Best of Beauty 2019

Altapharma

Ár:   700 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kolesgolyo, az összetevőket feltöltötte: szaszdorek, Módosítva: 2013. április 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz

Az Altapharma körömvirág krém a száraz és igénybevett bőrt a körömvirág értékes hatóanyagaival, jojoba olajjal és E-vitaminnal ápolja. Támogatja a bőr természetes regenerálódását és csökkenti a bőr irritációját. Használatával a bőr sima és puha lesz. Illat- és színezékmentes.

Monitaaa83

2018. július 7.

Nagyon jó kis krém, jó összetevőkkel! Illata kellemes az ára is rendben van. Gyantázás, epilálás után bevált. Bikinivonalon volt egy nagy gyulladt csomó, sebész felnyitotta de csak nem múlt el. Paradicsomos kötés és ennek a krémnek a hatására múlt el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 7.

Pihe73

2018. január 22.

Nagyon szuper krém. Kézre, testre, néha ajakbalzsamként is használom, szép lesz tőle a kiszáradt, vízhiányos bőr. Arcra egy kicsit túlzás szerintem, egyszer próbáltam ki, gyorsan le is mostam, mert elég nehéznek találtam az állagát, elég durván fénylett tőle a homlokom. Ettől függetlenül viszont nagyon jó szolgálatot tett más területeken, amiért 5 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 22.

vinetta

2017. október 28.

Már többször újravettem,és valószínűleg fogom is.Arcra,kézre,testre és borotválkozás után is használom,szerintem mindenre szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 28.

Nikolato

2017. július 17.

Csak jó tudok mondani erről a krémről, rendszeresen használom kézre, arcra, borotválkozás után, néha még testápolóként is. Gyorsan beszívódik, nyugtat, hidratál, és az illata is szuper, mindig tartok belőle otthon. És ha ez még nem lenne elég, az ára is igazán kedvező. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

FincsiFancsi

2016. december 28.

Naponta használom, nagyon megszerettem! Kézre, arcra használom és volt, hogy testápolónak amikor nagyon kiszáradt a lábam. Az illata szerintem nagyon jó, nekem bevált. :) Ja és az ára is csúcsszuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Zaynab

2016. július 28.

Szuper krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

Szuper krém!

artep

2016. július 25.

Nem próbáltam másfajta körömvirág krémet, csak a márka tégelyes verzióját. Na annál fényévekkel jobb! Epilálás utáni pöttyökre, kipirosodásra használom, bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 25.

audreycoca

2016. július 13.

Az én krémem nem így néz ki, de az összetevői, és azok sorrendje ugyanez. Ennek a krémnek simán, gondolkodás nélkül odaadom az öt csillagot. Könnyen beszerezhető, olcsó, hatékony, és univerzális. Ha elutazok egy rövid időre, és kevés csomagot akarok, akkor ezt viszem, kézkrémnek, lábbalzsamnak, és egy alkalomra akár testápolónak, vagy éjszakai krémnek is simán használom. Könnyű kenni, viszonylag hamar beszívódik-én mindent csak vékonyan kenek- az illata kicsit kamillás-körömvirágos, de elég visszafogott. A bőröm szereti. Aztán egyszer úgy adódott, hogy sajnos egy picit megpirult a vállam a napon. Nem nagyon, csak egy picit piros volt, és feszült. Bekentem ezzel, és bár nem hűsített, de érezhetően nyugtatatta a bőröm. Másnapra, a bőröm legfelső, nagyon vékony rétegét lehámlasztotta- a körömvirág pl. hámosító hatású is-. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy cafatokban lógott a bőr rólam, hanem ahogy végig simítottam a kezem, mintha csak valami finom port sepernék le. Kb. mintha leradíroztam volna, de nem volt csúnya, meg semmi ilyen. Alatta pedig puha hidratált és egészséges volt a bőröm.
Van még valami ami miatt nagyon szeretem. Hát,őőő az intim gyantázás az én bőrömet is megviseli. Én úgy szoktam, hogy azon a napon, amikor kozmetikusnál voltam este, másnap reggel és szintén este, áttörlöm az érintett területet gyógyszertári alkohollal. Aztán bekenem ezzel a krémmel, de nemcsak ezen három alkalommal, hanem még pluszban két-három napig reggel és este. Aztán amikor már később látom, hogy elkezdenek kibújni a szőrszálak, akkor is van, hogy irritáltabb néhány helyen, ezért újra kezdem ezt a szeánszot. Nem mondom, hogy nincs egy-egy kis pirosság, de ha nem használnám Jézusom bele se merek gondolni mi lenne ott, meg ha be is pirosodik, ez látványosan szépen kezeli. Már önmagában csak ezért is megadnám az öt csillagot neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

rtunde

2016. június 21.

Esetenként használom, kisebb bőrirritációra ill. epilálás után.Könnyen kenhető, jó állagú, az ára is nagyon baráti, valószínűleg újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 21.

Samantha

2016. május 3.

Nagyon jó krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 3.

Nagyon jó krém.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol