Alfaparf

Ár:   5020 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   12 x 13 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: pitypango, Módosítva: 2017. március 1.

Kiszerelés:   12 x 13 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Intenzív ragyogást adó kezelés, csökkenti a kapilláris rost felszíni durvaságát és lezárja a kutikulát, a hajnak sosem látott fényességet ad. Már az első használat után látható eredmény.

adriana2541

2021. február 19.

Csodatermék. Vékony szálú, hosszú, festett szőke hajam van, ami nagyon könnyen gubancolódik, törik. Kéthetente használok egy ampullával, kicsit hosszabb ideig hagyom a hajamon és igazi csodát tesz vele. Selymes, puha, fényes lesz tőle a hajam, ilyen hatást más terméktől még nem tapasztaltam. Az ára egyre húzósabb, de egy rövid ideig tartó dac után mindig újraveszem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

vattacukorfalat

2021. január 30.

Hosszú, festett, könnyen gubancolódó hajam van. Használat után érezhetően puhább, fényesebb, könnyebben kezelhető. Kb 2-3 hajmosás után is érezhető még valamennyire a hatása

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 30.

marryjane

2020. december 31.

I-MÁ-DOM!!! Olyan szépen csillog tőle a hajam, hogy huh. A többi fajtáját is kifogom próbálni.
Amióta ezt használom nincs szükségem se balzsamra, se maszkra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

Amióta ezt használom nincs szükségem se balzsamra, se maszkra.

dorisz93

2020. október 24.

Régi-új felfedezett.
Hosszú, szőkített, vastag szálú, mégis gubancolódó hajam van. Már néhány éve használtam ezt a terméket, emlékeztem, hogy maradt is a csomagból néhány ampulla. A legutóbbi festéskor a fodrászom ajánlotta, hogy próbáljam ki újra. Valóban segített, egy használat után nagyon sima, könnyen kifésülhető és fényes lett a loboncom. Nem tervezem minden hajmosásnál használni, de ha úgy érzem, olyan állapotok uralkodnak, akkor be fogom vetni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 24.

Régi-új felfedezett.

Nagypaleva

2020. szeptember 11.

Ezidáig ez a termék vált be nekem a legjobban. Nagyon jól puhít és regenerálja a hajszerkezetem. A roncsolt, festett hajat is rendbe hozza. Kúraszerűen is érdemes szerintem használni, de én rendszeresen használom évek óta. Nem minden hajmosásnál, de rendszeresen. Az illata igazából jelentéktelen tényező számomra, mert ki kell mosni és el is illan. Rendszeres vásárlója vagyok ennek a terméknek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Audry1

2019. szeptember 18.

Nekem fodrászom adott egy fiolával, hogy próbáljam ki a nagyon töredezett és száraz hajamra. Az illatát nagyon imádtam, de nem tudom mennyit használt, mert mást is használtam ezen kívül. Kicsit selymesebb és fényesebb lett a hajam, lehet tényleg ennek köszönhetően, bár nem használtam olyan sokáig.
Nem vettem újra és azóta más olajokat használok, de ártani nem ártott. Nekem nem is allergizált, bár szerencsére az Avon termékein kívül nem tapasztaltam más márkáknál.
Szerintem ennyiért jobb és olcsóbb termékek is vannak, így nálam 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Szerintem ennyiért jobb és olcsóbb termékek is vannak, így nálam 3 csillag.

Victoriaformosa

2019. május 15.

Számomra csodaszer! Szőkítem a hajam és nem a legszakszerűbben. Nyúlos, töredezett és borzasztóan nehéz volt kifésülni. Ez az olaj hihetetlenül jól rendberakja. Kevésbé nyúlik, töredezik a hajam, szép egészséges!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Stella8

2018. október 12.

nagyon szep puha es fenyes lesz a hajam tole !!! szeretem !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

nagyon szep puha es fenyes lesz a hajam tole !!! szeretem !!

Moni86

2018. május 26.

Szép sima és puha lesz a hajam tőle festés után. Évekig használtuk. De a fodrászom egy alfaparfos tréning után azt mondta hogy álljunk vele le. Mert alkoholt tartalmaz ( nem keveset) és az oktatók szerint szárít!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 26.

catyst

2018. május 25.

PROFI! - végre egy termék, amiben hosszú idő után sem csalódok. (kb 1 éve használom) Hozzáteszem hogy én hajpakoláshoz keverek hozzá kb fél ampullát, tehát nem fogok túlozni, így évekig elég 1 doboz ampulla és szerintem szalonokban nem érnek el ilyen puha hatást ami a végeredmény mindig. ÉRDEMES KIPRÓBÁLNI! :) Mindenképp jár az 5* és remélem nem fog megszűnni a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

1-Dodecanol eo I eu I i I al

Másik nevén Lauryl Alcohol. Kókuszolajból előállított zsíralkohol. A kozmetikumokban oldószerként, bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag és illatanyag.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.