Alfaparf

Ár:   2850 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: ljudith78, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajformázók

Egy „Micro állványzatot” hoz létre, amely „tartja” a hajat, strukturálja, modellezi és simítja, miközben a hajat hihetetlenül ragyogóvá varázsolja.

Kiszerelés: 250 ml

Jucuus

2018. december 9.

A fodrászom használja, tőle rendeltem még egy éve egy ilyet, szerintem nagyon jó, sokáig elég, tényleg jó hatással van a hajra. :) bár kicsi gubancos lesz tőle, de egy picit fésülni kell rajta, és az eredmény tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

hdori23

2018. március 15.

A fodrászom ezt használja és imádom! Ha kivasalom a hajam és utána használom ezt a terméket napokig friss marad egyáltalán nem lesz zsíros. Puha marad 3 napig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

ttgretaaa

2015. október 29.

Nem tudom, mit csinálok másképp de nekem bevált. Megemeli a hajtövem, és ami miatt még megvettem, hogy késlelteti a hajam zsírosodását is. Ha nem használom, hajmosás után kb már másnap kell kezdenem a hajammal valamit, de így 2 nappal pluszba kitudom húzni, és már a harmadik nap elején is frissnek tűnik. Közvetlenül hajszárítás után használom, majd mikor megszáradt a hajlakk, kifésülöm. Egyáltalán nem hagy ragacsos érzést. Már a 4-et használtam el, és még fogok legalább ennyit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

PurpleShine

2014. augusztus 31.

Az Alfaparf-tól ez a termék valami tragédia... Összetapasztja a hajszálakat, ragacsos hatása lesz inkább, mint hajtőemelő. Még babafejen sem használtam a Marcell hullámhoz, egyszerűen nem lehetett vele dolgozni. Talán kontyozáshoz jobban megfelel, ott hasznos lehet a ragasztó hatása....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Szirisz

2014. április 7.

Nekem ragacsos tőle a hajam,ráadásul szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

Nekem ragacsos tőle a hajam,ráadásul szárítja.

Yndre

2013. május 26.

Nekem a fodrászom használja ezt a hajtőemelőt és tényleg nagyon szuper. Szalonkörülmények között, beszárítással fantasztikusan működik. Viszont én magam otthon még nem használtam, úgyhogy úgy nem tudom milyen lehet, de a fodrász által kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 26.

Trixi

Korcsoport: >54
2012. november 27.

Én is megvettem, mert elégedett vagyok az Alfaparf eddig használt termékeivel. Viszont mivel göndör a hajam, nem szoktam kefével beszárítani, csak diffúzoros hajszárítóval és az ujjaim segítségével megszárítom. Szárítás után sosem lapos a hajam, csak másnapra esik össze. Holnap fogom kipróbálni, száraz hajtőre fújom, és meglátom, mi történik. Egyelőre 5 csillag a márkának, aztán meglátjuk.

Update: Sajnos mégsem jön be a termék az én hajamra, mivel nem szárítom be a hajam kefével, így ahova fújom, összeragasztja a nedves tincset, igaz, hogy jól felemeli a hajtövet, de nem néz ki jól. Ugyanez történik száraz haj esetében is, érdekes. Szóval, csak beszárítással együtt működik, ezért pontlevonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 27.

Oraculum

2012. szeptember 2.

Megfelelő hajtőemelő spray, pumpás kiszerelésben, sokáig elég, használata után lehetőleg rögtön szárítsuk be a hajat, hogy egész nap tartós legyen az emelő hatása.
Nem zsírosította a hajamat napi használat mellett sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Nem zsírosította a hajamat napi használat mellett sem.

ljudith78

2011. december 18.

Hozzá hasonló hajtőemelő spray-vel még nem találkoztam. Mondom ezt úgy, hogy az illatát nem nagyon kedvelem (nálam ez is szempont mindenféle kozmetikum kiválasztásánál), de a hatása kárpótol, már a sokadik flakonnal fogyasztom belőle. Próbáltam már számos professzionális hajtőemelőt, mert a kereskedelemben kaphatók közül egyik sem hozta azt amit elvárnék egy hajtőemelőtől, de mindig hozzá térek vissza. Extra vékonyszálú hajam van nulla tartással, de már a múlté a fejemre lapuló haj. Nem éppen olcsó, közel 3000 ft-ba kerül a 200 ml, viszont nekem 4-5 hónapig kitart heti 2-3-szori használat mellett. Akinek hozzám hasonló problémája van, feltétlenül próbálja ki, biztosan nem fog csalódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 18.