Alfaparf

Ár:   5020 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   12 x 13 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: pitypango, Módosítva: 2017. március 1.

Kiszerelés:   12 x 13 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók

Intenzív ragyogást adó kezelés, csökkenti a kapilláris rost felszíni durvaságát és lezárja a kutikulát, a hajnak sosem látott fényességet ad. Már az első használat után látható eredmény.

Ár: 250 , Eladó: pankalino
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Kecskemét, fizetés: személyes átvétel, foxpost
Victoriaformosa

2019. május 15.

Számomra csodaszer! Szőkítem a hajam és nem a legszakszerűbben. Nyúlos, töredezett és borzasztóan nehéz volt kifésülni. Ez az olaj hihetetlenül jól rendberakja. Kevésbé nyúlik, töredezik a hajam, szép egészséges!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

Stella8

2018. október 12.

nagyon szep puha es fenyes lesz a hajam tole !!! szeretem !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

nagyon szep puha es fenyes lesz a hajam tole !!! szeretem !!

Moni86

2018. május 26.

Szép sima és puha lesz a hajam tőle festés után. Évekig használtuk. De a fodrászom egy alfaparfos tréning után azt mondta hogy álljunk vele le. Mert alkoholt tartalmaz ( nem keveset) és az oktatók szerint szárít!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

catyst

2018. május 25.

PROFI! - végre egy termék, amiben hosszú idő után sem csalódok. (kb 1 éve használom) Hozzáteszem hogy én hajpakoláshoz keverek hozzá kb fél ampullát, tehát nem fogok túlozni, így évekig elég 1 doboz ampulla és szerintem szalonokban nem érnek el ilyen puha hatást ami a végeredmény mindig. ÉRDEMES KIPRÓBÁLNI! :) Mindenképp jár az 5* és remélem nem fog megszűnni a termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 25.

nory91

2017. augusztus 21.

Ez a termék elképesztően jó. Imádom, annyira puha és fényes tőle a hajam. Nemrég fedeztem fel, biztosan újraveszem.
A hajam többszörösen újra volt festve szőkére, illetve nagyon vékony szálú. Évek óta megfelelően ápolom, így sosem durva, száraz, de ilyen szép se volt még egy pakolástól sem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

nefele99

2017. július 21.

Szőkített, vékonyszálú hajam van. Mikor kiszőkítettem nem foglalkoztam a következményekkel. Azt se tudtam, hogy lehet valakinek annyira eltörve a haja, hogy képtelen legyen kifésülni, még öt kiló hajbalzsam esetén is. Ma már tudom. Csak a hajvágás segített. Utána a fodrászom ajánlotta ezt. Könyörögtem az égnek, hogy váljon be! És lássanak csodát, a hajam úgy nő, mintha húznák (igazából csak nem törik le a vége) és egy szál hajam sem tört el, tetejében még fényes is. Nem akarok hazudni, azért jöttem csak ide, hogy ezt a terméket az egekbe magasztaljam. Reménykedem benne, hogy kapcsolatunk olyan tartós lesz, hogy soha nem kell elválnunk. Mindenkinek ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 21.

Nicy011

2017. július 13.

Az egyik kedvenc hajápolóm. Kúraszerűen használom. Fél évente pár ampulla is már csodát művel a száradásra hajlamos, dús, hosszú, göndör hajammal. A illata tényleg nagyon erős, de elviselhető az eredmény érdekében. Több, mint fél órát szoktam a hajamon hagyni. Fényesebb, könnyen kezelhető lesz tőle a hajam. Hajvasalás után sokkal jobban érzékelhető a selymesség. Gondolom, akinek alapvetően egyenes a haja is hasonló eredményt érhet el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

szabcsi

2017. március 31.

nagyon klassz hatása van de én nem bírtam a szagát nagyon fájt tőle a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

nagyon klassz hatása van de én nem bírtam a szagát nagyon fájt tőle a fejem.

Brigitta0217

2017. február 20.

Kuraszereuen szoktam hasznalni. Szuper!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 20.

Kuraszereuen szoktam hasznalni. Szuper!!

peto.kittus

2017. február 20.

Nagyon szép fényes és puha lesz a használata után a hajam. S könnyebb kifésülni is a hajam a használata után. Nekem fenékig érő haja van így egy ampullát simán elhasználok, sőt ha nagyon beszeretném tocsogtatni vele a hajam 2 is simán elmegy.
Most egy hajmosásnál elfelejettem használni és kifejezette hiányzik.
Kicsit drága, de újravevős lesz midenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Most egy hajmosásnál elfelejettem használni és kifejezette hiányzik.
Kicsit drága, de újravevős lesz midenképp.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.