Alpecin

Ár:   2600 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ayla, Módosítva: 2011. december 30.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Samponok

Az ALPECIN DOPPEL EFFEKT sampon eltávolítja a hajas fejbőrről az elhalt hámsejteket, megszabadítja a fejbőrt a lerakódott korpától. Így biztosítja a samponban lévő koffein-komplex zavartalan felszívódását. A koffein gyorsan felszívódik és eljut egészen a hajhagymákig. Hatásának köszönhetően fokozódik a hajhagymák vérellátása, és az elgyengült hajhagymák működése. Megelőzi az örökletes hajhullás korai tüneteinek kialakulását és elősegíti a hajnövekedést.

1. Hatás: eltávolítja a korpát
2. Hatás: koffein-komplex segítségével megelőzi a hajhullást

veNikol

2020. május 29.

Hajhullás ellen vettem meg 3 évvel ezelőtt azóta állandó darabbá vált.Mivel nem a kényeztetésre lett kitalálva így természetesen van egy szárító hatása de egy balzsammal tökéletesen ellensúlyozható.Hajhullással nem küszködök már igaz az csak átmeneti időszak volt viszont akárhányszor megpróbáltam visszatérni egy hagyományos samponra mindig be kellett látnom ez a sampon sokkal jobban teljesít tőlük és ennyi év folyamatos használat után se viseli meg a hajat.Nem szárad, töredezik el a hajam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

ausmorzs

2020. május 23.

Elsősorban a hajhullás megállítása végett vettem meg. Nem tudom biztosra, de talán kevésbé hullott a hajam a használata mellett, a korpásodás ellen hatásos volt. Az illata kellemes, jól habzik és könnyen lemosható. Hátránya viszont, hogy nekem a hajamat kiszárította.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Babooca

2020. április 21.

Második samponként használtam régebben, mert zsíros korpám alakult ki sajnos. Hosszútávon eltüntette a korpát, viszont tényleg szárítja a hajhosszot és a hajvégeket, erre érdemes figyelni. Szerintem jó kis sampon, célzottan korpásodásra legfőképp. Érdemes balzsamot és hajpakolást használni utána, plusz én mindig hajszesszel együtt használtam, szóval nekem tényleg látványosan sok babahajat eredményezett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Sisszy

2020. április 14.

Hajhullás ellen vettem meg. Kellemesen hűsíti a fejbőrt, jól habzik. A hajhullásomat csökkentette, de ebben az időszakban lettem terhes is és szerintem az inkább jobban annak köszönhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Rea96

2020. április 1.

Nálam többször vevős termék. A hajamat napokig tisztán tartja és frissítő az illata is. Elsősorban a hajhullás miatt vettem, amelyben nekem segített is , mert nagyon sok babahajam lett :) nekem bevált

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 1.

Rita25

2020. február 22.

Nagyon jó sampon a páromnak segített a korpasodas megszüntetésében és a hajhullása is abba maradt mióta ezt használja és új hajszálakat is felfedezni vélek szóval többször újra vettem neki.Nem szárította a haját.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

papillonlepetit

2020. február 5.

Hajhullás miatt vettem meg, amit sajnos megszüntetni nem tudott, ellenben nem is rontott rajta. Régen használtam már, talán 2 hónapig, de inkább sampont váltottam. Lehet, hogy hajszesszel együtt érdemes használni, de egyszer elég volt vele kísérleteznem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

teus0022

2019. október 22.

iszonyúan száritja a hajam és a hajhullást sem vette visszább,sött korpás is lettem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 22.

kriszti0705

2019. október 18.

Terhesség után eszméletlenül hullani kezdett az hajam. Konkrétan tincsek maradtak a kezemben hajmosás közben. Nem tudom, hogy a sampon volt-e, vagy szimplán eltelt annyi idő, hogy magától is abba maradt volba, de én csodaszerként tekintek rá. A második hajmosás után szó szerint egy szál hajam sem hullott ki. Szóval csodaszer, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

csekeregina

2019. október 9.

A hajhullás mennyisége csökkent, a haj fényesebb, a fejbőr tisztább, tele vagyok babahajjal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Zinc PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: ITT

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színezék. Lila színű.