Alpecin

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dudorka, Módosítva: 2012. október 29.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco
Kategória:   Samponok

Az Alpecin termékek koffein tartalma képes megvédeni a hajhagymát a tesztoszteron negatív hatásaival szemben. A koffein hatásának következtében a hajhagymák növekedési fázisa megnyúlik, csökken a korai hajhullás kialakulásának esélye.

A koffein tartalmú Alpecin termékcsalád a hajhagymákat, és ez által a hajszálakat is védi a tesztoszteron negatív hatásától, így jelentős mértékben csökkenti az örökletes hajhullás tüneteinek kialakulását.

Kiszerelés: 200 ml

Drzsu

2021. január 19.

A színező hatása miatt vettem meg, ami NINCS neki... azt nem tudom, hogy hajhullásra beválik-e... én nem vettem észre semmit. Nekem is szárította hajam. Vacillálok az 1 és 2 csillag között...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 19.

wildrose

2021. január 5.

Nagyon kellemes, pasis, kissé mentolos illatú hajsampon, jól habzik, jól tisztít és nem szárítja a hajat. Csak enyhe színező hatása van, de hajhullásra bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 5.

esztig

2019. május 29.

Nekem nem vált be, száraz lett tőle a fejbőröm és a hajam is. Illata tetszett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Nekem nem vált be, száraz lett tőle a fejbőröm és a hajam is. Illata tetszett.

mosolyto

2018. szeptember 10.

Páromnak vettük meg, ő kopaszodott. Nagyon szépen megállt, sőt haj nőtt a kopasz részeken. Az ősz részek nem sötétebbek egyelőre, de meg fogjuk venni a következő dobozzal is, mert látványos eredménye volt kb. egy hónap alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

LadyRainbow

2018. január 17.

2 hete használom hetente 3x, hajnövekedést nem vettem észre eddig, de új babahajak vannak, jól tisztítja a hajat, viszont nagyon szárít, balzsam nélkül semmiképp se ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

RarityRose

2018. január 10.

Semmien hajszinező tulajdonsága nincs. És egyáltalan nem növeszti a hajat, viszont a testvére annal inkabb !!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

mancus2

2017. augusztus 14.

Most tesztelem másodjára :-D én azt a pár ősz hajszálat szeretném eltüntetni vele ami borzasztóan zavar a fekete hajamban, nem szívesen festek 2 hetente hajat. Azért bízom benne, mert a bátyámnak tényleg besötétítette a sokkal őszebb haját :-) igaz 3 hónap alatt, de akkor is sikerült :-) először balzsamot is használtam utána, de azzal nem működik (patikavezető barátnőm mondta, hogy adjak neki még egy esélyt balzsam nélkül) úgyhogy most reménykedem :-) az boztos, hogy nagyon szép fényt ad a hajnak és összességében jó sampon :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

nszolnoki

2017. augusztus 7.

Gyönyörű, selymes, élénk színű hajat varázsol, öröm beletúrni! Színt nem mélyít, de talán az őszülő szálakat fogja lassítani. Ez viszont még nem derül ki :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Jenniii92

2016. december 9.

Apukám vette magának, de én is kipróbáltam, mert elég gyenge és vékony szálú hajam van, kíváncsi voltam a hatására. Egyértelműen 1 csillag. Nagyon zsírosodik tőle a hajam, főleg a fejbőröm. Pozitív hatását nem tapasztaltam. Teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 9.

a12smuk

2016. október 6.

Ugyanazt tudja,mint a sima társa,se többet,se kevesebbet.Hogy színezné a hajat?Ezt nem is vártam tőle.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 6.

Hidratálók: Niacinamide, Zinc PCA
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.