Alpecin

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2020. augusztus 24.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Samponok

2020-ban megújult összetétel!

Eltávolítja a hajas fejbőrről az elhalt hámsejteket, megszabadítja a fejbőrt a lerakódott korpától. Így biztosítja a samponban lévő koffein-komplex zavartalan felszívódását. A koffein gyorsan felszívódik és eljut egészen a hajhagymákig. Hatásának köszönhetően fokozódik a hajhagymák vérellátása, és az elgyengült hajhagymák működése. Megelőzi az örökletes hajhullás korai tüneteinek kialakulását és elősegíti a hajnövekedést.

1. Hatás: eltávolítja a korpát
2. Hatás: koffein-komplex segítségével megelőzi a hajhullást

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

biro.zsofi0826

2022. február 22.

Hajhullásra és korpás fejbőrre vettem, így kapóra jött ez a sampon, ami mind a kettőt ígéri. 3 alkalommal használtam eddig, így arról nem tudok nyilatkozni, milyen hatást ért el a hajhullással szemben, viszont a fejem korpásabb lett tőle, szárít is, ráadásul viszket tőle a fejbőröm, bónuszként pedig zsírosítja is a hajam, ami eddig kibírt lazán 3-4 napot, most már a 2. nap zsíros lesz. Előtte a Helia-D koffeines samponját használtam, szerintem visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 22.

nikol87

2022. február 2.

Zsíros korpás fejbőrre vettem. A hajam is retteneseten hullott a szeborrea miatt. Nizoral sampont váltottam le (már nem volt hatása) nem csalódtam a termékben. Abba maradt a fejbőröm viszketése és a zsíros korpát is megszüntette. Abba maradt a hajhullásom és sok babahajam lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 2.

kismadár

2021. december 10.

Nehéz egy samponról véleményt mondani, hogy önmagában mennyire hatásos. Korpás nem szokott lenni a hajam. Új babahajaim nem lettek tőle, de a hajhullás talán mérséklődött. Kellemes használni, alaposan tisztít, nem zsírosít, nem szárít. Pasis illata van, de engem egyáltalán nem zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 10.

Pecci

2021. június 29.

2 hónapja használom a sampont, így viszonylag hosszabb intervallum után tudok képet adni a termékről. A seborrheas fejbőrömmel kimondottan jól összefér, nem leszek tőle sem sebes, sem viszketős, ami egy nagyon nagy előny nálam.
A hatását tekintve szuper: képes kezelni korpát, mérsékli a hajhullást és elképesztő módon erősíti a hajat. 2 hónapja lett a hajambol 10 centi levágva, ez a hossz bőven vissza is nőtt a sampon használata mellett. Rengeteg babahajam van a samponnak köszönhetően, ahol a hajam megritkult, ott is szépen elkezdett visszanőni. Negatívumként azt tudom kiemelni, hogy enyhén szárít (ez nyilván orvosolható egy jó hajbalzsammal), illetve nem szűnik meg teljesen a hajhullás; emiatt viszont nem vonok le pontot, mert ez valószínűleg az én szervezetemtől is függ.
Biztosan újra fogom venni, nekem összességében bejött a termék. Merem ajánlani másoknak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

Sweetke

2021. március 5.

Amit használunk az a 3.flakon már,úgyh teljesen megvagyok vele elégedve. Hajhullás ellen vettem,mióta használom sokkal több baba hajam van,mellette szedek hajvitamint is,vszínű ez is befolyásolja a hajnövekedést. Igaz kicsit szárít,de balzsammal teljesen rendben van. Nem állította meg teljesen a hajhullásomat,de ettől függetlenül jó termék. Az ára kicsit húzós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 5.

veNikol

2020. május 29.

Hajhullás ellen vettem meg 3 évvel ezelőtt azóta állandó darabbá vált.Mivel nem a kényeztetésre lett kitalálva így természetesen van egy szárító hatása de egy balzsammal tökéletesen ellensúlyozható.Hajhullással nem küszködök már igaz az csak átmeneti időszak volt viszont akárhányszor megpróbáltam visszatérni egy hagyományos samponra mindig be kellett látnom ez a sampon sokkal jobban teljesít tőlük és ennyi év folyamatos használat után se viseli meg a hajat.Nem szárad, töredezik el a hajam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

ausmorzs

2020. május 23.

Elsősorban a hajhullás megállítása végett vettem meg. Nem tudom biztosra, de talán kevésbé hullott a hajam a használata mellett, a korpásodás ellen hatásos volt. Az illata kellemes, jól habzik és könnyen lemosható. Hátránya viszont, hogy nekem a hajamat kiszárította.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Babooca

2020. április 21.

Második samponként használtam régebben, mert zsíros korpám alakult ki sajnos. Hosszútávon eltüntette a korpát, viszont tényleg szárítja a hajhosszot és a hajvégeket, erre érdemes figyelni. Szerintem jó kis sampon, célzottan korpásodásra legfőképp. Érdemes balzsamot és hajpakolást használni utána, plusz én mindig hajszesszel együtt használtam, szóval nekem tényleg látványosan sok babahajat eredményezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Sisszy

2020. április 14.

Hajhullás ellen vettem meg. Kellemesen hűsíti a fejbőrt, jól habzik. A hajhullásomat csökkentette, de ebben az időszakban lettem terhes is és szerintem az inkább jobban annak köszönhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Rea96

2020. április 1.

Nálam többször vevős termék. A hajamat napokig tisztán tartja és frissítő az illata is. Elsősorban a hajhullás miatt vettem, amelyben nekem segített is , mert nagyon sok babahajam lett :) nekem bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Niacinamide, Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Methylparaben i I ta I par 0 0