Algalys

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: stilusnaplo, Módosítva: 2012. október 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lábápolók

A lábfrissítő gél azontúl, hogy megnyugtatja a fáradt lábakat, hidratál és frissít is. Összetételének köszönhetően nem csak a bőrt nyugtatja, de a teljes ellazulást is elősegíti.  A különböző növényi és alga kivonatok antiszeptikus, tápláló, bőrnyugtató hatásai is érvényesülnek a gélben. Intenzíven frissít.  Használata során a láb visszakapja természetes hidratáltságát, szépségét, és vitalitását.

Kiszerelés: 200 ml

skata

2013. december 22.

Nyár elején vettem egyet akciósan, nemrég fogyott el. Nagyon kellemes gél, tetszett, hogy maradéktalanul beszívódik és valóban frissít. A teljes árát kissé sokallom, annyival azért nem tud többet szerintem, mint mondjuk egy Naturland krém (az összetevői szebbek, az kétségtelen).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 22.

stilusnaplo

2012. szeptember 23.

Még csak egyszer használtam, akkor nagyon tetszett, folyékony állagú, kellemes mentolos illatú, pont olyan, amit nyáron szeretek nappalra használni. Nagyon gyorsan beszívódik, és nem marad ragacsos utána a bőröm.
Majd nyáron módosítok a véleményemen, ha mégsem válna be.

Update: egész nyáron használtam, így már valós az értékelésem, most 10 csillagot adnék rá, ha lehetne, mert nagyon meg vagyok elégedve a hatásával. Akinek hajlamos puffadni a lába, annak mindenképpen ajánlom kipróbálásra. Betartja, amit ígért, nem kell sok belőle, ezért kiadós, abszolút megéri az árát.
Nálam a kötelező termékek listáján van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

Majd nyáron módosítok a véleményemen, ha mégsem válna be.

Nálam a kötelező termékek listáján van.

wishes

2012. február 23.

Nekem télen is szuper, vádliba masszírozva igazi csodakrém. Finoman bizsergeti és hűsíti a bőrt, de nem mégsem érzem úgy, mintha leöntöttek volna egy adag jégkásával. Az izmokat is egész jól ellazítja, szóval sportolás után nekem mostanában musthave. Nem hagy nyomot, nem ragad, hamar felszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Hidratálók: Glycerin, Algae Extract, Lactic Acid