Alfaparf

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lauraszolloskei, Módosítva: 2019. augusztus 14.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Hajvégápoló spray mindennapi használatra. Töredezés elleni védelem. Száraz és vizes hajon egyaránt használható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Benedetta88

2020. május 25.

Samponjával és hajpakolásával együtt használtam egy pár éve. Ez a kombó egy ideig szinten tartotta a hajam, de inkább a hajpakolásnak tulajdonítottam a jótékony hatást. Ezt a terméket vizes és száraz hajvégre is használtam, igazából hátast nem dobtam tőle, de kiegészítésnek megfelelt.
Nedves hajra használva hamar felszívódott és hajszárítás után puha lett a hajvégem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Antioxidánsok: Carnosine, Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Carnosine
Hidratálók: Lactic Acid, Butylene Glycol, Glycerin, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.