színezékek: Acid Violet 43, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Cetrimonium Chloride, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.