Best of Beauty 2019

Alfaparf

Ár:   2610 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: IzabellaRita, Módosítva: 2012. április 1.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajformázók

Hővédő hajpermet. Anti-dehidratáló védőpajzs meleg egyenesítéshez. A B5 provitaminnal gazdagított formula tökéletes hidratáltságot biztosít, és igazi védelmet nyújt a hő ellen. A haj azonnal ragyogó és jó tapintású lesz.

royne

2016. augusztus 13.

Fodrászom tanácsára választottam ezt a terméket. Nagyon örülök, hogy mellette döntöttem, a hajat egyáltalan nem teszi ragacsossá, hajvasalás után a hajam puha, könnyen kezelhető lett. Ár-érték aránya nagyon jó .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 13.

marambra

2015. október 25.

Tökéletes! A hajam tartósan egyenes, puha és fényes hajvasalás után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Tökéletes! A hajam tartósan egyenes, puha és fényes hajvasalás után.

sajtiniki

2015. szeptember 15.

Teljesen meg vagyok vele elégedve, lényegesen szebb a hajam, mióta használom vasalás előtt és az illata is jó! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Annie4

2015. június 24.

Én a megszárított hajamra fújom, hajvasalás előtt. Nagyon jó termék szerintem, a hajam puha lesz, szép, fényes, persze a tövekre nem fújok belőle mert totál bezsírosodna a hajam... Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

Kiscsillag5

2014. december 22.

Nekem úgy vált be, hogy törölközőszáraz hajra fújom, majd jöhet a szárítás és a vasalás. Próbáltam száraz hajra is közvetlenül hajvasalás előtt, de úgy nem volt olyan tartós az egyenesítés. Az illata nem tetszik sajnos. Jó kis hővédő és az összetevőlistája is egész jó, nincs telenyomva szilikonnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 22.

infinite01@freemail.hu

2013. október 8.

Nekem abszolút bevált! Nem nehezíti el a hajam, viszont puha, selymes lesz tőle (állítólag E-vitamint tartalmaz). néha ha össze van gubancolódva és sietek, csak befújom vele hogy ki tudjam fésülni, úgyhogy nem csak egyenesítésre használom. az illata pedig isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

progi11

2013. július 12.

Részemről nagyon meg vagyok ezzel a termékkel elégedve. Nagyon kellemes az illata, a hajamon sokáig érezhető az illata, és nagyon frissnek érzem tőle a hajamat
egész nap

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 12.

egész nap

poppy

2013. január 16.

Egy fodrászkellékesnél találtam rá, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyon kellemes az illata, sokáig éreztem a hajamon, olyan "most jövök a fodrásztól" illat, én nagyon szeretem. Ha valaki minden nap vasalja vagy göndöríti a haját, ahhoz ennyi pénzért elég kevés van benne. Mivel nekem csak alkalmakkor van rá szükségem, abszolút megéri, hiszen megbízható,profi termékről van szó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületi hártyaképző, átlátszatlanná tevő segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, tisztító és felületaktív (segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát) hatású összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!