Alfaparf

Ár:   3690 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet feltöltötte: ljudith78, az összetevőket feltöltötte: Dana1983, Módosítva: 2021. április 15.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajformázók

Egy „Micro állványzatot” hoz létre, amely „tartja” a hajat, strukturálja, modellezi és simítja, miközben a hajat hihetetlenül ragyogóvá varázsolja.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

KisCsi

2021. szeptember 11.

Nem is tudom mit mondjak erről a kencéről.
Még tavaly szereztem be először, mert sok hajam van, de annyira egyenes hogy 0 tartása van, lelapul és finom szálú. Ezért a létező összes hajtőemelőt/dúsítót kb kipróbáltam már. Aminek nem volt hatása, azt könyörtelenül kidobtam eddig.
Ez a kis cucc is a kukában végezte, de más okból.
Az az igazság, hogy úgy teszi a dolgát, mint még semmi más. Tényleg, tényleg megemeli a hajtöveket. Szárítás során használtam, a felemelt tincsek alá fújtam be és még szárítottam rajta egy sort. Tényleg látványosan dúsabb volt a hajam, egész nap, nem lappadt össze mint más készítményektől. Viszont rengeteg hátulütője van: az émelyítően édeskés agresszív illat, ami meg is marad a hajban, a ragasztó hatása, amit kifésülni lehetetlenség és hogy már másnap zsírosít. Utóbbi nem volt vészes, mert minden reggel hajat mosok. De úgy láttam, ez a ragasztó hatás roncsolja a hajam, ezért fájó szívvel, de kidobtam, hogy mást keressek.
Eltelt egy év és visszatértem hozzá. Egyszerűen nem találtam jobbat.
Nagyon csínján kell bánni a mennyiséggel, épp csak egy ici-pici mini permetet fújni belőle, mert tényleg nagyon tapaszt. Ezért csak a haj alsó részére érdemes használni, hogy ne látszódjanak az összetapadt tincsek és ráfésülni a többit.
Az árát megéri, szerintem egy évet simán kibír így egy 250-es adag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 11.

Nem is tudom mit mondjak erről a kencéről.
Ez a kis cucc is a kukában végezte, de más okból.
Eltelt egy év és visszatértem hozzá. Egyszerűen nem találtam jobbat.
Az árát megéri, szerintem egy évet simán kibír így egy 250-es adag.

Dana1983

2021. május 26.

A hajam nagyon vékony szálú, hamar zsírosodó, lelapuló, szögegyenes és ellenáll bármilyen formázásnak. Itt olvasgatva találtam rá erre a termékre és teljesen elégedett vagyok vele. A szórófeje jó, a kiszerelése elég nagy, az illata finom, tényleg megemeli a hajtöveket és sokkal lassabban zsírosodik tőle a hajam. Egy teljes napot nyerek vele, ami nálam nagy szó, mert amúgy a hajam mosás után még 24 órát se nagyon bír ki.
Én úgy csinálom, hogy a törölközőszáraz hajtövekre fújom, majd fejjel lefelé megszárítom. Közben az ujjaimmal fésülgetem a hajam, mert egy kicsit tapaszt. Így száradás után szemmel látható a volumen/tartás, pedig hosszú hajam van. Érzésre is más, sokkal nehezebb a hajam, nem száll össze-vissza. De mondom, frissen mosottnak néz ki sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 26.

Jucuus

2018. december 9.

A fodrászom használja, tőle rendeltem még egy éve egy ilyet, szerintem nagyon jó, sokáig elég, tényleg jó hatással van a hajra. :) bár kicsi gubancos lesz tőle, de egy picit fésülni kell rajta, és az eredmény tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

hdori23

2018. március 15.

A fodrászom ezt használja és imádom! Ha kivasalom a hajam és utána használom ezt a terméket napokig friss marad egyáltalán nem lesz zsíros. Puha marad 3 napig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

ttgretaaa

2015. október 29.

Nem tudom, mit csinálok másképp de nekem bevált. Megemeli a hajtövem, és ami miatt még megvettem, hogy késlelteti a hajam zsírosodását is. Ha nem használom, hajmosás után kb már másnap kell kezdenem a hajammal valamit, de így 2 nappal pluszba kitudom húzni, és már a harmadik nap elején is frissnek tűnik. Közvetlenül hajszárítás után használom, majd mikor megszáradt a hajlakk, kifésülöm. Egyáltalán nem hagy ragacsos érzést. Már a 4-et használtam el, és még fogok legalább ennyit :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

PurpleShine

2014. augusztus 31.

Az Alfaparf-tól ez a termék valami tragédia... Összetapasztja a hajszálakat, ragacsos hatása lesz inkább, mint hajtőemelő. Még babafejen sem használtam a Marcell hullámhoz, egyszerűen nem lehetett vele dolgozni. Talán kontyozáshoz jobban megfelel, ott hasznos lehet a ragasztó hatása....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 31.

Szirisz

2014. április 7.

Nekem ragacsos tőle a hajam,ráadásul szárítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 7.

Nekem ragacsos tőle a hajam,ráadásul szárítja.

Yndre

2013. május 26.

Nekem a fodrászom használja ezt a hajtőemelőt és tényleg nagyon szuper. Szalonkörülmények között, beszárítással fantasztikusan működik. Viszont én magam otthon még nem használtam, úgyhogy úgy nem tudom milyen lehet, de a fodrász által kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 26.

Trixi

Korcsoport: >54
2012. november 27.

Én is megvettem, mert elégedett vagyok az Alfaparf eddig használt termékeivel. Viszont mivel göndör a hajam, nem szoktam kefével beszárítani, csak diffúzoros hajszárítóval és az ujjaim segítségével megszárítom. Szárítás után sosem lapos a hajam, csak másnapra esik össze. Holnap fogom kipróbálni, száraz hajtőre fújom, és meglátom, mi történik. Egyelőre 5 csillag a márkának, aztán meglátjuk.

Update: Sajnos mégsem jön be a termék az én hajamra, mivel nem szárítom be a hajam kefével, így ahova fújom, összeragasztja a nedves tincset, igaz, hogy jól felemeli a hajtövet, de nem néz ki jól. Ugyanez történik száraz haj esetében is, érdekes. Szóval, csak beszárítással együtt működik, ezért pontlevonás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 27.

Oraculum

2012. szeptember 2.

Megfelelő hajtőemelő spray, pumpás kiszerelésben, sokáig elég, használata után lehetőleg rögtön szárítsuk be a hajat, hogy egész nap tartós legyen az emelő hatása.
Nem zsírosította a hajamat napi használat mellett sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Nem zsírosította a hajamat napi használat mellett sem.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).